Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha pedig a népcsoportok gyalázásáról van szó, mindig ugyanaz a két kategória reprezentálja felül magát, az egyik az agynélküli ostoba hülyék, a másikat gondolom kitalálod...Sobri Jóska
Nem lett senki sem gyalázva, ez sajnos tény... vissza lehet keresni az elmúlt 3-6-12-24 hónap ilyen témájú, a médiában megjelent cikkeket (és most nem a kurucra gondolok). De hát ilyen velős érvekkel szemben nem tudok valóban mit kezdeni... Inkább érveld meg (ha lehet a Pats topickban), hogy Tebow-ból a Patsben milyen jó wildcat QB lenne 😀Dub
Most nincs energiám beszállni a vitába. De ezt az aljas provokációt visszautasítom! 😊 Tebow-ról a Pats topic kivételével bárhol lehet érvelni!
Btw Brees-zel is jól mutatna egy dual QB felállás! Fake-kel is a séta során meg lehetne vitatni egy Tebow-Luck páros potenciálját. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Így látjuk mi:
Aki így menekült státuszt kér, mert hogy itt üldözik, az lenne a minimum, hogy azonnal megvonni tőlük a magyar állampolgárságot. Amúgy azt tudom még hozzátenni, hogy bárcsak üldöznék őket...Dub
Így látja Sobri:
Az a büdös cigány, aki így menekült státuszt kér, mert hogy itt üldözik a tetves roma valagát, az lenne a minimum, hogy azonnal megvonni tőlük a biztosan szintén lopott magyar állampolgárságot. Amúgy azt tudom még hozzátenni, hogy bárcsak üldöznék az összes mocskos tetűfészek cigányt...Dub
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
iodjhoietsjiogiohnoajhiáohnjngijvváváváváváváváváábaazszazzazazazdemmmmmeeeeg vévévávávávááv oks bann csá bebasztam minek írok ide XD lol oks bocs sokkal jobban vagyok már

kurva anyád worldFa
nincs is jobb, mint online közzétenni, hogy be vagy állva. 😀

Innen már csak egy kis lépés az sms-s irogatás, vagy facebookon "letökizni" a tanárod.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Ha pedig a népcsoportok gyalázásáról van szó, mindig ugyanaz a két kategória reprezentálja felül magát, az egyik az agynélküli ostoba hülyék, a másikat gondolom kitalálod...Sobri Jóska
Nem lett senki sem gyalázva, ez sajnos tény... vissza lehet keresni az elmúlt 3-6-12-24 hónap ilyen témájú, a médiában megjelent cikkeket (és most nem a kurucra gondolok). De hát ilyen velős érvekkel szemben nem tudok valóban mit kezdeni... Inkább érveld meg (ha lehet a Pats topickban), hogy Tebow-ból a Patsben milyen jó wildcat QB lenne 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Logikus, hogy azok brunzolják össze a teret akik ott laknak.
Ha ez a Kálvária tér, és ezek éppen cigányok nem az az oka viselkedésüknek, hogy cigányok, hanem az, hogy nincs agyuk.
Csak ebben lesz köztünk vita, a kiváltó okokban. Én is járok Pesten sokfelé, én is látom az ótvart, bár tegnap éjjel 1 körül a nyugatinál nem egy cigány hányt össze mindent, amit ért, hanem három atomrészeg tinicsajból az egyik. Teljesen rasszfüggetlenül.Sobri Jóska
en biztos nem mondtam h a ciganyoktol mivel sztem kb ugyanannyi cigany lakik ott mint nemcigany es sosem lattam ciganyt nyiltszinen pisalni arrafele.
latod sobri ezek a csunya prekoncepciok h alatehetnek az ember velemenyenek 😀
de toljunk csak egy setat es reprezentativ mintat is vehetunk utkozben h ki hova hugyozik.
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
iodjhoietsjiogiohnoajhiáohnjngijvváváváváváváváváábaazszazzazazazdemmmmmeeeeg vévévávávávááv oks bann csá bebasztam minek írok ide XD lol oks bocs sokkal jobban vagyok már

