NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
utálom ork rangjátJoci
Markó sigje se jobb 😀
kár, hogy nem fért rá az örökmérleg.

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
utálom ork rangjátJoci
rettenetesen rühellem én is... 😕Mad
szopós egy sporthétvége volt...
Lions és Cowboys sucks, Barca megasucks, FTC.... Pfff nincsenek szavak...Blevi
De ha belegondolsz, az aki pont az ellenfeleknek szurkolt mennyire örül 😛 😀 😀
(bár nem tudom, hogy van bárki, aki Washington, Chicago, Hercules, UTE drukker 😀)


több mint 13 éve
Blevi 8 247 — Lions & Cowboys fan
utálom ork rangjátJoci
rettenetesen rühellem én is... 😕Mad
szopós egy sporthétvége volt...
Lions és Cowboys sucks, Barca megasucks, FTC.... Pfff nincsenek szavak...
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
utálom ork rangjátJoci
rettenetesen rühellem én is... 😕

@KJuraszik
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 556 — Invisible man
Anyját annak, aki vasárnapra rakta a főutca avatást, és ezzel együtt este 8-tól a koncertet. Jó, hogy kb. 50 m-re tolják atomba a zenét...szaba
Legalább az ágyból élvezheted. Nekem nem volt lelki erőm lemenni, inkább néztem a kosárdöntőt.

Másrészt ismét hangsúlyoznom kell, hogy mennyire rühellem ha valaki nem fogja fel a nemet. Illetve ha valaki rám akarja tukmálni a vallását, hitét, nem hitét, Istenét... Tudom, hogy a pokolra jutok de ott meleg van és a haverok is ott lesznek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
utálom ork rangját


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
áh. még a win 98 is 30k volt.
Az office meg 100+ régen is.
ezek nem olyanok mint a hardware árak hogy lefele mennének
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 593 — Érdekvédelmi terület
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
Mitgondoltál mennyibe kerül? 😛

Nem értem hogyan fordul meg valakinek a fejében legálisan windowst vásárolni otthoni használatra úgy, hogy nem adják mondjuk alapból a géphez.haromt
10, max 15-re saccoltam...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
Mitgondoltál mennyibe kerül? 😛

Nem értem hogyan fordul meg valakinek a fejében legálisan windowst vásárolni otthoni használatra úgy, hogy nem adják mondjuk alapból a géphez.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Anyját annak, aki vasárnapra rakta a főutca avatást, és ezzel együtt este 8-tól a koncertet. Jó, hogy kb. 50 m-re tolják atomba a zenét...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Állam bácsi fizet ért nem is keveset.GRAFI
És mi professionalt kapunk, nem Homeot. Meg mellé egy csomó Windows szoftvert, köztük az officet is 😊
VIK ftwtenorx
office nincs is legalábbis alapból nemOrk
Ja az nem msdnaaval van, hanem tisztaszoftver.hunál, ami szintén jár nekünk 😊
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nekem nagy mákom van hogy mi az egyetemen ingyen kapjuk a win 7-et 😊Ork
Állam bácsi fizet ért nem is keveset.GRAFI
És mi professionalt kapunk, nem Homeot. Meg mellé egy csomó Windows szoftvert, köztük az officet is 😊
VIK ftwtenorx
office nincs is legalábbis alapból nem
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nekem nagy mákom van hogy mi az egyetemen ingyen kapjuk a win 7-et 😊Ork
Állam bácsi fizet ért nem is keveset.GRAFI
És mi professionalt kapunk, nem Homeot. Meg mellé egy csomó Windows szoftvert, köztük az officet is 😊
VIK ftw
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
nekem nagy mákom van hogy mi az egyetemen ingyen kapjuk a win 7-et 😊Ork
Állam bácsi fizet ért nem is keveset.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 822 — Amerikai sportok rajongója
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
Hát ez tényleg két nagyon húzós ár!! Különösen a W7!! :/
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nekem nagy mákom van hogy mi az egyetemen ingyen kapjuk a win 7-et 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 593 — Érdekvédelmi terület
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazze


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
catattack 3 520
20 perce keresem a streameket és egyszerűen nem találok semmit egyik meccshez sem. Elkezdtem pánikolni és csak ekkor jöttem rá, hogy csak 1 óra múlva kezdődik a buli! 😐
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 388 — StuG Life
Erős idegzetűeknek
1940 2010
http://whatreallyhappened.com/IMAGES/GazaHolo/index.htmlGRAFI
Bazmeg... azért van 1-2 igen durva kép...

Egyébként a legdurvább az egészben, hogy a legtöbb új kép, szinte tökéletes másolata a réginek...fetomy
nyilván direkt úgy válogattak, hogy minél mellbevágóbb legyen az élmény. ez van, szép világ

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Erős idegzetűeknek
1940 2010
http://whatreallyhappened.com/IMAGES/GazaHolo/index.htmlGRAFI
Bazmeg... azért van 1-2 igen durva kép...

Egyébként a legdurvább az egészben, hogy a legtöbb új kép, szinte tökéletes másolata a réginek...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 593 — Érdekvédelmi terület
Belehalt sérüléseibe az a férfi, akit vasárnapra virradó éjjel a fővárosban többször megszúrtak - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság. A távirati iroda úgy tudja, az áldozat egy ecuadori állampolgár, aki a Budapesten megrendezett triatlon világbajnoki sorozat döntőjének résztvevője volt.

Vasárnap hajnalban, 2 óra után érkezett bejelentés a Budapesti Rendőr-főkapitányságra, amely szerint Budapesten, a VI. kerület, Nagymező utcában a járdán egy vérző férfi fekszik. A helyszínre érkező rendőrök, valamint a mentőszolgálat munkatársai megállapították, hogy a sérültet többször megszúrták, állapota életveszélyes volt. Az áldozat - aki a nyomozás eddigi adatai szerint egy 38 éves férfi - a kórházba szállítást követően belehalt sérüléseibe.

A BRFK bűnügyi főosztály életvédelmi osztálya emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt ismeretlen személy ellen indított nyomozást.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Erős idegzetűeknek
1940 2010
http://whatreallyhappened.com/IMAGES/GazaHolo/index.htmlGRAFI
Ez sajnos nagyon igaz.
Csak JC6 nehogy meglássa...

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 388 — StuG Life
Erős idegzetűeknek
1940 2010
http://whatreallyhappened.com/IMAGES/GazaHolo/index.htmlGRAFI
mindig is mondtam h a zsidók a legnagyobb nácik.
csak nekik van atomjuk is

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://www.youtube.com/watch?v=mJ9oLwi2Q7c
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Erős idegzetűeknek
1940 2010
http://whatreallyhappened.com/IMAGES/GazaHolo/index.html