NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM


JT Daniels fan
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én személy szerint örülök, hogy gyengül a Calgary. Közben nagy harc folyik köztünk és a Minnesota között a divízió elsőségért. A 2008-09-es idény óta ez minden évben a miénk. Most sem szeretnénk átadni. 😊 Bár ha meg is nyerjük a csoportot, akkor is "csak" 3. kiemeltek leszünk a PO-ban, mert a Chicago és az Anaheim elhúzott. De ha másodikok lennénk (ne adj Isten) a csoportban, akkor is megvan a 4. kiemelés, de már akkor "problémásabb" csapatot kaphatunk. Na de az már a PO lesz!

Közben megvan sorozatban a 6 W. Schneider bomba formában. Utolsó 4 meccsen 2 shutouts, utolsó 5 meccsen 0,8 kapott gól átlag/meccs. Tetszik. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Szerintem nem sok ajánlat közül válogathatott Feaster.zinedine5
Azt mondjuk kétlem, hogy Iginla ne kellene szinte bárkinek. Persze az NTC jó dolog, és Iginla kvázi eldönthette kinek a kedvéért oldja fel, így Feaster keze valóban meg volt kötve. Ám szvsz akkor is jobban járt volna, ha nyáron ingyen elengedi. Mert ezzel a cserével konkrétan bohócot csinált magából.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fene abba telhetetlen Pensbe Iginla nagy kedvencem sajnálom, hogy nem jött hozzánk így kénytelen vagyok nagyon ellendrukklni neki, holott szeretném ha SC-t is nyerne mert megérdemelné.
| Nembaj a Macikat nagy nehezen megvertük, jó érzés lesz így megnézni az ismétlést este. |

Most már csak a Csőszök ellen kéne legalább pontot szerezni, ha nem kettőt 😛.

Go Canadiens
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Iginla a Pensnél.buci98
Oszinten, en orulok, hogy "kimenekitettek" abbol a vergodo,szamomra semmilyen Calgarybol, tobbet erdemelne evek ota.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Iginla a Pensnél.buci98
Majdhogynem ingyé'. A 1st pick is jó eséllyel 26-30 közötti lesz. Érthetetlen számomra, ilyen formában Feaster miért ment ebbe bele.Mikey
Valószínűleg semmiképpen sem hosszabított volna, az ajánlatok amiket a médiában írtak nem voltak valódiak, vagy csak a Flames dobta be őket, hogy felhajtsák az árat.

Ha jól tudom Iginlának is volt némi beleszólása, ő meg nem akart cseberből-vederbe kerülni, egy másik szar csapathoz menni.

Szerintem nem sok ajánlat közül válogathatott Feaster. Persze ettől még sajnálom, hogy elment Iggy és remélem Stanleyt nyer a Penguons-szel.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Iginla a Pensnél.buci98
Majdhogynem ingyé'. A 1st pick is jó eséllyel 26-30 közötti lesz. Érthetetlen számomra, ilyen formában Feaster miért ment ebbe bele.
több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
Bruins fanoknak:
 www.facebook.com/BostonBruinsHungary

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
Iginla a Pensnél.

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Douglas Murrayt odaadjuk draftcetlikért a Pensnek?! Mi van már a playoffról is lemondunk, nemhogy a bajnokicímről.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
😊



 video.nhl.com/videocenter/console?hdpid=49&id=224576


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ducks-Wings 1-5 😮
Abdelkader 3 gól? 😀 méghozzá milyenek?!Habi
A 3. helyezettel szembeni 12 pontos előnynél belefér néha egy ilyen meccs.
Az mondjuk mindennek a legalja, hogy az addig összesen 3 góllal rendelkező Abdelkader ért el mesterhármast...Mikey
Az a legalja, hogy Abby nem 4. soros (na jó, max. 3.).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Ducks-Wings 1-5 😮
Abdelkader 3 gól? 😀 méghozzá milyenek?!Habi
A 3. helyezettel szembeni 12 pontos előnynél belefér néha egy ilyen meccs.
Az mondjuk mindennek a legalja, hogy az addig összesen 3 góllal rendelkező Abdelkader ért el mesterhármast...
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ducks-Wings 1-5 😮
Abdelkader 3 gól? 😀 méghozzá milyenek?!


JT Daniels fan
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az Ilanders is beszerencsétlenkedett egy öngólt ami így nekünk az 5. gólunkat jelenti végre verjük őket és a Boston kikapna ténylegesen vezetnénk a csoportot. Micsoda fordulat már ezért hálás vagyok Thereinnek! 😀 😀 😀

Go Habs
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
ha meccs közben lehetne healthy scratch-cselni, akkor a Rangers kb másfél sorral fejezné be a meccset...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Öngólt ütött a Canes - üres kapura 😊 Kabaré ez a csapat.Jakehomer
nézd a dolgot a másik oldaláról! Brodeur góllal tért vissza.

Hall of Fame!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Öngólt ütött a Canes - üres kapura 😊 Kabaré ez a csapat.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
A Florida Panthersben minden húzóember sérült?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Először találkozott két olyan csapat az NHL-ben, amely .800 feletti mutatóval áll 25 meccs után.
Ducks 4-2 Blackhawks.
😉
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 882 — Csodabogár
 www.jegkorongblog.hu/2013/03/19/orizetbe-vettek-hetenyi-zoltant/

The alleged incident happened at the Arena Tavern on Satellite Boulevard in Duluth. Warrants obtained by the Daily Post stated that Hetenyi was in the establishment between 1:30 and 3 a.m. During that time, the warrants allege he “grabbed (a waitress’) buttocks with both his hands, grabbed the victim’s buttocks a second time and grabbed the victim’s breast with his hands”.

Another accusation in the warrants said that Hetenyi was yelling that “he hated all Americans” and black people, using the n-word in reference to African-Americans.

azért ez elég komoly, a nézése alapján nem csak pia volt a dologban...

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
 sportgeza.hu/jegkorong/2013/03/19/szexualis_zaklatassal_vadoljak_a_magyar_hokikapust/

Hát, ehhez csak gratulálni tudok.somoskovig
Pedig ő értelmes gyereknek tűnt számomra, nem néztem volna ki ezt belőle.Schleck
Fene tudja, nekem azért gyanús a xenofóbia az "amerikaellenes" beszólások jelentése miatt. Persze minden lehet, de én nem vagyok teljesen biztos abban, hogy tényleg zaklatott.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 sportgeza.hu/jegkorong/2013/03/19/szexualis_zaklatassal_vadoljak_a_magyar_hokikapust/

Hát, ehhez csak gratulálni tudok.somoskovig
Pedig ő értelmes gyereknek tűnt számomra, nem néztem volna ki ezt belőle.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
 sportgeza.hu/jegkorong/2013/03/19/szexualis_zaklatassal_vadoljak_a_magyar_hokikapust/

Hát, ehhez csak gratulálni tudok.somoskovig
Izgatottan várom, hogy ebből mi igaz. De ha minden akkor ritka hülye gyerek ez. Még ha be volt baszva akkor is.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
 sportgeza.hu/jegkorong/2013/03/19/szexualis_zaklatassal_vadoljak_a_magyar_hokikapust/

Hát, ehhez csak gratulálni tudok.