kurva anyád world
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Láttam.
Egy ilyen beírás teljesen egyértelmű.
Módom nincs kimoderálni az ilyen rasszista fröcsögést (egyébként tőlem maradhat is, a szólásszabadság része szerintem a gyűlölet- és hangulatkeltés rasszista alapon), komolyan venni mókás lenne, leginkább ahhoz a vicchez hasonlít, melynek poénja az, hogy "annyira utálom az agressziót, baseball ütővel vernék agyon minden agresszív barmot".Sobri Jóska
Hogy a te retorikáddal éljek, akkor is ugyanez lenne a véleményem, ha történetesen a magyarországi jász, sváb, üzbég stb kisebbségből kerültek volna ki ezek a bizonyos egyének. Sőt, ha magyar mondaná, akkor is ez lenne a véleményem, ez nálam súrolja a hazaárulás kategóriáját. Gusztustalan dolog elvileg a saját hazádat külföldön mocskolni meg leégetni, arra bőven ott vannak a politikusaink. Nehogy már én tehessek arról is, hogy történetesen megint áldott jó romáink teszik/tették ezt. 😀
Erről az egészről egy tanmese jut eszembe:
A kis nyű kidugja a fejét a trágyából, és ezt kérdezi a mamájától:
- Anyuci! Mi az a csodálatos kék felettünk?
- Az, az ég, kisfiam.
- S mi az a ragyogó sárga az égen?
- Az a nap, kisfiam.
- És az a pompás zöld körülöttünk?
- Az a fű, kisfiam.
- Anyuci, ha minden olyan csodálatos kint, akkor mi miért élünk itt a szarban?
- Ez a hazánk, kisfiam!

De, hogy azért ne okozzak neked csalódást, ha arányaiban megnézzük, ha a magyar szülőhaza gyalázásáról van szó, akkor az esetek túlnyomó többségében, véletlenül mindig ugyanaz a két népcsoport reprezentálja felül magát. Az egyik a romák, a másikat gondolom kitalálod...Dub
Ha pedig a népcsoportok gyalázásáról van szó, mindig ugyanaz a két kategória reprezentálja felül magát, az egyik az agynélküli ostoba hülyék, a másikat gondolom kitalálod...

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Logikus, hogy azok brunzolják össze a teret akik ott laknak.
Ha ez a Kálvária tér, és ezek éppen cigányok nem az az oka viselkedésüknek, hogy cigányok, hanem az, hogy nincs agyuk.
Csak ebben lesz köztünk vita, a kiváltó okokban. Én is járok Pesten sokfelé, én is látom az ótvart, bár tegnap éjjel 1 körül a nyugatinál nem egy cigány hányt össze mindent, amit ért, hanem három atomrészeg tinicsajból az egyik. Teljesen rasszfüggetlenül.

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Láttam.
Egy ilyen beírás teljesen egyértelmű.
Módom nincs kimoderálni az ilyen rasszista fröcsögést (egyébként tőlem maradhat is, a szólásszabadság része szerintem a gyűlölet- és hangulatkeltés rasszista alapon), komolyan venni mókás lenne, leginkább ahhoz a vicchez hasonlít, melynek poénja az, hogy "annyira utálom az agressziót, baseball ütővel vernék agyon minden agresszív barmot".Sobri Jóska
Hogy a te retorikáddal éljek, akkor is ugyanez lenne a véleményem, ha történetesen a magyarországi jász, sváb, üzbég stb kisebbségből kerültek volna ki ezek a bizonyos egyének. Sőt, ha magyar mondaná, akkor is ez lenne a véleményem, ez nálam súrolja a hazaárulás kategóriáját. Gusztustalan dolog elvileg a saját hazádat külföldön mocskolni meg leégetni, arra bőven ott vannak a politikusaink. Nehogy már én tehessek arról is, hogy történetesen megint áldott jó romáink teszik/tették ezt. 😀
Erről az egészről egy tanmese jut eszembe:
A kis nyű kidugja a fejét a trágyából, és ezt kérdezi a mamájától:
- Anyuci! Mi az a csodálatos kék felettünk?
- Az, az ég, kisfiam.
- S mi az a ragyogó sárga az égen?
- Az a nap, kisfiam.
- És az a pompás zöld körülöttünk?
- Az a fű, kisfiam.
- Anyuci, ha minden olyan csodálatos kint, akkor mi miért élünk itt a szarban?
- Ez a hazánk, kisfiam!

