Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na haveromnál 99...De már úgy ahogy lehiggadt 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Steiner Kristóf.gyeek
Londonban találkoztál vele? 😀neuw
Sajna nem. De gyűjtöm a nyálam, ha esetleg lenne szerencsém vele a jövőben. Ótvar köcsög.gyeek
Orális örömökben akarod részesíteni? 😮
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 129 — Stromfeld Aurél fan
Steiner Kristóf.gyeek
Londonban találkoztál vele? 😀neuw
Sajna nem. De gyűjtöm a nyálam, ha esetleg lenne szerencsém vele a jövőben. Ótvar köcsög.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
8 órán át kaptam ma a corporate bullshitet. imádom mikor amerikából idejön vmi főokos, mert kitalálták ott, hogy itt hogy kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
Steiner Kristóf.gyeek
Londonban találkoztál vele? 😀neuw
gonosz leszek
http://www.youtube.com/watch?v=etl9kkIGaHo


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Steiner Kristóf.gyeek
Londonban találkoztál vele? 😀

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 129 — Stromfeld Aurél fan
Steiner Kristóf.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nem tudom mikor voltam ennyire szarul 😕 rohadt betegség vagy mi, alig élek 😕
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Csak annyit mondanék, hogy még mindig az la kingz a legótvarabb undorító faszság a világon, ha mondjuk a nyáron kiment volna a fejemből... Ma éjjel egy mezei előidény meccsen is kegyetlenül fel tudtak baszni az állandó provokációikkal, de azért rendesen kaptak végre a pofájukba a csírák.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
röhögtünk." (Index)

Vazz, akinek ilyen a "humora", milyen lehet rosszkedvűen? Egy újabb óvodást ültetnek a főpolgármesteri székbe, naccerű.Dzsokijuing
Szerintem aki már néhány évet eltöltött az életéből politikusként, annak csak torzult lehet a személyisége, persze nem egyenlő mértékben.




több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 775 — Saturday Night Lights
Tarlós István másik arca: "Állandóan vicces neveket adtam mindenkinek, kirándulásokon tükörtojást tettem a párnára. Vagy később, ha végigmentem a munkahelyemen a folyosón, kigúnyolva azokat, akik már fogták a munkaidő vége előtt negyedórával a kilincset, rázártam a zárat az irodákra, és a portásnál égett a telefon. Vagy amikor a Rejtő-könyveken a villamoson ordítva röhögtünk." (Index)

Vazz, akinek ilyen a "humora", milyen lehet rosszkedvűen? Egy újabb óvodást ültetnek a főpolgármesteri székbe, naccerű.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 129 — Stromfeld Aurél fan
Wireless billentyűzetem régóta megmagyarázhatatlan faszságokat művelt. Ma besokalltam, és egy kevésbé tudatos pillanatomban megragadtam és frizbi módjára basztam hátam mögé fordulatból a falnak. Első ránázésre tök halottnak tűnt, gombok szanaszéjjel, jobb oldalán szétnyílt, meghajlott műanyag... Aztán visszatettem az elemeket, lenyomtam egy billentyűt és lám, minden oké! Egy gombom hiányzik még, meg ha megrázom apró műanyagdarabok potyognak belőle, de a klaviatúra sosem viselkedett ilyen kezes módon mint most. Szóval erősen hajlok affelé, hogy a tárgyaknak is van lelke, ennek is csak egy kis nevelés kellett és máris úgy működik mint egy kisangyal.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
kibaszott kurvaéletbe, hogy nem lehet anélkül megnézni egy meccset, hogy ne tudnám meg előre az eredményt. még a rohadt kansas topicban is a colts győzelméről olvasni, pedig a giants-colts topicot messziről kerültem. Kapjátokbe....! 😀Mad
Most nem azért, de ha valaki felvételről akar megnézni egy meccset, az óvakodjon az internettől. Én pl ha nem láttam volna egyáltalán sehova nem megyek fel, de főleg nem a bowl.hu-ra.
Én támogatom, h azonnal kifejtsék a véleményüket akik akarják, ne várjuk meg a következő szezont vele, mert akkor már nem lenne aktuális.
A KC pedig fog találkozni a Colts-cal szóval, ha elemzik a saját topicjukban az esélyeiket az nem off, had ne várják meg, míg mindenki beírja nekik, h most már beszélhetnek róla...Black_Adder
persze, nem is arról van szó, hogy húde megrázott volna a dolog...meg reformokat sem akarok 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
rohadt hackerek feltörték a sport-videot :mad:

