Kérdések bármiről
31 feliratkozó
11 napja
lehet láma kérdés, de nem értek a lovakhoz:Igen, nálunk is van egy lakás ès azt mondta pl a közös kèpviselő is (teljesen normális hapsi) hogy nem hozza vissza az árát a felújításnak. Ha ki akarjuk adni akkor esetleg van èrtelme, de amúgy nem...ha enyèm lenne a lakás (felesègem öröksège) akkor lehet eladtam volna már...
felújítás előtt vagy után érdemes eladni a lakást? (30 nm-es garzon Zuglóban)
az én logikám szerint utána kéne, belerakok pár millát a felújításba (csak a kicsi konyha és a fürdő van nagyon szar állapotban), utána lényegesen drágábban el tudom adni, mint a mostani állapotában, nem?
viszont több haver is azt mondja, hogy ne vesződjek vele, adjam el így
Löfli
11 napja
lehet láma kérdés, de nem értek a lovakhoz:fel kell mérni a piacot hogy mire van igény
felújítás előtt vagy után érdemes eladni a lakást? (30 nm-es garzon Zuglóban)
az én logikám szerint utána kéne, belerakok pár millát a felújításba (csak a kicsi konyha és a fürdő van nagyon szar állapotban), utána lényegesen drágábban el tudom adni, mint a mostani állapotában, nem?
viszont több haver is azt mondja, hogy ne vesződjek vele, adjam el így
Löfli
de amúgy meg ne add el hanem add ki 😊
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
11 napja
lehet láma kérdés, de nem értek a lovakhoz:felújítás előtt vagy után érdemes eladni a lakást? (30 nm-es garzon Zuglóban)
az én logikám szerint utána kéne, belerakok pár millát a felújításba (csak a kicsi konyha és a fürdő van nagyon szar állapotban), utána lényegesen drágábban el tudom adni, mint a mostani állapotában, nem?
viszont több haver is azt mondja, hogy ne vesződjek vele, adjam el így

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
12 napja
Régen aranyat volt érdemes ott venni, de már nincs régen semRégen bőrdzsekit volt érdemes ott venni, de már nincs régen sem
ozibozi
Amúgy szerintem nagyon fasza város, sajna csak egy estét voltam, de az nagyon bejött. Tervezek visszamenni.
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
12 napja
Akkor a következő lehetőség: Isztambulról valakinek infó utazással, ott tartózkodással kapcsolatban?Van egy csomó kis rooftop bár a Boszporusz partján, azok zsenialisak.
warr_b
12 napja
Régen aranyat volt érdemes ott venni, de már nincs régen sem
12 napja
YoungZeeZee
9 789
Ha nem alkudozól hülyének néznekde utana is.
ozibozi
bemondtuk egy pofatlan arat.
arra azt mondtak are you crazy?!!! 😀
12 napja
Ha nem alkudozól hülyének néznek
12 napja
YoungZeeZee
9 789
Akkor a következő lehetőség: Isztambulról valakinek infó utazással, ott tartózkodással kapcsolatban?kurva regen voltam, sokat nem tudok mondani
warr_b
akkor sok ketes alak volt. vigyazzatok a cuccokra
arakra kerdezzetek ra etteremben, hogy akkor mi az ami "ajandek" mi nem.
amugy baromi jo elmeny volt.
12 napja
Akkor a következő lehetőség: Isztambulról valakinek infó utazással, ott tartózkodással kapcsolatban?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
13 napja
Zöld-foki szigetekről van valakinek hasznos infója? Dos and don’ts, ne hagyd ki helyek, csak instán jól kinéző, de egyébként szar helyek stb. Mit egyél mit ne? Fos szállodák ilyesmi? Sal és Sao Vincente szigetek.Stopira és Duarte mezt viselj, mb1 powa, baj nem lehet. Nem vicc.
vpi
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
13 napja
Zöld-foki szigetekről van valakinek hasznos infója? Dos and don’ts, ne hagyd ki helyek, csak instán jól kinéző, de egyébként szar helyek stb. Mit egyél mit ne? Fos szállodák ilyesmi? Sal és Sao Vincente szigetek.Polesz Ábel volt ott most, nézd meg yt-n.
vpi
13 napja
Ha egy tanácsot elfogadsz, keveset nyújt az erkélyes kabin. Nézed a tengert?! Mi mindig a legolcsóbb belső kabinban voltunk, és teljesen jó volt. Mondjuk lehet 4 főnek már kell az erkélyes és nem raknak belső kabinba, ezt nem tudom. Szerintem egyébként nem drága és óriási élmény. Nyilván a tengerre való kijutást még saját zsebből kell megoldani.Hát, így főszezonban egy 7 napos négyünknek erkélyes kabinnal 1,2 M lenne 😕Ezekről az egy hetes földközi-tengeri hajós körutakról van valakinek tapasztalata? Costa.USA-ban 3 alkalommal voltam ilyenen, EU-ban még nem, de azt láttam, hogy drágább jóval. Biztosan kjó egyébként.
warr_b
Klaci79
warr_b
13 napja
Hát, így főszezonban egy 7 napos négyünknek erkélyes kabinnal 1,2 M lenne 😕Ezekről az egy hetes földközi-tengeri hajós körutakról van valakinek tapasztalata? Costa.USA-ban 3 alkalommal voltam ilyenen, EU-ban még nem, de azt láttam, hogy drágább jóval. Biztosan kjó egyébként.
warr_b
Klaci79

