Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Így én is sokszor a stream-re és az ismétlésekre ill. a HD minőségű letöltött anyagokra, meccsekre fanyalodok rá jobban. Nem mindig azt közvetítik amit én szeretnék. 😊danyly
MLB-re én is vevő lennék, de arra a kérdésemre miszerint: "Várható-e, hogy a SportTV adjon MLB mérkőzéseket?" Szaniszló Csaba azt válaszolta, hogy: maximum próba jelleggel eltudná képzelni, de hosszútávon nem. Ugyanis kicsi a nézettsége az amerikai sportoknak.
totomario
Ez most nem komoly?! Azért Európában is szeretik a kosárlabdát és a hokit, ezért konzekvensen várható lenne ezen sportágak szeretete. Vagy csak a baseball-ra értette? Persze a soccer a menő azt tudom, de egy próbát megérne az MLB.danyly
Nem szó szóról-szóra idéztem, de ezt írta, hogy nem nagy a nézettsége itt Magyarországon.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Így én is sokszor a stream-re és az ismétlésekre ill. a HD minőségű letöltött anyagokra, meccsekre fanyalodok rá jobban. Nem mindig azt közvetítik amit én szeretnék. 😊danyly
MLB-re én is vevő lennék, de arra a kérdésemre miszerint: "Várható-e, hogy a SportTV adjon MLB mérkőzéseket?" Szaniszló Csaba azt válaszolta, hogy: maximum próba jelleggel eltudná képzelni, de hosszútávon nem. Ugyanis kicsi a nézettsége az amerikai sportoknak.
totomario
Ez most nem komoly?! Azért Európában is szeretik a kosárlabdát és a hokit, ezért konzekvensen várható lenne ezen sportágak szeretete. Vagy csak a baseball-ra értette? Persze a soccer a menő azt tudom, de egy próbát megérne az MLB.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Így én is sokszor a stream-re és az ismétlésekre ill. a HD minőségű letöltött anyagokra, meccsekre fanyalodok rá jobban. Nem mindig azt közvetítik amit én szeretnék. 😊danyly
MLB-re én is vevő lennék, de arra a kérdésemre miszerint: "Várható-e, hogy a SportTV adjon MLB mérkőzéseket?" Szaniszló Csaba azt válaszolta, hogy: maximum próba jelleggel eltudná képzelni, de hosszútávon nem. Ugyanis kicsi a nézettsége az amerikai sportoknak.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
A tippem bejött. Csúsztatva közvetíti a Sport1TV HD felbontásban a szezonnyitót:


23:30 NHL, Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins, NHL, alapszakasz (mai)

Előbb nem lehet kezdeni, mert a Sport1 kézilabda VB-t ad (éppen a magyarokat), a Sport 2 pedig spanyol focit.
Nagyon örülök, hogy a SportTV képernyőjére visszatér az NHL. Tudomásom szerint heti 2 meccsel. Attilahawks
nem tudom ki hogy van vele, de az hogy heti 2 meccset adnak az NHL-ből és az NBA-ből is az nagyon kevés. Nem hiszem hogy csak ennyit engednek Európába, hiszen majdnem minden nap van meccs... Vagy az ESPN A miatt?davemayer
Én is kevésnek tartom, de gondolom ennyire van pénz.
Azért az nem rossz, hogy egy hazai sportcsatorna nyomja az NHL-t, az NFL-t és az NBA-t is (márcsak az MLB hiányzik, de annak sajnos nincs olyan nagy tábora itthon).
Így én is sokszor a stream-re és az ismétlésekre ill. a HD minőségű letöltött anyagokra, meccsekre fanyalodok rá jobban. Nem mindig azt közvetítik amit én szeretnék. 😊danyly
Ugy keves a heti ket meccs, ah mindig ugyanazt a 8-10 csapatot adjak kb., persze nem rajtuk mulik tudom, mit kaphatnak. Igy erdemes vadaszni, aki masokra is kivancsi. Amugy szerintem is becsuljuk meg azert ezt is hogy ennyi van. MLB-nek nagyon orulnek amugy, akar max heti 1 meccsel is,de annak gondolom semmi eselye.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A tippem bejött. Csúsztatva közvetíti a Sport1TV HD felbontásban a szezonnyitót:


