Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Tudna valaki segíteni? Budán a Fény utcába kellene eljutnom (Déli-pu., Mamut). Van arrafelé mostanában valamilyen útfelújítás, lezárás, elterelés, stb.? Merre lenne legcélszerűbb megközelíteni? Előre is köszönöm a segítséget.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
CC Cleanert lefuttattam, de a böngésző továbbra is kilépked. Van arra mód, hogy úgy rakjam újra a windowst, hogy nem vesznek el a winyón levő fájlok? S ha igen, hogyan?fetomy
Ha 2 partíciód van, akkor csak azt kell formatálni, amin a windows van, a másik érintetlen marad.
Egyébként kimented őket és visszamásolod, vagy ha PCről van szó ott eleve lehet 2 vinyó is, szóval ott megteheted, h új vinyót veszed, és arra teszel új OS-t

szerk: Vagy csak repair-t csinálsz. Akkor a többi file-t teljesen békén hagyja szvsz- először ezzle próbálkozz!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Tegnap megvettem 500 forintért az Mi-5 c. sorozat teljes első évadját, és az érdekelne, hogy a többi évad megvehető (letölthető?) valahol? (Magyar felirattal vagy szinkronnal). Nagyon ütős kis sorozat. Pillanatra köpni nyelni nem tudtam az első évad utolsó pillanatától....Amadeus91
Na meg a második rész... Az első bónusza és jutalomjátéka viszont egyértelműen Hugh Laurie Jools Siviterként. Zseniális. Különösen az operában. 😀

A többi évadot nem adták ki nálunk dvd-n legjobb tudomásom szerint. Feliratok.hun nem láttam az első évad kivételével magyar subot. A story4tv-n és bbc entertainmenten rendszeresen mennek részek, bár jelenleg a későbbi évadokból szinkronosan ill. felirattal bár a sorozat a második évaddal már a csúcsra járatta magát.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
CC Cleanert lefuttattam, de a böngésző továbbra is kilépked. Van arra mód, hogy úgy rakjam újra a windowst, hogy nem vesznek el a winyón levő fájlok? S ha igen, hogyan?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Tegnap megvettem 500 forintért az Mi-5 c. sorozat teljes első évadját, és az érdekelne, hogy a többi évad megvehető (letölthető?) valahol? (Magyar felirattal vagy szinkronnal). Nagyon ütős kis sorozat. Pillanatra köpni nyelni nem tudtam az első évad utolsó pillanatától....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Srácok van egy kis gondom. A ten-yard-ról leszedek egy meccset és azt úgy vissza kellene tölteni, mert akkor csökken a ratio ami bann-al jár. No most utorrent 3.0-át használok ehhez, de nem tölt vissza, hanem leáll. Szóval letölti a meccset, de nem tölt vissza. Mi lehet a baj? Régebben tudtam visszatölteni, de akkor nem a 3.0-át használtam. Elképzelhető, hogy a 3.0-ával van a gond?Ventura
Én BitTorrentet használok, és ugyanez van nálam is. 😐vassadi
Egy srácak írtam a TYT-en és ezt válaszolta:
"It could be one of several things:

1) you are not connectable - if you are using a router, google port forwarding so you can connect to other people
2) you are downloading old games - this means there are still seeders but very few downloaders. Download new releases and get in early - then you can continue to seed for everyone that shows up to grab the game after you.
3) seed what you download - you got the panthers/dolphins 720p from preseason week 2 and you're not seeding it anymore - stay on and seed. There would be plenty of activity on a torrent a week later. I'd seed for two weeks minimum if you're trying to fix your ratio.

I'd bet it's number 1 though"

Mit írt?Ventura
routert használsz, túl régi meccseket töltesz le és nem vagy elég türelmes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Srácok van egy kis gondom. A ten-yard-ról leszedek egy meccset és azt úgy vissza kellene tölteni, mert akkor csökken a ratio ami bann-al jár. No most utorrent 3.0-át használok ehhez, de nem tölt vissza, hanem leáll. Szóval letölti a meccset, de nem tölt vissza. Mi lehet a baj? Régebben tudtam visszatölteni, de akkor nem a 3.0-át használtam. Elképzelhető, hogy a 3.0-ával van a gond?Ventura
Én BitTorrentet használok, és ugyanez van nálam is. 😐vassadi
Egy srácak írtam a TYT-en és ezt válaszolta:
"It could be one of several things:

1) you are not connectable - if you are using a router, google port forwarding so you can connect to other people
2) you are downloading old games - this means there are still seeders but very few downloaders. Download new releases and get in early - then you can continue to seed for everyone that shows up to grab the game after you.
3) seed what you download - you got the panthers/dolphins 720p from preseason week 2 and you're not seeding it anymore - stay on and seed. There would be plenty of activity on a torrent a week later. I'd seed for two weeks minimum if you're trying to fix your ratio.

I'd bet it's number 1 though"

Mit írt?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Star/Kellékek/Rendszereszközök/Rendszer-visszaállítás. Ott kiválasztasz egy közeli időpontot.Matthew99
köszönöm szépen 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Star/Kellékek/Rendszereszközök/Rendszer-visszaállítás. Ott kiválasztasz egy közeli időpontot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Rendszer visszaállítás egy korábbi időpontra.Matthew99
jó és azt hol kell? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Rendszer visszaállítás egy korábbi időpontra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
zenét töltöttem le, és közben rákattintottam valamire, és leszedte nekem az etype nevű faszságot, amit kurvára nem tudok letörölni se uninstallal, se a vezérlő pultban, ha megnyitom a böngészőt, és beírok valamit chrome keresőjébw akkor ez a szarság jön be. Mi a lófaszt tudok tenni ellene?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Úgy néz ki, hogy mégsem a firefox szarakodik nálam, hanem valami más. A firefox ugyanis rendszeresen kilépkedett, ezért kb. 8 év után gondoltam eltemetem a firefoxot, jöhet az opera. Felraktam, azonban kb. 20 perce használom, de már kétszer ez is kilépett...

