Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nyilván az ingyen azt jelenti, hogy a képzés összegét nem fizeti ki.
Nyilván vesz mellé tankönyvet, nyilván eszik, alszik, utazik, stb.
De nyilván ezeket az is fizeti, aki fizeti a milliókat a képzésért.Sobri Jóska
Aki nem fizet, az azért nem fizet, mert MEGDOLGOZOTT érte, hogy bekerüljön. Akkor ne legyen költséges képzés és nincs probléma...
A diákhitelnél meg kevés szarabb dolog van, legalábbis az ismerőseim elmondása alapján... van olyan nagyon jó barátom, aki már családapa, kocsival, lakással, de még mindig azt fizeti. (és a tetejében nem is abból a tudásból él, amit a diákhitel segítségével diploma címén kapott)Amadeus91
Sajnos...Bár van aki rá van szorulva, szoctám + ösztöndíj sem fedez mindent (már ha van...)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Meg se fordul a fejében az, hogy diploma után otthon maradjon, nem csak a fizu meg a sok munka miatt, hanem leginkább a felszerelésen van kiakadva, hogy nem tudná megcsinálni azt, amit akar, legalábbis ezt mondja. Rajna
Nem erről volt szó eleddig, csak én is sok ilyen sztorit ismerek, és ezért mondom azt, hogy kötelezővé kéne tenni, hogy aki itthon szerez diplomát, állami pénzen, vagyis nem saját zsebből kifizetve a képzés költségét, annak 3-4 évet kötelező gyakorlaton kelljen eltöltenie Magyarországon.
Számomra nonszensz, hogy több milliónyi szolgáltatást megkap valaki ingyen, majd módjában áll ezzel azonnal odébbállni.
Persze ez is az egészségüggyel való katasztrófális állami/kormányzati nemtörődömségnek köszönhető, és emberileg teljesen érthető, hogy aki megkapja a képzést, ha teheti másnap odébbáll.Sobri Jóska
Ingyen? Gondold ezt át...Nem 2 fillér egyetemistának lenni. Az meg más kérdés, hogy sok esetben azért is meg kell dolgozni, hogy valaki az lehessen. Nem egy diák vesz fel pl diákhitelt. Azt is csak viccből mi? Az a kötelező gyakorlat meg akkor lenne jó, ha azt el is lehetne tölteni valahol. Mert én úgy állok, hogy bő 1 év múlva végzek mesterképzéssel is és se én se többi szaktárs sem tudja még, hogy mi lesz, lesz-e egyáltalán állásunk...Asbee
Valahogy én is így gondoltam mikor nem iratkoztam be végül a Corvinusra.

