Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Lemaradtam 2-3 Anaheim meccsről, erre liga 2. helyen vagyunk 😀 Asszem csak győzelmeket nem láttam az elmúlt héten. 😀
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Kár hogy nem ad most "korai" meccset a Sport TV, szívesen néztem volna az ágyból a Blackhawsk - Kings mérkőzést de ha jól néztem akkor holnap este 7 órától New Jersey Devils - Ottawa Senators az S2-n
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egy kis NHL hokiestét tartottam. Először megnéztem a floridai rangadót, ahol igen fordulatos és pörgős meccsen OT után a Tampa nyert. Aztán kíváncsi voltam, hogy mire mennek a szigetlakók az ördögök ellen. Mit mondjak igen simára sikeredett a meccs. Meg mondom őszintén nem láttam még idén Islanders meccset, így azt gondolná az ember ezen meccs megnézése után, hogy nem egy rossz kis csapat. De a mutatott eredmények nem mindig (sőt) ezt tükrözik. Tavares nagy napja volt ez, igen jól játszott.
Harmadjára megnéztem a Canucks divíziójának csoportrangadóját, ahol 1-4-ről fordított és 6-4-re behúzta a meccset az Oilers. Idén először Nugent-Hopkins is betalált. Jó kis fiatal csapat ez az Oilers.

Előző játéknaphoz kapcsolódva: a Canuks-nál Henrik Sedin lett a franchise rekorder a pontok tekintetében 757 ponttal (ebből 586 assziszt). A korábbi legenda Markus Naslund rekordját adta át a múltnak. Remélem még az 1000-dik pontot is Canucks mezben éri el.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Tök tele van a csapattal. Bízom a jobb folytatásban, mert idegenben 0 a csapat. Meg még otthon.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Hajrá Rajna! 😀
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Karlsson úgy nézki hogy season out sérülést szenvedett a Pitt ellen, Cook nyírta kiJack Zoltán
Kevered a Chris Simon esettel, ez unintentional volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A Blackhawks is legyűrve SO után.
9-2-1. Very Fasth start. 😉

A legszebb az egészben, hogy a házi góllövőlistát 5 találattal vezető Winnik mögött hét - ! - játékos is 4 góllal áll.
Nagyon kezd emlékeztetni ez a csapat a '07-esre. 😉Mikey
Ebbe sikerült belefutnom. De azért már megnézem. 😀Shawn84
A tegnap leckéje: nem olvasunk jégkorongos fórumot és/vagy topikot, amíg be nem pótoltuk kedvenc csapatunk meccsét.
BTW, sorry.Mikey
Akkor soah nem olvasnék, ugyanis 1-2 meccs hátrányban vagyok folyton. A Blues meccs pl ki is maradt.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
A Blackhawks is legyűrve SO után.
9-2-1. Very Fasth start. 😉

A legszebb az egészben, hogy a házi góllövőlistát 5 találattal vezető Winnik mögött hét - ! - játékos is 4 góllal áll.
Nagyon kezd emlékeztetni ez a csapat a '07-esre. 😉Mikey
Ebbe sikerült belefutnom. De azért már megnézem. 😀Shawn84
A tegnap leckéje: nem olvasunk jégkorongos fórumot és/vagy topikot, amíg be nem pótoltuk kedvenc csapatunk meccsét.
BTW, sorry.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Karlsson úgy nézki hogy season out sérülést szenvedett a Pitt ellen, Cook nyírta kiJack Zoltán
De később Chris Neil jól szájon vágta, véreset is köpött utána Cooke. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Karlsson úgy nézki hogy season out sérülést szenvedett a Pitt ellen, Cook nyírta ki
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Jarmo Kekalainen lett a Blue Jackets új GM-je, az első európai GM az NHL-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A Blackhawks is legyűrve SO után.
9-2-1. Very Fasth start. 😉

A legszebb az egészben, hogy a házi góllövőlistát 5 találattal vezető Winnik mögött hét - ! - játékos is 4 góllal áll.
Nagyon kezd emlékeztetni ez a csapat a '07-esre. 😉Mikey
Ebbe sikerült belefutnom. De azért már megnézem. 😀
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
A Blackhawks is legyűrve SO után.
9-2-1. Very Fasth start. 😉

