Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 997
Alaplap 47 C
CPU 57 C
GPU Környezete 48 C

Hűtőventillátorok
CPU 3750 RPM (Most 3668)
GPU 0%Amadeus91
ez terhelés alatti v nyugalmi állapot? ha nyugalmi, akkor sztem proci hűtő lesz...Divat
netezés közben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Alaplap 47 C
CPU 57 C
GPU Környezete 48 C

Hűtőventillátorok
CPU 3750 RPM (Most 3668)
GPU 0%Amadeus91
ez terhelés alatti v nyugalmi állapot? ha nyugalmi, akkor sztem proci hűtő lesz...

|
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hány cigit oltottál el így? 😊 Ez így ebben a formájában nem igaz. El tudod oltani benzinben a csikkedet, ha a (kellő mennyiségű) folyékony benzin feletti benzingőz koncentrációja kellően alacsony és/vagy kellően gyors vagy. Én még nem próbáltam ki. 😊
fetomy által ellenjavallt módszernél a folyékony benzin aránya közelít a nullához, ott az alaplap fogja kioltani a cigit, ha kioltja. Miért jó az Neked, ha fogynak a Bengals fanok (test(rész)ben vagy létszámban)? 😊 Még csak nem is csoportrivális.tomi-tomi
Mythbustersben láttam. Még elkezdték szívni is magában a benzinben. Nyilván a gőz más téma.szaba
Nem láttam azt a részt. Gondolom, nem egy forró hordó alján lévő két centis benzinnel oltották el. Mit szívtak rajta, ha már benn volt a benzinben? Ha már benne van, eloltja azonnal, mintha vízbe tették volna. (Szerintem kevés olyan hétköznapi folyadék van, amit egy cigivel (parázzsal) lángra lehetne lobbantani gyors merítéses módszerrel.)tomi-tomi
Úgy értettem, hogy beleszívtak, és közbe beleengedték. Na mind1.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Köztudott, hogy a cigaretta égéshője nem elegendő a benzin belobbanásához.szaba
Hány cigit oltottál el így? 😊 Ez így ebben a formájában nem igaz. El tudod oltani benzinben a csikkedet, ha a (kellő mennyiségű) folyékony benzin feletti benzingőz koncentrációja kellően alacsony és/vagy kellően gyors vagy. Én még nem próbáltam ki. 😊
fetomy által ellenjavallt módszernél a folyékony benzin aránya közelít a nullához, ott az alaplap fogja kioltani a cigit, ha kioltja. Miért jó az Neked, ha fogynak a Bengals fanok (test(rész)ben vagy létszámban)? 😊 Még csak nem is csoportrivális.tomi-tomi
Mythbustersben láttam. Még elkezdték szívni is magában a benzinben. Nyilván a gőz más téma.szaba
Nem láttam azt a részt. Gondolom, nem egy forró hordó alján lévő két centis benzinnel oltották el. Mit szívtak rajta, ha már benn volt a benzinben? Ha már benne van, eloltja azonnal, mintha vízbe tették volna. (Szerintem kevés olyan hétköznapi folyadék van, amit egy cigivel (parázzsal) lángra lehetne lobbantani gyors merítéses módszerrel.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 997
Alaplap 47 C
CPU 57 C
GPU Környezete 48 C

Hűtőventillátorok
CPU 3750 RPM (Most 3668)
GPU 0%

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Köszi mindkettőtöknek!
Direkt végignéztem az összes parancsot a TC-ben, mert rémlett, hogy van ilyen, de nem találtam. 😂

Az is jó, ha sorban számozza őket, de egyelőre nem jön össze ("Hiba a meghatározásban"), de fél 3-ig csak megoldom. 😀

