Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Real Playerrel töltöttem le eddig youtube-ról a videókat,de most valamiért behülyült és az összes videót amit töltenék le 2,3megásnak észlel és úgy tölt le,természetesen köze nincs hozzá egyiknek sem és le sem tudja semmi játszani miután letöltöttem 😕 Nem tudjátok mi lehet a gond?JoeyPorter
szar a program
szedd le a mozillához a downloadhelper nevű kiegészítőt, és nem lesz ilyen problémád többé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Real Playerrel töltöttem le eddig youtube-ról a videókat,de most valamiért behülyült és az összes videót amit töltenék le 2,3megásnak észlel és úgy tölt le,természetesen köze nincs hozzá egyiknek sem és le sem tudja semmi játszani miután letöltöttem 😕 Nem tudjátok mi lehet a gond?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Játékoknál nem találtam általános topicot, szal itt kérdezem meg
Kérne pár olyan autós játék tipp, ami nem igényel hiperszuper videó/hangkártyát sem egyéb beállítást, de lehet játszani vele neten egymás között 😊
A másik gépen nem megy sem a NFS World, sem a Run, szóval valami ennél gyengébb lenne célszerűbbWyatt
lehet kinevettek, de számomra még mindig a Revolt a legjobb 'autós' játék 😊Black_Adder
Nem tudom szereted e a Forma 1 játékokat, abból a mindnekori legjobb kiadás PC-re a 1999 től 2002 ig kiadott kombinált verzió ( F1 Challenge 99-02 ). Nincs nagy gépigénye viszont a grafika tűrhető, és rohadt jó online versenyek vannak, nem is kell telepiteni semmit, ( asszem a game spy arcade-ot automatikus felrakja a játékkal ), bemész a multiplayer módba a játékon belül és már nyomhaod is 😊 Én eszméletlen sokat játszottam, nagyon élvezetes. Vannak egyébként ennek átvariált verziói is PC re , minden évben megcsinálják a megfelelő Mod-ot, de a régi játékosok az alapverzióra esküsznek, és én is csak ajánlani tudom 😊

Egyébként egy jótanács ha elkezdesz majd játszani vele, szedj le netről beállitásokat, mert egyedül nagyon nagy szenvedés megcsinálni minden pályának megfelelő carsetup-ot, meg rohadt nehéz és időigényes is. Vagy irj PM-et és elküldöm 😊

Szólj ha kell valami segitség 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Le lehet valahogy videókat tölteni az nfl.com-ról?

Köszi a válaszokat.JC6
jogvédett tartalom, nehezenJJ
akkor majd max megnézem azt a 2 videót, amikor nagyon kell, meccsek előtt.
thx
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Le lehet valahogy videókat tölteni az nfl.com-ról?

Köszi a válaszokat.JC6
jogvédett tartalom, nehezen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Le lehet valahogy videókat tölteni az nfl.com-ról?

Köszi a válaszokat.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Értem, köszi a tippeket 😊Wyatt
Burnout esetleg?

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
És miért nem szakkomi már?respectvv4laci
Mert ilyen szavakat írsz... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Hova tünt Tálosi Tibi ? És miért nem szakkomi már?respectvv4laci
Csak az egyik felére tudok válaszolni.
Haromt tankozik.




több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hova tünt Tálosi Tibi ? És miért nem szakkomi már?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Értem, köszi a tippeket 😊

több mint 12 éve
catattack 3 520
Nálam a csúcs a NFS underground 2! Onnan egyre szarabb lett a sorozat.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Játékoknál nem találtam általános topicot, szal itt kérdezem meg
Kérne pár olyan autós játék tipp, ami nem igényel hiperszuper videó/hangkártyát sem egyéb beállítást, de lehet játszani vele neten egymás között 😊
A másik gépen nem megy sem a NFS World, sem a Run, szóval valami ennél gyengébb lenne célszerűbbWyatt
lehet kinevettek, de számomra még mindig a Revolt a legjobb 'autós' játék 😊Black_Adder
Carmageddon 😀

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Játékoknál nem találtam általános topicot, szal itt kérdezem meg
Kérne pár olyan autós játék tipp, ami nem igényel hiperszuper videó/hangkártyát sem egyéb beállítást, de lehet játszani vele neten egymás között 😊
A másik gépen nem megy sem a NFS World, sem a Run, szóval valami ennél gyengébb lenne célszerűbbWyatt
lehet kinevettek, de számomra még mindig a Revolt a legjobb 'autós' játék 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
shift annyiban nem tipikus nfs h pályaversenyzel. nekem nagyon bejött.
1.nek elvileg el kéne futnia.

tdu nagyon fos multiban, bugos szar

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi, meglessük hátha, de inkább NFS-től eltérőre gondoltam, hátha van valami jóféle (Test Drive cseszik csatlakozni a szerverhez)

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
shift?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Játékoknál nem találtam általános topicot, szal itt kérdezem meg
Kérne pár olyan autós játék tipp, ami nem igényel hiperszuper videó/hangkártyát sem egyéb beállítást, de lehet játszani vele neten egymás között 😊
A másik gépen nem megy sem a NFS World, sem a Run, szóval valami ennél gyengébb lenne célszerűbb

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Valaki tudja, hogy, hogyan kell pontosan súlyozott átlagot számolni?
Addig oké, hogy kredit*érdemjegy+kredit*érdemjegy....ebben mindenki egyetért, de mennyivel kell elosztani? 30-cal vagy annyi kredittel, amennyit teljesítettél? A válaszokat előre is köszönöm.Newman
Itt vannak a BME-s módszerek:
http://www.sc.bme.hu/index.php?pText=4_1_9&pOpen=5
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Valaki tudja, hogy, hogyan kell pontosan súlyozott átlagot számolni?
Addig oké, hogy kredit*érdemjegy+kredit*érdemjegy....ebben mindenki egyetért, de mennyivel kell elosztani? 30-cal vagy annyi kredittel, amennyit teljesítettél? A válaszokat előre is köszönöm.Newman
tanulmányi átlagnál annyival, amennyit felvettél, ösztöndíjátlagnál (legalábbis a BME-n, pl Corvinuson máshogy van) 30-al kell osztani

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki tudja, hogy, hogyan kell pontosan súlyozott átlagot számolni?
Addig oké, hogy kredit*érdemjegy+kredit*érdemjegy....ebben mindenki egyetért, de mennyivel kell elosztani? 30-cal vagy annyi kredittel, amennyit teljesítettél? A válaszokat előre is köszönöm.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki nyomja már be ide annak a játéknak a linkjét aminek a helyén most a fórumtali volt.
(Az a csapatösszeállítós)
Köszi!Bazzani
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=423884#p423884JJ
Köszönöm szépen. 😉

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Valaki nyomja már be ide annak a játéknak a linkjét aminek a helyén most a fórumtali volt.
(Az a csapatösszeállítós)
Köszi!Bazzani
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=423884#p423884


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki nyomja már be ide annak a játéknak a linkjét aminek a helyén most a fórumtali volt.
(Az a csapatösszeállítós)
Köszi!

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valakinek van személyes tapasztalata valami olyan notebook-szervizről, ahol jó áron kitisztítják a hűtőket, és kicserélik a már nem friss hűtőpasztákat, magyarul rendbe rakják a gép hardverét?
Rákeresni én is rá tudok, személyes tapasztalat érdekelne. 😊