A diákhitelnél meg kevés szarabb dolog van, legalábbis az ismerőseim elmondása alapján... van olyan nagyon jó barátom, aki már családapa, kocsival, lakással, de még mindig azt fizeti. (és a tetejében nem is abból a tudásból él, amit a diákhitel segítségével diploma címén kapott)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Nyilván az ingyen azt jelenti, hogy a képzés összegét nem fizeti ki.
Nyilván vesz mellé tankönyvet, nyilván eszik, alszik, utazik, stb.
De nyilván ezeket az is fizeti, aki fizeti a milliókat a képzésért.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Meg se fordul a fejében az, hogy diploma után otthon maradjon, nem csak a fizu meg a sok munka miatt, hanem leginkább a felszerelésen van kiakadva, hogy nem tudná megcsinálni azt, amit akar, legalábbis ezt mondja. Rajna
Nem erről volt szó eleddig, csak én is sok ilyen sztorit ismerek, és ezért mondom azt, hogy kötelezővé kéne tenni, hogy aki itthon szerez diplomát, állami pénzen, vagyis nem saját zsebből kifizetve a képzés költségét, annak 3-4 évet kötelező gyakorlaton kelljen eltöltenie Magyarországon.
Számomra nonszensz, hogy több milliónyi szolgáltatást megkap valaki ingyen, majd módjában áll ezzel azonnal odébbállni.
Persze ez is az egészségüggyel való katasztrófális állami/kormányzati nemtörődömségnek köszönhető, és emberileg teljesen érthető, hogy aki megkapja a képzést, ha teheti másnap odébbáll.Sobri Jóska
Ingyen? Gondold ezt át...Nem 2 fillér egyetemistának lenni. Az meg más kérdés, hogy sok esetben azért is meg kell dolgozni, hogy valaki az lehessen. Nem egy diák vesz fel pl diákhitelt. Azt is csak viccből mi? Az a kötelező gyakorlat meg akkor lenne jó, ha azt el is lehetne tölteni valahol. Mert én úgy állok, hogy bő 1 év múlva végzek mesterképzéssel is és se én se többi szaktárs sem tudja még, hogy mi lesz, lesz-e egyáltalán állásunk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Vannak olyan országok, ahol így megy ez, azt kéne tanulmányozni, mi abban a jó, a rossz, és kifundálni, hogy valósítható meg életszerűen.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Meg se fordul a fejében az, hogy diploma után otthon maradjon, nem csak a fizu meg a sok munka miatt, hanem leginkább a felszerelésen van kiakadva, hogy nem tudná megcsinálni azt, amit akar, legalábbis ezt mondja. Rajna
Nem erről volt szó eleddig, csak én is sok ilyen sztorit ismerek, és ezért mondom azt, hogy kötelezővé kéne tenni, hogy aki itthon szerez diplomát, állami pénzen, vagyis nem saját zsebből kifizetve a képzés költségét, annak 3-4 évet kötelező gyakorlaton kelljen eltöltenie Magyarországon.
Számomra nonszensz, hogy több milliónyi szolgáltatást megkap valaki ingyen, majd módjában áll ezzel azonnal odébbállni.
Persze ez is az egészségüggyel való katasztrófális állami/kormányzati nemtörődömségnek köszönhető, és emberileg teljesen érthető, hogy aki megkapja a képzést, ha teheti másnap odébbáll.Sobri Jóska
de gondolom, akkor hoznál olyan intézkedéseket az ellen is, hogy az a 3-4 év kötelező idő, az ne legyen a teljes kiszolgáltatottság a frissen végzett oldalon sem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Meg se fordul a fejében az, hogy diploma után otthon maradjon, nem csak a fizu meg a sok munka miatt, hanem leginkább a felszerelésen van kiakadva, hogy nem tudná megcsinálni azt, amit akar, legalábbis ezt mondja. Rajna
Nem erről volt szó eleddig, csak én is sok ilyen sztorit ismerek, és ezért mondom azt, hogy kötelezővé kéne tenni, hogy aki itthon szerez diplomát, állami pénzen, vagyis nem saját zsebből kifizetve a képzés költségét, annak 3-4 évet kötelező gyakorlaton kelljen eltöltenie Magyarországon.
Számomra nonszensz, hogy több milliónyi szolgáltatást megkap valaki ingyen, majd módjában áll ezzel azonnal odébbállni.
Persze ez is az egészségüggyel való katasztrófális állami/kormányzati nemtörődömségnek köszönhető, és emberileg teljesen érthető, hogy aki megkapja a képzést, ha teheti másnap odébbáll.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tesómat még tavasszal műtötték epekővel, és ott sem volt semmi gond, az orvos, aki műtötte, nagyon lelkiismeretes volt, értette a dolgát, látszott rajta, hogy azért is csinálja, mert ez neki nemcsak a munkája, hanem a hivatása is.