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
13 napja
Ezekről az egy hetes földközi-tengeri hajós körutakról van valakinek tapasztalata? Costa.USA-ban 3 alkalommal voltam ilyenen, EU-ban még nem, de azt láttam, hogy drágább jóval. Biztosan kjó egyébként.
warr_b
13 napja
Zöld-foki szigetekről van valakinek hasznos infója? Dos and don’ts, ne hagyd ki helyek, csak instán jól kinéző, de egyébként szar helyek stb. Mit egyél mit ne? Fos szállodák ilyesmi? Sal és Sao Vincente szigetek.
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
13 napja
Köszi a segítséget srácok!Pizzavas, ott van szabadtéri nagy kivetítő, és állandóan sport megy rajta. Ha kéred szerintem odakapcsolnak.
Esetleg még egy olyan kocsmát tudtok ahol meg lehet nézni holnap este a Falco Szolnok meccset (M4)?
JustoVillar
13 napja
Köszi a segítséget srácok! Esetleg még egy olyan kocsmát tudtok ahol meg lehet nézni holnap este a Falco Szolnok meccset (M4)?
Szerkesztette: JustoVillar
Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
13 napja
A Népkertet én is ajánlom és ha arra jársz beugorhatsz hozzánk a könyvtárba.Jövő héten Miskolcon leszek munka miatt, az Öreg Miskolcban lesz a szallasom. Tudtok ajánlani jó futohelyeket a városban? Ha lehet akkor közel a szállodához. Plusz jó kajalda is jöhetnek, sose voltam még azon a környéken.Népkert rekortános futókör. Pont 1 km 1 kör. Ott van a Népkertben a Vigadó étterem is, de az Öreg Miskolcz-nak is van étterme.
JustoVillar
A Hoteledtől 1, 5 km-re van a Népkert.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
13 napja
Jövő héten Miskolcon leszek munka miatt, az Öreg Miskolcban lesz a szallasom. Tudtok ajánlani jó futohelyeket a városban? Ha lehet akkor közel a szállodához. Plusz jó kajalda is jöhetnek, sose voltam még azon a környéken.eléggé a belvárosban leszel szóval:
JustoVillar
pizza kávé világbéke
kispipa halászcsárda
gajdó (itt nem voltam, de azok csinálják akik az iszkort mályinkában, az pedig jó)
13 napja
Jövő héten Miskolcon leszek munka miatt, az Öreg Miskolcban lesz a szallasom. Tudtok ajánlani jó futohelyeket a városban? Ha lehet akkor közel a szállodához. Plusz jó kajalda is jöhetnek, sose voltam még azon a környéken.Népkert rekortános futókör. Pont 1 km 1 kör. Ott van a Népkertben a Vigadó étterem is, de az Öreg Miskolcz-nak is van étterme.
JustoVillar
A Hoteledtől 1, 5 km-re van a Népkert.
Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló
13 napja
YoungZeeZee
9 789
Jövő héten Miskolcon leszek munka miatt, az Öreg Miskolcban lesz a szallasom. Tudtok ajánlani jó futohelyeket a városban? Ha lehet akkor közel a szállodához. Plusz jó kajalda is jöhetnek, sose voltam még azon a környéken.avasi lakotelep legyen a kezedben minden erteked lengesd aztan ha ugy lesz egy jot fogsz futni..bocsi vicceltem
JustoVillar
13 napja
Jövő héten Miskolcon leszek munka miatt, az Öreg Miskolcban lesz a szallasom. Tudtok ajánlani jó futohelyeket a városban? Ha lehet akkor közel a szállodához. Plusz jó kajalda is jöhetnek, sose voltam még azon a környéken.
Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
14 napja
Ezekről az egy hetes földközi-tengeri hajós körutakról van valakinek tapasztalata? Costa.Nalunk remek kompromiszumos megoldas a cruise. De rengeteg fele van, konnyebb talalni ami megfelelo. Mondjuk egy uszo petri csesze. Unokakkal kivalo
warr_b
14 napja
gazoltam egy órát a társasház kertjében, ha már kertészre sincs pénze a háznak, mondjuk azt a kurva trambulint még mindig kibasznám a gecibe

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!