Kérdések bármiről

31 feliratkozó

11 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 211 — Így remélem megfelelek nektek.....
lehet láma kérdés, de nem értek a lovakhoz:

felújítás előtt vagy után érdemes eladni a lakást? (30 nm-es garzon Zuglóban)

az én logikám szerint utána kéne, belerakok pár millát a felújításba (csak a kicsi konyha és a fürdő van nagyon szar állapotban), utána lényegesen drágábban el tudom adni, mint a mostani állapotában, nem?

viszont több haver is azt mondja, hogy ne vesződjek vele, adjam el így
Löfli
Igen, nálunk is van egy lakás ès azt mondta pl a közös kèpviselő is (teljesen normális hapsi) hogy nem hozza vissza az árát a felújításnak. Ha ki akarjuk adni akkor esetleg van èrtelme, de amúgy nem...ha enyèm lenne a lakás (felesègem öröksège) akkor lehet eladtam volna már...
11 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 563 — The Mathematician
lehet láma kérdés, de nem értek a lovakhoz:

felújítás előtt vagy után érdemes eladni a lakást? (30 nm-es garzon Zuglóban)

az én logikám szerint utána kéne, belerakok pár millát a felújításba (csak a kicsi konyha és a fürdő van nagyon szar állapotban), utána lényegesen drágábban el tudom adni, mint a mostani állapotában, nem?

viszont több haver is azt mondja, hogy ne vesződjek vele, adjam el így
Löfli
fel kell mérni a piacot hogy mire van igény
de amúgy meg ne add el hanem add ki 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 126 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
lehet láma kérdés, de nem értek a lovakhoz:

felújítás előtt vagy után érdemes eladni a lakást? (30 nm-es garzon Zuglóban)

az én logikám szerint utána kéne, belerakok pár millát a felújításba (csak a kicsi konyha és a fürdő van nagyon szar állapotban), utána lényegesen drágábban el tudom adni, mint a mostani állapotában, nem?

viszont több haver is azt mondja, hogy ne vesződjek vele, adjam el így


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
12 napja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 670 — Patriot
Régen aranyat volt érdemes ott venni, de már nincs régen sem
ozibozi
Régen bőrdzsekit volt érdemes ott venni, de már nincs régen sem

Amúgy szerintem nagyon fasza város, sajna csak egy estét voltam, de az nagyon bejött. Tervezek visszamenni.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
12 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 540 — Chiefs GM
Akkor a következő lehetőség: Isztambulról valakinek infó utazással, ott tartózkodással kapcsolatban?
warr_b
Van egy csomó kis rooftop bár a Boszporusz partján, azok zsenialisak.

12 napja
ozibozi New York Giants 21 652
Régen aranyat volt érdemes ott venni, de már nincs régen sem
12 napja
YoungZeeZee 9 789
Ha nem alkudozól hülyének néznek
ozibozi
de utana is.
bemondtuk egy pofatlan arat.
arra azt mondtak are you crazy?!!! 😀
12 napja
ozibozi New York Giants 21 652
Ha nem alkudozól hülyének néznek
12 napja
YoungZeeZee 9 789
Akkor a következő lehetőség: Isztambulról valakinek infó utazással, ott tartózkodással kapcsolatban?
warr_b
kurva regen voltam, sokat nem tudok mondani
akkor sok ketes alak volt. vigyazzatok a cuccokra
arakra kerdezzetek ra etteremben, hogy akkor mi az ami "ajandek" mi nem.
amugy baromi jo elmeny volt.
12 napja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor a következő lehetőség: Isztambulról valakinek infó utazással, ott tartózkodással kapcsolatban?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
13 napja
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 421 — Packers Suicide Squad
Zöld-foki szigetekről van valakinek hasznos infója? Dos and don’ts, ne hagyd ki helyek, csak instán jól kinéző, de egyébként szar helyek stb. Mit egyél mit ne? Fos szállodák ilyesmi? Sal és Sao Vincente szigetek.
vpi
Stopira és Duarte mezt viselj, mb1 powa, baj nem lehet. Nem vicc.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
13 napja
NB2 New England Patriots 28 719 — nabege2@yahoo.com
Zöld-foki szigetekről van valakinek hasznos infója? Dos and don’ts, ne hagyd ki helyek, csak instán jól kinéző, de egyébként szar helyek stb. Mit egyél mit ne? Fos szállodák ilyesmi? Sal és Sao Vincente szigetek.
vpi
Polesz Ábel volt ott most, nézd meg yt-n.
13 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 107
Ezekről az egy hetes földközi-tengeri hajós körutakról van valakinek tapasztalata? Costa.
warr_b
USA-ban 3 alkalommal voltam ilyenen, EU-ban még nem, de azt láttam, hogy drágább jóval. Biztosan kjó egyébként.
Klaci79
Hát, így főszezonban egy 7 napos négyünknek erkélyes kabinnal 1,2 M lenne 😕
warr_b
Ha egy tanácsot elfogadsz, keveset nyújt az erkélyes kabin. Nézed a tengert?! Mi mindig a legolcsóbb belső kabinban voltunk, és teljesen jó volt. Mondjuk lehet 4 főnek már kell az erkélyes és nem raknak belső kabinba, ezt nem tudom. Szerintem egyébként nem drága és óriási élmény. Nyilván a tengerre való kijutást még saját zsebből kell megoldani.
13 napja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezekről az egy hetes földközi-tengeri hajós körutakról van valakinek tapasztalata? Costa.
warr_b
USA-ban 3 alkalommal voltam ilyenen, EU-ban még nem, de azt láttam, hogy drágább jóval. Biztosan kjó egyébként.
Klaci79
Hát, így főszezonban egy 7 napos négyünknek erkélyes kabinnal 1,2 M lenne 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
13 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 107
Ezekről az egy hetes földközi-tengeri hajós körutakról van valakinek tapasztalata? Costa.
warr_b
USA-ban 3 alkalommal voltam ilyenen, EU-ban még nem, de azt láttam, hogy drágább jóval. Biztosan kjó egyébként.
13 napja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 670 — Patriot
Zöld-foki szigetekről van valakinek hasznos infója? Dos and don’ts, ne hagyd ki helyek, csak instán jól kinéző, de egyébként szar helyek stb. Mit egyél mit ne? Fos szállodák ilyesmi? Sal és Sao Vincente szigetek.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
13 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 505 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Köszi a segítséget srácok!
Esetleg még egy olyan kocsmát tudtok ahol meg lehet nézni holnap este a Falco Szolnok meccset (M4)?
JustoVillar
Pizzavas, ott van szabadtéri nagy kivetítő, és állandóan sport megy rajta. Ha kéred szerintem odakapcsolnak.

