Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hátha valaki tud segíteni. Van egy külső szarom (a szar alatt most vinyót értek), aminek a dugójáról letört egy villa, így nem kap áramot. Viszont van itthon két másik adapter, ami máshoz volt, de gondoltam hátha jó lenne valamelyik helyette.

A winyó adaptere:
Input: 100-240V - 50-60Hz 0.8A
Output: 12V = (az alsó vonal szaggatott) 2.0A

1.:
Pri: 230 V - 50Hz 30W
SEC: 12V = (alsó szaggatott) 1200mA 14.4 VA

2.:
PRI: 230V AC 50Hz
Output: 24V AC 1200mA
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért van bajotok rendesen... 😀

|
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hát én ez alapján mondom: http://hu.wikipedia.org/wiki/Hatványhalmaz
De nincs valami jegyzetetek, amiben ez benne van?Schleck
Nem egyetemre kell, haverommal külön mazochistásat játszunk ilyenekkel. 😂
Ha megvannak adva a halmaz elemek, onnan már bárki felírja, de 16 különböző elemet leírni, úgy hogy csak üres halmazokból áll az már valami. 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki biztosan kijavít, de P(0) az szerintem 1, P(1), az szerintem 2, P(2) az szerintem 3, P(3) az szerintem 8. De ezt csak holmi wikipediás keresésre alapozom, szóval ne vedd biztosra. De kíváncsi vagyok én is a megoldásra. 😊Schleck
Az üres halmaz hatványhalmazának eleme 1, mert 2 a nulladikon. Ezeket értem, de fel kéne sorolni az elemeket. 😀
A P(P(P(0)))={ 0, {0}, {{0}}, {0{0}} }
Ez is oké, de mik vannak a P(P(P(P(0)))) halmazban ? 😐
A 0 pedig nem 0, hanem az üres halmazt jelöltem így.süti
Hát én ez alapján mondom: http://hu.wikipedia.org/wiki/Hatványhalmaz
De nincs valami jegyzetetek, amiben ez benne van?

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valaki biztosan kijavít, de P(0) az szerintem 1, P(1), az szerintem 2, P(2) az szerintem 3, P(3) az szerintem 8. De ezt csak holmi wikipediás keresésre alapozom, szóval ne vedd biztosra. De kíváncsi vagyok én is a megoldásra. 😊Schleck
Az üres halmaz hatványhalmazának eleme 1, mert 2 a nulladikon. Ezeket értem, de fel kéne sorolni az elemeket. 😀
A P(P(P(0)))={ 0, {0}, {{0}}, {0{0}} }
Ez is oké, de mik vannak a P(P(P(P(0)))) halmazban ? 😐
A 0 pedig nem 0, hanem az üres halmazt jelöltem így.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Meg kéne határozni az alábbi halmaz összes elemét:

P(P(P(P(0))))= ?
0 itt üres halmaz.

Valaki tudna segíteni?süti
Úristen.... ez számomra kínai.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki biztosan kijavít, de P(0) az szerintem 1, P(1), az szerintem 2, P(2) az szerintem 3, P(3) az szerintem 8. De ezt csak holmi wikipediás keresésre alapozom, szóval ne vedd biztosra. De kíváncsi vagyok én is a megoldásra. 😊

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Meg kéne határozni az alábbi halmaz összes elemét:

P(P(P(P(0))))= ?
0 itt üres halmaz.

