Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Nocsak, még a végén kiejti a Wings a Hawks-t..
Bruce? 😀

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
El is dőlt nem hittem volna, hogy meglesz azt hiszem egy minikupát küldhetünk annak az NHL-s gárdának aki kiejtette a Vancuvert 😛 😀 juhííííííííííííídande
Vannak javítandó dolgok a hsz-ben, de most nem nyelvtanórán vagyunk.
Annyira én nem örültem, hogy a kedvenc csapatom kiesett a PO-ból, de teljesen igazad van abban, hogy a Sedin tesók nélkül szerintem sem nyertek volna a három koronások. A harmadik vancouveri játékos sajna nem sokat tett hozzá a győzelemhez.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 024 — nabege2@yahoo.com
Szegény Svájc😕
Utálom az ilyen labdasportág lebonyolításokat, ahol ennyire nem számít az első heti teljesítmény. Pedig ma is szépen tolták.

Viszont én megtehetem, hogy szurkolok Svájcnak, de azért Kangyalék figyelhettek volna...
Jah mégvalami: ennyire egy 0 közönséget. VB-t nyernek otthon és tök csöndben ültek. A 3. harmad vége felé is a svájciakat lehetett hallani. Ide is beférkőzött az MLSZ?😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Quick nem is tudtam ilyen hisztis HP. kapott is egy GM-ot meccs után. behúzzuk a szériát a LAK ellen úgy érzem. itt Quick a kulcs, őt kell megtörni, ő az csapat sarokköve.petey
Hát visszajöttünk a szériába, de nagyon nem volt sima. Szerintem ennyitől nem tört meg az biztos.zavi27
be kéne fejezni az ajándék korongosztást a védőharmadban. amúgy most is szétlőtték Quicket. de nem féltem a srácokat, valahogy elég erősek és harapósak, totál más hokit nyomnak egy ideje.

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 688 — Amerikai sportok rajongója
Quick nem is tudtam ilyen hisztis HP. kapott is egy GM-ot meccs után. behúzzuk a szériát a LAK ellen úgy érzem. itt Quick a kulcs, őt kell megtörni, ő az csapat sarokköve.petey
Hát visszajöttünk a szériába, de nagyon nem volt sima. Szerintem ennyitől nem tört meg az biztos.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
El is dőlt nem hittem volna, hogy meglesz azt hiszem egy minikupát küldhetünk annak az NHL-s gárdának aki kiejtette a Vancuvert 😛 😀 juhííííííííííííí
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez kezd eldőlni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gerbernek leütik fejéről a sisakot, alig bírja újra felvenni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 801 — Cowboys fan
ez az Edler a Canucksban is ilyen gyökér, vagy csak ennyire lefrusztrálta a 0-4? mégis mit hitt, hogy elnézik neki azért, mert hazai rendezésű a vb?slowmotion
Egyáltalán nem. Az egyik legjobb védő nálunk, jó előkészítő játékos, büntetés perce sincs sok. Két meccsre meszelték el, így sajna nem játszhat a döntőben. Remélem nyernek a svédek.danyly
kíváncsi leszek, hogy jövőre az első Canucks @ Hurricanes meccsen ráeresztik-e a hazaiak a verőemberüket
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Quick nem is tudtam ilyen hisztis HP. kapott is egy GM-ot meccs után. behúzzuk a szériát a LAK ellen úgy érzem. itt Quick a kulcs, őt kell megtörni, ő az csapat sarokköve.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
ez az Edler a Canucksban is ilyen gyökér, vagy csak ennyire lefrusztrálta a 0-4? mégis mit hitt, hogy elnézik neki azért, mert hazai rendezésű a vb?slowmotion
Egyáltalán nem. Az egyik legjobb védő nálunk, jó előkészítő játékos, büntetés perce sincs sok. Két meccsre meszelték el, így sajna nem játszhat a döntőben. Remélem nyernek a svédek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 801 — Cowboys fan
Hoz még meccset a Joe Louisból a Blackhawks.szaba
ja, az természetes. de idén először sikerült őket megverni 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hoz még meccset a Joe Louisból a Blackhawks.szaba
Ebben én is biztos vagyok. De ennek a Red Wingsnek ez már örömjáték.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hoz még meccset a Joe Louisból a Blackhawks.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chicago, nem lesz nektek csikánó!
Ez meg atyaég kategória:

több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
korrekt fújás a LAK-SJS meccsen. nehéz hegynek felfelé koriznipetey
a 2010-es playoff runotok azt mondja sziaMacPhisto
namer?petey
mernem?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ott is van a W Habi! 😊

Ennek örömére ma az első körben leteszem magam mellé a lőszeres ládát és csak lövöldözök az égbe 😀

LGRW!gdavid
Left Wing pozícióban jövök majd melletted 😀


JT Daniels fan
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ott is van a W Habi! 😊

Ennek örömére ma az első körben leteszem magam mellé a lőszeres ládát és csak lövöldözök az égbe 😀

LGRW!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
4-1, 1perc hátra, ezt elhoztuk 😊
bizakodó vagyok, piszok kemény széria lesz ez
Let's go Red Wings!!!


JT Daniels fan
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
nem is lenne rossz jégkorongszakértő Kovács Kálmán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Csak nem olyan rossz ez a Svájc.danyly

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
ez a Chicago ma bőven verhető lenne
és teljesen megérdemeltem vezetünk a 2. harmad után 😊 13 lövése volt a Blackhawsksnak az első 2 harmadban...
el kell hozni ezt a meccset!!! csak így továbbHabi
A 3. harmadban 8 perc alatt egy kapura lövés és ebből rögtön gól. Nem semmi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Csak nem olyan rossz ez a Svájc.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez a Chicago ma bőven verhető lenne
és teljesen megérdemeltem vezetünk a 2. harmad után 😊 13 lövése volt a Blackhawsksnak az első 2 harmadban...
el kell hozni ezt a meccset!!! csak így tovább


JT Daniels fan
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Minden harmadban egy gól a svédek érme lehet (lesz!) aranyból 😛 😀