Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Régóta figyelemmel kísérem már az NHL mérkőzéseit, de csak ebben a szezonban ástam bele magam jobban a ligában 😊 Kedvelem a kanadai hokit, így szinte biztos voltam abban, hogy kanadai csapatokat fogom figyelemmel kísérni, az már csak a véletlen műve, hogy egy kis utána olvasás és a meccsek alapján a Calgary essen a választásom 😊 Hajrá Flames!MirrMurr
Végre valaki! 😊
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Régóta figyelemmel kísérem már az NHL mérkőzéseit, de csak ebben a szezonban ástam bele magam jobban a ligában 😊 Kedvelem a kanadai hokit, így szinte biztos voltam abban, hogy kanadai csapatokat fogom figyelemmel kísérni, az már csak a véletlen műve, hogy egy kis utána olvasás és a meccsek alapján a Calgary essen a választásom 😊 Hajrá Flames!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
hihetetlen ez a gyerek nálunk. Hertl 3 meccs 6 gól, ebből tegnap a Rangersnek vágott négyet. 19 éves és első körben hoztuk tavaly. Go Sharks!petey
nagyon kemény. öröm nézni eddig a meccseinket 😀shawnka
de baszki mit csinált a 4. góljánál, mit csináááált....


Nieto is gólt lőtt, jönnek a fiatalok végre.petey
Ez vadallat !! 😀 gyonyoruuuu 😀

________


Szenatorok meg...vissza jonnek a sirbol erre a hosszabbitas 28. masodpercben kapjak a golt.. 😕
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
hihetetlen ez a gyerek nálunk. Hertl 3 meccs 6 gól, ebből tegnap a Rangersnek vágott négyet. 19 éves és első körben hoztuk tavaly. Go Sharks!petey
nagyon kemény. öröm nézni eddig a meccseinket 😀shawnka
de baszki mit csinált a 4. góljánál, mit csináááált....


Nieto is gólt lőtt, jönnek a fiatalok végre.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 143 — Tyrone Creek
hihetetlen ez a gyerek nálunk. Hertl 3 meccs 6 gól, ebből tegnap a Rangersnek vágott négyet. 19 éves és első körben hoztuk tavaly. Go Sharks!petey
nagyon kemény. öröm nézni eddig a meccseinket 😀
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
hihetetlen ez a gyerek nálunk. Hertl 3 meccs 6 gól, ebből tegnap a Rangersnek vágott négyet. 19 éves és első körben hoztuk tavaly. Go Sharks!petey
Na, oromteli ilyet olvasni, csak igy tovabb!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
hihetetlen ez a gyerek nálunk. Hertl 3 meccs 6 gól, ebből tegnap a Rangersnek vágott négyet. 19 éves és első körben hoztuk tavaly. Go Sharks!

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
baszki, most nézem, hogy 4 nap alatt 3 meccsel nyitott a Wings, aztán négy napig semmi.
kinek érte meg úgy szervezni, hogy a Boston ellen 21 órányi pihenővel kelljen kiállni? (illetve még annyival sem, mert előtte túlóra volt Raleigh-ben)
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Fuu ez a Devils meccs...3-0-s vezetés, majd Oilers fordított és végül utolsó perces egyenlítés emberhátrányból. Persze büntetőket lőni még mindig nem tanultak meg a játékosok. Azért nem lesz ez rossz csapat, kicsit jobban beilleszkednek új játékosok és a győzelem is meglesz. Brunner nagy királynak tűnik, bár úgy tudom képességeivel eddig sem volt baj, a kérdés, hogy 82 meccsen ilyen teljesítményre lesz-e képes. Ryder sem rossz és Jagr is betalált. Remélem fel tud majd nőni hozzájuk Zajac és Henrique, valamint a D# is jobb lesz.Asbee
Brunner tavaly is így kezdte, aztán annyira beleszürkült a meccsekbe, hogy úgy emlékszem, néha healthy scratch volt.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fuu ez a Devils meccs...3-0-s vezetés, majd Oilers fordított és végül utolsó perces egyenlítés emberhátrányból. Persze büntetőket lőni még mindig nem tanultak meg a játékosok. Azért nem lesz ez rossz csapat, kicsit jobban beilleszkednek új játékosok és a győzelem is meglesz. Brunner nagy királynak tűnik, bár úgy tudom képességeivel eddig sem volt baj, a kérdés, hogy 82 meccsen ilyen teljesítményre lesz-e képes. Ryder sem rossz és Jagr is betalált. Remélem fel tud majd nőni hozzájuk Zajac és Henrique, valamint a D# is jobb lesz.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Azert csak behuztak a Szenatorok!!! 8-)

