Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
 telex.hu/belfold/2023/01/13/rendor-halott-keseles-ujbuda-xi-kerulet-budapest

Feleségem munkahelyi szobatársának volt a párja... 😕😡
warr_b
komment cunami lesz ebből...
NB2
milyen kommentcunami lenne?
mondanám, hogy remélem, leesik a lépcsőn a földszintes kapitányságon... de a XI kerületi az pont emeletes. szóval elő a szekrényből a telefonkönyvet!
slowmotion
Nincs is, tehát nem verhették meg azzal!

 www.blikk.hu/ferfiaknak/tech/megszunik-a-telefonkonyv-140-ev-utan/q8bwc8g
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem vitatkozni és nem kötekedni akarok, de önként vállalták. Akinek van minimális esze (és nincsenek más addikciói, szándékai amikben most nem mennék bele) az hamar leszerel. A többi meg....
🤘 gaben 🤘
Ezt nem egy ilyen tragédiánál kell szerintem megbeszélni, én annyit teszek hozzá, hogy talán nem véletlen, hogy a budapesti rendőrök 90%-a is borsodi vagy szabolcsi...

Aztán persze ezen kívül is még lehet számos oka annak, hogy valaki kitart, ha mindenki leszerelne akkor lenne csak ez az ország óriási sz@rban.
r.baggio
Huszonéves koromban rendőrökkel teli kispályás focicsapatban játszottam. Velem kb egykorú srácok, kivétel nélkül a helyi rendőrségen dolgozva. Na most ezek fele leszerelt, másik fele már nem ilyen pozícióban van (autópálya rendőr, helyszinelő).
Itt Vásárhelyen meg minden második rendőr lány, csupa fiatalok.
Tegnap is igazoltatott egy csini kis huszonéves szöszi. Én elhiszem, hogy elhivatott meg szeret rendőrösdit játszani de mondjuk megnézném egy elfajult, cigány családok közötti mateknál.
Persze az autóst vegzálni, meg traffipaxozni jók lesznek ők is.

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 933 — No es importante
Nem vitatkozni és nem kötekedni akarok, de önként vállalták. Akinek van minimális esze (és nincsenek más addikciói, szándékai amikben most nem mennék bele) az hamar leszerel. A többi meg....
🤘 gaben 🤘
Ezt nem egy ilyen tragédiánál kell szerintem megbeszélni, én annyit teszek hozzá, hogy talán nem véletlen, hogy a budapesti rendőrök 90%-a is borsodi vagy szabolcsi...

Aztán persze ezen kívül is még lehet számos oka annak, hogy valaki kitart, ha mindenki leszerelne akkor lenne csak ez az ország óriási sz@rban.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
De basszus nekiállnak bírkózni egy ilyen marhával....
Nem értek ezekhez a dolgokhoz de ebben az intézkedésben/kiképzésben nem kevés hiba van.
Bazzani
Ex-rendőrként írhatom, hogy én pl részben ezért szereltem le*. Ezek az emberek ki vannak küldve a vágóhídra tulajdonképp képzés és kiképzés nélkül, én a hírnél már azon meglepődtem, hogy a lőfegyvert használó rendőr kellő számú és pontosságú lövést adott le...

(* Az évi egyetlen KR-es gyakorlaton az ezredesünk élve felkoncoltatott volna minket, annyira fogalmatlan volt)

Csak a szerencse kérdése, hogy nincs ilyen esetből több, szegény srác(ok) és hozzátartozóik most nyilván nem ezt gondolják
r.baggio
Nem vitatkozni és nem kötekedni akarok, de önként vállalták. Akinek van minimális esze (és nincsenek más addikciói, szándékai amikben most nem mennék bele) az hamar leszerel. A többi meg....

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 933 — No es importante
De basszus nekiállnak bírkózni egy ilyen marhával....
Nem értek ezekhez a dolgokhoz de ebben az intézkedésben/kiképzésben nem kevés hiba van.
Bazzani
Ex-rendőrként írhatom, hogy én pl részben ezért szereltem le*. Ezek az emberek ki vannak küldve a vágóhídra tulajdonképp képzés és kiképzés nélkül, én a hírnél már azon meglepődtem, hogy a lőfegyvert használó rendőr kellő számú és pontosságú lövést adott le...