De, hogy azért ne okozzak neked csalódást, ha arányaiban megnézzük, ha a magyar szülőhaza gyalázásáról van szó, akkor az esetek túlnyomó többségében, véletlenül mindig ugyanaz a két népcsoport reprezentálja felül magát. Az egyik a romák, a másikat gondolom kitalálod...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
en csak veled szeretnek setalni es kozben jokat elmelkedni arrol h vajon kiktol lehet az a konstans hugyszag a kalvaria ter kornyeken.
az utolso mondatod viszont utott sztem bejatszom ha odaig jutunk 😀
csak nem arghhhhhhh lesz hanem kabooom a vege ha nem banod.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
amugy azt vagod h masnak van annyi agya felnott letere h nem kell hozza link sem meg ertelmezo keziszotar sem h eltudjon olvasni 3 magyarul irt mondatot majd ertelmezni is tudja ?
ezekutan nem lesznek tevkepzeteim de ugy gondoltam h ennel te komplikaltabb feladatokat is eltudsz latni es nem vagy megcsak uldozesi manias sem. na mindegy.
mas : all meg az ajanlatod h menjunk setalni budapest varos hatramaradottabb reszeire ? folyamatban van egy kivalo utvonaltervem.Fake
Ha nincs jobb dologod, tőlem aztán...
Csak már nem emlékszem mire lenne ez bizonyíték.
Ha túléljük, akkor minden kóser?
Vagy ha nem, akkor még a végén utolsó lehelleteddel elhörgöd: "nekem volt igazam...arghhhhhh"?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
amugy azt vagod h masnak van annyi agya felnott letere h nem kell hozza link sem meg ertelmezo keziszotar sem h eltudjon olvasni 3 magyarul irt mondatot majd ertelmezni is tudja ?
ezekutan nem lesznek tevkepzeteim de ugy gondoltam h ennel te komplikaltabb feladatokat is eltudsz latni es nem vagy megcsak uldozesi manias sem. na mindegy.
mas : all meg az ajanlatod h menjunk setalni budapest varos hatramaradottabb reszeire ? folyamatban van egy kivalo utvonaltervem.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
amugy azt vagod h semmifele etnikai vagy vallasi megkulonboztetest nem tett dub csak te kepzeled hozza ...Fake
Amúgy azt vágod, hogy ha elolvasod a linkelt cikket, az sokat segít értelmezni a leírtakat?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
amugy azt vagod h semmifele etnikai vagy vallasi megkulonboztetest nem tett dub csak te kepzeled hozza ...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
http://www.origo.hu/nagyvilag/20111107-magyar-szereplok-kanada-legnagyobb-emberkereskedelmi-ugyeben-riport-hamiltonbol.htmlRataxes
Aki így menekült státuszt kér, mert hogy itt üldözik, az lenne a minimum, hogy azonnal megvonni tőlük a magyar állampolgárságot. Amúgy azt tudom még hozzátenni, hogy bárcsak üldöznék őket...Dub
Csak nehogy ezt Sóbri meglássa, mert jön a több napos polémia ide-oda 😊diverdoc
Láttam.
Egy ilyen beírás teljesen egyértelmű.
Módom nincs kimoderálni az ilyen rasszista fröcsögést (egyébként tőlem maradhat is, a szólásszabadság része szerintem a gyűlölet- és hangulatkeltés rasszista alapon), komolyan venni mókás lenne, leginkább ahhoz a vicchez hasonlít, melynek poénja az, hogy "annyira utálom az agressziót, baseball ütővel vernék agyon minden agresszív barmot".

