Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
a devilsre a válasz egyértelmű nem. lou nagy mágus mindig betud építeni fiatalokat de most egyszerűen nincs kit, ráadásul parise pótlását sem tudták megoldani.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
felháborító, hogy mennyire nem tudsz csapatot választani 😀 😛Habi
szerintem az lett volna a meglepő, ha nem ezek a csapatnevek jönnek elő 😛
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
felháborító, hogy mennyire nem tudsz csapatot választani 😀 😛Habi
Mondja ezt egy Red Wings fan, hihi. 😀

Mire lehet jó ez a csapat, mire lehet jó az a csapat. Egy 48 meccses szezonban szerintem kár előrejelzésekről beszélni. Egyetlen komolyabb hullámvölgy vagy sérülés hazavághatja egy csapat szezonját, mert csak 48 meccs van. Én éppen ezért úgy várom a Ducks szezonját, hogy nem érdekel mi lesz, a lényeg az hogy láthatom a kedvenceimet játszani. Főleg, hogy látszólag tele lesznek fiatalokkal és idén is lesz 3-4 rookie csatárjuk.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
Hozzaerto nem vagyok, ellenben oriasi Sharks drukker! A keret nagyon eros, megint erositettunk vedo, es edzoi poszton, de igy is mindig elbukunk 1-2 lepessel a cel elott. Remeljuk iden maskepp lesz, nyugat egyik legerosebb csapata 4-5 eve.zavi27
Hiába erősödött a védelem kicsit, ha a csatársor nem olyan mély, mint volt 2-3 éve. Van két állat sor, de a bottom six borzalmas. És Niemi sem tartozik a jobb kapusok közé. Ettől persze még nyerhető a Nyugat, de a helyedben nem lennék full optimista 😊Rajna
Szerintem is erősebb a Sharks-nál minimum a Canucks meg a Kings. Persze a PO-ban itt is minden megtörténhet, meg valóban ha elkap valaki egy jó sorozatot az alapszakaszban akkor simán oda kerülhet az elejére a csoportnak. Én egy kicsit öregnek is gondolom a keretet, de hát nem lehet tudni semmit. Meglátjuk, szerencsére. 😊

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
Hozzaerto nem vagyok, ellenben oriasi Sharks drukker! A keret nagyon eros, megint erositettunk vedo, es edzoi poszton, de igy is mindig elbukunk 1-2 lepessel a cel elott. Remeljuk iden maskepp lesz, nyugat egyik legerosebb csapata 4-5 eve.zavi27
Hiába erősödött a védelem kicsit, ha a csatársor nem olyan mély, mint volt 2-3 éve. Van két állat sor, de a bottom six borzalmas. És Niemi sem tartozik a jobb kapusok közé. Ettől persze még nyerhető a Nyugat, de a helyedben nem lennék full optimista 😊

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
Hozzaerto nem vagyok, ellenben oriasi Sharks drukker! A keret nagyon eros, megint erositettunk vedo, es edzoi poszton, de igy is mindig elbukunk 1-2 lepessel a cel elott. Remeljuk iden maskepp lesz, nyugat egyik legerosebb csapata 4-5 eve.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
felháborító, hogy mennyire nem tudsz csapatot választani 😀 😛


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Én is kérdezném egy "hozzáértőt" hogy mit lehet várni idén a Capitalstól? Annyira nem nagyon követem az NHL-t, de a Caps mindig is szimpatikus volt a Redwings mellett és szeretnék képe kerülni valamilyen szinten 😊Jack Zoltán
Amíg Ovie ott van, addig azért olyan rosszak nem lesznek, egy fullos Mike Green és egy tavalyi formáját ismétlő Holtby azért még dobna a csapaton. Nálam ők a divízió favoritjai, de ez azért van főleg, mert a Winnipeg-Carolina-Florida hármas nem túl erős, a Lightning védelmével is akadnak gondok, bár Carle és Linback érkezése javíthat ezen. Szóval szerintem a playoff meglesz a Capsnek, de szerintem a Bruins, a Devils, a Pens, a Rangers és a Flyers is jobb kerettel bír jelenleg, szóval nem mondanám keleti favoritnak őket.

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Én is kérdezném egy "hozzáértőt" hogy mit lehet várni idén a Capitalstól? Annyira nem nagyon követem az NHL-t, de a Caps mindig is szimpatikus volt a Redwings mellett és szeretnék képe kerülni valamilyen szinten 😊
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
Öregednek és az alsó soraik nem igazán jók. De azért még elég masszívak ahhoz, hogy papírforma alapján bejussanak a playoffba, aztán ott fene tudja. Nálam a Nucks és a Kings egyértelműen erősebbek náluk, nem várom őket nyugati döntőbe, de tényleg sok minden lehet. A Nyugat nálam most nem olyan erős, bár sok korrekt csapat van (Wings, Yotes, Hawks, Wild, ha beindulnak az ifjak az Oilers is), de szerintem kevesebb, mint Keleten.

A Devils dolga jóval bonyolultabb lesz, elég kemény sztem a Kelet, csak az Atlanticben simán megelőzheti őket a Pens, a Rangers és a Flyers, és akkor még ott van a Bruins meg a Caps, esetleg a Sabres és a Lightning. Szóval a Devils bár sztem jobb, mint a Sharks, nagyobb veszélyben van a playoffhelye. De a rövid szezonban tényleg egy komolyabb streak már dönthet egy csapat sorsáról.

