Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Angol nyelvű ez a trágyadék.
De megoldottam köszi.
Nem szoktam operat használni csak a feleségem ezért nem volt róla fogalmam.

Illetve nem mert visszaállt megint erre a szarra... :oBazzani
bal felül Opera fül-> Settings -> Preferences-> Startupnál kiválasztod: Start with homepage-> Home Page-nél pedig bepötyögöd a google-t. (ha az van megnyitva akkor "Use Current")
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Játék (Settlers 6) után:

CPU: 60 C
Alaplap: 52 C
GPU Körny: 52 C

ventilátor értékek nem változtakAmadeus91
nagyon meleg az a proci, gyorsan cserélj hűtőt, amíg nem kell gépet cserélned...Divat
voltam a szervizben, hűtő csere biztos, de lehet megsült a procim is.

Egyébként integrált a processzorom, szóval akkor ha jól sejtem, kuka az egész gép.Amadeus91
hát sztem inkább vegyél egy full új gépet igénytől/pénztárcától függően ~80-200k között...

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
...am sima patch kábel is elég otthoni hálózathoz.Divat
Két gép közvetlen összekötéséhez általában crosslink-es patch kábel kell. (Sima csak akkor lehet jó, ha a gépben lévő ethernet kártya "auto MDI/MDIX" képességű, azaz felismeri a kábel típusát és ahhoz igazodik.)
Ha nincs crosslink kábel, akkor egy kis hub, vagy switch közbeiktatásával és két "egyenes" patch kábellel kell megoldani a 2 gépes hálózat építését.
(Azonos munkacsoport, azonos alhálózati subnet mask, kikapcsolt tűzfal javalt!)Atari
aham, értem...köszi az infokat, hasznosak voltak................IT-sként főleg. 😊

|
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Szerintem attól még, hogy integrált, ki tudják cserélni másikra. Legalábbis mintha úgy magyarázta volna nekem valaki, hogy integráltat általában fejleszteni nem nagyon lehet, mert nagyon kötött, hogy mit bír el a hűtés, vagy mit ismer fel az alaplap. Tehát egy ugyanolyan procit, mint ami benne van, szerintem a szervízben bele fognak tudni rakni.


Sorry Bazzani, de meg kell kérdezzem 😀 Azt nem próbáltad még, hogy rámész a google.hu-ra, és Beálltások-kezdőlap-jelenlegi lap beállítása kezdőlapnak?fetomy
2.2-s Celeron-t? 😀 Megnézem én azt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sorry Bazzani, de meg kell kérdezzem 😀 Azt nem próbáltad még, hogy rámész a google.hu-ra, és Beálltások-kezdőlap-jelenlegi lap beállítása kezdőlapnak?fetomy
Angol nyelvű ez a trágyadék.
De megoldottam köszi.
Nem szoktam operat használni csak a feleségem ezért nem volt róla fogalmam.

Illetve nem mert visszaállt megint erre a szarra... :o

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem attól még, hogy integrált, ki tudják cserélni másikra. Legalábbis mintha úgy magyarázta volna nekem valaki, hogy integráltat általában fejleszteni nem nagyon lehet, mert nagyon kötött, hogy mit bír el a hűtés, vagy mit ismer fel az alaplap. Tehát egy ugyanolyan procit, mint ami benne van, szerintem a szervízben bele fognak tudni rakni.


Sorry Bazzani, de meg kell kérdezzem 😀 Azt nem próbáltad még, hogy rámész a google.hu-ra, és Beálltások-kezdőlap-jelenlegi lap beállítása kezdőlapnak?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van egy kis problémám.
Eddig a google volt a kezdőlapom Opera-ban.
Most valami lett és ez a szar jön be:
http://www.searchqu.com//406

Hol tudom visszaállítani?

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Játék (Settlers 6) után:

CPU: 60 C
Alaplap: 52 C
GPU Körny: 52 C

ventilátor értékek nem változtakAmadeus91
nagyon meleg az a proci, gyorsan cserélj hűtőt, amíg nem kell gépet cserélned...Divat
voltam a szervizben, hűtő csere biztos, de lehet megsült a procim is.

Egyébként integrált a processzorom, szóval akkor ha jól sejtem, kuka az egész gép.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sztem is legegyszerűbb és leggyorsabb a vinyót áttenni. Ha az is egy rendszervinyó, akkor ha jumpereled slavere (rá van rajzolva a vinyóra), semmi gond nem lesz vele. Az adatok ott lesznek és másolás beillesztés. Az Installált adatok így nem menthetők, de a filmek ,képek adatbázisok, stb. igen.
Vagy volt itt már pár jó megoldás kábelezéssel is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Egy külső vinyó alapszükséglet, amikor utoljára nem volt, 100 rugóm bánta. 10 rugóért láttam Samsung 320-ast Árkád MédiaMarktban.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
fog egy LAN kábelt, beállítja az IP-ket és szevasz...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lehet én vagyok a hülye, de szerintem nem akar ő hálózatot építeni... Csak az adatot szeretné átrakni és így fogalmazott.

