Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Boyle miyen gólt akasztott már? azt hittem ilyen nincs NHL-ben 😀

Torres és Hannan. Hannan egyértelmű depth move, amikor itt volt egy boss volt 😀 Torres meg...hát nem tudom, van elég törleszteni valója a phoenixi évei után. egy esélyt megérdemel, mondjuk az a 3. kör eléggé fejvakarós.

The Sharks signed Matt Irwin to a two-year, $2 million extension. Nagyon helyes, már 5 gólnál jár mint bekk

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
Clowe is elmehet a francba. Egész szezonban nem lőtt nálunk gólt, pillanatokkal ezelőtt meg betalált Fleury hálójába. Hihetetlen.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát Gaborikot nem sajnálom, hogy arrébb költözött viszont ezt a Davis Drewiske-t nem nagyon ismerem aki hozzánk jött sztem csak roster helykitöltőnek. Bár cáfoljatok meg ha jobban ismeritek.
Ma kivételesen a Philly ellen drukkolok 😛 Go Habs
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
jött Scott Hannan és Raffi Torres. nálam okosabbak értékelhetik ezt nyugodtan.shawnka
Remélem Boylet azért megtartja a Sharks


Gaborik -> Blue Jackets
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 569
jött Scott Hannan és Raffi Torres. nálam okosabbak értékelhetik ezt nyugodtan.shawnka
Hát miattuk nem lesz bajnok a SJ.

Nálunk meg csak peremember csere van. McMillan-Lombardi a Coyotesal.Shawn84
Bár kedvelem, de McMillanért nem kár. Ám hogy Lombardi hova és minek, azt nem vágom.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Nálunk meg csak peremember csere van. McMillan-Lombardi a Coyotesal.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Handzus -> Blackhawks

Egy negyedik körös pickért... MI. A. FASZ.shawnka
Egyszeruen nem ertem a vezetest. Most ugy csinalunk mintha egy ujjaepulniakaro csapat szeretnenk lenni, nem egy bajnoki cimert meno, elotte folyamatosan eros playoffcsapat?!zavi27
most komolyan akkora veszteség Handzus? nemá 😀 4.körös pick egy 4. soros centerért. Win.
Eddig nagyon zsír az összes trade. ha megszerezzük Couturiert is és lesz egy jó draftunk akkor ismét powerhouse lehet a SJ, tele fiatalokkal. Burish is mehet amerre lát.petey
Hat nemtudom. Ez nem az NFL, szerintem kb a nullaval egyenlo itt egy 4. koros draftcetli. Es en iden (ahogy mar vagy 6-8 eve) szerettem volna bajnokcsapatot latni, evek ota ezert erositik a keretet, most a playoffharc elott nem sokkal, minek kezdunk itt fiatalitani, meg ellengedni azokat, akiket erositesnek hoztunk ide, amikor meg el se uszott ez a szezon? Legkozelebb marleau-t csereljuk le egy 3. kroos cetlire, hogy jovore legyen valami noname fiatal?zavi27
Handzus a 2 év altt lőtt 1 gólt. Clowenak lejár a szerződése(14M), és ő sem lesz fiatalabb, Murray is kiöregedett. semmi pánik nincs itt, végre hozzányúltak a csapathoz és jönnek fel a harapós fiatalok, Nieto pl vagy Kennedy, Irwin. elég volt a 1 and done PO szereplésből.
Marleau szerintem marad, azért ő a klub arca és ikonja, akit jövőre eltradelnek az szerintem Jumbo Joe lesz.petey
Hát legyen így, reméljük!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
jött Scott Hannan és Raffi Torres. nálam okosabbak értékelhetik ezt nyugodtan.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Handzus -> Blackhawks

Egy negyedik körös pickért... MI. A. FASZ.shawnka
Egyszeruen nem ertem a vezetest. Most ugy csinalunk mintha egy ujjaepulniakaro csapat szeretnenk lenni, nem egy bajnoki cimert meno, elotte folyamatosan eros playoffcsapat?!zavi27
most komolyan akkora veszteség Handzus? nemá 😀 4.körös pick egy 4. soros centerért. Win.
Eddig nagyon zsír az összes trade. ha megszerezzük Couturiert is és lesz egy jó draftunk akkor ismét powerhouse lehet a SJ, tele fiatalokkal. Burish is mehet amerre lát.petey
Hat nemtudom. Ez nem az NFL, szerintem kb a nullaval egyenlo itt egy 4. koros draftcetli. Es en iden (ahogy mar vagy 6-8 eve) szerettem volna bajnokcsapatot latni, evek ota ezert erositik a keretet, most a playoffharc elott nem sokkal, minek kezdunk itt fiatalitani, meg ellengedni azokat, akiket erositesnek hoztunk ide, amikor meg el se uszott ez a szezon? Legkozelebb marleau-t csereljuk le egy 3. kroos cetlire, hogy jovore legyen valami noname fiatal?zavi27
Handzus a 2 év altt lőtt 1 gólt. Clowenak lejár a szerződése(14M), és ő sem lesz fiatalabb, Murray is kiöregedett. semmi pánik nincs itt, végre hozzányúltak a csapathoz és jönnek fel a harapós fiatalok, Nieto pl vagy Kennedy, Irwin. elég volt a 1 and done PO szereplésből.
Marleau szerintem marad, azért ő a klub arca és ikonja, akit jövőre eltradelnek az szerintem Jumbo Joe lesz.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
csak elment Clowe, viszont Flyer helyett Ranger lett.shawnka
2-3. körös pickek, jövőre egy conditional pick.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
csak elment Clowe, viszont Flyer helyett Ranger lett.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jagr -> BruinsJack Zoltán
Neeeeeeeeeeeee már nagyon tart tőlünk a Pens meg a Bruins egyikbe Iginla másikba Jagr de így is a végén mi nyerünk go Habs 😛 😀
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Jagr -> Bruins
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Handzus -> Blackhawks

