Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 14 éve
Blevi 8 271 — Lions & Cowboys fan
utálom ork rangjátJoci
rettenetesen rühellem én is... 😕Mad
szopós egy sporthétvége volt...
Lions és Cowboys sucks, Barca megasucks, FTC.... Pfff nincsenek szavak...
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
utálom ork rangjátJoci
rettenetesen rühellem én is... 😕

@KJuraszik
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
Anyját annak, aki vasárnapra rakta a főutca avatást, és ezzel együtt este 8-tól a koncertet. Jó, hogy kb. 50 m-re tolják atomba a zenét...szaba
Legalább az ágyból élvezheted. Nekem nem volt lelki erőm lemenni, inkább néztem a kosárdöntőt.

Másrészt ismét hangsúlyoznom kell, hogy mennyire rühellem ha valaki nem fogja fel a nemet. Illetve ha valaki rám akarja tukmálni a vallását, hitét, nem hitét, Istenét... Tudom, hogy a pokolra jutok de ott meleg van és a haverok is ott lesznek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
utálom ork rangját


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
áh. még a win 98 is 30k volt.
Az office meg 100+ régen is.
ezek nem olyanok mint a hardware árak hogy lefele mennének
több mint 14 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
Mitgondoltál mennyibe kerül? 😛

Nem értem hogyan fordul meg valakinek a fejében legálisan windowst vásárolni otthoni használatra úgy, hogy nem adják mondjuk alapból a géphez.haromt
10, max 15-re saccoltam...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
Mitgondoltál mennyibe kerül? 😛

Nem értem hogyan fordul meg valakinek a fejében legálisan windowst vásárolni otthoni használatra úgy, hogy nem adják mondjuk alapból a géphez.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Anyját annak, aki vasárnapra rakta a főutca avatást, és ezzel együtt este 8-tól a koncertet. Jó, hogy kb. 50 m-re tolják atomba a zenét...
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Állam bácsi fizet ért nem is keveset.GRAFI
És mi professionalt kapunk, nem Homeot. Meg mellé egy csomó Windows szoftvert, köztük az officet is 😊
VIK ftwtenorx
office nincs is legalábbis alapból nemOrk
Ja az nem msdnaaval van, hanem tisztaszoftver.hunál, ami szintén jár nekünk 😊
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nekem nagy mákom van hogy mi az egyetemen ingyen kapjuk a win 7-et 😊Ork
Állam bácsi fizet ért nem is keveset.GRAFI
És mi professionalt kapunk, nem Homeot. Meg mellé egy csomó Windows szoftvert, köztük az officet is 😊
VIK ftwtenorx
office nincs is legalábbis alapból nem
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nekem nagy mákom van hogy mi az egyetemen ingyen kapjuk a win 7-et 😊Ork
Állam bácsi fizet ért nem is keveset.GRAFI
És mi professionalt kapunk, nem Homeot. Meg mellé egy csomó Windows szoftvert, köztük az officet is 😊
VIK ftw
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
nekem nagy mákom van hogy mi az egyetemen ingyen kapjuk a win 7-et 😊Ork
Állam bácsi fizet ért nem is keveset.
több mint 14 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
Hát ez tényleg két nagyon húzós ár!! Különösen a W7!! :/
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nekem nagy mákom van hogy mi az egyetemen ingyen kapjuk a win 7-et 😊
több mint 14 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazze


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
catattack 3 520
20 perce keresem a streameket és egyszerűen nem találok semmit egyik meccshez sem. Elkezdtem pánikolni és csak ekkor jöttem rá, hogy csak 1 óra múlva kezdődik a buli! 😐
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
Erős idegzetűeknek
1940 2010
http://whatreallyhappened.com/IMAGES/GazaHolo/index.htmlGRAFI
Bazmeg... azért van 1-2 igen durva kép...

Egyébként a legdurvább az egészben, hogy a legtöbb új kép, szinte tökéletes másolata a réginek...fetomy
nyilván direkt úgy válogattak, hogy minél mellbevágóbb legyen az élmény. ez van, szép világ

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Erős idegzetűeknek
1940 2010
http://whatreallyhappened.com/IMAGES/GazaHolo/index.htmlGRAFI
Bazmeg... azért van 1-2 igen durva kép...

Egyébként a legdurvább az egészben, hogy a legtöbb új kép, szinte tökéletes másolata a réginek...
több mint 14 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
Belehalt sérüléseibe az a férfi, akit vasárnapra virradó éjjel a fővárosban többször megszúrtak - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság. A távirati iroda úgy tudja, az áldozat egy ecuadori állampolgár, aki a Budapesten megrendezett triatlon világbajnoki sorozat döntőjének résztvevője volt.

Vasárnap hajnalban, 2 óra után érkezett bejelentés a Budapesti Rendőr-főkapitányságra, amely szerint Budapesten, a VI. kerület, Nagymező utcában a járdán egy vérző férfi fekszik. A helyszínre érkező rendőrök, valamint a mentőszolgálat munkatársai megállapították, hogy a sérültet többször megszúrták, állapota életveszélyes volt. Az áldozat - aki a nyomozás eddigi adatai szerint egy 38 éves férfi - a kórházba szállítást követően belehalt sérüléseibe.

A BRFK bűnügyi főosztály életvédelmi osztálya emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt ismeretlen személy ellen indított nyomozást.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Erős idegzetűeknek
1940 2010
http://whatreallyhappened.com/IMAGES/GazaHolo/index.htmlGRAFI
Ez sajnos nagyon igaz.
Csak JC6 nehogy meglássa...

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
Erős idegzetűeknek
1940 2010
http://whatreallyhappened.com/IMAGES/GazaHolo/index.htmlGRAFI
mindig is mondtam h a zsidók a legnagyobb nácik.
csak nekik van atomjuk is

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
http://www.youtube.com/watch?v=mJ9oLwi2Q7c
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Erős idegzetűeknek
1940 2010
http://whatreallyhappened.com/IMAGES/GazaHolo/index.html
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ennek nem a börtönben kéne csücsülnie? Örülök, hogy túl van a nehezén de inkább most kéne, hogy az jöjjön, nem!? Beszarok...

http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/stohl-tul-van-a-nehezen-2028211/Matthew99
Következmények nélküli ország. Stohl, Princz, Császár, Sas...kishaszi
...és még sokan mások.
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 012 — #neverpunt
Én nem álltam meg tegnap egy percre se emlékezni, de 9/11 szerintem több, mint az USA baja. Amerikában történt, javarészt amerikaiak haltak meg, de egy új korszak kezdődött vele globális szempontból is. Még ha sokan csak annyit éreznek belőle, hogy Ferihegyen nem vihetnek fel a gépre magukkal egy félliteres üdítőt.