Szóval valaki nem tudja mi lehet a baj, amiért a böngészőim rendszeresen bezárnak? Vírusírtóval végigmentem már párszor, amit talált írtotta. Kiegészítő nem lehet, mert a teljesen natúr opera is kilépked.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
wiziwig.eu de az sem megy napok óta. Fél óráig működött az új címen kb. aztán szevasz.

http://twitter.com/#!/Myp2p followold őket, elvileg ott szólnak, ha van valami.fetomy
Köszi az infót, de nincs twitterem és csak ezért nem is csinálok. Majd csak megtudom valahonnan, ha elindulnak valamilyen néven. Nagy kár, mert magasan a legjobb ilyen jellegű oldal volt sztem.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
wiziwig.eu de az sem megy napok óta. Fél óráig működött az új címen kb. aztán szevasz.

http://twitter.com/#!/Myp2p followold őket, elvileg ott szólnak, ha van valami.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Valaki nem tudja hogy a myp2p milyen néven üzemel?

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Srácok van egy kis gondom. A ten-yard-ról leszedek egy meccset és azt úgy vissza kellene tölteni, mert akkor csökken a ratio ami bann-al jár. No most utorrent 3.0-át használok ehhez, de nem tölt vissza, hanem leáll. Szóval letölti a meccset, de nem tölt vissza. Mi lehet a baj? Régebben tudtam visszatölteni, de akkor nem a 3.0-át használtam. Elképzelhető, hogy a 3.0-ával van a gond?Ventura
Én BitTorrentet használok, és ugyanez van nálam is. 😐
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Srácok van egy kis gondom. A ten-yard-ról leszedek egy meccset és azt úgy vissza kellene tölteni, mert akkor csökken a ratio ami bann-al jár. No most utorrent 3.0-át használok ehhez, de nem tölt vissza, hanem leáll. Szóval letölti a meccset, de nem tölt vissza. Mi lehet a baj? Régebben tudtam visszatölteni, de akkor nem a 3.0-át használtam. Elképzelhető, hogy a 3.0-ával van a gond?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Intel i5-2500K processzorhoz milyen alaplapot ajánlatok? (csak P67-es, vagy Z68-as jöhet szóba crossfire miatt) 😊xrace77
i-5 crossfire-ral? :o
Amúgy csak mert Asus buzi vagyok: http://ipon.hu/webshop/product/_asus_p8p67_rev_3.0/174716süti
Játékhoz. 😀
Köszönöm.
Ezt a lapot már én is kinéztem. Nekem is Asus alaplapjaim vannak, voltak eddig. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Intel i5-2500K processzorhoz milyen alaplapot ajánlatok? (csak P67-es, vagy Z68-as jöhet szóba crossfire miatt) 😊xrace77
i-5 crossfire-ral? :o
Amúgy csak mert Asus buzi vagyok: http://ipon.hu/webshop/product/_asus_p8p67_rev_3.0/174716süti
havernak ilyen van, faja cucc, szal ezt én is tudom ajánlani
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Intel i5-2500K processzorhoz milyen alaplapot ajánlatok? (csak P67-es, vagy Z68-as jöhet szóba crossfire miatt) 😊xrace77
i-5 crossfire-ral? :o
Amúgy csak mert Asus buzi vagyok: http://ipon.hu/webshop/product/_asus_p8p67_rev_3.0/174716
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Intel i5-2500K processzorhoz milyen alaplapot ajánlatok? (csak P67-es, vagy Z68-as jöhet szóba crossfire miatt) 😊
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Végülis a k-s széria és az ahhoz való alaplap, illetve az 1000 GB vinyó mellett döntöttem. Kérdésem, hogy a ház és a ventillátor azokhoz is megfelelő-e? Nézegettem még ezt a házat:

http://ipon.hu/webshop/product/_thermaltake_element_t_vk90001n2zd_fekete/117624somoskovig
K-s szériás procinál ne felejtsd el, hogyha húzni akarod, akkor kellesz majd rá egy külön CPU hűtű, mert a gyári nem fogja bírni. Tehát érdemesebb lehet akkor már nagyobb házba is költöznöd, amire megfelelő amit linkeltél. A ház venti ebbe is jó, és a házhoz is jár egy, úgyhogy az okés.
Esetleg ha már k-s proci, akkor érdemesebb egy 1600 Mhz-s memóriát belerakni. Bár ezen a múltkor mi is sokat veszekedtünk, hogy mennyit hoz teljesítményben. 😀

Meg ha más nem az iponnál még kérdezz rá, hogy ezt a konfigot ajánlották, nincs-e vele gubanc. (Legjobb tudásom szerint raktam össze, de nehogy véletlen elb*sszak valamit).
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Nem tudok valami jó, megbízható autósiskolát Budapesten( belváros, vagy Zugló, Örs környéke) ahol tényleg foglalkoznak veled, nincsenek millióan, megbízhatóak, és korrekt áron dolgoznak?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hogyan lehet új gadgetet felrakni a sidebarra? Lenne pár amit letöltöttem, de hiába, mert ha rákattintok nem történik semmi, és a gadget listára se kerülnek fel. win7-em van.