Illetve nagyfaterom volt kb. az elmúlt 1-2 hónapban kórházban, ilyen vizsgálat, olyan vizsgálat, igazából az itthoni lehetőségekhez és állapotokhoz képest szerintem erőn felül, becsületesen elvégeztek rajta minden vizsgálatot, a műtét is rendben volt. Sok ismerősöm vagy orvosnak készül, vagy orvosként dolgozik, és ők is hasonlóakat mondtak, mint amiket itt leírtatok.
Elszomorító, mert a magyar szeret és tud is dolgozni, főleg, ha biztosítanák neki a megfelelő feltételeket. Sok ismerős van, aki pont emiatt megy el külföldre, mert szívesen dolgozna itt, csak egyszerűen a lehetőségek nem adottak hozzá.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
@Diverdoc: a mostani hozzászólásod a legjobb amit ezen a fórumon olvastam. A perelést nem azért írtam mert bajom van az orvosokkal (úgy általában), sőt én magam is orvosi pályára készültem egy ideig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
engem eddig 2*2-szer műtöttek (2szer fémet ki+be), sosem volt gond az orvos személyével, csak pozitív tapasztalataim vannak, mondjuk mindkét esetben azért csusszant aminek kellett, de ennek ellenére nem tudok rosszat mondani senkire sem, a háziorvosomon kívül, aki 80 és a halál között van, és csak annyit tud tenni, hogy kihúzza a fiókot a pénznek, amit minden szar után elvár. Egy kibaszott beutalót nem tudott írni vérvételre bazzeg nem azokat a vizsgálatokat írta be, amit a sebész előírt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
engem eddig 2*2-szer műtöttek (2szer fémet ki+be), sosem volt gond az orvos személyével, csak pozitív tapasztalataim vannak, mondjuk mindkét esetben azért csusszant aminek kellett, de ennek ellenére nem tudok rosszat mondani senkire sem, a háziorvosomon kívül, aki 80 és a halál között van, és csak annyit tud tenni, hogy kihúzza a fiókot a pénznek, amit minden szar után elvár. Egy kibaszott beutalót nem tudott írni vérvételre bazzeg nem azokat a vizsgálatokat írta be, amit a sebész előírt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyetértek, ez kb olyan mint a taxisok, hogy van rengeteg normális, de az a néhány haramia a rémtörténeteivel az egész "szakmát" tudja lejáratni.
meló miatt elég sok kórházat körbejártam az országban, és hihetetlen miket hallok.

egy megyei jogú város kórházának igazgatója mesélte nekem, hogy egy ügyvédi iroda fizetett kórházi dolgozóknak, hogy zárójelentéseket fénymásoljanak ki, amit átnéztek, és amibe egy hangyafasznyit bele lehetett kötni, címre mentek a beteghez és felajánlották a szolgáltatásukat. és már csak a nonsense ügyek jogvédelmi költségek is a működési bevételből visz el.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
diverdockal mélységesen egyetértek, épp egy ilyesmi hszt akartam volna írni, igaz én nem vagyok orvos, de a bátyám negyedéves orvostanhallgató, és tőle hallom a rémtörténeteket. Különösen úgy vicces neki, hogy az első éves gyakorlatát Ausztráliában tolta le (vannak ott rokonok, akik közül az egyik épp orvos, aki jelenleg a hierarchia legalján van, míg itthon főorvos volt, mégis ötszörösét keresi az itthoninak), és látja az eltéréseket. Meg se fordul a fejében az, hogy diploma után otthon maradjon, nem csak a fizu meg a sok munka miatt, hanem leginkább a felszerelésen van kiakadva, hogy nem tudná megcsinálni azt, amit akar, legalábbis ezt mondja.

Egyébként én kétszer voltam életemben kórházban, és nem tudok panaszkodni, látható, hogy milyen körülmények vannak. A törött csuklómmal öt órát vártam (ez most nemtom, hogy kevésnek számít-e, akkor nyilván idegesített, de utólag egyáltalán nem érződik soknak), pillanatok alatt helyreraktak, más kérdés, hogy a gipszelő aztán elcseszte a jó helyen lévő csuklómat gipszelés közben, és újra kellett editálni az egészet, de én nagyon hálás vagyok az egész bandának, komolyan látni a fejükön a végtelen kimerültséget.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szörnyülködve olvasom a történeteket. :/
Ehhez a témához még annyit tennék hozzá, hogy egy szóval nem mondta az orvos, (a torna mellett, mert ugye gondolom majd azt is nekem kell kitalálni milyen gyakorlatokat végezzek) hogy meddig ne sportoljak, mit ne csináljak, ne erőltessem meg vagy ilyesmi. Tesi órára sem adott felmentést, így ha csak nem elnéző a tanárnő akkor minden órán egyest fogok kapni, hogy nem tesizek...Fúj de gusztustalan ez a hazai egészségügy.

