Jégkorong

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 607
Úgy alakult a tegnapi meccsnapon, hogy Fasth megsérült a reggeli edzésen, és már nem volt idő felhívni backup goalie-t, így vészmegoldásként húzott egy érdekeset a Ducks:  www.ocregister.com/sports/sikich-499478-ducks-game.html

Nagy sztori lett volna ha bejön az 5-0, ahogy Boudreau mondja. 😊
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 607
11. legkevesebb lövést ejtik meg az ellenfelek a Ducks ellen.
Beauchemin és Sbisa védekezésben nagyszerű, Souray a vártnál sokkal jobb, Lydman és Lovejoy korrekt 5-6. védő.
Fowlernek van nagyon off éve, de ő sose a védekezőjátéka miatt volt top prospect.
Allen az, aki kilóg innen, de ő legalább nagyon.
Viszont az utolsó három meccsen nem játszott, amiből az utolsó kettőn SO-t hozott a csapat.
Szerintem a védelem teljesen rendben van Allen nélkül.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
remelem is hogy amint felepul, visszakerul az ikrek melle.
ryan pedig mehet akkor vissza bonino es selanne melle.Mikey
most teszik egyébként mind a 4 sor. Mindenki hozzáteszi. A védelemmel vannak gondjaim, kéne oda egy komoly ember aki összefogja Souray mellett
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 607
remelem is hogy amint felepul, visszakerul az ikrek melle.
ryan pedig mehet akkor vissza bonino es selanne melle.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Újabb remek győzelem. A Calgary ismét fejet hajtott. Ráadásul Fasth idei 2. shotoutját is megszerezte. Sorozatban egymás után a 6. meccsen szerezzük mi a vezető gólt. Ebből 4szer nyertünk kétszer shootouttal kikaptunk a Coyotestől. Azt a mai napig nem tudom elhinni. De támadásban amit csinálunk az parádés. Élvezem nagyon a Ducks meccseket idén. Shawn84
osszeallt a BIG line es fossak a golokat. 😊 😊

kulonosen getzlaf es perry tolja komoly formaban mostansag.Mikey
De csak mert Palmieri sérült 😀
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 607
Újabb remek győzelem. A Calgary ismét fejet hajtott. Ráadásul Fasth idei 2. shotoutját is megszerezte. Sorozatban egymás után a 6. meccsen szerezzük mi a vezető gólt. Ebből 4szer nyertünk kétszer shootouttal kikaptunk a Coyotestől. Azt a mai napig nem tudom elhinni. De támadásban amit csinálunk az parádés. Élvezem nagyon a Ducks meccseket idén. Shawn84
osszeallt a BIG line es fossak a golokat. 😊 😊

kulonosen getzlaf es perry tolja komoly formaban mostansag.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Újabb remek győzelem. A Calgary ismét fejet hajtott. Ráadásul Fasth idei 2. shotoutját is megszerezte. Sorozatban egymás után a 6. meccsen szerezzük mi a vezető gólt. Ebből 4szer nyertünk kétszer shootouttal kikaptunk a Coyotestől. Azt a mai napig nem tudom elhinni. De támadásban amit csinálunk az parádés. Élvezem nagyon a Ducks meccseket idén.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Megtört a varázs
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Az OT/SO vereség pedig nem számít.Mikey
Csak SO vereségük van, az pedig nem jégkorong, úgyhogy tényleg nem számít.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ryan Getzlaf 8 éves szerződéshosszabbítást írt alá a Ducksszal. Állítólag 8.25 millió dollár per év átlagban.

Sok a 8 év, és sok a 8+ millió is, de ezt muszáj volt meglépnie Murraynek és Samueliéknek. Elvégre a csapat kapitányáról van szó.

Felkészül Corey Perry...Mikey
Dinamic duo! yeah. Kell és kész. 😀
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 607
Ryan Getzlaf 8 éves szerződéshosszabbítást írt alá a Ducksszal. Állítólag 8.25 millió dollár per év átlagban.

Sok a 8 év, és sok a 8+ millió is, de ezt muszáj volt meglépnie Murraynek és Samueliéknek. Elvégre a csapat kapitányáról van szó.