Valaki tudna segíteni?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kapott már valaki olyan üzenetet a Windowstól (7 ultimate), hogy meg nem engedett módosítás történt, ezért újra kell telepíteni? Kinyomtam X-el, per pill nincs is semmi gond, csak azért furcsa eléggé...
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
így gondoltam én is. két gépet kell egyébként, szóval összesen 3 kábel kell akkor.
köszi szépen!MattMiller
Kivéve, ha wi-fi képes valamelyik gép és switch helyett wi-fi képes routert veszel.
Ugyanannyi, vagy alig drágább. A mai routerek (pl. 4 lan port +1 wifi antenna +1 wan port) minden switch (pl. 4 lan port) funkciót tudnak.Atari
igen, én is így oldanám meg. csak sajnos a kollégiumban minden szobában egy csatlakozó van és a router tiltott.
+ olyan szobában vagyok ahol nem nagyon elérhető a wifi.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Keleti pu. környékén van valami értelmes hely, ahol pizzát lehet fogyasztani?Asbee
Ne pizzáz, van ott egy örmény vagy milyen kajálda, szakkirándulásnál ott álltunk meg és nagyon jó féle volt elfogadható áron.Deny
Alapból kebabra gondoltam v vmi ilyesmire, csak abból meg ma ettem egyet, így most inkább pizzára pályázok.Asbee
Astoria-n (1 megálló busz, metro) van egy Gyrosos ami egész olcsó pesti viszonylatban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
így gondoltam én is. két gépet kell egyébként, szóval összesen 3 kábel kell akkor.
köszi szépen!MattMiller
Kivéve, ha wi-fi képes valamelyik gép és switch helyett wi-fi képes routert veszel.
Ugyanannyi, vagy alig drágább. A mai routerek (pl. 4 lan port +1 wifi antenna +1 wan port) minden switch (pl. 4 lan port) funkciót tudnak.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Kollégiumban switchet kell használni a nethez, holnap fogok majd venni. A kérdés az lenne, hogy hány kábel kell hozzá? Úgy gondolom, hogy egy kell a netcsatlakozásból a switchbe meg kettő a két gépbe. Jól gondolom? Ha ez így van akkor mind3 kábelnek ilyen UTP patch kábelnek kell lennie?MattMiller
1 a routertől a switchig, és + 1-1 minden egyes számítógéphez. Ha csak 1 géped van, akkor összesen 2 kell, persze akkor igazából switch se kell, rögtön mehet a routerbe... Mindegyiknek utp patch kábelnek kell lennie, az isoosi szabvány szerinti elnevezését fejből nem tudom...Black_Adder
így gondoltam én is. két gépet kell egyébként, szóval összesen 3 kábel kell akkor.
köszi szépen!

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Kollégiumban switchet kell használni a nethez, holnap fogok majd venni. A kérdés az lenne, hogy hány kábel kell hozzá? Úgy gondolom, hogy egy kell a netcsatlakozásból a switchbe meg kettő a két gépbe. Jól gondolom? Ha ez így van akkor mind3 kábelnek ilyen UTP patch kábelnek kell lennie?MattMiller
1 a routertől a switchig, és + 1-1 minden egyes számítógéphez. Ha csak 1 géped van, akkor összesen 2 kell, persze akkor igazából switch se kell, rögtön mehet a routerbe... Mindegyiknek utp patch kábelnek kell lennie, az isoosi szabvány szerinti elnevezését fejből nem tudom...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Kollégiumban switchet kell használni a nethez, holnap fogok majd venni. A kérdés az lenne, hogy hány kábel kell hozzá? Úgy gondolom, hogy egy kell a netcsatlakozásból a switchbe meg kettő a két gépbe. Jól gondolom? Ha ez így van akkor mind3 kábelnek ilyen UTP patch kábelnek kell lennie?

