Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 043
Mint régi-új (2004 után most kezdtem el újra követni) NHL néző, a szezon elején nem igazán értettem hogyan lett bajnok az LA, de azt hiszem most már kezdem sejteni..... 😀
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Thx captain obvious 😀
Akkor legyen "Dad, What's a regular loss?" És akkor megvan a békesség. 😊
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Az OT/SO vereség pedig nem számít.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
😀
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na a Philly örült, hogy túladott ezen a verőemberen, erre hol köt ki? A Canucks-nál! Nagyon kellett ő ide. Verekedni ott van Kassian és Weise v. esetleg Bieksa (bár ő most ágyéksérülést szenvedett). Hogy helyet csináljanak Sestitonak, Ebbett került vissza az AHL-es Chicago Wolves-ba. Eddig két meccs, két bunyó. Vigneault fel akarja rázni a fiúkat v. az ellenfeleket? 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húha na ezt se gondoltam volna mikor a "Pici Macik" fordítottak el is mentem aludni de csak sikerült fordítani. Még mindig vezetjük a konferenciát maga a csoda as PO-t talán már innen nem bukjuk el, nem lesz akkora lefagyás ott meg bármi lehet. Én már most köszönöm Therreinek ezt az évet már most köszönöm, a reményt, hogy lehet ebből a FR-ból még valaha valami, nagy munkát végzett.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
sajnos csak későn tudtam bekapcsolódni a RedWings-Chicago meccsbe, örülök, hogy vezetünk, 2 perchátra és gyakorlatilag eltelt 3 másodperc és gólt kaptunk 😀
így tovább él a chicago streakje, kár érte...Habi
Dehogy kár, csoda a csapat 😊jjncaa
ezt még RedWings drukkerként is el kell ismerni. Örülök, hogy egy pontot kitudtunk kaparni legalább. Félelmetes ez a Chicago....Habi
Francokat! Ma verve voltak, csak jött az a szerencsétlen Ericsson bünti.gdavid
sajnos csak az utolsó 2,5 percet láttam plusz a hosszabbítást, de rosszkor jöttem 😀 az volt a baj


JT Daniels fan
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
sajnos csak későn tudtam bekapcsolódni a RedWings-Chicago meccsbe, örülök, hogy vezetünk, 2 perchátra és gyakorlatilag eltelt 3 másodperc és gólt kaptunk 😀
így tovább él a chicago streakje, kár érte...Habi
Dehogy kár, csoda a csapat 😊jjncaa
ezt még RedWings drukkerként is el kell ismerni. Örülök, hogy egy pontot kitudtunk kaparni legalább. Félelmetes ez a Chicago....Habi
Francokat! Ma verve voltak, csak jött az a szerencsétlen Ericsson bünti.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
sajnos csak későn tudtam bekapcsolódni a RedWings-Chicago meccsbe, örülök, hogy vezetünk, 2 perchátra és gyakorlatilag eltelt 3 másodperc és gólt kaptunk 😀
így tovább él a chicago streakje, kár érte...Habi
Dehogy kár, csoda a csapat 😊jjncaa
ezt még RedWings drukkerként is el kell ismerni. Örülök, hogy egy pontot kitudtunk kaparni legalább. Félelmetes ez a Chicago....


JT Daniels fan
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
sajnos csak későn tudtam bekapcsolódni a RedWings-Chicago meccsbe, örülök, hogy vezetünk, 2 perchátra és gyakorlatilag eltelt 3 másodperc és gólt kaptunk 😀
így tovább él a chicago streakje, kár érte...Habi
Dehogy kár, csoda a csapat 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
sajnos csak későn tudtam bekapcsolódni a RedWings-Chicago meccsbe, örülök, hogy vezetünk, 2 perchátra és gyakorlatilag eltelt 3 másodperc és gólt kaptunk 😀
így tovább él a chicago streakje, kár érte...


JT Daniels fan
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csuda vigye el csak fordítottak a "Pici Macik" 😀 muszáj lesz verni a Pingvineket bár nagy csodának élném meg ha még ez is sikerülne, akkor már igazán kezdenék reménykedni benne, hogy van esélyünk rájátszásba jutni. Therrein is bizonyítani akarhat volt csapata ellen.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
15-3-1 😊 😊

es most harom egymast koveto meccs jon a coyotes ellen. mini playoff!Mikey
Sivatag széria 😀 Kettőt behúzunk
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
15-3-1 😊 😊

es most harom egymast koveto meccs jon a coyotes ellen. mini playoff!
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 090 — Saturday Night Lights
A jövő No.1. draft pickje, Connor McDavid:  www.nytimes.com/2013/02/18/sports/hockey/connor-mcdavid-excels-in-ontario-hockey-league-and-is-on-way-to-stardom.html?pagewanted=all&_r=0

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Lehet hogy most 5 nap pihi van, de aztán jön 5 meccs 7 nap alatt.Mikey
Jaja az igaz. Megint beleestem abba a hibába hogy nem számoltam a rövid februárral. Azt hittem közte lesz mége gy 3-4 napos pihi.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Lehet hogy most 5 nap pihi van, de aztán jön 5 meccs 7 nap alatt.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hogy van az, hogy 6 nap telik el 2 meccsünk között? Nem túl gyakran fordul ez elő NHL-ben. Idén meg még sűrűbb a program.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Viktor Fasth 8-0-0-s kezdését 2 éves, 5.8 milliós szerződéssel honorálta Bob Murray.
Jövőre 2.4 millió, aztán 3.4 millió dollár.
Egyrészt marha korai, másrészt Jónás csomagolhat.Mikey
Hát őő. Nem feltétlenül a legjobb döntés. Ezt meg lehetett volna lépni később is.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Viktor Fasth 8-0-0-s kezdését 2 éves, 5.8 milliós szerződéssel honorálta Bob Murray.
Jövőre 2.4 millió, aztán 3.4 millió dollár.
Egyrészt marha korai, másrészt Jónás csomagolhat.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Itt európában jól nézem, hogy nagyobbak a pályák az amerikaiakhoz képest? Épp Fehérvár-Insbruck meccs megy a sportklub-on és nagyon fura 😀
Bocs az esetlegesen láma kérdésért, most kezdtem el jégkorongot nézegetni.dcsicsak
Jól bizony. AZ NHL ezért is szórakoztatóbb és gyorsabb tempójú.Shawn84
Én ink úgy fogalmaznék h fizikálisabb és kevesebb hely van a finom cselekre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Értem, köszi. Első pillantásra azt hittem, valami U14-es mérkőzés olyan picinek tűntek a pályán 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Itt európában jól nézem, hogy nagyobbak a pályák az amerikaiakhoz képest? Épp Fehérvár-Insbruck meccs megy a sportklub-on és nagyon fura 😀
Bocs az esetlegesen láma kérdésért, most kezdtem el jégkorongot nézegetni.dcsicsak
Jól bizony. AZ NHL ezért is szórakoztatóbb és gyorsabb tempójú.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Itt európában jól nézem, hogy nagyobbak a pályák az amerikaiakhoz képest? Épp Fehérvár-Insbruck meccs megy a sportklub-on és nagyon fura 😀
Bocs az esetlegesen láma kérdésért, most kezdtem el jégkorongot nézegetni.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Lemaradtam 2-3 Anaheim meccsről, erre liga 2. helyen vagyunk 😀 Asszem csak győzelmeket nem láttam az elmúlt héten. 😀