NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
bebaszna 😀 😀 végzős vagyok és persze ilyenkor jön a szalagavató de a sok hülye picsa variál orrba szájba ... meg eleve az osztályközösségről annyit h mindenki mosolyog a másik szemébe de amint hátat fordít belabaszna egy baltát a hátába 😀 az oszt.főről ne is beszéljünk ...csak áll és vigyorog ... ja meg néha csitteg ... néha 😀Drip
majd az 5-10 éves érettségi évfordulóra megszeretitek egymást 😀

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Fhöjj de utálom az osztályom 😀Drip
nemmondod hogy tanítasz? 😀eaglesmcnabb
bebaszna 😀 😀 végzős vagyok és persze ilyenkor jön a szalagavató de a sok hülye picsa variál orrba szájba ... meg eleve az osztályközösségről annyit h mindenki mosolyog a másik szemébe de amint hátat fordít belabaszna egy baltát a hátába 😀 az oszt.főről ne is beszéljünk ...csak áll és vigyorog ... ja meg néha csitteg ... néha 😀Drip
Same here. Hátha megnyugtat egy kicsit. 😀

több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 840 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Fhöjj de utálom az osztályom 😀Drip
nemmondod hogy tanítasz? 😀eaglesmcnabb
bebaszna 😀 😀 végzős vagyok és persze ilyenkor jön a szalagavató de a sok hülye picsa variál orrba szájba ... meg eleve az osztályközösségről annyit h mindenki mosolyog a másik szemébe de amint hátat fordít belabaszna egy baltát a hátába 😀 az oszt.főről ne is beszéljünk ...csak áll és vigyorog ... ja meg néha csitteg ... néha 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Fhöjj de utálom az osztályom 😀Drip
nemmondod hogy tanítasz? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 840 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Fhöjj de utálom az osztályom 😀

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Höri 😀JC6
am imádom, hogy egy rakás olyan hsz-e van Hörinek, amit ha nem nekem mondana, akkor kurva nagyot röhögnék rajtuk mert epic beszólás egyik-másik. Így is röhögök sokszor, de nem annyira. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
A legnagyobb poén ha egy ilyennek 1x idegből visszaadod akk ő van vérig sértve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Nem hívtuk, ellenfél volt.
Páros lábbal érkezett, egyikkel a sípcsontomat karistolta végig, másikkal meg a bokámat kapta el.Zolika
Azért ha lett volna még egy kis lelkierőd igazán felugorhattál volna, hogy véletlen térdre érkezz, ha már ilyen kedves volt...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Höri 😀
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
földbe rúgtál?Amadeus91
Erre hogy jutottál? Inkább jó nagyot kapott a bokájára mivel nem ugrott fel és hagyta a fenébe a labdát. Nálunk is volt egy ilyen gyerek, egy ideig mi is gátfutottunk aztán inkább nem hívtuk.Matthew99
Hát, hogy a bokájával van a nyűg. Pillanatra nem értettem, hogy a sípcsonton a stopli nyomok, hogy jönnek a bokadagadáshoz. De most már okés.Amadeus91
Nem hívtuk, ellenfél volt.
Páros lábbal érkezett, egyikkel a sípcsontomat karistolta végig, másikkal meg a bokámat kapta el.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eljárogatok vasárnaponként focizni, mert jól esik a mozgás, jó a társaság, stb..
Erre jön egy paraszt az ellenfélből, akinek a stupli nyomai itt virítanak a sípcsontomon. A bokám be van dagadva, nem tudom rendesen mozgatni, nehezen tudok menni, mert fáj, ha ránehezedek. 😕
De a lényeg, hogy az a kedves emberke jól érzi magát, mert szerinte az én hibám az egész, mert nem kaptam fel a lábamat, miután elrúgtam a labdát. :oZolika
földbe rúgtál?Amadeus91
Erre hogy jutottál? Matthew99
sok bundesliga

