Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
| Elképesztő csatában, szoros mérkőzésen, hosszabbítás után a New York-i gárda megszerezte idei első győzelmét, méghozzá hazai környezetben a Madison Square Garden-ben!
Boston Bruins - New York Rangers 3:4
A találkozót követően a bajnokságban 1-2es győzelmi mutatóval állunk a táblázatban, a divíziónk 4. helyén.

Gólszerzők:

Rangers:
- Marian Gaborik (3x)
- Taylor Pyatt
Bruins:
- Brad Marchand (2x)
- Nathan Horton

A mérkőzés összefoglalója itt található:
 video.nhl.com/videocenter/console?hlg=20122013%2C2%2C37&navid=sb%3Ahighlights

Maga a találkozó pedig letölthető itt:
 sport-video.org.ua/BBNYR230113.html

Let's Go RANGERS!

(Elnézést attól, akit zavarnának a Rangers-ös agymenéseim 😀)
|
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idén sem marad győzelem nélkül a Habs öröm és boldogság bízom benne ez azért nem jövőbeni alsóházi rangadó volt 😀 (s nem azért mert mi maradunk alul a Florida meg feljebb megy 😛)
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
annyira megaláztuk az Edmontont, hogy az első harmad után el is mentem aludni, a meccs lényegét úgyis láttam. ÉS TÉNYLEG! 😀shawnka
Nagyon szep kezdes, orulok en is. Es vasarnap eloben a Sport Tv-n Sharks meccs, ha jol lattam!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
annyira megaláztuk az Edmontont, hogy az első harmad után el is mentem aludni, a meccs lényegét úgyis láttam. ÉS TÉNYLEG! 😀
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Lupul közben hosszabbított 5 évet a Torontóval. A tavalyi szezonja alapján nem is alaptalan. Nagyon bízik benne Nonis.danyly
Annak idején mikor visszakerült Anaheimba, egy forintot nem mertem volna feltenni arra, hogy ő ilyen szerződést fog kapni a jövőben bárkitől.
Arra különösen nem, hogy megérdemelten kap ilyen szerződést.
De örülök, hogy összeszedte magát a sérülések után, és jól megy neki Kessel mellett.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lupul közben hosszabbított 5 évet a Torontóval. A tavalyi szezonja alapján nem is alaptalan. Nagyon bízik benne Nonis.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
0-3. Kezdeni sem lehetne jobban a szezont. 😀Gabesz92
van egy olyan érzésem, hogy sajnos befog jönni az a 0-3 :/
totomario
nem baj az, akkor majd csütörtökön két 0-3-as csapat fog játszani. Kész kiesési rangadó. 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
0-3. Kezdeni sem lehetne jobban a szezont. 😀Gabesz92
van egy olyan érzésem, hogy sajnos befog jönni az a 0-3 :/
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
0-3. Kezdeni sem lehetne jobban a szezont. 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egy igazán rövid kis beharang tőlem. Főleg Rangers drukkereknek! 😊
 rangershungary.blogspot.hu/2013/01/rangers-vs-bruins-20130123.html
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
eddig volt izgalmas a szezon srácok? 😀 nem igazán érzem a topikban a pezsgést, pedig meglepően király meccs volt a Pens@Flyers.shawnka
Én az első harmad után mély letargiába süllyedtem. Az a baj, hogy a srácok meg az első harmad előtt tették mindezt. Utána meg a helyzet és az emberelőny kihasználás ismét a tetőfokára hágott, így szomorú vereség lett a vége. Majd ma javítunk a Sabres ellen. 😊Gabesz92
Briere miért nem játszik?Jack Zoltán
Megsérült még a Berlin-ben.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na fasza lesz, ESPN Americán végre Devils meccs lesz, de 0-2 után Flyers tuti nyerni fog...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
eddig volt izgalmas a szezon srácok? 😀 nem igazán érzem a topikban a pezsgést, pedig meglepően király meccs volt a Pens@Flyers.shawnka
Én az első harmad után mély letargiába süllyedtem. Az a baj, hogy a srácok meg az első harmad előtt tették mindezt. Utána meg a helyzet és az emberelőny kihasználás ismét a tetőfokára hágott, így szomorú vereség lett a vége. Majd ma javítunk a Sabres ellen. 😊Gabesz92
Briere miért nem játszik?
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Detroitban máris a kezdő sípszó után, régi sérelmek orvoslására fight. Tootoo-t ugye "imádják" Columbusban a nashvillei múltja miatt, amikor szépen kivégezte Sestito-t 2009-ben. Azóta ez a volt a harmadik Boll-Tootoo összecsapás, melyet most Boll fölényesen megnyert.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Két meccs nem sok, ám mégis úgy néz ki hogy 2007 után újra van életrevaló harmadik sora a Ducksnak.
Dan Winnik 4+1, Saku Koivu 1+4, Andrew Cogliano 0+4.