23:30 NHL, Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins, NHL, alapszakasz (mai)

Előbb nem lehet kezdeni, mert a Sport1 kézilabda VB-t ad (éppen a magyarokat), a Sport 2 pedig spanyol focit.
Nagyon örülök, hogy a SportTV képernyőjére visszatér az NHL. Tudomásom szerint heti 2 meccsel. Attilahawks
nem tudom ki hogy van vele, de az hogy heti 2 meccset adnak az NHL-ből és az NBA-ből is az nagyon kevés. Nem hiszem hogy csak ennyit engednek Európába, hiszen majdnem minden nap van meccs... Vagy az ESPN A miatt?davemayer
Én is kevésnek tartom, de gondolom ennyire van pénz.
Azért az nem rossz, hogy egy hazai sportcsatorna nyomja az NHL-t, az NFL-t és az NBA-t is (márcsak az MLB hiányzik, de annak sajnos nincs olyan nagy tábora itthon).
Így én is sokszor a stream-re és az ismétlésekre ill. a HD minőségű letöltött anyagokra, meccsekre fanyalodok rá jobban. Nem mindig azt közvetítik amit én szeretnék. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
A tippem bejött. Csúsztatva közvetíti a Sport1TV HD felbontásban a szezonnyitót:


23:30 NHL, Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins, NHL, alapszakasz (mai)

Előbb nem lehet kezdeni, mert a Sport1 kézilabda VB-t ad (éppen a magyarokat), a Sport 2 pedig spanyol focit.
Nagyon örülök, hogy a SportTV képernyőjére visszatér az NHL. Tudomásom szerint heti 2 meccsel. Attilahawks
nem tudom ki hogy van vele, de az hogy heti 2 meccset adnak az NHL-ből és az NBA-ből is az nagyon kevés. Nem hiszem hogy csak ennyit engednek Európába, hiszen majdnem minden nap van meccs... Vagy az ESPN A miatt?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Canucks-nál Luongo sorsa aggaszt most leginkább. Sajnos ő azt mondta, hogy ha Gillis megkeresi azzal, hogy mondjon le a szerződésében található nem-elcserélhető kikötésről, ő azt megteszi. Nagyon a Toronto néz ki neki. Egyenlőre. Ott vannak kapusgondok, úgyhogy reálisa a dolog. Sejteti a trade dolgot az is, hogy Schneider-el hosszabbítottak három évet. Tették ezt annak fényében, hogy az előző idényben jobb alapszakaszbeli ill. PO-os teljesítményt nyújtott mint Luongo. Én mindenesetre sajnálnám Luongot. Az a baj nincs igazi második számú kapusunk, ha elmegy Luongo.

A sorsolásról annyit, hogy szerencsénk volt és annyira nem rossz a schedule nekünk. 5-5 Flames és Oliers (pozitív series várható), Red Wings kétszer otthon (otthon mindig teltház és magasabb győzelmi % arány).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem kicsit több Montreal belefér nekik nem úgy mint az elmúlt években(amikor volt közvetítés) bár tudom nemcsak rajtuk múlik.
több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
A tippem bejött. Csúsztatva közvetíti a Sport1TV HD felbontásban a szezonnyitót:


23:30 NHL, Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins, NHL, alapszakasz (mai)