13 napja
JustoVillar Michigan State Spartans 718
Köszi a segítséget srácok!
Esetleg még egy olyan kocsmát tudtok ahol meg lehet nézni holnap este a Falco Szolnok meccset (M4)?

Szerkesztette: JustoVillar

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
13 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 574
Jövő héten Miskolcon leszek munka miatt, az Öreg Miskolcban lesz a szallasom. Tudtok ajánlani jó futohelyeket a városban? Ha lehet akkor közel a szállodához. Plusz jó kajalda is jöhetnek, sose voltam még azon a környéken.
JustoVillar
Népkert rekortános futókör. Pont 1 km 1 kör. Ott van a Népkertben a Vigadó étterem is, de az Öreg Miskolcz-nak is van étterme.
A Hoteledtől 1, 5 km-re van a Népkert.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
A Népkertet én is ajánlom és ha arra jársz beugorhatsz hozzánk a könyvtárba.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
13 napja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 642
Jövő héten Miskolcon leszek munka miatt, az Öreg Miskolcban lesz a szallasom. Tudtok ajánlani jó futohelyeket a városban? Ha lehet akkor közel a szállodához. Plusz jó kajalda is jöhetnek, sose voltam még azon a környéken.
JustoVillar
eléggé a belvárosban leszel szóval:
pizza kávé világbéke
kispipa halászcsárda
gajdó (itt nem voltam, de azok csinálják akik az iszkort mályinkában, az pedig jó)
13 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 505 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Jövő héten Miskolcon leszek munka miatt, az Öreg Miskolcban lesz a szallasom. Tudtok ajánlani jó futohelyeket a városban? Ha lehet akkor közel a szállodához. Plusz jó kajalda is jöhetnek, sose voltam még azon a környéken.
JustoVillar
Népkert rekortános futókör. Pont 1 km 1 kör. Ott van a Népkertben a Vigadó étterem is, de az Öreg Miskolcz-nak is van étterme.
A Hoteledtől 1, 5 km-re van a Népkert.

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

13 napja
YoungZeeZee 9 789
Jövő héten Miskolcon leszek munka miatt, az Öreg Miskolcban lesz a szallasom. Tudtok ajánlani jó futohelyeket a városban? Ha lehet akkor közel a szállodához. Plusz jó kajalda is jöhetnek, sose voltam még azon a környéken.
JustoVillar
avasi lakotelep legyen a kezedben minden erteked lengesd aztan ha ugy lesz egy jot fogsz futni..bocsi vicceltem
13 napja
JustoVillar Michigan State Spartans 718
Jövő héten Miskolcon leszek munka miatt, az Öreg Miskolcban lesz a szallasom. Tudtok ajánlani jó futohelyeket a városban? Ha lehet akkor közel a szállodához. Plusz jó kajalda is jöhetnek, sose voltam még azon a környéken.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
14 napja
no Baltimore Ravens 8 862
Ezekről az egy hetes földközi-tengeri hajós körutakról van valakinek tapasztalata? Costa.
warr_b
Nalunk remek kompromiszumos megoldas a cruise. De rengeteg fele van, konnyebb talalni ami megfelelo. Mondjuk egy uszo petri csesze. Unokakkal kivalo
14 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 126 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
gazoltam egy órát a társasház kertjében, ha már kertészre sincs pénze a háznak, mondjuk azt a kurva trambulint még mindig kibasznám a gecibe


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!