GO SENS !
több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Alain Vigneault Ryan Callahan-ről
"If it would have been up to him he would've played (Thursday), but this gives him almost an extra four days, including two days of contact in practice," explained Vigneault. "He's ready to go, he's cleared to play."Alain Vigneault

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Akit érdekelné, itt van pár szó a Rangers-Coyotes mérkőzésről:

Nagyon nem úgy kezdődött az új szezon ahogy szerettem volna, és ahogyan azt vártam/vártuk. Már az elején éreztem, hogy ez nem a mi meccsünk lesz. A Phoenix végig erősebb volt és az egész mérkőzésen jobban is játszott, mint ez a Rangers. Előzetesen talán kicsit lesajnáltam a Phoenix-t, és ezt már utólag bánom is. Erősebb volt az ellenfél, ennél a New York-nál legalább is mindenképpen.
Az első gól úgy érzem, hogy védelmi hibának volt köszönhető, és ezt a PHX ki is használta. Az egyenlítés szép volt, Staal üresen maradt, ezt Rick Nash észrevette a játékosnak passzolt, aki pedig kihasználta a kínálkozó alkalmat.
Az arizonai csapat második góljánál érezhető volt, hogy azt a kiállítást nem ússza meg a Rangers kapott gól nélkül, a Coyotes nagyon nyomott, végig ott voltak a kapunál, és végezetül össze is hoztak belőle egy találatot.
Vrbata 2. gólja hatalmas volt, Lundqvist ugyan talán kicsit takarásban volt, amire egy kicsit lehet fogni az esetet, de az jobban bosszant, hogy Boyle csak későn lépett ki rá.
Vrbata döntötte el végleg a mérkőzést, egy közeli lövéssel, amit a New York-i játékosok szerencsétlenkedtek össze, mivel nem tudták eltakarítani a kaputól a korongot. Ezt a Phoenix játékosa kihasználta, amivel hat-trick-et ért el.

Remélem a Kings elleni hétfői találkozóra már jobban összeáll a team, és tud majd dominálni. Talán Ryan Callahan játéka sokat fog számítani, és visszatérése előnyünkre fog majd válni. Kemény dió lesz az a találkozó is, de jó drukker révén bizakodó vagyok, mint mindig.

Let's Go Rangers!

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
El sem hiszem, hogy kibírtam eddig az eredmény megnézése nélkül. Most nézem a hajnali Rangers - Coyotes mérkőzést.

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Roy tudja, milyen a hatásos bemutatkozás. 😛
Azt hiszem idén több Avs meccset kell néznem. 😕)

több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
Végül is Phoenix-ben sem maradhatott a franchise, így „kiköltözött” Glendale-be, ami tkp. Phoenix külvárosa, agglomerációs körzetének része. Így igazából Arizona Coyotes-nek kellene őket hívni.danyly
előbb Glendale-be költöztek, mint a Cardinals, pedig ők se tegnap mentek oda...slowmotion
Igen, jó 10 éve, és egyébként a névváltás is be fog következni hamarosan.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
a volt Oilers-es David Perron is a St. Louis-t választotta.
danyly
Ez ugyebár fordítva történt meg. Viszont ment a Bluesba Roy aki elég jó kis playmaker lehet a sok csattogtatással és lövéssel foglalkozó srác között.Rajna
A tervek szerint Stewart lesz az állandó szélsője, akivel ha működik majd a kémia, hasítani fognak!