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
http://www.origo.hu/nagyvilag/20111107-magyar-szereplok-kanada-legnagyobb-emberkereskedelmi-ugyeben-riport-hamiltonbol.htmlRataxes
Aki így menekült státuszt kér, mert hogy itt üldözik, az lenne a minimum, hogy azonnal megvonni tőlük a magyar állampolgárságot. Amúgy azt tudom még hozzátenni, hogy bárcsak üldöznék őket...Dub
Csak nehogy ezt Sóbri meglássa, mert jön a több napos polémia ide-oda 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
http://www.origo.hu/nagyvilag/20111107-magyar-szereplok-kanada-legnagyobb-emberkereskedelmi-ugyeben-riport-hamiltonbol.htmlRataxes
Aki így menekült státuszt kér, mert hogy itt üldözik, az lenne a minimum, hogy azonnal megvonni tőlük a magyar állampolgárságot. Amúgy azt tudom még hozzátenni, hogy bárcsak üldöznék őket...
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
http://www.origo.hu/nagyvilag/20111107-magyar-szereplok-kanada-legnagyobb-emberkereskedelmi-ugyeben-riport-hamiltonbol.html

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megint kezdődik...

olyan szar zéhát írtam, hogy az már pofátlanság, pedig ebből csak egyszer hiányoztam és tele írtam a füzetet.
pedig azt hittem idén másképp lesz 😊

jövőre is meghírdetik!

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 083 — Steelers fan
Büdös kurva élet, nem elég hogy kiszopunk a Bearstől, még el is alszok, pedig fontos lett volna bemennem 9.40re. :mad:eaglesmcnabb
Épp ezért 9.58-kor gép elé ültél. 😛
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 442 — TODDHERREMANS79
Büdös kurva élet, nem elég hogy kiszopunk a Bearstől, még el is alszok, pedig fontos lett volna bemennem 9.40re. :mad:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
.. mert az olyan menő, hogy épphogy beesünk a suliba. Végülis kit érdekel az, hogy emiatt negyed órát késik egy 40 perces úton a busz...Matthew99
én ezt nem menőségből csinálom, csak éppen nehezemre esik nem elaludni reggelente 😀 egyébként az sem jobb amikor egy fél nyugdíjas hadosztály felszáll a buszra, megveszi a regisztrációs szarját, kikaparja az apróját a kosarából és még kedélyesen el is beszélget a sofőrrel, aki persze haladna mert így is már 20 percet késik a busz, de nem tud mert Bözsi néni éppen meséli neki hogy a tojás mennyibe kerül a piacon. és ebből legalább megállónként 5 😀 dehát Volán én így szeretlek!Hall Of Green
Na ez a másik amitől agyvérzést kapok. És azt nem bírják felfogni az agyukkal, hogy ez diákjárat és nem nyuggerjárat. Aztán meg fel vannak háborodva ha nem adod át a helyed. Egy órával később már felrobbantják a piacot vagy mi? Nem elhanyagolható, hogy ma ugyanaz történt ami tegnap és ezt már végképp nem tudom megérteni. Ugyanúgy 15-en vettel bérletet és persze egynél se volt véletlen se apró.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
De tele van a faszom bassza meg.....Amadeus91
hát könnyíts magadon... 😀Divat
😀 most erre mit lehet mondani?!Amadeus91
ezt neked kell tudni... 😀

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De tele van a faszom bassza meg.....Amadeus91
hát könnyíts magadon... 😀Divat
😀 most erre mit lehet mondani?!Amadeus91
Az a baj, hogy a meccsen a fasz rossz végén voltál, és így nem sikerült kiadni magadból.. :/