Két meccs, két győzelem, 12 szerzett gól. Eddig jó.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ami a Habs meccset illeti nem lettem boldogabb tőle. Legalábbis attól a másfél harmadtól amit láttam, sok bizakodásra okot adó jel nem volt. Remélem ennél több van as csapatban. Az a rengeteg hüle bünti az elején szétszedte a csapatot.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Jets @ Bruins sem rossz meccs 😊

bár lehet hogy egy szakavatotabb szemnek igen
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Elsőként a Montreal - Toronto meccset néztem meg. Kezdésnek elég jó volt. Nagy ütközések, bunyók, minden volt. Még gól is 😀 Meghozta a hoki kedvet.

Másodikként az Islanders - Devils meccsbe futottam bele. Ez már nem volt annyira jó. Az első harmad elég gyenge volt, jó ha 5 lövés volt összesen. Aztán a 2. harmadban rájöttek a srácok hogy hokizni kell, és sok helyzet mellett egy Devils gól is becsúszott. A 3. harmadban szerencsére folytatódott ez. Az Islanders ment az egyenlítésért, ai összejött, de rövid idő múlva a Devils behúzta a győzelmet. Érdekesség hogy az Islanders az 1994-1995-ös szezon óta nem nyert otthon nyitó meccsen. Szar ügy.

Holnap este a Sport Tv-n megnézem a Kacsákat végre. Hosszú idő óta. Remélem, hogy a Calgaryt is kiosztjuk, mint szombaton a Canucksot. Kell a jó rajt. A rövid szezon miatt egy jó kezdéssel nagy előnyhöz lehet jutni.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 946 — Jó ötletnek tűnt!
Ez az Islanders- Lightning nagyon jó meccs
Pedig már temettem magunkat 😀
Go Lightning!

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
Gyozelemmel kezdett a Sharks Calgaryban, bravo fiuk!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Ducks szépen kitapétázta a Rogers Arena - természetesen - telt házas jegét. 😕
Selanne mintha nem is lenne 42 éves. Szétcsapott minket.
Máris kapus probléma. Egy meccs után. Csak egy pl.: 2. harmadban 7 lövés, ebből négyet benyeltünk!
Schneider katasztrofálisan kezdett. A Luongo problémát minnél előbb meg kell oldani.

Na de az Oilers kitömjük most hajnalban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
Flyers-Penguis, és Bruins-Rangers is forró hangulatú, kemény playoffszagú bomba meccs volt. Nem lehetne mindig ennyi és így az alapszakasz?😊 Sokkal fontosabbak lennének a meccsek, és sokkal kiéhezettebbek a nézők. Mondjuk a konfok közötti meccsek azért kellenének bele.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
eddig volt izgalmas a szezon srácok? 😀 nem igazán érzem a topikban a pezsgést, pedig meglepően király meccs volt a Pens@Flyers.shawnka
Én az első harmad után mély letargiába süllyedtem. Az a baj, hogy a srácok meg az első harmad előtt tették mindezt. Utána meg a helyzet és az emberelőny kihasználás ismét a tetőfokára hágott, így szomorú vereség lett a vége. Majd ma javítunk a Sabres ellen. 😊

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
de senkit nem érdekel a pens meg a flyers 😀
stero
valamit nézni kellett, amíg nem játszik a csapatom 😀shawnka
Csak nehogy úgy járj, mint én! A Blues éppen bucira ver minket. Sok jóra nem számítottam az idénnyel kapcsolatban, de ez a mai mindent alulmúl. A Jackets lesz idén a nagy ellen, ki lesz a csoport utolsója...gdavid
úgy érzem jobb, hogy elaludtam a meccs előtt...😮 😮 😮


JT Daniels fan
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
de senkit nem érdekel a pens meg a flyers 😀
stero
valamit nézni kellett, amíg nem játszik a csapatom 😀shawnka
Csak nehogy úgy járj, mint én! A Blues éppen bucira ver minket. Sok jóra nem számítottam az idénnyel kapcsolatban, de ez a mai mindent alulmúl. A Jackets lesz idén a nagy ellen, ki lesz a csoport utolsója...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: