Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az tuti, hogy én vagyok az úszósport Bob Sanders-e... 😕
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A fehérvári önkormányzatnak olyan jól megy, hogy felvették Supermant parkolóellenőrnek. Leparkoltam egy utcában, konkrétan 2 percig tartott, amíg a 8-10 autónyira levő automatához elmentem jegyért, de mire visszaértem az autóhoz, megbüntettek, amiért nem volt jegyem. Ráadásként pedig látótávolságon kívül is kerültek ezidő alatt.

btw rádiótéma: annyira szar, hogy elkezdődik egy szám, amit imádok, majd 5 mp után kiderül, hogy csak jelezték, hogy néha ezt is adják, majd elkezdődik egy következő, amit szintén szeretek és újra kiderül, hogy csak jelezték, hogy majd egyszer lesz, majd elkezdődik egy szar szám, ami már végig is megy...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Amúgy vannak fasza netrádiók (pl: http://psyradio.fm/), de amióta ezt a bejegyzést olvastam, azon tanakodom, hogy ha most akarnék, akkor a netet leszámítva hol tudnék rádiót hallgatni. 😊 Van e olyan eszközöm, ami alkalmas rádióadók vételére.Sobri Jóska
a legtöbb mobil alkalmas ráHöri
Igen, erre jutottam én is, hogy tuti van ehhez valami app, amit letöltve fogható ezernyi rádióadó.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy vannak fasza netrádiók (pl: http://psyradio.fm/), de amióta ezt a bejegyzést olvastam, azon tanakodom, hogy ha most akarnék, akkor a netet leszámítva hol tudnék rádiót hallgatni. 😊 Van e olyan eszközöm, ami alkalmas rádióadók vételére.Sobri Jóska
a legtöbb mobil alkalmas rá

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Egyetlen kib...ott rádió sem tudja végigjátszani a November Raint?
Nem véletlen, hogy nem hallgatom őket.catattack
nemhogy ezt a csodát, de egyéb 4 percnél hosszabb dalokat se nagyon... így marad az mp3 😕

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát, a UPCnél a TV-n is vannak adók 😊 Azt többet hallgatom amúgy mert van tematikus is, elalváshoz pedig a relax vagy chillout tökéletes!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Amúgy vannak fasza netrádiók (pl: http://psyradio.fm/), de amióta ezt a bejegyzést olvastam, azon tanakodom, hogy ha most akarnék, akkor a netet leszámítva hol tudnék rádiót hallgatni. 😊 Van e olyan eszközöm, ami alkalmas rádióadók vételére.

több mint 12 éve
catattack 3 520
Vannak még rádiók? 😊
Azt hittem, hogy már mindenki mp3-at hallgat.Sobri Jóska
Betonoztunk a múlt héten és a segédmunkások nem tudnak dolgozni zene és alkohol nélkül!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyetlen kib...ott rádió sem tudja végigjátszani a November Raint?
Nem véletlen, hogy nem hallgatom őket.catattack
Vannak még rádiók? 😊
Azt hittem, hogy már mindenki mp3-at hallgat.Sobri Jóska
Én nagy ritkán hallgatok, és jókat szórakozok a "csak zene megszakítás nélkül" című projekten pl. amiben ezzel és egyéb szlogenekkel rendszeresen megszakítják a műsort 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Egyetlen kib...ott rádió sem tudja végigjátszani a November Raint?
Nem véletlen, hogy nem hallgatom őket.catattack
Vannak még rádiók? 😊
Azt hittem, hogy már mindenki mp3-at hallgat.