Szerk:A sorban számozós megoldva! :cool:
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tévedtem, asszem az MSN Live Sokszar nevű pakkal megy fel, mert Windows Live Photo Gallery amire gondoltam. Ilyen tömeges képméretállításra, névátírásra, hasonlókra szerintem tökéletes.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Total commanderrel szerintem simán, illetve van a windowsal (vagy office-al) feltelepülő valami program, aminek nem tudom a nevét sajnos, de ilyen image organizer lehet pl. mert képszerkesztésre csak minimális szinten jó, viszont lehet vele tömegesen pl. képméretet változtatni.fetomy
Szerintem is TC-ben a legegyszerűbb. Kiválasztod a fájlokat és csoportos átnevezés során be tudsz állítani bármit, gondolom ha sorban számozza őket az is jó lehet neki.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Total commanderrel szerintem simán, illetve van a windowsal (vagy office-al) feltelepülő valami program, aminek nem tudom a nevét sajnos, de ilyen image organizer lehet pl. mert képszerkesztésre csak minimális szinten jó, viszont lehet vele tömegesen pl. képméretet változtatni.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Hogyan(mivel) tudok csoportosan átnevezni fájlokat?
Van egy rakás képem, amik különböző könyvtárakban vannak. Ezeket szeretném egy mappába rakni, de elég soknak egyezik a neve. Egyesével átnevezgetni sokáig tartana, ezt szeretném elkerülni. 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nincs miért paráznod, hacsak nem vizsgálgatod működés közben 2 centiről az alaplapot és társait, illetve nem mártogatod pl. benzinben és nyomod el rajta utána a cigid, akkor semmi sérülést nem fogsz szenvedni.fetomy
Köztudott, hogy a cigaretta égéshője nem elegendő a benzin belobbanásához.szaba
Hány cigit oltottál el így? 😊 Ez így ebben a formájában nem igaz. El tudod oltani benzinben a csikkedet, ha a (kellő mennyiségű) folyékony benzin feletti benzingőz koncentrációja kellően alacsony és/vagy kellően gyors vagy. Én még nem próbáltam ki. 😊
fetomy által ellenjavallt módszernél a folyékony benzin aránya közelít a nullához, ott az alaplap fogja kioltani a cigit, ha kioltja. Miért jó az Neked, ha fogynak a Bengals fanok (test(rész)ben vagy létszámban)? 😊 Még csak nem is csoportrivális.tomi-tomi
Mythbustersben láttam. Még elkezdték szívni is magában a benzinben. Nyilván a gőz más téma.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tetszik ez nekem..azóta is kb 1 órán belül nagyon felmelegszik a gép..sőt játék közben vagy h beakad... szerintetek?Amadeus91
Ha értesz a gépekhez szereld szét és nézd meg működik-e minden hűtő. Elvileg mielőtt végleg leállna, kicsit zajosabban, kattogósabban működik.
Ha nem igazán vagy szerelős szedj le egy AIDA64 nevezetű progit, az részletesen leírja minek mennyi a hőmérséklete. Leírod mellé a géped és akkor már van egy viszonyítási alapunk.
Legalábbis ha a hőmérséklet miatt aggódsz akkor ezt mindenképpen tedd meg.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 997
Nem tetszik ez nekem..azóta is kb 1 órán belül nagyon felmelegszik a gép..sőt játék közben vagy h beakad... szerintetek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nekem eléggé bejött ez a cikk, szerintem sok kérdésre válaszol
http://index.hu/tech/2011/03/27/jo_lesz_nekunk_a_linux_is/Szobi22
Köszi. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én is szeretlek fetomy 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na végül nem robbantam fel tegnap 😀Amadeus91


JC6: Nem tudom, hogy jó-e, de cigi eloltására biztosan alkalmas 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Elmehettek ti a .... 😀
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 997
Na végül nem robbantam fel tegnap 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki próbálta már az új Shell FuelSave Dieselt? Vélemény?JC6
állítólag 4-en már meghaltak tőle... 😊Divat
Jaj Divat, nekem még korán reggel van, most szívatsz? 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Valaki próbálta már az új Shell FuelSave Dieselt? Vélemény?JC6
állítólag 4-en már meghaltak tőle... 😊

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki próbálta már az új Shell FuelSave Dieselt? Vélemény?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én hiszek neked Szaba, de ha valaki kérdezi, inkább azt tanácsolom, hogy ne oltsa el benzinben a cigit 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nincs miért paráznod, hacsak nem vizsgálgatod működés közben 2 centiről az alaplapot és társait, illetve nem mártogatod pl. benzinben és nyomod el rajta utána a cigid, akkor semmi sérülést nem fogsz szenvedni.fetomy
Köztudott, hogy a cigaretta égéshője nem elegendő a benzin belobbanásához.szaba
Hány cigit oltottál el így? 😊 Ez így ebben a formájában nem igaz. El tudod oltani benzinben a csikkedet, ha a (kellő mennyiségű) folyékony benzin feletti benzingőz koncentrációja kellően alacsony és/vagy kellően gyors vagy. Én még nem próbáltam ki. 😊
fetomy által ellenjavallt módszernél a folyékony benzin aránya közelít a nullához, ott az alaplap fogja kioltani a cigit, ha kioltja. Miért jó az Neked, ha fogynak a Bengals fanok (test(rész)ben vagy létszámban)? 😊 Még csak nem is csoportrivális.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Kéne egy Linux a gépemre. Ha csinálok neki egy külön particiót és oda rakom fel, akkor bootoláskor kiválasztom azt a partíciót amin van és ennyi?
Melyik Linuxot érdemes felrakni és körülbelül mennyi hely kell neki?süti
nekem eléggé bejött ez a cikk, szerintem sok kérdésre válaszol
http://index.hu/tech/2011/03/27/jo_lesz_nekunk_a_linux_is/

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kéne egy Linux a gépemre. Ha csinálok neki egy külön particiót és oda rakom fel, akkor bootoláskor kiválasztom azt a partíciót amin van és ennyi?
Melyik Linuxot érdemes felrakni és körülbelül mennyi hely kell neki?