Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
Káprázatos eddig ez a döntő series, ez a 4. meccs meg különösen az volt! De a két csapatból abszolút kinéztem egy ilyen párharcot. Remélem ezután is ilyen marad, Jagr meg üssön már egy gólt, annyira megérdemelné, hihetetlen 41 évesen mit művel még mindig.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 www.jegkorongblog.hu/2013/05/24/dacjuk-kazanyba-tart/

Pavel Dacjuk nyáron hazatér, 2+1 éves szerződést ír alá a KHL-es Ak Barsszal.petey
Persze, Brady meg jön a Wolvesba, olvastam az NSO-n.

*facepalm*MacPhisto
jkb-n nem szoktak hülyeséget írni, de nem lehet mindenki olyan tájékozott mint te, ez nyilvánvaló 😛petey
lollerka
 www.nhl.com/ice/news.htm?id=674289&navid=nhl:topheadsMacPhisto
Akkor az öreg még lenyom egy pár idényt Detroit-ban.

Úgy látom a Stanley Cup sok mindenkit érdekel. 😊
Utólag már okosnak tűnik, de éreztem, hogy simán hozza a 3. meccset a Boston (a negyedik is így fog történni). Ugyanez a szitu volt a Canucks elleni döntőben is, azért ez a felismerés. Ettől függetlenül hét meccses lesz ez a döntő.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
 www.jegkorongblog.hu/2013/05/24/dacjuk-kazanyba-tart/

Pavel Dacjuk nyáron hazatér, 2+1 éves szerződést ír alá a KHL-es Ak Barsszal.petey
Persze, Brady meg jön a Wolvesba, olvastam az NSO-n.

*facepalm*MacPhisto
jkb-n nem szoktak hülyeséget írni, de nem lehet mindenki olyan tájékozott mint te, ez nyilvánvaló 😛petey
lollerka
 www.nhl.com/ice/news.htm?id=674289&navid=nhl:topheads

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Állítólag Tortorella közeledik a Canucks kispadja felé. Hogy jó ez nekünk és főleg a Sedin tesóknak, ha ő lenne a head coach? Nem tudni. Tortorella a Rangers-nél a védekezésre, a lövések blokkolására helyezte a hangsúlyt + nagyon passzívak voltak támadásban. A defense-en mindenképpen javítani kell a Canucks-nál, mert voltak hajmeresztő dolgok amit műveltek.
De a Dallas is érdeklődik Tortorella iránt, így még semmi nem biztos.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 085 — Steelers fan
Ott a söprés, Rask ismét kapott gól nélkül.
(kifejezetten büszke vagyok magamra, hogy már az NHL előtt is kifigyeltem kivételes tehetségét 😛 nekem ő most kb. olyan, mint az NFL-ben Spiller, tehát go Bruins! 😀 )Newman
Nem tudom volt-e már, de Bruins fanoknak egy kis Dropkick Murphy's
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez egy hajmeresztő meccs volt. Nem hittem, hogy ilyen zárás után ez lesz a vége, de Crawford parádézott. Nem követtem minden párharcot górcső alatt, szóval javítsatok ki, ha tévedek, de az idei rájátszásban a nagyágyúk bizony nem durrantak nagyot, leginkább semmilyet se. A Blackhawksnál Kane végre 2 év után mutatott életjelet (a 4. meccsen a gólja(?) ellenére se volt tényező), ő erre képes az alapszakaszban, rájátszásban nem. Jövőre lejár a szerződése, az igénye kb. 7-8 millió dollár körül lesz. Toews szintén semmi extrát nem mutat. Bickel, Shaw, Handzus, Saad, Frolik, Stalberg, hogy a hátsó sorosokról ne is beszéljek,mind többet tettek ezért a menetelésésrt, mint a két "sztár". Akik már tavaly se mutattak semmit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ott a söprés, Rask ismét kapott gól nélkül.
(kifejezetten büszke vagyok magamra, hogy már az NHL előtt is kifigyeltem kivételes tehetségét 😛 nekem ő most kb. olyan, mint az NFL-ben Spiller, tehát go Bruins! 😀 )

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kivételen nagyon fogok drukkolni a nyugati csapatnak, félek ezért fognak nyerni a pici macik.... 😛
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nananana...



