Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Öcsém. Azért a képmutatás tetőfoka, hogy engem valaki lebasz, hogy nincs rajtam kokárda, de ha felhívom a figyelmét, hogy 1) éppen olasz kokárdát hord a nagy magyar szíve fölött, 2) tudja-e esetleg, hogy miért is van rajtunk 15-én kokárda, akkor hebeg-habog és akkoris én vagyok a köcsög, mert rajta legalább van...

Utálom a képmutatást.fetomy
Az más kérdés, hogy a képmutatásba szépen beletartozik ez az olasz kokárdázás is... Igen, én is tudom, hogy a hivatalos definíció szerint fordítva kellene lenniük a színeknek, de nálunk így honosodott meg.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Öcsém. Azért a képmutatás tetőfoka, hogy engem valaki lebasz, hogy nincs rajtam kokárda, de ha felhívom a figyelmét, hogy 1) éppen olasz kokárdát hord a nagy magyar szíve fölött, 2) tudja-e esetleg, hogy miért is van rajtunk 15-én kokárda, akkor hebeg-habog és akkoris én vagyok a köcsög, mert rajta legalább van...

Utálom a képmutatást.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
másnaposság...istenem miért versz ezzel egy 4 óra hosszas kis boldogságért?! :/

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Így pár óra után fogom csak fel, hogy mekkora balfasz szerencsétlen voltam, hogy sikerült biciklizés közben elhagyni a telefonom... fuckfuck

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az Eurosport2 logo-ból annyi látszik az adásban, h EU. A többi lemarad /*vele természetesen az adás értékes részének egy jelentős darabja*/... Buzi geci UPC!Black_Adder
digitális?

ha igen akkor állítsd át a mediabox beállításokban a képernyő felbontást letterbox-raharomt
Wow. Thx.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az Eurosport2 logo-ból annyi látszik az adásban, h EU. A többi lemarad /*vele természetesen az adás értékes részének egy jelentős darabja*/... Buzi geci UPC!Black_Adder
digitális?

ha igen akkor állítsd át a mediabox beállításokban a képernyő felbontást letterbox-ra
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az Eurosport2 logo-ból annyi látszik az adásban, h EU. A többi lemarad /*vele természetesen az adás értékes részének egy jelentős darabja*/... Buzi geci UPC!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
catattack 3 520
De örülnének otthon ennek... 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
hanem hogy az orromat már kidörgölte a sok pzs!catattack
Olyankor jön a sportolózsepi + csap :cool:Hanni
v thompson style csajra

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
hanem hogy az orromat már kidörgölte a sok pzs!catattack
Olyankor jön a sportolózsepi + csap :cool:
több mint 13 éve
catattack 3 520
K.rva nátha! Ömlik a taknyom, mintha muszáj lenne.
Nem is ezzel van a baj, hanem hogy az orromat már kidörgölte a sok pzs!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A témához annyit, hogy van egy ápolónő ismerősöm. Sokat "nőtt" a szememben, amikor kerestünk egy sebészt, és ő ajánlott egyet, aki mellett azzal érvelt, hogy "Nagyon jó orvos, láttam a névjegykártyáját, ilyen izé, betűk voltak a neve előtt, úgyhogy nem akárki!!"... (professzor, doktor illetve hogy a Magyar Tudományos Akadémia doktora, mint utólag kiderült..)fetomy
Nem kell, h okosak legyenek, csak ne legyenek lelketlen, megkeseredett, rosszindulatú férgek.Szesze
persze, nem is azért mondtam, csak anno engem halálosan ledöbbentett, hogy neki a professzor és a doktor, még ha az MTA-ról fingja nincs is, de hogy a másik két fogalom és rövidítés az ég világon semmit nem mond, és szimpla "betűk"ként emlegeti..