Tehát akkor az meg megoldható egy sima jumpereléssel és össze lehet kötni a két vinyót még egyikről átpakol a másikra.
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...am sima patch kábel is elég otthoni hálózathoz.Divat
Két gép közvetlen összekötéséhez általában crosslink-es patch kábel kell. (Sima csak akkor lehet jó, ha a gépben lévő ethernet kártya "auto MDI/MDIX" képességű, azaz felismeri a kábel típusát és ahhoz igazodik.)
Ha nincs crosslink kábel, akkor egy kis hub, vagy switch közbeiktatásával és két "egyenes" patch kábellel kell megoldani a 2 gépes hálózat építését.
(Azonos munkacsoport, azonos alhálózati subnet mask, kikapcsolt tűzfal javalt!)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Lenne egy nagyon hülye laikus kérdésem:

Vettem új gépet, viszont van 100 GB adatom a másik gépen, amit szeretnék erre átpakolni. Ha nincs mobilrackem, és nem akarom 30 körben pendrive-on átpakolni, akkor mi a lehetőség? Össze lehet kötni direktben két gépet?somoskovig
persze. hálózatot kell "építeni" ehhez fordított utp kábel szükséges. én még csak egyszer próbálkoztam ilyennel de akkor valamit elbasztam, mert nagyon lassú volt (~fél mb/s), de az biztos, hogy lehet, a továbbiakban meg majd biztos segít valaki 😊

(ha nagyon nem találsz senkit, prohardver.hu fórumán biztos találsz valakit)


szerk. Divat, ő két gépet szeretne összekötni, nem csak egy HDD-t tenni másik gépbekristof
pedig úgy egyszerűbb és jóval gyorsabb...am sima patch kábel is elég otthoni hálózathoz.

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lenne egy nagyon hülye laikus kérdésem:

Vettem új gépet, viszont van 100 GB adatom a másik gépen, amit szeretnék erre átpakolni. Ha nincs mobilrackem, és nem akarom 30 körben pendrive-on átpakolni, akkor mi a lehetőség? Össze lehet kötni direktben két gépet?somoskovig
persze. hálózatot kell "építeni" ehhez fordított utp kábel szükséges. én még csak egyszer próbálkoztam ilyennel de akkor valamit elbasztam, mert nagyon lassú volt (~fél mb/s), de az biztos, hogy lehet, a továbbiakban meg majd biztos segít valaki 😊

(ha nagyon nem találsz senkit, prohardver.hu fórumán biztos találsz valakit)


szerk. Divat, ő két gépet szeretne összekötni, nem csak egy HDD-t tenni másik gépbe
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Játék (Settlers 6) után:

CPU: 60 C
Alaplap: 52 C
GPU Körny: 52 C

ventilátor értékek nem változtakAmadeus91
nagyon meleg az a proci, gyorsan cserélj hűtőt, amíg nem kell gépet cserélned...

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Lenne egy nagyon hülye laikus kérdésem:

Vettem új gépet, viszont van 100 GB adatom a másik gépen, amit szeretnék erre átpakolni. Ha nincs mobilrackem, és nem akarom 30 körben pendrive-on átpakolni, akkor mi a lehetőség? Össze lehet kötni direktben két gépet?somoskovig
persze, simán rákötöd az alaplapra, persze a megfelelő SATA/IDE kábellel...alaplaphoz biztos adtak pluszt kábelt.

|
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Lenne egy nagyon hülye laikus kérdésem:

Vettem új gépet, viszont van 100 GB adatom a másik gépen, amit szeretnék erre átpakolni. Ha nincs mobilrackem, és nem akarom 30 körben pendrive-on átpakolni, akkor mi a lehetőség? Össze lehet kötni direktben két gépet?

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Játék (Settlers 6) után:

CPU: 60 C
Alaplap: 52 C
GPU Körny: 52 C

ventilátor értékek nem változtak

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
mostani érték:

alaplap 44 C
CPU 51 C
GPU környezete 45 C

Ventillátor:
CPU 3835 RPM
GPU 0%

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
nem is fut már 1-2 játék. (pl Madden) vagy szaggat. (Semmi mást nem csinálok, csak net meg film nézés és magától ennyi)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
vidkari az belefér, proci a gáz sztem biztosan...de ha ennyire nem szakérted, akkor télleg szakihoz vidd...

|
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
GPU nekem terhelés alatt 80 fok körül megy, 48-nál lehet hogy be se kapcsol, netezéshez eleve nem nagyon kell a vid. kari... A proci viszont tényleg durva terhelés nélkül 60 fokon...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
netezés közben.Amadeus91
Úgy viszont kib*szott sok. Nekem terhelés alatt szökik fel max e körüli értékre. Pláne, hogy 3750 RPM-en pörög a venti.
GPU viszont 0%? Ezek szerint a videókártyád hűtője nem is működik.

Keress valakit aki ért a gépszereléshez vagy ha nincs ilyen szerintem vidd le szervizbe. Ha valami szétfő a gépbe akkor mehet a kukába az egész.süti
A laptopomban nekem sem megy a vidikártya-hűtő, ha nem csinálok semmit ami megterhelő lenne a GPU-ra.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
netezés közben.Amadeus91
Úgy viszont kib*szott sok. Nekem terhelés alatt szökik fel max e körüli értékre. Pláne, hogy 3750 RPM-en pörög a venti.
GPU viszont 0%? Ezek szerint a videókártyád hűtője nem is működik.

Keress valakit aki ért a gépszereléshez vagy ha nincs ilyen szerintem vidd le szervizbe. Ha valami szétfő a gépbe akkor mehet a kukába az egész.