Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
Nem ment el az egész fogadásom emiatt a szájbalökött eagles miatt áááá, pedig csak tölteléknek raktam rá.... :mad: :mad: :mad:Hanni
Sose fogadj NFL meccsre.Sobri Jóska
se orosz bajnokira.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
Nem ment el az egész fogadásom emiatt a szájbalökött eagles miatt áááá, pedig csak tölteléknek raktam rá.... :mad: :mad: :mad:Hanni
Sose fogadj NFL meccsre.

több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
A büdös kurva isten baszná meg hogy a kibaszott negyedik negyedben kell mindig kikapni!
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem ment el az egész fogadásom emiatt a szájbalökött eagles miatt áááá, pedig csak tölteléknek raktam rá.... :mad: :mad: :mad:
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
A rohadt életbe már, mennyire undorító szokás, hogy felzabálunk mindent és nem elég, hogy nem veszünk de még el se mondjuk a másiknak. Mert úgy legalább nem akkor döbbennék rá, mikor vasárnap délben leülök enni.Matthew99
albérlet vagy kolesz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
1 századmásodperc néha nagyon sok tud lenni...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
A rohadt életbe már, mennyire undorító szokás, hogy felzabálunk mindent és nem elég, hogy nem veszünk de még el se mondjuk a másiknak. Mert úgy legalább nem akkor döbbennék rá, mikor vasárnap délben leülök enni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nő. Zhból van pót (meg pótpót is).tenorx
Nem... neeem, neeeeem fogom linkelni... leszorítom a kezem. Neeeeem.... huh, sikerült.
szerk: mégsem.. nem lehet legyőzni ezt az érzést. http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOA

Péntek este van srácok 1) igyál be 2) menj el bulizni - keep walking, ahogy jó barátom Johnnie mondaná!Igor
tudom hogy gáz, és ezért itt egyes emberek ki fognak röhögni, de van olyan pillanat, ahol mehetsz bulizni, csinálhatsz bármit, nem fog változni semmi sem. Kedd-szerda-csütörtök buliztam, egy ribancra sem tudtam ránézni, bármit csinálok mindig ő jut eszembe. Ez van. Sajnos nekem Erre nincs rövidtávú gyógymód.eaglesmcnabb
Nem gáz, én is ilyen vagyok. 😊 Nekem se volt sose. Sose jött be se az ivás, se a bulizás. Csak ideig-óráig. Rájöttem, hogy nem így kell feldolgozni, mert én "máshogy működöm". 😊
Azóta nagyjából megvan a gyógymód, de ez szerintem csak magamra érvényes. Ezt mindenkinek ki kell "alakítania" a tapasztalatok hatására. 😊
Jah, és nem ittam. 😂
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
Akkor csak számtalan érdekes véletlenbe futottunk bele, és elnézést, hogy olyat feltételeztem rólad, ami pusztán vak véletlen.fetomy
Oké, semmi gond.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sobrin röhögtem JayB, bocs, hogy nem sírtam!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor csak számtalan érdekes véletlenbe futottunk bele, és elnézést, hogy olyat feltételeztem rólad, ami pusztán vak véletlen.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
Nem következtetés volt, hanem megállapítás.fetomy
Téves megállapítás, valóban.Sobri Jóska
Igazad van. A számtalan eset, mikor zolika helyében voltam pl. én, vagy láttam mások reagálását csak délibáb volt.fetomy
Nem ugyanaz, hogy felbaszod magad valamin, vagy hogy direkt valaki felbasz. Persze gondolom a te szempontodból mindegy. De attól még nem.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem következtetés volt, hanem megállapítás.fetomy
Téves megállapítás, valóban.Sobri Jóska
Igazad van. A számtalan eset, mikor zolika helyében voltam pl. én, vagy láttam mások reagálását csak délibáb volt.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
Nem következtetés volt, hanem megállapítás.fetomy
Téves megállapítás, valóban.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem következtetés volt, hanem megállapítás.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
Nem viccesnek szántam.
Csak gondoltam egzaktul válaszolok a feltett kérdésre.
Nem mérgeznék meg soha senkit, és semmit, de úgy éreztem képes vagyok kitalálni a mérgezést elkövető személy szándékát, és megválaszolni a kérdést.
fetomyt meg megkérném ne vonjon le téves következtetéseket.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hogy szeretné, hogy a kutya már ne éljen.Sobri Jóska
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂JC6
Sobri posztjára is erősen gondolkodtam hogy írok egy választ de ez már megér egyet, mi a szar ilyen vicces ezen? Az egyik legaljasabb, legundorítóbb dolog a világon, sajnos volt már benne részem.JayB
nem érdemes fennakadni ilyeneken, mint tudjuk a gyűlölködjünk topic bizonyos személy(ek) számára mások felbaszására szolgál. Ami nem is fog megszűnni, mert szabad.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Mi a faszomra gondol az aki megmérgez egy kutyát????? :mad: :mad:zolika26
Hogy szeretné, hogy a kutya már ne éljen.Sobri Jóska
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂JC6
Sobri posztjára is erősen gondolkodtam hogy írok egy választ de ez már megér egyet, mi a szar ilyen vicces ezen? Az egyik legaljasabb, legundorítóbb dolog a világon, sajnos volt már benne részem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mi a faszomra gondol az aki megmérgez egy kutyát????? :mad: :mad:zolika26
Hogy szeretné, hogy a kutya már ne éljen.Sobri Jóska
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
Mi a faszomra gondol az aki megmérgez egy kutyát????? :mad: :mad:zolika26
Hogy szeretné, hogy a kutya már ne éljen.

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
..... inkább hagyjuk


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Aztán meglátod, hogy van még 2 ezer a tárcádbanAmadeus91
na hát nekem ilyentől nem kell tartani 😕 😀
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
Meginni ilyenkor valami jó erőset teljesen érthető de totál szétcseszni magad csak egy hülye beidegződés, közben és utána csak rosszabb. Össze kell szedni minél előbb egy másikat oszt' jól van, ez MINDIG segít 😀davemayer
Ja, csak megiszol egy erőset, aztán egészen ízlik a sör mellé, megiszol még1-t, aztán miért ne egy 3.-t? Aztán meglátod, hogy van még 2 ezer a tárcádban és elhangzik a legendás "Miért nem próbáljuk meg az absinthe-t így a végén?" kérdés. És ott vége... azon kapod magad, hogy a 928-s éjszakai járaton heringpartyzol. 😀 Én 4-5 havonta kötelezővé tenném a csatakra ivást. Nem vagyok alkesz, sőt máskor nem is iszom max 1 pohár sört, de ilyen időközönként (max évenként) muszáj lemenni alfába a stressz miatt. Kiiszod, 1 nap macskajaj aztán megy minden tovább.

Finn style, csak nem hétvégenként.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Fentiekre:
http://www.youtube.com/watch?v=4GIisWJJG28

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Meginni ilyenkor valami jó erőset teljesen érthető de totál szétcseszni magad csak egy hülye beidegződés, közben és utána csak rosszabb. Össze kell szedni minél előbb egy másikat oszt' jól van, ez MINDIG segít 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal