Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nézem így teljesüljön minden kivánságom 😛 ma is 8 kor kezdünk a Sens ellen remélem visszavágunk.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húúú ez gyönyörű volt nagyon rég láttam ilyet a Habstól igazán reményt keltő bár még nagyon az elején vagyunk, de Millert az utóbbi időben nem nagyon tudtuk megszórni sőt mást sem. Így tovább fiúk és akkor szép idényünk lesz 😀 (játszhatnának máskor is hasonló időpontban 😛)
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Idén eddig mi vagyunk a leginkább közönségszórakoztatóak.Shawn84
Ezt a tegnapi meccs után maximálisan adom. Bár 23 csapatot nem láttam még idén játszani, de akkor is.
Nagyszerű a csapat, úgy támadásban, mint védekezésben. Régen volt, amikor még a negyedik sor is konstans gólveszélyt jelentett az ellenfél kapujára, ám idén ez van.
A Palmieri-Ryan-Selänne sor félelmetes volt; az pedig valahol szép, hogy a 1st PP unitban a 21 éves Cam Fowler és az első NHL meccsét játszó, szintén 21 éves Sami Vatanen alkotta a bekkpárt. Utóbbi egyébként nagyon komoly első meccset játszott.

Ha a helyzetkihasználáson javít a csapat, bármire képes lehet. Persze 6 meccs nem sok, ám az eddigiek alapján nagyon boldog és bizakodó vagyok.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hát ugye ha szurkolni akarsz, akkor a szurkolói szektorokba, de oda sztem már nincs hely (én az utolsók egyikét happoltam el Karácsony tájékán). Esetleg a melléjük lévőkbe. Ha a meccsből akarsz minél többet látni, akkor a középső szektorok a jók, anyagi okok miatt a 119-est ajánlom. De persze mindenhonnan élmény 😊Rajna
Én is ezt a 119-et néztem ki. Persze ha van még hely. Csak 1 nap tudok felmenni, és 19.-én akarok.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 816 — Nega Scott
Hát ugye ha szurkolni akarsz, akkor a szurkolói szektorokba, de oda sztem már nincs hely (én az utolsók egyikét happoltam el Karácsony tájékán). Esetleg a melléjük lévőkbe. Ha a meccsből akarsz minél többet látni, akkor a középső szektorok a jók, anyagi okok miatt a 119-est ajánlom. De persze mindenhonnan élmény 😊

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Voltatok már a Pap László Arénában hoki meccsen? Hova érdemes jegyet venni? Div 1-es VB-re?
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Újabb szép Sharks győzelem, bravó 7-0ás szezon kezdet! De nagyon tetszett ez a fiatal Edmonton is, sokszor úgy kavargattak támadásban, hogy öröm volt nézni!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Iszonyat idegtépő csapat vagyunk megint. A régi szép idők. 😕 Hol nyerünk szép játékkal, hol kikapunk borzasztó védelmi munkával. Pl.: Edler (aki brutál szerződést kapott), a San Jose ellen szépen "gólpasszt" adott az ellennek + azon a meccsen szarul is védekezett. De lenulláztuk a Ducks-ot és az Avalanche-it is. Teljesen kiszámíthatatlanok vagyunk. Ez lehet az ellenfélnek, hogy rossz, hogy mire is számítson, de nekem rémálom.
Úgy tűnik visszatérünk a régi sémához, hogy Luongo-Schneider cserélgetések mennek az alapszakaszban, de nekem akkor is Luongo a favorit. A rávezetést meg gyakorolni kell!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Na ezt a SJ elleni meccset a játék képe alapján 3-4 góllal kellett volna nyerni. Ehelyett L 3-2 SO.
Nagyon jól játszott a csapat, kezd nagyon tetszeni Boudreau munkája.

Bemutatkozott idén a harmadik újonc a csapatban, a 20 éves Emerson Etem személyében.

BTW, a Ducks jelenlegi negyedik sorát a csapat '09-es, '10-es és '11-es első körös pickje alkotja: Kyle Palmieri, Emerson Etem és Rickard Rakell.
Jól is játszottak a Sharks ellen.
Ezért is szeretem idén nézni a Ducks meccseit. 😊Mikey
Néha a bajnok csapatot juttatja eszembe, úgy mennek előre. Minden megmozdulásban benne van a gólveszély. Idén eddig mi vagyunk a leginkább közönségszórakoztatóak.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Na ezt a SJ elleni meccset a játék képe alapján 3-4 góllal kellett volna nyerni. Ehelyett L 3-2 SO.
Nagyon jól játszott a csapat, kezd nagyon tetszeni Boudreau munkája.

Bemutatkozott idén a harmadik újonc a csapatban, a 20 éves Emerson Etem személyében.

BTW, a Ducks jelenlegi negyedik sorát a csapat '09-es, '10-es és '11-es első körös pickje alkotja: Kyle Palmieri, Emerson Etem és Rickard Rakell.
Jól is játszottak a Sharks ellen.
Ezért is szeretem idén nézni a Ducks meccseit. 😊
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bryzgalov nyomott egy IDDQD-t a második szünetben...
| Szerencsére még így is hozta a Rangers a meccset. 😊 Henrik király volt, meg úgy összességében nagyot védekezett az egész csapat. Főleg emberhátrányban. Callahan sérülése k.vára remélem, hogy nem komoly. |

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
NHL this season... Patrick Marleau (SJ): 5 games, 9 goals ... Florida Panthers: 5 games, 8 goals.

Aligha indulhatott volna jobban az idény számunkra 😊
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ezt se hittem voltam volna az első meccs után, lehet Tehrrein mégis tud vmit 😛 Bezzeg ezt se láttam de ha a következőt megnézem tuti kikapunk. Mindegy így tovább Go Habs.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Úgy látszik bunyóban akarunk az élen végezni idén (Ballard-Perry 3. felvonás is volt). Sajnos iszonyat hullámzó a csapat teljesítménye. Schneider nálam meg nem első számú kapus! Luongo meg a padon ücsörög? Istenem, egy ilyen kapussal megcsinálni. Vagy trade valahova, vagy pedig tegyék be a kapuba. ennek így semmi értelme egyik fél részéről sem. Akkor a francnak készítettek egy ekkora big deal-t 2009-ben (12 évre, 64 millió $)?? Akkor jó ment a szekér, most meg nem kell.
Persze, hogy nem akarja senki elvinni. Ilyen, hülye GM logikát, kicsit gondolkozhattak volna. Ez kapott General Manager of the Year Award-ot?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Nagyon jó meccs volt a tegnap előtti Ducks-Predators. Kétszer is hátrányól felállva sikerült SO-ban nyerni az ellen a NSH ellen, amely az utolsó 7 egymás elleni meccset behúzta.

Első NHL meccsén védett a 30 éves Viktor Fasth, akit az elmúlt két évben a svéd liga legjobb kapusának választottak.
Első start, első győzelem: “I’ve been waiting for this moment for 30 years.”
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Jó volt a Sport Tv-n ez a Wild, Red Wings meccs, csak kár, hogy a vége nem lett izgalmasabb. Este rámegyek az élő közvetítésre, aztán holnap nézzük az Anaheim - Vancouver 2. pofavizitet felvételről. Shawn84
Érdekes mert Thuuz nevű értékelőoprogim csak 100/29re értékelte, azt hittem gyenge meccs lett, ki is hagytam. Nade 22től lets Go Sharks!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Jajj de kezdődhetne már! Előre a veretlenség megőrzéséért!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
...aztán holnap nézzük az Anaheim - Vancouver 2. pofavizitet felvételről.Shawn84
Akkor jó hogy nem írtam róla semmit.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Jó volt a Sport Tv-n ez a Wild, Red Wings meccs, csak kár, hogy a vége nem lett izgalmasabb. Este rámegyek az élő közvetítésre, aztán holnap nézzük az Anaheim - Vancouver 2. pofavizitet felvételről.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Behúztuk...
A 2. negyedben nem tom mi van a csapattal de ma is 4-et kaptunk az Islanders ellen meg 3-at a meccs ezen szakaszában

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Corvót mi a tökömért kellett visszahozni? Utálom azt a balfaszt, olyan jó volt, amikor végre megszabadult tőle a Canes. A liga három legrosszabb védőjében benne van.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
szoros lett a vége... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Háhá megvan az első W, ráadásul a Rangers ellen akiket ősidők óta nem tudtunk megverni. Tudtam én, hogy nem szabad megnéznem a meccset. 😊
Persze, hogy ne legyen minden szép és jó, Hartnell kiesett 4-8 hétre (azért nem mindegy, hogy 4 vagy 8) plusz Meszaros is lesérült, de az nem komoly. Ma Knuble jön, ha átmegy az orvosin már utazik a csapattal Floridába.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sőt megvan a második is kár, hogy nem bírok mostanság úgy fenn maradni. Az utóbbi időben nem nagyon volt esély Oviékat elintézni, lehet mégis alakul valami a Jégkorong fővárosában 😀 Így tovább
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Elképesztő csatában, szoros mérkőzésen, hosszabbítás után a New York-i gárda megszerezte idei első győzelmét, méghozzá hazai környezetben a Madison Square Garden-ben!
Boston Bruins - New York Rangers 3:4
A találkozót követően a bajnokságban 1-2es győzelmi mutatóval állunk a táblázatban, a divíziónk 4. helyén.

Gólszerzők:

Rangers:
- Marian Gaborik (3x)
- Taylor Pyatt
Bruins:
- Brad Marchand (2x)
- Nathan Horton

A mérkőzés összefoglalója itt található:
 video.nhl.com/videocenter/console?hlg=20122013%2C2%2C37&navid=sb%3Ahighlights

Maga a találkozó pedig letölthető itt:
 sport-video.org.ua/BBNYR230113.html

Let's Go RANGERS!

(Elnézést attól, akit zavarnának a Rangers-ös agymenéseim 😀)totomario
Csak az zavar, hogy meg akartam nézni, de az eredmény tudatában csak törölni tudom. Használhatnád a SPOILER gombot.