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Eljárogatok vasárnaponként focizni, mert jól esik a mozgás, jó a társaság, stb..
Erre jön egy paraszt az ellenfélből, akinek a stupli nyomai itt virítanak a sípcsontomon. A bokám be van dagadva, nem tudom rendesen mozgatni, nehezen tudok menni, mert fáj, ha ránehezedek. 😕
De a lényeg, hogy az a kedves emberke jól érzi magát, mert szerinte az én hibám az egész, mert nem kaptam fel a lábamat, miután elrúgtam a labdát. :oZolika
földbe rúgtál?Amadeus91
Erre hogy jutottál? Inkább jó nagyot kapott a bokájára mivel nem ugrott fel és hagyta a fenébe a labdát. Nálunk is volt egy ilyen gyerek, egy ideig mi is gátfutottunk aztán inkább nem hívtuk.Matthew99
Hát, hogy a bokájával van a nyűg. Pillanatra nem értettem, hogy a sípcsonton a stopli nyomok, hogy jönnek a bokadagadáshoz. De most már okés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Eljárogatok vasárnaponként focizni, mert jól esik a mozgás, jó a társaság, stb..
Erre jön egy paraszt az ellenfélből, akinek a stupli nyomai itt virítanak a sípcsontomon. A bokám be van dagadva, nem tudom rendesen mozgatni, nehezen tudok menni, mert fáj, ha ránehezedek. 😕
De a lényeg, hogy az a kedves emberke jól érzi magát, mert szerinte az én hibám az egész, mert nem kaptam fel a lábamat, miután elrúgtam a labdát. :oZolika
földbe rúgtál?Amadeus91
Erre hogy jutottál? Inkább jó nagyot kapott a bokájára mivel nem ugrott fel és hagyta a fenébe a labdát. Nálunk is volt egy ilyen gyerek, egy ideig mi is gátfutottunk aztán inkább nem hívtuk.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Eljárogatok vasárnaponként focizni, mert jól esik a mozgás, jó a társaság, stb..
Erre jön egy paraszt az ellenfélből, akinek a stupli nyomai itt virítanak a sípcsontomon. A bokám be van dagadva, nem tudom rendesen mozgatni, nehezen tudok menni, mert fáj, ha ránehezedek. 😕
De a lényeg, hogy az a kedves emberke jól érzi magát, mert szerinte az én hibám az egész, mert nem kaptam fel a lábamat, miután elrúgtam a labdát. :oZolika
földbe rúgtál?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Eljárogatok vasárnaponként focizni, mert jól esik a mozgás, jó a társaság, stb..
Erre jön egy paraszt az ellenfélből, akinek a stupli nyomai itt virítanak a sípcsontomon. A bokám be van dagadva, nem tudom rendesen mozgatni, nehezen tudok menni, mert fáj, ha ránehezedek. 😕
De a lényeg, hogy az a kedves emberke jól érzi magát, mert szerinte az én hibám az egész, mert nem kaptam fel a lábamat, miután elrúgtam a labdát. :o

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Rohadna meg a sok középiskolás, hogy a nagy jódolgukban egy egész őszi szünet alatt nem bírnak megvenni egy rohadt bérletet, hanem egyesével a buszvezetőt akasztják ki, ráadásul mindnél 56ezres van, hogy még véletlenül se lehessen nekik visszaadni. Nem is beszélve arról, hogy mindnek meg kell várnia az utolsó buszt (csak 5 megy el előtte) mert az olyan menő, hogy épphogy beesünk a suliba. Végülis kit érdekel az, hogy emiatt negyed órát késik egy 40 perces úton a busz...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
de lehet mit tenni amugy. nem kotelezo itthon egybol erettsegi utan egyetemre menni h az ingyenes oktatason nyereszkedjel.
vagy fizess erte vagy ne kezdj bele az egyetembe. inkabb huzz el dolgozni tegyel felre annyit hogy ki tudj menni kulfoldre. ezt ha otthon a szuleiddel laksz a kotoressel is 1 ev alatt megtudod oldani. kintvagy szerzel vmi atlaglofasz melot amibol elvagy mint a befott aztan kint nekiallhatsz nezelodni h mit szeretnel tovabbtanulni. de nem igaz ez tul problemas lenne h dolgozni is kelljen vmit egyetem elott/kozben tehat tenyleg csak az az ut letezik valoban h lopjuk ki az allam szemet es a tetejebe meg hozongjunk " a felsooktatasi torvenyek egyoldalu modositasa ellen ". en megertem az allaspontotokat de nekem hadd lehessen az a velemenyem h ez egy ugyanolyan kurva rossz vicc mint a tobbi dolog amirol jogosan hangzott panasz feljebb.Fake
Teljesen egyetértek ezzel.Schleck
2007-ben érettségiztem, majd egy évig melóztam, aztán elkezdtem az egyetemet fizetősön... most államin vagyok MSc-n, de esélyes, hogy lelépek innen... pedig én nagyjából végigmentem ezeken a dolgokon. Egyszerűen semmi kilátás, se munka, se életszínvonal tekintetében. Nem fogok 30 évet dolgozni, havi szaros 110-ért, hogy aztán ne tudjam eltartani majd a családom. (mert kb. itt vagyunk, faterom 35 éve tanár... nevetséges a megbecsülése, jah anyum egészségügyis, gondolom azt sem kell taglalni)