Előbb nem lehet kezdeni, mert a Sport1 kézilabda VB-t ad (éppen a magyarokat), a Sport 2 pedig spanyol focit.
Nagyon örülök, hogy a SportTV képernyőjére visszatér az NHL. Tudomásom szerint heti 2 meccsel.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Ovi egymagában kevés lesz Washingtonban. ribeiro v backstrom centerezik neki de nincs a csapatban egy normális RW.
green egyértelmű hype. volt két jó szezonja azóta viszont semmi. jó csapatban jól játszani nem nehéz de ha átkerülne máshová 12 egy tucat lenne az a pali, semmivel sem emelkedne ki.
kapusposzton pedig egyértelműen gyenge a caps. évek óta nem tudnak szerezni egy minőségi franchise kapust ezért nem véletlen, hogy a stanley közelébe sem jutottak.stero
Green szerintem ténylegesen jó volt, amikor egészséges volt, de én is kétlem, hogy visszatér oda. Ahogyan Holtbyval kapcsolatban is vannak kérdéseim, nem hiszem, hogy jó lesz. De nemtom, te kit látsz jobbnak a divben, én is írtam, hogy a Caps kevéske ebben a formában, de a divben nincs igazán erős csapat, talán ha a Tampa összeszedi magát. Persze rövid szezonban lehet sok minden, de a papírforma sztem továbbra is az, hogy a Caps hozza a csoportot.Rajna
akkor nézzük sorban.
a florida tavaly hatalmas meglepetésre behúzta a div elsőséget. csapatként nagyon jól funkcionáltak igazi sztárok nélkül. ha idén is tudják tartani ezt a formát akkor simán bent lesznek mert a csoporton belüli eredményeiknek volt köszönhető a jó szereplés. mindentől függetlenül nálam abszolút sötét lovak.
a carolina nálam a legnagyobb esélyes. jött staal és semin visszatért bostonból corvo és nem volt nagy veszteség sem. ha skinnner is összeszedi magát és olyan lesz mint az újonc évében akkor szerintem simán behúzzák a divet.
a tampaból egy dolog hiányzik mégpedig a kapus. ilyen rövid szezonban kétszer akkor előny egy jó kapus. hiába a rutinos rókák (lecav, st louis, salo, ohlund) és a fiatalok (stamkos, hedman) szerintem nem fognak odaérni.
a winnipeg olyan mint a florida. igazán nagy meccseket eldöntő sztár és elit kapus nélkül. meg lennék lepve ha bent lennének a playoffban. talán az összeszokottság és az igazi csapatmunka lehet az előnyük de nem hiszek benne.