Négy meccsen két kapott gól, nem rossz.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Hehe


Perception is reality.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
sargulok. hol lotted ?

edit mondjuk en ilyet azert tartozkodassal vennek fel, rw ml logo egyszerre megfekudne a gyomromat 😀 de a hoodie nagyon asz valoban es kivancsi vagyok.MMMS
Pedig még jövő évtől még egy főcsoportba is lesznek aminek én finoman fogalmazva sem örülök annak meg pláne nem ha Julien megint SC-nyer mi meg ekűdtük grrrrrrrrrrrrrr azért Go Habs
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ty

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
footballfanatics


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
sargulok. hol lotted ?

edit mondjuk en ilyet azert tartozkodassal vennek fel, rw ml logo egyszerre megfekudne a gyomromat 😀 de a hoodie nagyon asz valoban es kivancsi vagyok.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Erik az Original6 donto 😊 Ahogy neztem Keith nelkul is igen jol vedekezett a Chicago es mintha Quick is megrogyott vna. Innet sztem mar nem hozza vissza az LA.MMMS
az időjárás miatt mostanában úgyis sokat viselhettem még kedvenc pulóveremet :cool:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Erik az Original6 donto 😊 Ahogy neztem Keith nelkul is igen jol vedekezett a Chicago es mintha Quick is megrogyott vna. Innet sztem mar nem hozza vissza az LA.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Elég zilált, feszült kis meccs volt ez a BOS-PIT 3. összecsapás. Nem mintha a többi meccs nélkülözte volna a keménységet, de ez már + azért is volt durva, mert 2x hosszabbításban dőlt el.
Pedig már az gondoltam, hogy Malkin hülyesége miatt hátrányban fejezi be a meccset a PIT, és persze ezt kihasználja a BOS. Nem használta, de utána jött Jagr szemfülessége, valamint Marchand-Bergeron páros szép befejezése. Sajnálom a PIT-et, én őket vártam a döntőbe (a CHI együtt; abból még lehet valami). Csak a BOS nem akartam látni a döntőben erre tessék. 😕

Akkor is hajrá Canucks, és várom az új head coach-t és a segítőit.danyly
Hiába,a rossz beidegződések... 10 percen keresztül a "rossz" csapatnak drukkoltam,mire rájöttem a Pittsburgh-Boston meccsen,hogy mi vagyunk fekete-sárgában...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Elég zilált, feszült kis meccs volt ez a BOS-PIT 3. összecsapás. Nem mintha a többi meccs nélkülözte volna a keménységet, de ez már + azért is volt durva, mert 2x hosszabbításban dőlt el.
Pedig már az gondoltam, hogy Malkin hülyesége miatt hátrányban fejezi be a meccset a PIT, és persze ezt kihasználja a BOS. Nem használta, de utána jött Jagr szemfülessége, valamint Marchand-Bergeron páros szép befejezése. Sajnálom a PIT-et, én őket vártam a döntőbe (a CHI együtt; abból még lehet valami). Csak a BOS nem akartam látni a döntőben erre tessék. 😕

Akkor is hajrá Canucks, és várom az új head coach-t és a segítőit.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Egyik csapatot se szeretem, de ez a keleti döntő nagyon fasza, ezerszer élvezhetőbb, mint a Hawks szenvedése a Kings trapje ellen.

Perception is reality.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy adom! Mi a tét?
(ja és megy egy PM)Bazzani
Na, lehúztalak volna egy doboz Borsodival. Mostmár mindegy. Kings ellen kíváncsi vagyok, teljesen más stílusú csapat, és a tavalyi rájátszás megmutatta, egy ilyen formában lévő kapus meg tudja törni ezt a csapatot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
jkb-n nem szoktak hülyeséget írni, de nem lehet mindenki olyan tájékozott mint te, ez nyilvánvaló 😛petey
Jaja, biztosan így van ha te mondod. Kár hogy azóta minden létező fórumon hülyeségnek nyilvánították, ráadásul nem engedi az NHL-KHL transzferegyezmény.

A jkb egész csapata jöhet egy NHL vetélkedőre, bármikor.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 865 — Cowboys fan
Hm azért az érdekes az elmúlt négy év bajnokai a két konferenciadöntőben.dande
wow, akkor összejött a négyes szuperdöntő, most dől el, hogy ki az igazi bajnok 😊
pár meccs mondjuk lehetne kicsit korábban is néha a hajnali kettes/hármas kezdés helyett...jjncaa
tessék:
LA @ CHI első meccs, június 1. szombat, 23:00 😊slowmotion
kösz 😊 csak nézd meg azt is, hogy a többi meccs hány órára van kiírva...jjncaa
szemét amerikaiak, nem képesek dél és délután kettő között kezdeni?! 😊
(azt már hozzá sem teszem, hogy ez a meccs is csak azért került magyar idő szerint este 11-re, mert három órával később kezdődik a keleti döntő)
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hm azért az érdekes az elmúlt négy év bajnokai a két konferenciadöntőben.dande
wow, akkor összejött a négyes szuperdöntő, most dől el, hogy ki az igazi bajnok 😊
pár meccs mondjuk lehetne kicsit korábban is néha a hajnali kettes/hármas kezdés helyett...jjncaa
Így kellett lennie, mert a Wings csak 1 évvel maradt volna el és a 4 5-re változott volna😊
Szóval főcsop. döntő előtti ucsó pillanatig az utóbbi 5 év bajnokai versengtek...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Dettó. Vizsgaidőszakban meg pláne necces lenne minden másnap éjszakázni...