több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
de lehet mit tenni amugy. nem kotelezo itthon egybol erettsegi utan egyetemre menni h az ingyenes oktatason nyereszkedjel.
vagy fizess erte vagy ne kezdj bele az egyetembe. inkabb huzz el dolgozni tegyel felre annyit hogy ki tudj menni kulfoldre. ezt ha otthon a szuleiddel laksz a kotoressel is 1 ev alatt megtudod oldani. kintvagy szerzel vmi atlaglofasz melot amibol elvagy mint a befott aztan kint nekiallhatsz nezelodni h mit szeretnel tovabbtanulni. de nem igaz ez tul problemas lenne h dolgozni is kelljen vmit egyetem elott/kozben tehat tenyleg csak az az ut letezik valoban h lopjuk ki az allam szemet es a tetejebe meg hozongjunk " a felsooktatasi torvenyek egyoldalu modositasa ellen ". en megertem az allaspontotokat de nekem hadd lehessen az a velemenyem h ez egy ugyanolyan kurva rossz vicc mint a tobbi dolog amirol jogosan hangzott panasz feljebb.Fake
Teljesen egyetértek ezzel.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyetértek, ezért mondtam, hogy szerintem is azt kellene, hogy legyen mindenki fizetős, és akkor alapból csak az menne tovább, aki olyan területen akar dolgozni, hogy kell hozzá diploma. Mondjuk az is igaz, hogy lassan már a kőtöréshez is Csákányozó manager BSc kell legalább, de akkor is. Csak ugye mindenki fel volt háborodva amikor szó volt arról, hogy mittudomén melyik párt fizetőssé tenné az egészet.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
de lehet mit tenni amugy. nem kotelezo itthon egybol erettsegi utan egyetemre menni h az ingyenes oktatason nyereszkedjel.
vagy fizess erte vagy ne kezdj bele az egyetembe. inkabb huzz el dolgozni tegyel felre annyit hogy ki tudj menni kulfoldre. ezt ha otthon a szuleiddel laksz a kotoressel is 1 ev alatt megtudod oldani. kintvagy szerzel vmi atlaglofasz melot amibol elvagy mint a befott aztan kint nekiallhatsz nezelodni h mit szeretnel tovabbtanulni. de nem igaz ez tul problemas lenne h dolgozni is kelljen vmit egyetem elott/kozben tehat tenyleg csak az az ut letezik valoban h lopjuk ki az allam szemet es a tetejebe meg hozongjunk " a felsooktatasi torvenyek egyoldalu modositasa ellen ". en megertem az allaspontotokat de nekem hadd lehessen az a velemenyem h ez egy ugyanolyan kurva rossz vicc mint a tobbi dolog amirol jogosan hangzott panasz feljebb.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nincs net kirúgás előtt 36 perccel. igen boldog vagyok

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó, akkor nyilván én vagyok a fasz megint, de nekem nincs a terveim között az, hogy itthon vállaljak munkát diploma után.tenorx
jó én mondjuk fizetem a sulit, de ha nem fizetném is elvágyódnék innen. Sőt ha holnap mondanának valami kb. tutit angol nyelvterületen, már indulnék is a picsába. És nem azért mert máshol kolbászból van a kerítés, hanem mert máshol ha ledolgozol 60 évet, akkor talán lesz is valamid, sőt talán még közben sem úgy élsz mint aki spórol mint az ökör, miközben igazából nem tudsz félrerakni semmit.

Egyébként abszolút egyetértek azzal, hogy köcsög dolog állami képzés után külföldre menni, de sajnos nem lehet mit tenni, mert itthon nem lehet előre jutni.
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Az állam számára az lenne az ideális, ha a krónikus betegek egyből exitálnának.
Nem két fillér a transzplantáció, a dialízis, stb.
Nekem is meg kéne már döglenem a trombophiliámmal, ne zabáljak már annyi gyógyszert.vadibandi
A gyógyszer (gondolom Syncumar életed végéig) még relatíve jól hoz, mert ugye gyógyszergyártók is adóznak, csak ne nagyon kelljen állítani a dózist, mert sokba van a vérvétel meg a reagens. Mondjuk inkább a reagens.

De hogy kicsit a feljebblévőkre is utaljak:
Orvosi laboranalitikus szakon végeztem, ha jól tudom, összesen 2 helyen van ilyen képzés kis hazánkban, Debrecenben és a PTEn (kiszervezve Kaposvárra), amikor én kezdtem 2006ban, 102 pont volt a határ(144ből ugye), idén 397. Pár éven belül hiányszakma lesz valószínűleg, ugyanis minimumtörvény írja elő, hogy az egyes szintű kórházakban, illetve laborokban hány fő analitikust kell alkalmazni, bár lehet az összevonásokkal spórolni fognak pár főt. Valahogy mégse tolong a nép, mert egészségügybe közalkalmazottnak a halál se akar eljönni alig 6 számjegyű fizetésért. És akkor a helyzet még jobb is, mint az ápolóké, beteghordóké és más asszisztenseké, akik tényleg a legalja munkát végzik. Menekülni pedig csak előre lehet: MSc (ha van, nekem szerencsére van, jövőre megyek is), másodállás, külföld.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De ha ezekkel MI tisztában vagyunk, akkor a nagyvezérek is, nem??? Másutt miért becsülik meg az állampolgárokat?? Itt miért nem tesznek ellene, ha tisztában vannak a problémákkal? Tököm tele.. én is arra gyűjtök, hogy elhúzzak...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó, akkor nyilván én vagyok a fasz megint, de nekem nincs a terveim között az, hogy itthon vállaljak munkát diploma után.tenorx
Ugyan dehogy. Jelen szint szerint menekülni kell innen. Aki meg tudja tenni, az menjen.apeszos
Ha huszonéves lennék,akkor már holnap (tegnap) indulnék.
Ebből a szarszemét országból menekül aki tud.