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Én épp most végeztem vele. Ugyanakkora fájlméretben 2,5 óra alatt jelentős minőségromlással sikerült. A .mkv tökéletes, tükör tiszta volt, a .avi XviD codec-el pixeles. Xilisoft Video Converter Ultimate 6 a program.apeszos
az a baj az MKV-val, hogy nem játsza le az asztali lejátszó, s a gépen is kb lassított felvételben tolja az összes lejátszó. (VLC is)Amadeus91
ne a 720-ba tömörített meccset szedd le, hanem a 420-as vagy 360-asakat. azokat biztos fogja játszani a géped.
egyébként én konvertálásra (telefonra szoktam meccseket felrakni) a formatfactory-t használom, eddig fasza volt mindigFucu
Format Factoryval egy 420p-s meccset át lehet konvertálni kb. 50 perc alatt...
http://www.formatoz.com/
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mennyi idő egy NFL meccs átkonvertálása MKV-ból AVI-ba? És milyen programmal csináljam?Amadeus91
Én épp most végeztem vele. Ugyanakkora fájlméretben 2,5 óra alatt jelentős minőségromlással sikerült. A .mkv tökéletes, tükör tiszta volt, a .avi XviD codec-el pixeles. Xilisoft Video Converter Ultimate 6 a program.apeszos
az a baj az MKV-val, hogy nem játsza le az asztali lejátszó, s a gépen is kb lassított felvételben tolja az összes lejátszó. (VLC is)Amadeus91
ne a 720-ba tömörített meccset szedd le, hanem a 420-as vagy 360-asakat. azokat biztos fogja játszani a géped.
egyébként én konvertálásra (telefonra szoktam meccseket felrakni) a formatfactory-t használom, eddig fasza volt mindig



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom, ilyen problémám még nem volt. Nekem PC-n simán lejátsza a KMP és a VLC is. Ez szerintem codec kérdés. Az asztali nekem sem játsza le, azért konvertálom át XviD-be, azt a minőségromlást még elviselem valahogy, tv-n nagyobb képernyőn amúgy sem jelentős...
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
mennyi idő egy NFL meccs átkonvertálása MKV-ból AVI-ba? És milyen programmal csináljam?Amadeus91
Én épp most végeztem vele. Ugyanakkora fájlméretben 2,5 óra alatt jelentős minőségromlással sikerült. A .mkv tökéletes, tükör tiszta volt, a .avi XviD codec-el pixeles. Xilisoft Video Converter Ultimate 6 a program.apeszos
az a baj az MKV-val, hogy nem játsza le az asztali lejátszó, s a gépen is kb lassított felvételben tolja az összes lejátszó. (VLC is)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mennyi idő egy NFL meccs átkonvertálása MKV-ból AVI-ba? És milyen programmal csináljam?Amadeus91
Én épp most végeztem vele. Ugyanakkora fájlméretben 2,5 óra alatt jelentős minőségromlással sikerült. A .mkv tökéletes, tükör tiszta volt, a .avi XviD codec-el pixeles. Xilisoft Video Converter Ultimate 6 a program.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gépfüggő, hogy mennyi idő, egyébként meg:
http://forum.hwsw.hu/topic/110837-mkv-to-avi-konvertalas/
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
mennyi idő egy NFL meccs átkonvertálása MKV-ból AVI-ba? És milyen programmal csináljam?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mit csináljak h ne görcsöljön be az alkarom kondi közben?Amadeus91
Fontos a kalcium és a magnézium bevitel, továbbá nyújtsd le mindig azt az izomcsoportot, amit erősítettél!!!Egon bá
az tiszta sor. Tegnap nagyon bedurrant az alkarom fekvenyomás közben. Ma meg a Scott padozáskor, de kegyetlen. Alkart hogy nyújtsak le?Amadeus91
Ellentétes irányú csuklófeszítéssel.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Mit csináljak h ne görcsöljön be az alkarom kondi közben?Amadeus91
Fontos a kalcium és a magnézium bevitel, továbbá nyújtsd le mindig azt az izomcsoportot, amit erősítettél!!!Egon bá
az tiszta sor. Tegnap nagyon bedurrant az alkarom fekvenyomás közben. Ma meg a Scott padozáskor, de kegyetlen. Alkart hogy nyújtsak le?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mit csináljak h ne görcsöljön be az alkarom kondi közben?Amadeus91
Fontos a kalcium és a magnézium bevitel, továbbá nyújtsd le mindig azt az izomcsoportot, amit erősítettél!!!