Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
A38-on mennyibe kerül egy korsó sör? 😊 😀Asbee
http://www.a38.hu/?p=cikk&id=812

mitől lehet szinte forró a gép? Az előbb pukkant is egyet, de megy rendesen, semmi hibaüzenet, mi lehet? (vagy lehet nem a gép pukkant?!)Amadeus91
rossz a hűtése, meghalt a ventillátor/túl van pörgetve valamelyik cuccJJ
szerinted felrobbanhat? Kigyulladhat?

(Itt fosok, hogy egy bomba mellett ülök 😀 )

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
A38-on mennyibe kerül egy korsó sör? 😊 😀Asbee
http://www.a38.hu/?p=cikk&id=812

mitől lehet szinte forró a gép? Az előbb pukkant is egyet, de megy rendesen, semmi hibaüzenet, mi lehet? (vagy lehet nem a gép pukkant?!)Amadeus91
rossz a hűtése, meghalt a ventillátor/túl van pörgetve valamelyik cucc


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
mitől lehet szinte forró a gép? Az előbb pukkant is egyet, de megy rendesen, semmi hibaüzenet, mi lehet? (vagy lehet nem a gép pukkant?!)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A38-on mennyibe kerül egy korsó sör? 😊 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Central European Summer Time. Tehát tekintheted "itteni" időnek is.fetomy
faszás, köszi!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Central European Summer Time. Tehát tekintheted "itteni" időnek is.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez az időpont mit takar?
2011 at 5:00pm CEST

közép európai időben du 5óra?


JT Daniels fan
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
én a Cyberlink PowerDirectort ajánlom 😊Duff
Kipróbáltam ezt is,de valamiért a 800gigás 55perces fileból,amit kivágtam lett 2perc és 2giga 😐

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
én a Cyberlink PowerDirectort ajánlom 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
próbáld meg a sony vegast
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Videot szeretnék vágni,de ahogy beimportálom a filet rögtön kifagy a windows movie maker :/
És 1-2 kivétellel az összes videoval ezt csinálja,nem tudjátok mi lehet a gond?
A nero recode-ot is próbáltam,de azzal meg nem lehet a merevlemezre menteni valamiért :/JoeyPorter
Nagy méretű dolgokat nem szereti, sőt haszálhatatlan vele.JayB
Hát ez kiváló...azért köszi

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Videot szeretnék vágni,de ahogy beimportálom a filet rögtön kifagy a windows movie maker :/
És 1-2 kivétellel az összes videoval ezt csinálja,nem tudjátok mi lehet a gond?
A nero recode-ot is próbáltam,de azzal meg nem lehet a merevlemezre menteni valamiért :/JoeyPorter
Nagy méretű dolgokat nem szereti, sőt haszálhatatlan vele.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Videot szeretnék vágni,de ahogy beimportálom a filet rögtön kifagy a windows movie maker :/
És 1-2 kivétellel az összes videoval ezt csinálja,nem tudjátok mi lehet a gond?
A nero recode-ot is próbáltam,de azzal meg nem lehet a merevlemezre menteni valamiért :/

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 337 — #NoStress
Ventura, ha a bebaszás a lényeg, minek mész a Morrisonsba? Teljesen felesleges akkor.
Valamint sok hely van, ahol csapolva megkapod 200ért a sört, mégiscsak feelingesebb, nem?
Valamint bár Pesten a kutyát nem érdekli az utcánsörözés, de csak fogyasztani tilos a sört, vinni nem.
Ha mondjuk találsz egy nyitott sörösdobozt, van még benne sör, és úgy döntesz hazaviszed, senki se akadályozhat meg benne. 😉

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
minden dollár kell 😊 na elég lesz mielőtt valami veszekedés történik.



más kérdés:

használtatok/használtatok nyelvoktató programot? pl.: rosetta stone, tell me more, stb.
ha igen mi a véleményetek róluk?Ventura
rosetta stone ügyefelem 😀

állítólag jó a cuccuk, elég sok celeb használja world widebriareos
lol 😀 am,úgy tényleg, te mit dolgozol? mi a munkád?Ventura
problémákat oldok meg.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 874 — megbékéltem tom bradyvel
minden dollár kell 😊 na elég lesz mielőtt valami veszekedés történik.



más kérdés:

használtatok/használtatok nyelvoktató programot? pl.: rosetta stone, tell me more, stb.
ha igen mi a véleményetek róluk?Ventura
rosetta stone ügyefelem 😀

állítólag jó a cuccuk, elég sok celeb használja world widebriareos
lol 😀 am,úgy tényleg, te mit dolgozol? mi a munkád?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
minden dollár kell 😊 na elég lesz mielőtt valami veszekedés történik.



más kérdés:

használtatok/használtatok nyelvoktató programot? pl.: rosetta stone, tell me more, stb.
ha igen mi a véleményetek róluk?Ventura
rosetta stone ügyefelem 😀