(* Az évi egyetlen KR-es gyakorlaton az ezredesünk élve felkoncoltatott volna minket, annyira fogalmatlan volt)

Csak a szerencse kérdése, hogy nincs ilyen esetből több, szegény srác(ok) és hozzátartozóik most nyilván nem ezt gondolják

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézzétek meg a Telexen a videót az elkapásról. Teljesen be van drogozva a gyilkos.
Mondjuk az egész jelenet szánalmas, mármint maga az intézkedés.
Bazzani
ezért kellene Taser. utána már nem nagyon szaladgálna, viszont nem is lövöldöznek össze-vissza.
slowmotion
ha annyira be van drogozva, akkor lehet hogy a tasert meg sem érezné.
deyell
De basszus nekiállnak bírkózni egy ilyen marhával....
Nem értek ezekhez a dolgokhoz de ebben az intézkedésben/kiképzésben nem kevés hiba van.

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Nézzétek meg a Telexen a videót az elkapásról. Teljesen be van drogozva a gyilkos.
Mondjuk az egész jelenet szánalmas, mármint maga az intézkedés.
Bazzani
ezért kellene Taser. utána már nem nagyon szaladgálna, viszont nem is lövöldöznek össze-vissza.
slowmotion
ha annyira be van drogozva, akkor lehet hogy a tasert meg sem érezné.
deyell
Pár golyó a szeme közé, abból tanulna.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Nézzétek meg a Telexen a videót az elkapásról. Teljesen be van drogozva a gyilkos.
Mondjuk az egész jelenet szánalmas, mármint maga az intézkedés.
Bazzani
Főleg h ez a jelenet, ha jól értelmezem, a 3 rendőr megkéselése után történt és még könyörögni kell neki h álljon meg... egy tárat bele és valahol útszélen kidobni utána.
Beki
már az elején azt kellett volna
szegény rendőr nem hal meg, most fizethetjük a kórházi és a börtön ellátását ennek a trógernek
NB2
Nekem az a leszomorúbb, hogy elméletileg már a sokadik balhéja volt és ugyanúgy szabadlábon őrjönghetett. Semmit nem tudnak kezdeni a lakók egy ilyen elmebeteggel.
Bazzani
Főleg akinél egy 17 centis bökő van, amivel a rendőröket is megsebesítette.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
Nézzétek meg a Telexen a videót az elkapásról. Teljesen be van drogozva a gyilkos.
Mondjuk az egész jelenet szánalmas, mármint maga az intézkedés.
Bazzani
ezért kellene Taser. utána már nem nagyon szaladgálna, viszont nem is lövöldöznek össze-vissza.
slowmotion
ha annyira be van drogozva, akkor lehet hogy a tasert meg sem érezné.

choose life
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Nézzétek meg a Telexen a videót az elkapásról. Teljesen be van drogozva a gyilkos.
Mondjuk az egész jelenet szánalmas, mármint maga az intézkedés.
Bazzani
ezért kellene Taser. utána már nem nagyon szaladgálna, viszont nem is lövöldöznek össze-vissza.
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézzétek meg a Telexen a videót az elkapásról. Teljesen be van drogozva a gyilkos.
Mondjuk az egész jelenet szánalmas, mármint maga az intézkedés.
Bazzani
Főleg h ez a jelenet, ha jól értelmezem, a 3 rendőr megkéselése után történt és még könyörögni kell neki h álljon meg... egy tárat bele és valahol útszélen kidobni utána.
Beki
már az elején azt kellett volna
szegény rendőr nem hal meg, most fizethetjük a kórházi és a börtön ellátását ennek a trógernek
NB2
Nekem az a leszomorúbb, hogy elméletileg már a sokadik balhéja volt és ugyanúgy szabadlábon őrjönghetett. Semmit nem tudnak kezdeni a lakók egy ilyen elmebeteggel.

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Nézzétek meg a Telexen a videót az elkapásról. Teljesen be van drogozva a gyilkos.
Mondjuk az egész jelenet szánalmas, mármint maga az intézkedés.
Bazzani
Főleg h ez a jelenet, ha jól értelmezem, a 3 rendőr megkéselése után történt és még könyörögni kell neki h álljon meg... egy tárat bele és valahol útszélen kidobni utána.
Beki
már az elején azt kellett volna
szegény rendőr nem hal meg, most fizethetjük a kórházi és a börtön ellátását ennek a trógernek
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Nézzétek meg a Telexen a videót az elkapásról. Teljesen be van drogozva a gyilkos.
Mondjuk az egész jelenet szánalmas, mármint maga az intézkedés.
Bazzani
Főleg h ez a jelenet, ha jól értelmezem, a 3 rendőr megkéselése után történt és még könyörögni kell neki h álljon meg... egy tárat bele és valahol útszélen kidobni utána.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Nézzétek meg a Telexen a videót az elkapásról. Teljesen be van drogozva a gyilkos.
Mondjuk az egész jelenet szánalmas, mármint maga az intézkedés.
Bazzani
Diszpécser azt sem tudja mivan..
“Nem tudom, mindketten vérzünk!”
Ennél már csak Viktor megnyilvánulása volt szánalmasabb…
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézzétek meg a Telexen a videót az elkapásról. Teljesen be van drogozva a gyilkos.
Mondjuk az egész jelenet szánalmas, mármint maga az intézkedés.
Bazzani
+ ez a komment sokat elárul:
"Jé, ez a környéken gyakran megjelenő, torka szakadtából üvöltöző, kukákat borogató, autókat püffölő vadállat. A hangját mindenki ismeri a környéken."