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
kibaszott kurvaéletbe, hogy nem lehet anélkül megnézni egy meccset, hogy ne tudnám meg előre az eredményt. még a rohadt kansas topicban is a colts győzelméről olvasni, pedig a giants-colts topicot messziről kerültem. Kapjátokbe....! 😀Mad
Most nem azért, de ha valaki felvételről akar megnézni egy meccset, az óvakodjon az internettől. Én pl ha nem láttam volna egyáltalán sehova nem megyek fel, de főleg nem a bowl.hu-ra.
Én támogatom, h azonnal kifejtsék a véleményüket akik akarják, ne várjuk meg a következő szezont vele, mert akkor már nem lenne aktuális.
A KC pedig fog találkozni a Colts-cal szóval, ha elemzik a saját topicjukban az esélyeiket az nem off, had ne várják meg, míg mindenki beírja nekik, h most már beszélhetnek róla...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
kibaszott kurvaéletbe, hogy nem lehet anélkül megnézni egy meccset, hogy ne tudnám meg előre az eredményt. még a rohadt kansas topicban is a colts győzelméről olvasni, pedig a giants-colts topicot messziről kerültem. Kapjátokbe....! 😀Mad
hehe, én ma hajnalban amikor indultam el otthonról még ment a meccs, hál' az égnek, nem volt pont fenn az eredményjelző, mondom akkor a 6 órási ismétlés pont jó lesz 😀 Erre nso-n meglátom, hogy mi lett a meccs.... DE azért megnézem 😀gamerkr
Nehogy elmondjátok. Úgy kerültem mindent, hogy csak na. Csak valamit Bush képet láttam de már zártam is be.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 515 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kibaszott kurvaéletbe, hogy nem lehet anélkül megnézni egy meccset, hogy ne tudnám meg előre az eredményt. még a rohadt kansas topicban is a colts győzelméről olvasni, pedig a giants-colts topicot messziről kerültem. Kapjátokbe....! 😀Mad
hehe, én ma hajnalban amikor indultam el otthonról még ment a meccs, hál' az égnek, nem volt pont fenn az eredményjelző, mondom akkor a 6 órási ismétlés pont jó lesz 😀 Erre nso-n meglátom, hogy mi lett a meccs.... DE azért megnézem 😀

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
kibaszott kurvaéletbe, hogy nem lehet anélkül megnézni egy meccset, hogy ne tudnám meg előre az eredményt. még a rohadt kansas topicban is a colts győzelméről olvasni, pedig a giants-colts topicot messziről kerültem. Kapjátokbe....! 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
catattack 3 520
Hetek óta keresek bádogost, de nem botlok senkibe. Kihalt a szakma és sok a kókányoló.
Szerk.: ...és sírnak, hogy nincs munka!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A foci vb-s dal magyar változatát muszáj lenn nyomatni...? :mad: :mad:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Blevi 8 271 — Lions & Cowboys fan
Lions Cowboys 0-4, Újfalusy te tróger baszódj meg. 15-30nap kihagyás
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😀 hát ezek szerint ha "igazi" 99 nem lehet, akkor kapom így 😀fetomy
ne aggódj, you can run from the real 99, but you can't hide. It will catch you
muhahahaha 😀briareos
Kedves vagy tényleg, nagyon köszi a jókívánságokat 😀
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
😀 hát ezek szerint ha "igazi" 99 nem lehet, akkor kapom így 😀fetomy
ne aggódj, you can run from the real 99, but you can't hide. It will catch you
muhahahaha 😀

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😀 hát ezek szerint ha "igazi" 99 nem lehet, akkor kapom így 😀
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
A faszomat a kibaszott blog.com-ba már.... Számítottam rá, hogy béna szar lesz, de hogy egy blog.com domain-el az legyen a baj, hogy a nap 99%-ában egyáltalán nem elérhető...fetomy
úgy látszik a 99 mindenhova követ