szóval felőlem ne tudja mennyi kettő meg négy, de hogy egy ápolónőnek fingja nincs a "dr." jelentéséről.....
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A témához annyit, hogy van egy ápolónő ismerősöm. Sokat "nőtt" a szememben, amikor kerestünk egy sebészt, és ő ajánlott egyet, aki mellett azzal érvelt, hogy "Nagyon jó orvos, láttam a névjegykártyáját, ilyen izé, betűk voltak a neve előtt, úgyhogy nem akárki!!"... (professzor, doktor illetve hogy a Magyar Tudományos Akadémia doktora, mint utólag kiderült..)fetomy
Nem kell, h okosak legyenek, csak ne legyenek lelketlen, megkeseredett, rosszindulatú férgek.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A témához annyit, hogy van egy ápolónő ismerősöm. Sokat "nőtt" a szememben, amikor kerestünk egy sebészt, és ő ajánlott egyet, aki mellett azzal érvelt, hogy "Nagyon jó orvos, láttam a névjegykártyáját, ilyen izé, betűk voltak a neve előtt, úgyhogy nem akárki!!"... (professzor, doktor illetve hogy a Magyar Tudományos Akadémia doktora, mint utólag kiderült..)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szesze, teljesen igazad van, DE gondolj arra, milyen épeszű ember megy ápolónőnek, havi gyökkettő fizetésért? Akinek van agya, az jobb melóra megy, akinek nincs, de hivatástudatból ment ápolónőnek, már az is rég külföldön tolja ötszörös fizuért. Az a szörnyű, hogy ápolónőnek 1-2 kivételtől eltekintve már csak az megy, aki sehova se kell, sehova se jó. Ez az igazi szégyen.Sobri Jóska
Persze, ez így van, erre írtam azt, h ennek a problémának a megoldása kellene, h legyen a legfontosabb dolog. Sajnos ennek kurvára semmi jele most sem...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Szesze, teljesen igazad van, DE gondolj arra, milyen épeszű ember megy ápolónőnek, havi gyökkettő fizetésért? Akinek van agya, az jobb melóra megy, akinek nincs, de hivatástudatból ment ápolónőnek, már az is rég külföldön tolja ötszörös fizuért. Az a szörnyű, hogy ápolónőnek 1-2 kivételtől eltekintve már csak az megy, aki sehova se kell, sehova se jó. Ez az igazi szégyen.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem vagyok egy gyűlölködős alkat, még sosem írtam ebbe a topicba, de a napokban sajnos újra kénytelen vagyok tapasztalni, h a magyar "egészségügy" helyzete mennyire elképesztően szar. Most éppen a kislányom korházi kezelése kapcsán kell tapasztalnom, immár sokadszorra, h mennyire lélektelen, kétszínű, undorító "emberek" dolgoznak "ápolónőként" a korházakban, ezekre egy hintalovat sem szabadna bízni, nemhogy beteg embereket, gyerekeket. Az egészben az a szörnyű, h ahelyett h elküldenéd őket a jó mocskos kurva anyjukba és utána lehánynád őket ahogy megérdemelnék, kénytelen vagy lenyelni mindent a kiszolgáltatott helyzeted miatt. Komolyan mondom, h semmi más nem tud ennyire kiakasztani, mint ez. (természetesen tisztelet a kivételnek)Szesze
+1 A húgom elég beteg volt, hajnalban mentünk az ügyeletre vele, ahol az ügyeletes orvos annyit nem tudott mondani, amikor találkoztunk vele, hogy "fáradjanak be" (mivel reggel 5 lévén senki nem volt bent rajtunk kívül), majd ő kérte ki magának, de hogy ő intett nekünk, hogy mehetünk. Jó, én elhiszem, hogy fárasztó egy meló, de úgy nézett ránk, mint egy darab sz@rr@.Vrijbloed
Az a baj, h erre kb mindenki benyomhatja a +1-et, mert mindenki tele van ilyen történetekkel... ezt a kibaszott egészségügyet kéne rendbe rakni legelőször, mert ez az a probléma ami a felső tízezret leszámítva minden embert utolér előbb-utóbb és ez a kiszolgáltatottság amivel találkozik az ember teljesen kezelhetetlen, mert nincs annál szarabb amikor valamelyik szeretted emiatt az undormány egészgégügyi helyzet miatt szenved.Szesze
Viktorkáék csak akkor akarták rendberakni amikor ellenzékben voltak.
A pirosak meg szétbaszták azt is ami nincs...