több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézzétek meg a Telexen a videót az elkapásról. Teljesen be van drogozva a gyilkos.
Mondjuk az egész jelenet szánalmas, mármint maga az intézkedés.

több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
 telex.hu/belfold/2023/01/13/rendor-halott-keseles-ujbuda-xi-kerulet-budapest

Feleségem munkahelyi szobatársának volt a párja... 😕😡
warr_b
komment cunami lesz ebből...
NB2
milyen kommentcunami lenne?
mondanám, hogy remélem, leesik a lépcsőn a földszintes kapitányságon... de a XI kerületi az pont emeletes. szóval elő a szekrényből a telefonkönyvet!
slowmotion
Nyáron Pécsett volt egy Király utcai rendőrverés egy testvérpár által. Elhallgatták az ügyet, de az a két hiper-agresszív gané olyat kaptak utána a rendőröktől amit nyomorult életük végéig megemlegetnek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
 telex.hu/belfold/2023/01/13/rendor-halott-keseles-ujbuda-xi-kerulet-budapest

Feleségem munkahelyi szobatársának volt a párja... 😕😡
warr_b
komment cunami lesz ebből...
NB2
milyen kommentcunami lenne?
mondanám, hogy remélem, leesik a lépcsőn a földszintes kapitányságon... de a XI kerületi az pont emeletes. szóval elő a szekrényből a telefonkönyvet!

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Az Ausztriából rendelt klímám, hőszivattyúm, inverterem és akkuboxom 3 nap alatt kompletten, hibátlanul megjött futárral (DHL).

Svájcból apának rendelt karóra dettó 3 nap.

A TD Store-os srácok 2 nap alatt kicseréltek egy mérethibás NFL csomagot (pulcsi, sapi) GLS-sel Bp-ről, visszaküldéssel mindennel. Innen is köszi!

A Szekszárd Szhely vonulatban család által feladott MPL csomagot dec 27 óta várom...szerintem már nem is kerül elő
Willie Parker
A lényeget kihagytad, milyen óra? Típus, működés stb. 😊)
MC12
Omega Speedmaster, asszem ez:

 www.jomashop.com/omega-watch-om32630405001002.html
Willie Parker
Te Will, mondd csak, mivel foglalkozol? 😀😀😀D
jobbágy#JC6
Faterom gyűjtő, van neki vagy 300 órája.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
 telex.hu/belfold/2023/01/13/rendor-halott-keseles-ujbuda-xi-kerulet-budapest

Feleségem munkahelyi szobatársának volt a párja... 😕😡
warr_b
komment cunami lesz ebből...
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
 telex.hu/belfold/2023/01/13/rendor-halott-keseles-ujbuda-xi-kerulet-budapest

Feleségem munkahelyi szobatársának volt a párja... 😕😡
warr_b
Bazzzzz 😕

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2023/01/13/rendor-halott-keseles-ujbuda-xi-kerulet-budapest

Feleségem munkahelyi szobatársának volt a párja... 😕😡


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 977
Sokan sokszor leírták már, most én leszek a következő: a magyar postát egy életre felejtsétek el... tehát az automata hibája miatt nem tudom felvenni a csomagomat, pedig kifizettem, de én járjak utána, sőt ha a két egységük nem tud egymással kommunikálni, azt is én intézzem el.