UP: @diverdoc: Én nem ellened mondtad amit mondtam és nem is az olyanok ellen mint Te vagy, hanem az ilyenek ellen akik nem törődnek a beteggel. Lásd az én esetem. Az orvos még a szemembe sem nézett, csak bámult maga elé amikor mondta, (vagyis inkább olvasta a papírról) hogy mi a teendőm.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sajnos (vagy inkább szerencsére) fogalmatok sincs mi megy az egészségügyben. Többet ebben a témában nem fogok hozzászólni, de a másik oldalt ha nem ismeritek akkor nem biztos, hogy reális képet tudtok alkotni. Rongy ember mindehol van az orvosok között is. Én orvosként dolgoztam nyugaton is és több évtizedes tapasztalatom van itthon is. A magyar beteg igenis a nyugati betegtársaihoz képest jobban van ellátva. Lehet, hogy nem hiszitek el de így van. És ezt csak és kizárólag az egészségügyben még megmaradt barmoknak lehet köszönni. Minden szinten ellehetetlenítik a munkánkat, folyamatos anyagi és emberi erőforrás kivonás történik. Nincs, műszer nincs, gyógyszer, nincs pénz. Elvárás az van. Mindenki menekül ahova tud.
"Ráadásul ebből ők szépen meggazdagodnak." Ja igen. 3 nyelven oktató, PhD fokozattal rendelkező, vezető orvosként bruttó 1053 ft az órabérem. Takesznőt ennyiért nem nagyon találnék. És ez akkor igaz ha napi 8 órát veszünk. Tegnap netto 9 órát álltam a műtőben. Ilyenkor szoktuk megkapni a paraszolvencia rendszert a képünkbe. Tudomásul kellene venni, hogy egyrészt az ország nem Budapest, másrészt nem minden szakma ortopédia, szülészet, szívsebészet.Én örülnék a legjobban, ha a médiában megjelenő horibilis összegeket láthatnám. Banki hitelből vásárolt lakásom és banki hiteles francia autóm van. És mint írtam én már inkább a hierarchia csúcsán állok.
3-4 órát kell várni a sürgösségiken. Ez igaz. Alapellátás szétverve, szakellátás szétverve, ember, pénz nincs. Szunyogcsipéssel sürgösségire menni az van (nem vicc). Annyira nincs ember, hogy a mi egyetemünkön minden szakma szakképzési rendszerét megváltoztatva 5 hónapra a szemész tanonctól, a reumatológus tanoncon a fül-orr-gégész tanoncig 5 hónapra sürgösségire kell menni, hogy legyen ember!!! A sok per miatt szakorvosi aláírás kell, és a műszakonkénti egy db lehet, hogy csak órák múlva jut el egy betegig.
"Jesszus... pereltétek aztán? A bélelzáródás az rohammentős/életmentős azonnali kezelést igénylő állapot" Mondok én Neked kapásból 6-7 olyan hasi kórképet ami nem azonnali ellátást igénylő, és a sürgösségin megjelenő hasi kórképek 90 % ebbe a kategoriába (keresztbe állt a fing, csak 4 tányér velős pacalt ettem mégis fáj stb) teszi ki. A bélelzáródásnak egyébként az egyik diagnosztikája és terápiás terv felállításához szükséges (akármennyire hülyén is hangzik) lépés a várakozás, élére állítás (áttörik-e, vagy nem). De mindenhol az utálom, az orvosokat, mocskos szemetek pereljük őket folyik. Ez a legköbnnyebb. És általában az intézmények ügyvédei akik minket mocskokat képviselnek, nem a szakma csúcsai és mivel Mo-n nem igazságszolgáltatás, hanem jogszolgáltatás van, jobb ügyvéd nyer (pl. Ádám dr.úr, aki a nyereségnek csak az 50 %-át kéri, de így is marad pár misi)
"Csak miért tud ugyanez az ember marha lelkes lenni a magánpraxisban?" Tudod két éve van magánpraxisom is. Heti 2 óra, heti 2-3 beteg (tehát nem egy hűdebaromikurváranagy praxis) és majdnem annyit kapok érte mint a hivatalos munkahelyemen, ahol a hétfői ambuláns napom cirka 60 beteget látok el, miután az osztályos munkarészemmel végeztem és mielött a medikus csoportomat leoktattam volna. Szóval tudod ezért lekesít a magánpraxis.