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nem vagyok egy gyűlölködős alkat, még sosem írtam ebbe a topicba, de a napokban sajnos újra kénytelen vagyok tapasztalni, h a magyar "egészségügy" helyzete mennyire elképesztően szar. Most éppen a kislányom korházi kezelése kapcsán kell tapasztalnom, immár sokadszorra, h mennyire lélektelen, kétszínű, undorító "emberek" dolgoznak "ápolónőként" a korházakban, ezekre egy hintalovat sem szabadna bízni, nemhogy beteg embereket, gyerekeket. Az egészben az a szörnyű, h ahelyett h elküldenéd őket a jó mocskos kurva anyjukba és utána lehánynád őket ahogy megérdemelnék, kénytelen vagy lenyelni mindent a kiszolgáltatott helyzeted miatt. Komolyan mondom, h semmi más nem tud ennyire kiakasztani, mint ez. (természetesen tisztelet a kivételnek)Szesze
+1 A húgom elég beteg volt, hajnalban mentünk az ügyeletre vele, ahol az ügyeletes orvos annyit nem tudott mondani, amikor találkoztunk vele, hogy "fáradjanak be" (mivel reggel 5 lévén senki nem volt bent rajtunk kívül), majd ő kérte ki magának, de hogy ő intett nekünk, hogy mehetünk. Jó, én elhiszem, hogy fárasztó egy meló, de úgy nézett ránk, mint egy darab sz@rr@.Vrijbloed
Az a baj, h erre kb mindenki benyomhatja a +1-et, mert mindenki tele van ilyen történetekkel... ezt a kibaszott egészségügyet kéne rendbe rakni legelőször, mert ez az a probléma ami a felső tízezret leszámítva minden embert utolér előbb-utóbb és ez a kiszolgáltatottság amivel találkozik az ember teljesen kezelhetetlen, mert nincs annál szarabb amikor valamelyik szeretted emiatt az undormány egészgégügyi helyzet miatt szenved.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem vagyok egy gyűlölködős alkat, még sosem írtam ebbe a topicba, de a napokban sajnos újra kénytelen vagyok tapasztalni, h a magyar "egészségügy" helyzete mennyire elképesztően szar. Most éppen a kislányom korházi kezelése kapcsán kell tapasztalnom, immár sokadszorra, h mennyire lélektelen, kétszínű, undorító "emberek" dolgoznak "ápolónőként" a korházakban, ezekre egy hintalovat sem szabadna bízni, nemhogy beteg embereket, gyerekeket. Az egészben az a szörnyű, h ahelyett h elküldenéd őket a jó mocskos kurva anyjukba és utána lehánynád őket ahogy megérdemelnék, kénytelen vagy lenyelni mindent a kiszolgáltatott helyzeted miatt. Komolyan mondom, h semmi más nem tud ennyire kiakasztani, mint ez. (természetesen tisztelet a kivételnek)Szesze
+1 A húgom elég beteg volt, hajnalban mentünk az ügyeletre vele, ahol az ügyeletes orvos annyit nem tudott mondani, amikor találkoztunk vele, hogy "fáradjanak be" (mivel reggel 5 lévén senki nem volt bent rajtunk kívül), majd ő kérte ki magának, de hogy ő intett nekünk, hogy mehetünk. Jó, én elhiszem, hogy fárasztó egy meló, de úgy nézett ránk, mint egy darab sz@rr@.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nem vagyok egy gyűlölködős alkat, még sosem írtam ebbe a topicba, de a napokban sajnos újra kénytelen vagyok tapasztalni, h a magyar "egészségügy" helyzete mennyire elképesztően szar. Most éppen a kislányom korházi kezelése kapcsán kell tapasztalnom, immár sokadszorra, h mennyire lélektelen, kétszínű, undorító "emberek" dolgoznak "ápolónőként" a korházakban, ezekre egy hintalovat sem szabadna bízni, nemhogy beteg embereket, gyerekeket. Az egészben az a szörnyű, h ahelyett h elküldenéd őket a jó mocskos kurva anyjukba és utána lehánynád őket ahogy megérdemelnék, kénytelen vagy lenyelni mindent a kiszolgáltatott helyzeted miatt. Komolyan mondom, h semmi más nem tud ennyire kiakasztani, mint ez. (természetesen tisztelet a kivételnek)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
LOL 😂