szerintem a carolina nyeri a csoportot a washington előtt. talán a tampa odaérhet de szerintem ez a div csak két csapatot fog adni a playoffba.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ovi egymagában kevés lesz Washingtonban. ribeiro v backstrom centerezik neki de nincs a csapatban egy normális RW.
green egyértelmű hype. volt két jó szezonja azóta viszont semmi. jó csapatban jól játszani nem nehéz de ha átkerülne máshová 12 egy tucat lenne az a pali, semmivel sem emelkedne ki.
kapusposzton pedig egyértelműen gyenge a caps. évek óta nem tudnak szerezni egy minőségi franchise kapust ezért nem véletlen, hogy a stanley közelébe sem jutottak.stero
Green szerintem ténylegesen jó volt, amikor egészséges volt, de én is kétlem, hogy visszatér oda. Ahogyan Holtbyval kapcsolatban is vannak kérdéseim, nem hiszem, hogy jó lesz. De nemtom, te kit látsz jobbnak a divben, én is írtam, hogy a Caps kevéske ebben a formában, de a divben nincs igazán erős csapat, talán ha a Tampa összeszedi magát. Persze rövid szezonban lehet sok minden, de a papírforma sztem továbbra is az, hogy a Caps hozza a csoportot.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kíváncsi vagyok Therrein vajon végre nálunk és velünk átlépi e az árnyékát, csak hagyják dolgozni bár a Habsnál arra nem nagyon van idő. Jó lenne már kijönni a lassan 20 éves de minimum 10 éves kátyúból. Felvillanások voltak, de igazán jó szerethető csapat hosszútávon régen jött össze (btw én nem is igazán láthattam)dande
Rossz sportot nézel 😀Asbee
Mit is várhatnék egy Giants fantól, mint hogy ezt most ide beszúrja 😉 😛 (tudom egy Philly fantól meg hogy nem gondolkodik!, hova miket irkál 😀)
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kíváncsi vagyok Therrein vajon végre nálunk és velünk átlépi e az árnyékát, csak hagyják dolgozni bár a Habsnál arra nem nagyon van idő. Jó lenne már kijönni a lassan 20 éves de minimum 10 éves kátyúból. Felvillanások voltak, de igazán jó szerethető csapat hosszútávon régen jött össze (btw én nem is igazán láthattam)dande
Rossz sportot nézel 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kíváncsi vagyok Therrein vajon végre nálunk és velünk átlépi e az árnyékát, csak hagyják dolgozni bár a Habsnál arra nem nagyon van idő. Jó lenne már kijönni a lassan 20 éves de minimum 10 éves kátyúból. Felvillanások voltak, de igazán jó szerethető csapat hosszútávon régen jött össze (btw én nem is igazán láthattam)
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
Hozzaerto nem vagyok, ellenben oriasi Sharks drukker! A keret nagyon eros, megint erositettunk vedo, es edzoi poszton, de igy is mindig elbukunk 1-2 lepessel a cel elott. Remeljuk iden maskepp lesz, nyugat egyik legerosebb csapata 4-5 eve.zavi27
Hiába erősödött a védelem kicsit, ha a csatársor nem olyan mély, mint volt 2-3 éve. Van két állat sor, de a bottom six borzalmas. És Niemi sem tartozik a jobb kapusok közé. Ettől persze még nyerhető a Nyugat, de a helyedben nem lennék full optimista 😊Rajna
Optimista nem igazan vagyok, sose jott ossze a nagy attores, es szerintem is folyamatosan gyengulunk inkabb, de hatha most.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
a devilsre a válasz egyértelmű nem. lou nagy mágus mindig betud építeni fiatalokat de most egyszerűen nincs kit, ráadásul parise pótlását sem tudták megoldani.
stero
Larsson


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Én is kérdezném egy "hozzáértőt" hogy mit lehet várni idén a Capitalstól? Annyira nem nagyon követem az NHL-t, de a Caps mindig is szimpatikus volt a Redwings mellett és szeretnék képe kerülni valamilyen szinten 😊Jack Zoltán
Amíg Ovie ott van, addig azért olyan rosszak nem lesznek, egy fullos Mike Green és egy tavalyi formáját ismétlő Holtby azért még dobna a csapaton. Nálam ők a divízió favoritjai, de ez azért van főleg, mert a Winnipeg-Carolina-Florida hármas nem túl erős, a Lightning védelmével is akadnak gondok, bár Carle és Linback érkezése javíthat ezen. Szóval szerintem a playoff meglesz a Capsnek, de szerintem a Bruins, a Devils, a Pens, a Rangers és a Flyers is jobb kerettel bír jelenleg, szóval nem mondanám keleti favoritnak őket.Rajna
Ovi egymagában kevés lesz Washingtonban. ribeiro v backstrom centerezik neki de nincs a csapatban egy normális RW.
green egyértelmű hype. volt két jó szezonja azóta viszont semmi. jó csapatban jól játszani nem nehéz de ha átkerülne máshová 12 egy tucat lenne az a pali, semmivel sem emelkedne ki.
kapusposzton pedig egyértelműen gyenge a caps. évek óta nem tudnak szerezni egy minőségi franchise kapust ezért nem véletlen, hogy a stanley közelébe sem jutottak.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
a devilsre a válasz egyértelmű nem. lou nagy mágus mindig betud építeni fiatalokat de most egyszerűen nincs kit, ráadásul parise pótlását sem tudták megoldani.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
felháborító, hogy mennyire nem tudsz csapatot választani 😀 😛Habi
szerintem az lett volna a meglepő, ha nem ezek a csapatnevek jönnek elő 😛
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
felháborító, hogy mennyire nem tudsz csapatot választani 😀 😛Habi
Mondja ezt egy Red Wings fan, hihi. 😀

