Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
de jó, hogy bedagadt a vádlim, annyira örülök neki így meccs előtt.... nem érdekel, azért is játszok holnap, akármennyire is fájHurka
pain is temporary, glory is foreverbriareos
classic idézet 😊

Hurka, jobbulást
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
de jó, hogy bedagadt a vádlim, annyira örülök neki így meccs előtt.... nem érdekel, azért is játszok holnap, akármennyire is fájHurka
pain is temporary, glory is forever

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
de jó, hogy bedagadt a vádlim, annyira örülök neki így meccs előtt.... nem érdekel, azért is játszok holnap, akármennyire is fáj
több mint 14 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
JJ Tiller
nem él már a felsőoktatásban résztvevőknek a Microsoft Campus programja? Régen párezerért adták a legális XP-t meg office-tatapapa
királyság, rémlett valami nekem is még a korábbi fősulimból, de még mindig él az akció 😊 3000 ft a Win 7 + Office csomag :cool:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 012 — #neverpunt
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
JJ Tiller
nem él már a felsőoktatásban résztvevőknek a Microsoft Campus programja? Régen párezerért adták a legális XP-t meg office-t

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
miiiééért jön vissza a g.ci allergia hogy b.szódna telibe az egész... :verymad:
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
szájbakúrt front.
Mintha kalapáccsal csapkodnák a fejem...
a fejfájáscsillapító sem ér semmitharomt
Nekem másfél hete minden délután ez van... Először arra gondoltam azért, mert túl okos vagyok, de mivel nem, így nem tudom. Végülis ilyenkor elkezdek még többet inni, és egy idő után már nem érzem. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
szájbakúrt front.
Mintha kalapáccsal csapkodnák a fejem...
a fejfájáscsillapító sem ér semmit
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
Mitgondoltál mennyibe kerül? 😛

Nem értem hogyan fordul meg valakinek a fejében legálisan windowst vásárolni otthoni használatra úgy, hogy nem adják mondjuk alapból a géphez.haromt
Nekem jár ingyenesen 100%ig legálisan 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A RollBamaRoll viszont kurvajó 😛 Fradi-Újpestben pártatlan vagyok, leszarom a magyar focit 😊
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
de nekem csak te számítasz 😀 a többi megérdemli hogy csodálja 😀
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
utálom ork aláírását isJoci
rakjam mellé ezt a képet hogy elviselhetőbb legyen? 😀

Ork
nem hinném hogy a többi Fradistát boldogítja Cipőfűző :rolleyes:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
utálom ork aláírását isJoci
rakjam mellé ezt a képet hogy elviselhetőbb legyen? 😀

több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
utálom ork aláírását is


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
haverom nyomta valahol a pillangó utcánál. mivel elég sóher gondolom olcsó volt.
nem mondta hogy milyen, csak hogy korlátozták a netelérsén a youtubeot 😊
de megkérdezhetem hogy mennyi volt
több mint 14 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
és akkor a +1
miért nem lehet egy kib@szott albérletet találni normális áron? el nem hiszem, hogy egyetemisták kivesznek lakásokat 30+25e rezsiért...JJ Tiller
egyedül nincs esélyed. de nem panelben nincs olyan durva rezsi
3an kell mondjuk összeállni úgy van esély ha nagyon olcsót akarsz. vagy hostel ha nem vagy sokat itt fennharomt
nem egyedül keresek... hostelt tudsz esetleg valami jót?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
és akkor a +1
miért nem lehet egy kib@szott albérletet találni normális áron? el nem hiszem, hogy egyetemisták kivesznek lakásokat 30+25e rezsiért...JJ Tiller
egyedül nincs esélyed. de nem panelben nincs olyan durva rezsi
3an kell mondjuk összeállni úgy van esély ha nagyon olcsót akarsz. vagy hostel ha nem vagy sokat itt fenn
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
és akkor a +1
miért nem lehet egy kib@szott albérletet találni normális áron? el nem hiszem, hogy egyetemisták kivesznek lakásokat 30+25e rezsiért...JJ Tiller
Csoporttársaim 60ezer fixben laknak 3an pl. Szüval elkelnek ezek.

több mint 14 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
és akkor a +1
miért nem lehet egy kib@szott albérletet találni normális áron? el nem hiszem, hogy egyetemisták kivesznek lakásokat 30+25e rezsiért...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
t home. Fél napja nincs net-> tv sincs...
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kibaszottul utálom az emeletemen lakó faszfej, igénytelen, kocka axl rose wannabe buzikat, meg a zenéjüket, amitől visszhangzik az egész szint. Ha 9-ig nem hagyják abba kimegyek és rendet teszek. 😀

bocs ha csúnya lett, de ezeket nem lehet máshogy jellemezni. jól jártam hogy kocka a szobatársam, de legalább nem ilyen köcsög.Tomeee
Szeretnénk egymást, én is folyton rockot bömböltetek 😀
több mint 14 éve
Tomeee 753
Kibaszottul utálom az emeletemen lakó faszfej, igénytelen, kocka axl rose wannabe buzikat, meg a zenéjüket, amitől visszhangzik az egész szint. Ha 9-ig nem hagyják abba kimegyek és rendet teszek. 😀

bocs ha csúnya lett, de ezeket nem lehet máshogy jellemezni. jól jártam hogy kocka a szobatársam, de legalább nem ilyen köcsög.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
hétfő... ezzel mindent elmondtam. :/

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
utálom ork rangjátJoci
Markó sigje se jobb 😀
kár, hogy nem fért rá az örökmérleg.

több mint 14 éve
pc_x 943 — Red Fist
utálom ork rangjátJoci
rettenetesen rühellem én is... 😕Mad
szopós egy sporthétvége volt...
Lions és Cowboys sucks, Barca megasucks, FTC.... Pfff nincsenek szavak...Blevi
De ha belegondolsz, az aki pont az ellenfeleknek szurkolt mennyire örül 😛 😀 😀
(bár nem tudom, hogy van bárki, aki Washington, Chicago, Hercules, UTE drukker 😀)