(más téma 😊)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
apeszos, nem a tied.
Elég régi fórumtárs vagyok, egyszerűen most jutott eszembe a megoldás, ez van. Ha hamarabb jut eszembe, hamarabb beírom, de minden nap, majd minden engem érdeklő topicban előkeverednek a cigányok rasszista kontextusban. Egyszerűen nem érdekelnek, így meg pláne nem. Méltatlan ehhez a fórumhoz. Viszont a rendszeresen írogatók jórésze szívesen cigányozik, én meg toleráns vagyok, ezért gondoltam, hogy nem a cigányozás betiltását kérem, hanem az egész cigánykérdés fórumon történő megoldását egy szeparálással. És ebben úgy érzem nekünk liberálisoknak, és nektek cigányozóknak egy az érdekünk. Ritka az ilyen összefogási lehetőség. És ha külön topicot nem akar a fórum vezetése, akkor maradjon itt a gyülőlködős topicban a cigányozás, csak ne jöjjön át más topicokba. Itt menjen, máshol legyen off. Ennyi.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem lehetne nyitni egy cigányozós topicot?
Ahol csak a cigányokat lehetne utálni, szídni, szapulni, ésatöbbi.
Ahogy látom igény lenne rá.
Megértem, hogy vannak emberek, akik szerint még a napkitörésekről (biztos ellopták a héliumot) és a cunamiról is a cigányok tehetnek, és nem zavarnám őket ezen gondolataik burjánzásában, mivel én annyira toleráns vagyok, hogy még az intoleranciát is tolerálom, csak egyszerűen rossz nézni, ahogy random topicban előjön a cigány téma. Bevallom, én se most készülök beházasodni a Kolompár családba, de mégcsak Bécire se fogok szavazni az esti párbaj során, és talán pont ezért kurvára nem is érdekelnek a cigányok.
Tudom, hogy ahhoz a kisebbséghez tartozom, akik szerint politika, hogy hagyják a cigánykérdést, mint olyat direkt megoldatlanul, hogy ezzel tereljék el a figyelmet sok más sokkal fontosabb dologról, ezt leírtam 1-2 napja, nem is akarom megismételni.
De ahhoz a kisebbséghez is tartozom, akik kurvára nem másban keresik saját nyomoruk, rossz hangulatuk, szerencsétlenségük esetleges okozóit, talán ezért is tudom néha ezeket megoldani, de persze nem akarom senkitől se elvenni a jogát az önsajnálattól, a gyűlölködéstől.
Olyannyira nem, hogy senkinek nem akarom megmondani, hogy hova, mit írjon, csak a Reality Topic-ban történt többször is (aminek "szakírója" vagyok 😊, így ismerem mind a 100 oldal történéseit), hogy cigányozás esetén megjelent moderátor (Soldados-ra határozottan emlékszem), és a topic bezárásával, bannolással fenyegetőzve elmondta, hogy ezen a fórumon nincs helye cigányozásnak, rasszizmusnak, stb.
Ebből kiindulva, javallom egy cigányozós topic létrehozását, hogy ha már sokak szerint az életben mindenhol ott vannak ezen gonosz lények, és ártanak ahol csak tudnak, legalább a kedvenc fórumomon ne ütközzek lépten, nyomon beléjük. (Persze az is ötletes megoldás lenne, ha külön topic nem is nyílna, de legalább egyetlen topicra szoritkozna a felbukkanásuk.) Ezzel legalább a fórumon megvalósíthatnák azt a cigánykérdés frappáns megoldásáról vízionálók, amit az életben nem lehet, hogy egyfajta gettóba szorítanák jelenlétüket.
Remélem felvetésem kap akkora támogatottságot, hogy megvalósuljon.Sobri Jóska
Mivel gondolom az én hsz-em kavart ekkora vihart, reagálok is rá ha megengeded. Nem hiszem hogy túl sok nálam békésebb embert találsz ezen a fórumon, de bocsáss meg, szart se tudsz rólam, és a "nyomoromról". Szerintem a cigány az cigány, nem tudom miért pirulnak el emberek ha ezt a szót meghallják. Lehet hogy neked csupa kellemes tapasztalatod van róluk, nekem nem annyira. Engedd meg, hogy ne toleráljam azt, ha a hatéves kislányom előtt húz rám kést, hogy hozzájárulást kérjen a megélhetéséhez. Az én ablakom alatt üvöltöznek, élnek "családi életet" nap mint nap. Az én garázsomat, és tárolómat fosztották ki, a kiskertemről nem is beszélve, ráadásul amit nem vittek el, azt összetaposták, szétdúlták. Közöttük élek lassan ötödik éve, tudom miről beszélek. Nem zsidózok, niggerezek, távol álljon tőlem a rasszizmus. Ennek a topicnak mi is a neve? Kurva anyázni lehet, el lehet küldeni mást melegebb éghajlatra, mindenkit mindennek elmondani lehet, de ha a cigány szó előkerül megremeg a liberális lélek? Nekem is ez a kedvenc fórumom, még soha senkit nem bántottam, nem is állt szándékomban, és ha akaratlanul is sikerült, rögvest bocsánatot is kértem. Ha ezzel a (nem neked szóló) hsz-el a gyűlölködjünk topicban belegázoltam a lelkivilágodba, hát tőled is bocsánatot kérek. És a jövőben elkerülöm ezt a topicot, mert e szerint nem a funkcióját tükrözi a neve. És ha ekkora hibát vétettem, hát bannoljatok nyugodtan.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
már kértem a szerkesztői topicban is, hogy ne erőltessük annyira a cigányozási témát
értem én, hogy szükség van feszültséglevezetésre és gyűlölködésre, de ez az általunk felállított "legjobb és legnormálisabb fórum" képét ugyancsak rombolja...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Javaslom a Rohadt mocskos tetves tolvaj ingyenélő szemét gyilkos hazug cigányok topiknevet. Ha hosszú akkor a hazugot esetleg ki lehetne hagyni. 😉