A legszebb az egészben, hogy a házi góllövőlistát 5 találattal vezető Winnik mögött hét - ! - játékos is 4 góllal áll.
Nagyon kezd emlékeztetni ez a csapat a '07-esre. 😉
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Szerintem olyan mindegy nekik. Örülhetnek ha valaki ellen gólt ütnek 😀Shawn84
Ezt nem venném fixre. Megelőzték a fehéroroszokat és a dánokat is, nem mellesleg az osztrákok pedig Németországból jutottak ki a németekkel szemben, és az olaszok és a franciák is helytálltak. A 2. vonal egyre bővül láthatóan, a szlovén hoki már nem rendezhető le egy kézlegyintéssel. A jelenlegi csapathoz még jön Mursak és Kopitar, a szlovákokat pedig meg is verhetik akár, vb-n verték már őket.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Szlovénok kijutottak az olimpiára, megelőzve a dánokat pl., kaptak is egy kellemes csoportot szegények:
Oroszország, Szlovákia, Egyesült Államok, Szlovénia 😀somoskovig
Szerintem mi is simán bevállalnák ah kijutnánk. Lehet, hogy bucira verik őket, de ott vannak. Tudjátok: "Az élmény megfizethetetlen. Minden másra ott a Master Card" 😀Shawn84
Nem arra gondoltam hogy nem éri meg nekik, ennyi erővel nekünk se érte meg kijutni a vb-re 😊 Az a lényeg hogy kifogták a legnehezebb csoportot a legutóbbi vb két döntősével Wester
Szerintem olyan mindegy nekik. Örülhetnek ha valaki ellen gólt ütnek 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 998 — Jó ötletnek tűnt!
Szlovénok kijutottak az olimpiára, megelőzve a dánokat pl., kaptak is egy kellemes csoportot szegények:
Oroszország, Szlovákia, Egyesült Államok, Szlovénia 😀somoskovig
Szerintem mi is simán bevállalnák ah kijutnánk. Lehet, hogy bucira verik őket, de ott vannak. Tudjátok: "Az élmény megfizethetetlen. Minden másra ott a Master Card" 😀Shawn84
Nem arra gondoltam hogy nem éri meg nekik, ennyi erővel nekünk se érte meg kijutni a vb-re 😊 Az a lényeg hogy kifogták a legnehezebb csoportot a legutóbbi vb két döntősével

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Szlovénok kijutottak az olimpiára, megelőzve a dánokat pl., kaptak is egy kellemes csoportot szegények:
Oroszország, Szlovákia, Egyesült Államok, Szlovénia 😀somoskovig
Szerintem mi is simán bevállalnák ah kijutnánk. Lehet, hogy bucira verik őket, de ott vannak. Tudjátok: "Az élmény megfizethetetlen. Minden másra ott a Master Card" 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 998 — Jó ötletnek tűnt!
Szlovénok kijutottak az olimpiára, megelőzve a dánokat pl., kaptak is egy kellemes csoportot szegények:
Oroszország, Szlovákia, Egyesült Államok, Szlovénia 😀somoskovig
LOL 😀 Jó kis olimpia lesz ez nekik

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Szlovénok kijutottak az olimpiára, megelőzve a dánokat pl., kaptak is egy kellemes csoportot szegények:
Oroszország, Szlovákia, Egyesült Államok, Szlovénia 😀

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 141 — Saturday Night Lights
 www.nytimes.com/2013/02/07/sports/in-romanias-top-hockey-team-ethnic-hungarians-find-a-strong-voice.html?pagewanted=all&_r=0

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Habsnak meg sikerült az elmúlt három meccsen de főleg a Boston és a Toronto ellen lerombolnia amit eddig felépítettek. Remélem összekapják magukat srácok mert így húzós lesz.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A legjobb sorozat nyugaton a Canucks-nál! 5 W sorozatban, utolsó két meccsen 9-2 gólkülönbség Schneider-el a kapuban. Wild és Flames lemosva a pályáról, bár nem a legjobb csapatok. Majd a Predators és a Red Wings ellen meglátjuk. De elnézve a Nashville siralmas játékát a mai napon, sima győzelem. De itt bármi megtörténhet, főleg a rövidített alapszakasz végett. De, hogy a Hawks nem bír pontot veszíteni?!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
hihihi 😊 😊
kellett az izgalomHabi
Kellett a francnak! Olyat bazmegeltem az egyenlítéskor, hogy a város végén is hallani lehetett. Persze minden jó, ha a vége jó 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
A tegnapi Blues-Ducks mérkőzés minden jégkorongszerető embernek megtekintésre ajánlott.
...
Boudreau lassan minden létező sorösszeállítást kipróbált már, pedig még csak 11 meccs ment le a szezonból.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Hát tegnap is a szívroham kerülgetett a Flyers meccsen, de ez a mostani se volt rossz. Mondjuk itt igazából nem érdekelt a győztes. Azért ilyen tróger góllal kikapni! Csóri Kings.Gabesz92
Majd lesz így a Detroit is. Ezt általában minden csapat vissza szokta kapni. De halljátok, hogy ebben a szezonban én még szar meccset nem is láttam. Rá kéne menni, hogy 82 helyett csak 50 meccses alapszakasz legyen. Még 1 hónap aztán meg kezd nagyon komolyra fordulni a dolog. Irgalmatlan jó végjáték lesz.