Perron pedig könnyen lehet, hogy megjavítja a pont és gólcsúcsát is Edmontonban, más kérdés azonban, hogy iszonyat soft az a csapat elöl...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Végül is Phoenix-ben sem maradhatott a franchise, így „kiköltözött” Glendale-be, ami tkp. Phoenix külvárosa, agglomerációs körzetének része. Így igazából Arizona Coyotes-nek kellene őket hívni.danyly
előbb Glendale-be költöztek, mint a Cardinals, pedig ők se tegnap mentek oda...
több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Van olyan is meg rendes angol is. Ebből is van többféle verzió. Van ahol választható a hang. A meccs nevének legvégét kell megnézni. Ha RU akkor orosz, ha EN akkor angol. A ruszki általában gyengébb minőségű képpel van. Ruszki kommentárt én sem bírom hallgatni. Az angolon kívül még a spanyolt bírom, de azok meg hokit ugye soha 😀 Viszont ezen az odlalon nem csak az van hanem minden a filmektől a sorozatokon át minden szirszar.Shawn84
Grac!as 😊

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.Mike
Én innen szoktam:
 sport-video.org.ua/hockey.html

Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.danyly
A gyorsasággal vitatkoznék, mert sokszor fél napot kell várni mire van rendes sebesség, és lejön. Én ezt a ruszki oldalt jobban szeretem:  rutracker.org/ Gyorsabban fenn vannak, többféle minőségben és jobban seedelik is. ja és ez is ingyenes.Shawn84
Orosz a kommentárral tolják fel a mérkőzéseket? Mert azt ki nem állhatom 😀Mike
Van olyan is meg rendes angol is. Ebből is van többféle verzió. Van ahol választható a hang. A meccs nevének legvégét kell megnézni. Ha RU akkor orosz, ha EN akkor angol. A ruszki általában gyengébb minőségű képpel van. Ruszki kommentárt én sem bírom hallgatni. Az angolon kívül még a spanyolt bírom, de azok meg hokit ugye soha 😀 Viszont ezen az odlalon nem csak az van hanem minden a filmektől a sorozatokon át minden szirszar.
több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.Mike
Én innen szoktam:
 sport-video.org.ua/hockey.html

Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.danyly
A gyorsasággal vitatkoznék, mert sokszor fél napot kell várni mire van rendes sebesség, és lejön. Én ezt a ruszki oldalt jobban szeretem:  rutracker.org/ Gyorsabban fenn vannak, többféle minőségben és jobban seedelik is. ja és ez is ingyenes.Shawn84
Orosz a kommentárral tolják fel a mérkőzéseket? Mert azt ki nem állhatom 😀

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Érdekességek Rangers oldalról a szezonnyitok kapcsán:

- Amikor a csapat először szerzett pontot a szezonnyitón a mérleg: 18-2-1 volt (2. ligán belül)
- Miután az 1. negyedben vezetett: 13-0-1 (2. a ligában)
- Miután a 2. negyedben vezetett: 16-0-0 (1. a ligában)
- Amikor első találkozón hosszabbításra került sor, mindig nyert a csapat: 4-0-0
- Amikor felül múlta lövésben az ellenfele a Rangerst:15-9-3 (13. a ligában)
- Amikor felül múlta ellenfele gólokat érő lövésekkel a Rangerst:12-1-1
- 1 pontos mérkőzésekből is sok volt: 12-5-4 (9. a ligában)
- 4-nél több gólos mérkőzéseken is mindig nyert a csapat: 17-0-0
- Amikor 2 ponton, vagy kevesebben tartotta az ellenfelet a New York, akkor: 22-1-1
- Amikor pedig 1 ponton, vagy 0-án: 14-0-0

Egy-két játékos mérföldkőhöz érkezhet a találkozón:

Arron Asham — 10 perc büntetés hiányzik neki az 1000.-hez NHL karrierjében
John Moore — 1 mérkőzésre a 100. NHL mérkőzéséhez
Marc Staal — 3 pont még és megszerzi a 100.-at NHL karrierjében
Anton Stralman — 1 pont még és megszerzi a 100.-at NHL karrierjében

(Bocsi ha valakit zavart volna, hogy csak Rangers oldalról néztem a dolgokat.)

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.Mike
Én innen szoktam:
 sport-video.org.ua/hockey.html

Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.danyly
A gyorsasággal vitatkoznék, mert sokszor fél napot kell várni mire van rendes sebesség, és lejön. Én ezt a ruszki oldalt jobban szeretem:  rutracker.org/ Gyorsabban fenn vannak, többféle minőségben és jobban seedelik is. ja és ez is ingyenes.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.Mike
Én innen szoktam:
 sport-video.org.ua/hockey.html

Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/