több mint 12 éve
catattack 3 520
Egyetlen kib...ott rádió sem tudja végigjátszani a November Raint?
Nem véletlen, hogy nem hallgatom őket.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
A jó kumma annyáját a szájbakúrt egyetemnek, hogy basznak kifizetni az ösztöndíjakat, de a büntetést kibasszák, mert nem tudom e miatt időben kifizetni a kolidíjat. Hogy dögöljön meg mind egy kád pénzben spontán öngyulladástól!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem ment el az egész fogadásom emiatt a szájbalökött eagles miatt áááá, pedig csak tölteléknek raktam rá.... :mad: :mad: :mad:Hanni
Sose fogadj NFL meccsre.Sobri Jóska
se orosz bajnokira.Amadeus91
meg olyan meccsre aminek nem tudod a végkimenetelét...(powered by Sobri) 😊

|
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
A rohadt életbe már, mennyire undorító szokás, hogy felzabálunk mindent és nem elég, hogy nem veszünk de még el se mondjuk a másiknak. Mert úgy legalább nem akkor döbbennék rá, mikor vasárnap délben leülök enni.Matthew99
albérlet vagy kolesz?Amadeus91
Otthon a saját öcsém 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem ment el az egész fogadásom emiatt a szájbalökött eagles miatt áááá, pedig csak tölteléknek raktam rá.... :mad: :mad: :mad:Hanni
Sose fogadj NFL meccsre.Sobri Jóska
se orosz bajnokira.Amadeus91
Nem olaszt akartál írni véletlenül? Szerintem azok rosszabbak.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Nem ment el az egész fogadásom emiatt a szájbalökött eagles miatt áááá, pedig csak tölteléknek raktam rá.... :mad: :mad: :mad:Hanni
Sose fogadj NFL meccsre.Sobri Jóska
se orosz bajnokira.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Nem ment el az egész fogadásom emiatt a szájbalökött eagles miatt áááá, pedig csak tölteléknek raktam rá.... :mad: :mad: :mad:Hanni
Sose fogadj NFL meccsre.

több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
A büdös kurva isten baszná meg hogy a kibaszott negyedik negyedben kell mindig kikapni!
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem ment el az egész fogadásom emiatt a szájbalökött eagles miatt áááá, pedig csak tölteléknek raktam rá.... :mad: :mad: :mad:
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
A rohadt életbe már, mennyire undorító szokás, hogy felzabálunk mindent és nem elég, hogy nem veszünk de még el se mondjuk a másiknak. Mert úgy legalább nem akkor döbbennék rá, mikor vasárnap délben leülök enni.Matthew99
albérlet vagy kolesz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
1 századmásodperc néha nagyon sok tud lenni...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
A rohadt életbe már, mennyire undorító szokás, hogy felzabálunk mindent és nem elég, hogy nem veszünk de még el se mondjuk a másiknak. Mert úgy legalább nem akkor döbbennék rá, mikor vasárnap délben leülök enni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nő. Zhból van pót (meg pótpót is).tenorx
Nem... neeem, neeeeem fogom linkelni... leszorítom a kezem. Neeeeem.... huh, sikerült.
szerk: mégsem.. nem lehet legyőzni ezt az érzést. http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOA

Péntek este van srácok 1) igyál be 2) menj el bulizni - keep walking, ahogy jó barátom Johnnie mondaná!Igor
tudom hogy gáz, és ezért itt egyes emberek ki fognak röhögni, de van olyan pillanat, ahol mehetsz bulizni, csinálhatsz bármit, nem fog változni semmi sem. Kedd-szerda-csütörtök buliztam, egy ribancra sem tudtam ránézni, bármit csinálok mindig ő jut eszembe. Ez van. Sajnos nekem Erre nincs rövidtávú gyógymód.eaglesmcnabb
Nem gáz, én is ilyen vagyok. 😊 Nekem se volt sose. Sose jött be se az ivás, se a bulizás. Csak ideig-óráig. Rájöttem, hogy nem így kell feldolgozni, mert én "máshogy működöm". 😊
Azóta nagyjából megvan a gyógymód, de ez szerintem csak magamra érvényes. Ezt mindenkinek ki kell "alakítania" a tapasztalatok hatására. 😊
Jah, és nem ittam. 😂
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Akkor csak számtalan érdekes véletlenbe futottunk bele, és elnézést, hogy olyat feltételeztem rólad, ami pusztán vak véletlen.fetomy
Oké, semmi gond.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sobrin röhögtem JayB, bocs, hogy nem sírtam!