Meg azért, mert van műszer,(nem 1986-os(!!!!!!) életveszélyesnek minősített képerősítő mellett, sugárpótléktól megfosztva kell dolgozni) laborvizsgálati lehetőség, gyógyszer. Nem azt a harcot kell megvívnom, hogy mennyire le leszek baszva, hogy a nem létező költségkeretünkből megint mennyit költöttem. Nem azzal kell törödnöm, hogy ebben a hónapban a 12-ik ügyeletemen vagyok túl (nem elírtam) és hulla vagyok, hanem azzal hogy abban a fél órában amit egy beteggel töltök minden rendben van. Na ez lekesít. Osztályunkról az elmúlt hónapban 4 nővér ment el Németországba, 3 be nem töltött állásunk van, medikus csoportomban nincs fiú(!!!), a csoport fele ab ovo külföldre megy. Emberek ébresztő!!! Ne azokat szídjátok akik még itt huzzák az igát. A döntéshozókat, akik nem akarják látni a katasztrofális helyzetet!!!
Na szóval ez az érem másik oldala, de nyugodtan gyülölködjetek, pereljetek!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Azért ez nem semmi 😀 Minden vitát, nem vitát Amadeus robbantott itt ki, direkt visszanéztem 😀JC6
Pedig abszte nem szándékos jelleggel. Erre, mikor olyanhoz szólok hozzá, amelyet nem én robbantok ki, akkor meg még egyet is értenek velem. Tanulság: Nem kell kirobbantani, csak hozzászólni. 😀 (mostantól meg is fogadom)Amadeus91
Ez csak azert van, mert en sem Magyarorszagon elek. 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
szombaton rohadj bent suliba fél8-ig. hétfőn direkt délutánra vettem fel a tárgyaimat NFL miatt, és nyilván szombatra bebasztak egy hétfői programot.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Azért az szerintem szerencsére nem gyakori, hogy az orvos annyira leszarja a beteget, hogy az életét veszélyeztesse. Nem mondom, hogy nem fordul elő soha, de szerintem közel sem mondható ez általánosnak. Az hogy beteg kényelmét nem nagyon nézik, hát az egy ilyen dolog, kellene javítani rajta, de nem könnyű addig, ameddig ezek az állapotok állnak fel számukra is.Schleck
Hát sajnos Vásárhelyen előfordult párszor.
Szegény apukám órákat várt bélelzáródással a váróban.
Már vagy 5ször szóltam nekik,hogy nagy a baj.
Mire kb2-3 óra várakozás után megvizsgálták azonnal elküldték a műtőbe.
Két napra rá belehalt a dologba.
Igaz lehet,hogy akkor is megtörtént volna ha azonnal fogadják.Bazzani
Sajnos vannak ilyen esetek is, én is hallottam már pár történetet. Ezek nagyon szomorú és egyben nagyon elkeserítő dolgok is.Schleck
Békéscsabán volt anno, hogy a manusnak vállműtétet hajtottak végre és benne felejtették a gézt. Később ment vissza akkora gennyes vállal mint egy kilós kenyér, hogy úristen mi lehet....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Begyulladt vakbél + vékonybél kombóval 2-3 órát vártam a felvételre, majd 3 órát jégre, mire inkább Anyáék kirohantak és vettek.
Az már csak hab a tortán, hogy műtét után elkaptam egy kórház betegséget, mert náluk az elzárás azt jelenti, hogy a nővérek ugyanúgy bejárkálnak a beteg/nem beteg szobákba, plusz az elkülönített szoba közös zuhanyzót/fürdőt használ.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért az szerintem szerencsére nem gyakori, hogy az orvos annyira leszarja a beteget, hogy az életét veszélyeztesse. Nem mondom, hogy nem fordul elő soha, de szerintem közel sem mondható ez általánosnak. Az hogy beteg kényelmét nem nagyon nézik, hát az egy ilyen dolog, kellene javítani rajta, de nem könnyű addig, ameddig ezek az állapotok állnak fel számukra is.Schleck
Hát sajnos Vásárhelyen előfordult párszor.
Szegény apukám órákat várt bélelzáródással a váróban.
Már vagy 5ször szóltam nekik,hogy nagy a baj.
Mire kb2-3 óra várakozás után megvizsgálták azonnal elküldték a műtőbe.
Két napra rá belehalt a dologba.
Igaz lehet,hogy akkor is megtörtént volna ha azonnal fogadják.Bazzani
Sajnos vannak ilyen esetek is, én is hallottam már pár történetet. Ezek nagyon szomorú és egyben nagyon elkeserítő dolgok is.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Jesszus... pereltétek aztán? A bélelzáródás az rohammentős/életmentős azonnali kezelést igénylő állapot.