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
Ha estig nem kapsz választ mástól, akkor átnézem a keretüket és a menetrendjüket és összehozok egy előrejelzést.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?shawnka
Hozzáértő nem vagyok, de próbálok választ adni.
Az idei csonka szezon érzéseim szerint minden idők legizgalmasabb szezonja lesz. A rövidsége ellenére - vagy talán éppen azért - változatos, érdekes, teljességgel kiszámíthatatlan lesz. A Sport TV-n heti 2 meccset láthatunk élőben ( a régi időkben vagyis 2010/2011-ig heti 4-5 meccs volt) az alapszakaszból, az EsPN Americán szerintem heti 4-5 meccs lesz. Tehát a kérdésedre válaszolva: fogalmam sincs, de legalább látni fogjuk, hogy mi történik. 😊
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hozzáértő barátaim! A Sharks idén mire lesz jó? Illetve a Devils tudja keleten hozni majd azt, amit tavaly?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Rangers rajongók, és Rangers szimpatizánsoknak ajánlom elsősorban 😉 :
 www.facebook.com/pages/New-York-Rangers-Hungary/518413264847433
Persze mindenki másnak is, aki szereti az NHL-t 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Köszi mindenkinek! Igazából ezredforduló környékén nagyon odavoltam érte, aztán kissé leálltam vele, tavalyi rájátszást meg ismét elkezdtem nézni, igaz csak streameken.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Amúgy ESPN America szokott adni NHL-t?Asbee
A 2010/11-es szezonig az ESPN maga volt az NHL kánaán. 250 alapszakasz meccs (benne a Hockey Night in Canada), összefoglalók stb...
A 2011/12-es szezont az ESPN America később kezdte adni, mert változott az NHL európai jogának tulajdonosa és hosszadalmas volt a megállapodás megkötése. Egész Európára (minden társaságra) igaz volt. Magyarországon a SportTV meg sem tudott állapodni az előző szezonra.
Az ESPN America közel egy hónap késéssel kezdte adni a meccseket az alapszakaszból kb. fele annyit és már nem volt Hockey Night in Canada, meg az összefoglalók (NHL on the Fly) is elmaradtak.

Legjobb tudomásom szerint arányaiban hasonló nagyságrendű meccset fog adni az ESPN mint tavaly. Tavaly azt hiszem novembertől április végéig valamivel több mint 100 meccset adtak, most 100 alattira lehet számítani. A rájátszásból sem adtak tavaly minden meccset (a régi időkben mindent adtak, rossz esetben egyet kettőt felvételről. Napi egy meccs volt azt hiszem a maximum, de a konferencia döntők mindegyikét adták.

A SportTv által közvetített meccsekről nem tudok egyelőre semmit. Majd megnézem a KHL All Start flvételről, talán beszélnek róla.
De remélem, hogy a SportTV az 1-en fogja adni HD_ben.


Szerintem az ESPN és a Sport TV meccseit nem lesznek átfedésben mindig. Ez azt jelentené, hogy tulajdonképpen összeadódik, amit láthatunk.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Amúgy ESPN America szokott adni NHL-t?Asbee
Tavalyi szezonból úgy tudom adtak meccseket. De nem vagyok benne biztos teljesen.

Közben megtaláltam: ESPN America will be covering the NHL regular season, playoffs & Stanley Cup Finals … as well as the end of season college equivalent: the NCAA Championship “Frozen Four.”

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Amúgy ESPN America szokott adni NHL-t?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Blackhawks menetrendje nem hivatalosan:  aeryssports.com/runs-on-duncan/fresh-brew-hossas-birthday-blackhawks-unofficial-schedule-leaked/

Kicsit vicces, hogy egy héttel a start előtt, szamizdatként terjednek a menetrendek. 😊
több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Ezzel is elszórakoztak egy darabig...Gabesz92
Sajnos ez még nem a hivatalos bejelentés az nhl.com-ról.
De remélem még ma megtörténik az is.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
The NHLPA finished the CBA ratification vote this morning at 8AM. I’ve received confirmation from NHLPA exec that the players voted in favor of the new CBA. Once the agreement between the two sides is officialized, teams can start making transactions.

Being told camps will open tomorrow and the official schedule will be released either today or tomorrow.

Hockey is back folks! #CONFIRMED

 www.insiderrumors.com/2013/no-team/nhlpa-approves-cba-ratification-confirmed/Attilahawks
Ezzel is elszórakoztak egy darabig...

több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
The NHLPA finished the CBA ratification vote this morning at 8AM. I’ve received confirmation from NHLPA exec that the players voted in favor of the new CBA. Once the agreement between the two sides is officialized, teams can start making transactions.

Being told camps will open tomorrow and the official schedule will be released either today or tomorrow.

Hockey is back folks! #CONFIRMED

 www.insiderrumors.com/2013/no-team/nhlpa-approves-cba-ratification-confirmed/
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Talán még egy fél idényt kibírnak 😛

 www.nhl.com/ice/news.htm?id=649876&navid=DL|NHL|home

Hetényi meg a Nashv edzőtáborában már ez is nagy szó gratula!
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
Jaj, de varom mar most en is!
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Babcock bepróbálkozott Lidströmnél, de #5 elutasította. 😕 így tehát már biztosan nem fog játszani. Szarban van a haza, az biztos.
Első 2 meccsünk idegenben lesz, Blues majd Predators.
Hivatalosan is Zetterberg örökölte meg a C-t


JT Daniels fan