Mire lehet jó ez a csapat, mire lehet jó az a csapat. Egy 48 meccses szezonban szerintem kár előrejelzésekről beszélni. Egyetlen komolyabb hullámvölgy vagy sérülés hazavághatja egy csapat szezonját, mert csak 48 meccs van. Én éppen ezért úgy várom a Ducks szezonját, hogy nem érdekel mi lesz, a lényeg az hogy láthatom a kedvenceimet játszani. Főleg, hogy látszólag tele lesznek fiatalokkal és idén is lesz 3-4 rookie csatárjuk.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
Hozzaerto nem vagyok, ellenben oriasi Sharks drukker! A keret nagyon eros, megint erositettunk vedo, es edzoi poszton, de igy is mindig elbukunk 1-2 lepessel a cel elott. Remeljuk iden maskepp lesz, nyugat egyik legerosebb csapata 4-5 eve.zavi27
Hiába erősödött a védelem kicsit, ha a csatársor nem olyan mély, mint volt 2-3 éve. Van két állat sor, de a bottom six borzalmas. És Niemi sem tartozik a jobb kapusok közé. Ettől persze még nyerhető a Nyugat, de a helyedben nem lennék full optimista 😊Rajna
Szerintem is erősebb a Sharks-nál minimum a Canucks meg a Kings. Persze a PO-ban itt is minden megtörténhet, meg valóban ha elkap valaki egy jó sorozatot az alapszakaszban akkor simán oda kerülhet az elejére a csoportnak. Én egy kicsit öregnek is gondolom a keretet, de hát nem lehet tudni semmit. Meglátjuk, szerencsére. 😊

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
Hozzaerto nem vagyok, ellenben oriasi Sharks drukker! A keret nagyon eros, megint erositettunk vedo, es edzoi poszton, de igy is mindig elbukunk 1-2 lepessel a cel elott. Remeljuk iden maskepp lesz, nyugat egyik legerosebb csapata 4-5 eve.zavi27
Hiába erősödött a védelem kicsit, ha a csatársor nem olyan mély, mint volt 2-3 éve. Van két állat sor, de a bottom six borzalmas. És Niemi sem tartozik a jobb kapusok közé. Ettől persze még nyerhető a Nyugat, de a helyedben nem lennék full optimista 😊

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
Hozzaerto nem vagyok, ellenben oriasi Sharks drukker! A keret nagyon eros, megint erositettunk vedo, es edzoi poszton, de igy is mindig elbukunk 1-2 lepessel a cel elott. Remeljuk iden maskepp lesz, nyugat egyik legerosebb csapata 4-5 eve.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
felháborító, hogy mennyire nem tudsz csapatot választani 😀 😛


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Én is kérdezném egy "hozzáértőt" hogy mit lehet várni idén a Capitalstól? Annyira nem nagyon követem az NHL-t, de a Caps mindig is szimpatikus volt a Redwings mellett és szeretnék képe kerülni valamilyen szinten 😊Jack Zoltán
Amíg Ovie ott van, addig azért olyan rosszak nem lesznek, egy fullos Mike Green és egy tavalyi formáját ismétlő Holtby azért még dobna a csapaton. Nálam ők a divízió favoritjai, de ez azért van főleg, mert a Winnipeg-Carolina-Florida hármas nem túl erős, a Lightning védelmével is akadnak gondok, bár Carle és Linback érkezése javíthat ezen. Szóval szerintem a playoff meglesz a Capsnek, de szerintem a Bruins, a Devils, a Pens, a Rangers és a Flyers is jobb kerettel bír jelenleg, szóval nem mondanám keleti favoritnak őket.