Egy negyedik körös pickért... MI. A. FASZ.shawnka
Egyszeruen nem ertem a vezetest. Most ugy csinalunk mintha egy ujjaepulniakaro csapat szeretnenk lenni, nem egy bajnoki cimert meno, elotte folyamatosan eros playoffcsapat?!zavi27
most komolyan akkora veszteség Handzus? nemá 😀 4.körös pick egy 4. soros centerért. Win.
Eddig nagyon zsír az összes trade. ha megszerezzük Couturiert is és lesz egy jó draftunk akkor ismét powerhouse lehet a SJ, tele fiatalokkal. Burish is mehet amerre lát.petey
Hat nemtudom. Ez nem az NFL, szerintem kb a nullaval egyenlo itt egy 4. koros draftcetli. Es en iden (ahogy mar vagy 6-8 eve) szerettem volna bajnokcsapatot latni, evek ota ezert erositik a keretet, most a playoffharc elott nem sokkal, minek kezdunk itt fiatalitani, meg ellengedni azokat, akiket erositesnek hoztunk ide, amikor meg el se uszott ez a szezon? Legkozelebb marleau-t csereljuk le egy 3. kroos cetlire, hogy jovore legyen valami noname fiatal?
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Handzus -> Blackhawks

Egy negyedik körös pickért... MI. A. FASZ.shawnka
Egyszeruen nem ertem a vezetest. Most ugy csinalunk mintha egy ujjaepulniakaro csapat szeretnenk lenni, nem egy bajnoki cimert meno, elotte folyamatosan eros playoffcsapat?!zavi27
most komolyan akkora veszteség Handzus? nemá 😀 4.körös pick egy 4. soros centerért. Win.
Eddig nagyon zsír az összes trade. ha megszerezzük Couturiert is és lesz egy jó draftunk akkor ismét powerhouse lehet a SJ, tele fiatalokkal. Burish is mehet amerre lát.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 694 — Scream and scout
Bouwmeester a Bluesban
St. Louis Blues General Manager Doug Armstrong announced Monday the club has acquired defenseman Jay Bouwmeester from Calgary in exchange for defenseman Mark Cundari, the rights to goaltender Reto Berra and a conditional first round pick in 2013.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Handzus -> Blackhawks

Egy negyedik körös pickért... MI. A. FASZ.shawnka
Egyszeruen nem ertem a vezetest. Most ugy csinalunk mintha egy ujjaepulniakaro csapat szeretnenk lenni, nem egy bajnoki cimert meno, elotte folyamatosan eros playoffcsapat?!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
Handzus -> Blackhawks

Egy negyedik körös pickért... MI. A. FASZ.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
ez a Couturier for Clowe ez most komoly?shawnka
Clowe nem jönne rosszul nekünk. Cout meg amilyen jól tolta a tavalyi szezon vége felé annyira szar idén, úgyhogy felőlem mehet ahová akar.
Clowe mellett még állítólag érdeklődünk Jay Bouwmeester és Jaromir Jagr ( 😀 ) után is.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Már vagy 20 éve nézek hokit, Red Wings meccseket is kb. ennyi ideje, de ilyet még nem láttam. 4 és fél perc alatt kapunk 3-at, az utolsó ráadásul öngól. Gyűlölöm a matiné időpontokban kezdődő meccseket...gdavid
kellőképpen meg lett ünnepelve Mr. Hockey 85. születésnapja... 😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
ez a Couturier for Clowe ez most komoly?
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Már vagy 20 éve nézek hokit, Red Wings meccseket is kb. ennyi ideje, de ilyet még nem láttam. 4 és fél perc alatt kapunk 3-at, az utolsó ráadásul öngól. Gyűlölöm a matiné időpontokban kezdődő meccseket...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Douglas Murrayt odaadjuk draftcetlikért a Pensnek?! Mi van már a playoffról is lemondunk, nemhogy a bajnokicímről.zavi27
én szerettem Murray-t, de megkopott a sebessége, hiába ütközött nagyokat. Remélem Wilson eljutott oda hogy újra kell építkezni és ahhoz a drafton keresztül megy az út.petey
Mondjuk mostanában szépen beindultunk újra, zsinórban győzelmek, abbol 2 SO is ráadásul.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
az úristen nem baszott ilyet...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Douglas Murrayt odaadjuk draftcetlikért a Pensnek?! Mi van már a playoffról is lemondunk, nemhogy a bajnokicímről.zavi27
én szerettem Murray-t, de megkopott a sebessége, hiába ütközött nagyokat. Remélem Wilson eljutott oda hogy újra kell építkezni és ahhoz a drafton keresztül megy az út.