El tudom képzelni, hogy akkor miket gondolhattál...Amadeus91
Nem pereltünk senkit.
Most ehhez hozzátenném,hogy direkt meghagytuk a számunkat (2mobil egy vezetékes) a nővéreknél,hogyha nagy gond van szóljanak akár éjjel is. Reggel mentünk látogatni (műtét utáni nap) erre üresen áll az ágy. Kirogyott a lábom azonnal,gondolhatod. Mondta a nővér,hogy éjszaka összeomlott és átvitték az intenzivre. Mondom miért nem szóltak? Nem akartak felébreszteni.

Viszont ugyanebben a kórházban példásan kezeltek a halálosnak induló hasnyálmirígy gyulladással.Bazzani
Hát nem irigyellek. Nagymamámnak volt hasonló hasnyálmirigy betegsége, 1 hónapot volt bent. Volt ott minden a félrecsúszó gyomorszondától kezdve. Az orvosok meg nem merték műteni, mert nem élte volna túl a műtétet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jesszus... pereltétek aztán? A bélelzáródás az rohammentős/életmentős azonnali kezelést igénylő állapot.

El tudom képzelni, hogy akkor miket gondolhattál...Amadeus91
Nem pereltünk senkit.
Most ehhez hozzátenném,hogy direkt meghagytuk a számunkat (2mobil egy vezetékes) a nővéreknél,hogyha nagy gond van szóljanak akár éjjel is. Reggel mentünk látogatni (műtét utáni nap) erre üresen áll az ágy. Kirogyott a lábom azonnal,gondolhatod. Mondta a nővér,hogy éjszaka összeomlott és átvitték az intenzivre. Mondom miért nem szóltak? Nem akartak felébreszteni.

Viszont ugyanebben a kórházban példásan kezeltek a halálosnak induló hasnyálmirígy gyulladással.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Azért az szerintem szerencsére nem gyakori, hogy az orvos annyira leszarja a beteget, hogy az életét veszélyeztesse. Nem mondom, hogy nem fordul elő soha, de szerintem közel sem mondható ez általánosnak. Az hogy beteg kényelmét nem nagyon nézik, hát az egy ilyen dolog, kellene javítani rajta, de nem könnyű addig, ameddig ezek az állapotok állnak fel számukra is.Schleck
Hát sajnos Vásárhelyen előfordult párszor.
Szegény apukám órákat várt bélelzáródással a váróban.
Már vagy 5ször szóltam nekik,hogy nagy a baj.
Mire kb2-3 óra várakozás után megvizsgálták azonnal elküldték a műtőbe.
Két napra rá belehalt a dologba.
Igaz lehet,hogy akkor is megtörtént volna ha azonnal fogadják.Bazzani
Jesszus... pereltétek aztán? A bélelzáródás az rohammentős/életmentős azonnali kezelést igénylő állapot.

El tudom képzelni, hogy akkor miket gondolhattál...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért az szerintem szerencsére nem gyakori, hogy az orvos annyira leszarja a beteget, hogy az életét veszélyeztesse. Nem mondom, hogy nem fordul elő soha, de szerintem közel sem mondható ez általánosnak. Az hogy beteg kényelmét nem nagyon nézik, hát az egy ilyen dolog, kellene javítani rajta, de nem könnyű addig, ameddig ezek az állapotok állnak fel számukra is.Schleck
Hát sajnos Vásárhelyen előfordult párszor.
Szegény apukám órákat várt bélelzáródással a váróban.
Már vagy 5ször szóltam nekik,hogy nagy a baj.
Mire kb2-3 óra várakozás után megvizsgálták azonnal elküldték a műtőbe.
Két napra rá belehalt a dologba.
Igaz lehet,hogy akkor is megtörtént volna ha azonnal fogadják.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Azért ez nem semmi 😀 Minden vitát, nem vitát Amadeus robbantott itt ki, direkt visszanéztem 😀JC6
Pedig abszte nem szándékos jelleggel. Erre, mikor olyanhoz szólok hozzá, amelyet nem én robbantok ki, akkor meg még egyet is értenek velem. Tanulság: Nem kell kirobbantani, csak hozzászólni. 😀 (mostantól meg is fogadom)

criminal lawyer or criminal lawyer?