állítólag jó a cuccuk, elég sok celeb használja world wide

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 874 — megbékéltem tom bradyvel
minden dollár kell 😊 na elég lesz mielőtt valami veszekedés történik.



más kérdés:

használtatok/használtatok nyelvoktató programot? pl.: rosetta stone, tell me more, stb.
ha igen mi a véleményetek róluk?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ne foss, senki nem fog megbüntetni, bár nem értem miért akarsz egyáltalán az utcán inni, bria is megmondta, a morrisonsban is simán be tudsz baszni olcsóér'
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
nem az hogy gumibotz meg nem gumibot, hanem az, hogy elvileg törvényben van hogy utcán nem lehet inni (közterület vagy mi). akit rajtakapnak azoknak X összeget kell fizetni. mindegy hogy falusi, tanyasi, metropoliszi, ugyanaz vonatkozik rá. ezért nem értem. de amúgy helyes, ha nem büntetnek meg. nekünk ez csak jó. (már csak azért is mert nem lehet mást hallani, mint hogy mindenből a pénzt szedik).

tartsák meg ezt a jó szokásukat akkor...Ventura
Budapest egyes kerületeiben nem lehet alkoholt fogyasztani az utcán, valahol meg igen, de ez legyen a legnagyobb gondod


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 874 — megbékéltem tom bradyvel
nem az hogy gumibotz meg nem gumibot, hanem az, hogy elvileg törvényben van hogy utcán nem lehet inni (közterület vagy mi). akit rajtakapnak azoknak X összeget kell fizetni. mindegy hogy falusi, tanyasi, metropoliszi, ugyanaz vonatkozik rá. ezért nem értem. de amúgy helyes, ha nem büntetnek meg. nekünk ez csak jó. (már csak azért is mert nem lehet mást hallani, mint hogy mindenből a pénzt szedik).

tartsák meg ezt a jó szokásukat akkor...


az italárról meg megvan a véleményem 😊 alapjáraton sem értem hogy miért jó bekúrni már 9-re úgy mint a vaddisznók (maradjon a kocsmák dolga az egész napos itatás). az, hogy 650 forint egy üveg sör... 450 a csapolt, de az sem korsó, hanem egy bögre.
maradok a tesco-nál 😊
ilyen kőbányai vagy mi 150 forint, a gösser 190. a koktél 600, de 21 óráig. (személy szerint annyira nem hat rám a koktél, mert mindenből egy csipetnyit töltenek, a poharat meg telekúrják jéggel)

na jóvan, a lényeg, h köszöntem a válaszokat! és a legfontosabbat :hogy nem annyira büntetnek 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
mondjuk csodálkoztam azon, hogy viszonylag sok embert láttam az utcán dobozos sört inni. napközben is. meg amikor vettem egy borsodi-t valami koppány mozgóautónál a csávó azt mondta, hogy nem büntetnek meg, de nem mertem kockáztatni, így egy ásványvizespalackba ittam.Ventura
tejszínhabos tubusba töltsd, az kevésbé feltűnő.shawnka
jó lesz valami sio-s is 😊


este mondjuk sörrel nem nagyon fognak megbüntetni, legalábbis még nem volt hozzá szerencsém eddig 😀Szobi22
hát pedig mintha este több rendőrt láttam volna 😀Ventura
nyilván nehéz elképzelni, de pesten nem az a fő feladata a rendőröknek, hogy a sörrel ismerkedő falusi világnézőket gumibotozzák.

mondjuk, nem is értem az alaptervet, morissonsban 9ig mindig koktél akció van, kis pénzből úgy berúgsz h el is felejted ki vagy

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 874 — megbékéltem tom bradyvel
mondjuk csodálkoztam azon, hogy viszonylag sok embert láttam az utcán dobozos sört inni. napközben is. meg amikor vettem egy borsodi-t valami koppány mozgóautónál a csávó azt mondta, hogy nem büntetnek meg, de nem mertem kockáztatni, így egy ásványvizespalackba ittam.Ventura
tejszínhabos tubusba töltsd, az kevésbé feltűnő.shawnka
jó lesz valami sio-s is 😊


este mondjuk sörrel nem nagyon fognak megbüntetni, legalábbis még nem volt hozzá szerencsém eddig 😀Szobi22
hát pedig mintha este több rendőrt láttam volna 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.opera.com/browser/download/?os=windows&list=all itt vannak a 10estől, bár gyanús, hogy inkább a gépeddel van valami probléma (bár ötletem sincs, hogy mi :/ )
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nah, formáztam, csináltam egy 30 gigásat az Ablakoknak. Viszont valaki tudna adni egy linket az opera egyel korábbi változatához? Mert a hivatalos oldalról amit leszedtem, az sajnos elindítás után 3 mp-el azonnal kilép minden egyes alkalommal.