Bemegyek oda, ahova elküldték a csomagomat, nem tudják odaadni, mert nem látják a fizetést. Felhívom az ügyintézőt megint, a postai alkalmazott közvetlen közelében, azt mondja megtörtént, de ez sem elég, mert írásban kell kérvényezni az utánfizetés törlését... kabaré
r.baggio
sajnos nem mindig megkerülhetők, amúgy sose rendelnék MPL csomagot.
full time HO-ban dolgozok, de eddig 10ből 9 alkalommal be kellett mennem a postára a csomagért, mert nem értek el (csomagon rajta a telszám, cím rendesen megadva). természetesen postaládába semmi papír nincs bedobva, hogy itt jártunk, csak mikor várom, hogy megérkezzen aznap a csomag a netes nyomonkövetés alapján...nem jön.
bogec7
Múltkor velem is ez volt. Itthon voltam én is és a barátnőm is egész nap, semmi nem csörög, pedig telefonszám rajta a csomagon, kapucsengővel, mindennel részletesen megadva. Természetesen ott volt a cetli a postaládában, hogy sikertelen kézbesítés, másnap mehetek érte a postára (hiszen ez ilyenkor ott van a jóembernél, és csak este teszi vissza a postára).

Azonnal felhívtam őket, hogy szeretnék panaszt tenni, mert elfogadhatatlan ez a szolgáltatás - amit amúgy nem én kértem, a DHL hozta a reptérig, onnét vette át a posta. Mondta az ügyintéző néni, hogy nyugodjak meg, mindjárt beszél a kézbesítővel - 17 perc múlva jött és hogyhogynem, ezúttal már sikerült becsengetnie. Borzasztóak ezek a szerencsétlenek. Azt a részét nem értem, hogy miért egyszerűbb nyomtatni/megírni egy ilyen értesítőt, ahelyett, hogy megnyomják azt a kurva gombot és elvégzik a feladatukat rendesen.
shawnka
Nalunk a postas hozott csekket.2szer.nem kapot "borravalot" nem is ertem mierg szokas..aztan a 3.nal csak az ertesito volt a ladaban pedig otthon voltunk.latta😀
YoungZeeZee
A csekkért nem kap, max ha fizut v nyugdíjat hoz
Willie Parker
Bocsi ugy ertettem penzt hozott
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Az Ausztriából rendelt klímám, hőszivattyúm, inverterem és akkuboxom 3 nap alatt kompletten, hibátlanul megjött futárral (DHL).

Svájcból apának rendelt karóra dettó 3 nap.

A TD Store-os srácok 2 nap alatt kicseréltek egy mérethibás NFL csomagot (pulcsi, sapi) GLS-sel Bp-ről, visszaküldéssel mindennel. Innen is köszi!

A Szekszárd Szhely vonulatban család által feladott MPL csomagot dec 27 óta várom...szerintem már nem is kerül elő
Willie Parker
A lényeget kihagytad, milyen óra? Típus, működés stb. 😊)
MC12
Omega Speedmaster, asszem ez:

 www.jomashop.com/omega-watch-om32630405001002.html
Willie Parker
Szép 😊 gratula!
MC12
Thx!

Szerintem vitrinbe megy majd, max kivételes alkalommal viseli...
Willie Parker
Én vettem egy órát apámnak a 75-re, és azt mondta, hogy "ez gyönyörű, fel se veszem, ne baszódjon szét". Én meg mondtam, hogy ha a régi óráját használja, és nem ezt látom rajta, akkor inkább hordom én.
Így legalább hordja, használja, élvezi, örömét leli benne.
De tényleg sokan vannak, akiknek van szép órajuk, amit sose hordanak. Ez a használati tárgy (még ha drága is) "halála", az értelmét vesztett kiadás, a luxus elherdálása.
Kb. olyan, mintha valaki egy tál almából mindig a legcsoffadtabbat enné a legszebb helyett. Pedig ugyanazok az almák, csak a jó sorrend sokat dob az ember hangulatán, lelkiállapotán.
Nagyon sok embernek van ilyen torz szemléletmódja.

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Az Ausztriából rendelt klímám, hőszivattyúm, inverterem és akkuboxom 3 nap alatt kompletten, hibátlanul megjött futárral (DHL).

Svájcból apának rendelt karóra dettó 3 nap.

A TD Store-os srácok 2 nap alatt kicseréltek egy mérethibás NFL csomagot (pulcsi, sapi) GLS-sel Bp-ről, visszaküldéssel mindennel. Innen is köszi!

A Szekszárd Szhely vonulatban család által feladott MPL csomagot dec 27 óta várom...szerintem már nem is kerül elő
Willie Parker
A lényeget kihagytad, milyen óra? Típus, működés stb. 😊)
MC12
Omega Speedmaster, asszem ez:

 www.jomashop.com/omega-watch-om32630405001002.html
Willie Parker
Te Will, mondd csak, mivel foglalkozol? 😀😀😀D