Felkészül Corey Perry...
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Nem tudom hogy láttátok e már , de elég brutális dolog lehet egy ilyenbe belenézni....  kiajobb.blog.nepsport.hu/archives/2013/03/07/Kell_az_a_franya_arcvedo/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
eeh, elsőnek van videóbíró hazai meccsen, erre annyit ültek egy sima gólon, hogy oda lett a momentum, egyből egyenlített is a dab... Hajrá Macik!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Tegnap megnéztem a Phoenix elleni 2. meccset. Bazz ez pepitában mint az első. Egymás után kétszer 4-4 és shootouttal kikapunk 5-4-re. Bosszantó. Remélem nem töri meg a lendületet és a következőn hazai pályán jól megütjük őket.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Mint régi-új (2004 után most kezdtem el újra követni) NHL néző, a szezon elején nem igazán értettem hogyan lett bajnok az LA, de azt hiszem most már kezdem sejteni..... 😀Jack Zoltán
Ez olyan mint én a Lightninggal... Szezon nem tudtam miért nem mi lettünk tavaly a bajnokok, de most már kapizsgálom 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Mint régi-új (2004 után most kezdtem el újra követni) NHL néző, a szezon elején nem igazán értettem hogyan lett bajnok az LA, de azt hiszem most már kezdem sejteni..... 😀
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Thx captain obvious 😀
Akkor legyen "Dad, What's a regular loss?" És akkor megvan a békesség. 😊
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 607
Az OT/SO vereség pedig nem számít.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
😀
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na a Philly örült, hogy túladott ezen a verőemberen, erre hol köt ki? A Canucks-nál! Nagyon kellett ő ide. Verekedni ott van Kassian és Weise v. esetleg Bieksa (bár ő most ágyéksérülést szenvedett). Hogy helyet csináljanak Sestitonak, Ebbett került vissza az AHL-es Chicago Wolves-ba. Eddig két meccs, két bunyó. Vigneault fel akarja rázni a fiúkat v. az ellenfeleket? 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húha na ezt se gondoltam volna mikor a "Pici Macik" fordítottak el is mentem aludni de csak sikerült fordítani. Még mindig vezetjük a konferenciát maga a csoda as PO-t talán már innen nem bukjuk el, nem lesz akkora lefagyás ott meg bármi lehet. Én már most köszönöm Therreinek ezt az évet már most köszönöm, a reményt, hogy lehet ebből a FR-ból még valaha valami, nagy munkát végzett.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
sajnos csak későn tudtam bekapcsolódni a RedWings-Chicago meccsbe, örülök, hogy vezetünk, 2 perchátra és gyakorlatilag eltelt 3 másodperc és gólt kaptunk 😀
így tovább él a chicago streakje, kár érte...Habi
Dehogy kár, csoda a csapat 😊jjncaa
ezt még RedWings drukkerként is el kell ismerni. Örülök, hogy egy pontot kitudtunk kaparni legalább. Félelmetes ez a Chicago....Habi
Francokat! Ma verve voltak, csak jött az a szerencsétlen Ericsson bünti.gdavid
sajnos csak az utolsó 2,5 percet láttam plusz a hosszabbítást, de rosszkor jöttem 😀 az volt a baj


JT Daniels fan
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
sajnos csak későn tudtam bekapcsolódni a RedWings-Chicago meccsbe, örülök, hogy vezetünk, 2 perchátra és gyakorlatilag eltelt 3 másodperc és gólt kaptunk 😀
így tovább él a chicago streakje, kár érte...Habi
Dehogy kár, csoda a csapat 😊jjncaa
ezt még RedWings drukkerként is el kell ismerni. Örülök, hogy egy pontot kitudtunk kaparni legalább. Félelmetes ez a Chicago....Habi
Francokat! Ma verve voltak, csak jött az a szerencsétlen Ericsson bünti.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
sajnos csak későn tudtam bekapcsolódni a RedWings-Chicago meccsbe, örülök, hogy vezetünk, 2 perchátra és gyakorlatilag eltelt 3 másodperc és gólt kaptunk 😀
így tovább él a chicago streakje, kár érte...Habi
Dehogy kár, csoda a csapat 😊jjncaa
ezt még RedWings drukkerként is el kell ismerni. Örülök, hogy egy pontot kitudtunk kaparni legalább. Félelmetes ez a Chicago....


JT Daniels fan
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
sajnos csak későn tudtam bekapcsolódni a RedWings-Chicago meccsbe, örülök, hogy vezetünk, 2 perchátra és gyakorlatilag eltelt 3 másodperc és gólt kaptunk 😀
így tovább él a chicago streakje, kár érte...Habi
Dehogy kár, csoda a csapat 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal