Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
mondjuk csodálkoztam azon, hogy viszonylag sok embert láttam az utcán dobozos sört inni. napközben is. meg amikor vettem egy borsodi-t valami koppány mozgóautónál a csávó azt mondta, hogy nem büntetnek meg, de nem mertem kockáztatni, így egy ásványvizespalackba ittam.Ventura
este mondjuk sörrel nem nagyon fognak megbüntetni, legalábbis még nem volt hozzá szerencsém eddig 😀

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
mondjuk csodálkoztam azon, hogy viszonylag sok embert láttam az utcán dobozos sört inni. napközben is. meg amikor vettem egy borsodi-t valami koppány mozgóautónál a csávó azt mondta, hogy nem büntetnek meg, de nem mertem kockáztatni, így egy ásványvizespalackba ittam.Ventura
tejszínhabos tubusba töltsd, az kevésbé feltűnő.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
srácok! volt szerencsém két hétig pestinek lenni, az előző két hétben. az utolsó héten minden este jártam a morrisons 2-be. nekem nagyon bejött, mert én az alföldön egy kis faluban élek, aztán úgy kell elképzelni engem, mint az indiánt new yorkban.

no most mivel iskolában budapesttől nem emssze leszek, ezért eldöntöttem, hogy esz olyan, hogy visszatérek és arra gondoltam, hogy hol lehetne a morrison 2 közelében betölteni? mármint, hogy mevenném a tescoba a dobozos sört aztán valahol parkban vagy valahol olyan rejtettebb helyen meginnám. van ilyenre lehetőség?Ventura
Van ott egy török gyorsétterem mellette, azon az utcán elindulsz befelé és lesz ott egy játszótér de akárhol megoldható, nem veszik szigorúan.JayB
mondjuk csodálkoztam azon, hogy viszonylag sok embert láttam az utcán dobozos sört inni. napközben is. meg amikor vettem egy borsodi-t valami koppány mozgóautónál a csávó azt mondta, hogy nem büntetnek meg, de nem mertem kockáztatni, így egy ásványvizespalackba ittam.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
srácok! volt szerencsém két hétig pestinek lenni, az előző két hétben. az utolsó héten minden este jártam a morrisons 2-be. nekem nagyon bejött, mert én az alföldön egy kis faluban élek, aztán úgy kell elképzelni engem, mint az indiánt new yorkban.

no most mivel iskolában budapesttől nem emssze leszek, ezért eldöntöttem, hogy esz olyan, hogy visszatérek és arra gondoltam, hogy hol lehetne a morrison 2 közelében betölteni? mármint, hogy mevenném a tescoba a dobozos sört aztán valahol parkban vagy valahol olyan rejtettebb helyen meginnám. van ilyenre lehetőség?Ventura
Van ott egy török gyorsétterem mellette, azon az utcán elindulsz befelé és lesz ott egy játszótér de akárhol megoldható, nem veszik szigorúan.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
srácok! volt szerencsém két hétig pestinek lenni, az előző két hétben. az utolsó héten minden este jártam a morrisons 2-be. nekem nagyon bejött, mert én az alföldön egy kis faluban élek, aztán úgy kell elképzelni engem, mint az indiánt new yorkban.

no most mivel iskolában budapesttől nem emssze leszek, ezért eldöntöttem, hogy esz olyan, hogy visszatérek és arra gondoltam, hogy hol lehetne a morrison 2 közelében betölteni? mármint, hogy mevenném a tescoba a dobozos sört aztán valahol parkban vagy valahol olyan rejtettebb helyen meginnám. van ilyenre lehetőség?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Tudsz 2..n partíciót csinálni a telepítő DVDvel, és érdemes külön partícióra tenni, pont az ilyen miatt. Kell neki, egy 25-30 GB hely viszont kell a Windowsos partíciónak, szóval ez attól is függ, h mekkora a vinyód... A Windows maga elfoglal egy jó 15GB-t, és vannak programok amik csak azon a partíción szeretnek lenni, amelyiken a Windows...

Elvileg enterprise a 'legjobb' az vállalati környezetre van tervezve, de igazából nem tudom, h az ultimate miben különbözik tőle. Nézz árlistát, a legdrágább a legjobb 😀

Viszont mielőtt leformázod az egészet szerintem próbáld ki, h ha langpackkel magyarrá teszed úgy engedi e repairelni, akkor viszont marad az 1 partíció, de maradnak az adatok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nincs meg az eredeti. Igen, ahogyan ultimatere nem lehet enterpriset, ugyanúgy más nyelvűt sem. Engem is meglepett, eszembe nem jutott volna, de hát ez van sajnos.

Viszont ha szarnék rá, és formázással újrarakom:

Sima wines formázással (tehát a win dvd-jével) tudok 2 partíciót csinálni? ÉS ha igen érdemes-e különre rakni a windowst (jelen helyzet alapján nagyon), valamint ha ezt választom, akkor a win7 x86 vagy mi(kisebb bites) verziójának mekkora külön partíció kell, ha arra csak azt rakom?

Valamint melyik win7 a "legjobb"? Mármint ultimate, enterprise, tököm? Mindenképp csak a kisebb bites, 32 asszem, mert a 64hez nagyon kevés a gépem.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Nos rendszervisszaállítás kilőve (nincs visszaállítható pont), ezért leszedtem egy win7-et. Ami magyar. Gondoltam ráfrissítek a régire, hátha megjavul, viszont nem engedi, mert az új magyar, a régi angol. Van valami mód rá, hogy a magyart felrakjam a gépre anélkül, hogy formázná az egész gépet? Tele van cuccal, és nem tudok most külső vinyót venni.fetomy
miért nem próbálod a régi angollal? Ha az nincs meg, akkor érdekes megpróbálni, h egy langpackkel átváltod a jelenlegit magyar nyelvűre, bár engem meglep h ez problémát okoz a windowsnak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nos rendszervisszaállítás kilőve (nincs visszaállítható pont), ezért leszedtem egy win7-et. Ami magyar. Gondoltam ráfrissítek a régire, hátha megjavul, viszont nem engedi, mert az új magyar, a régi angol. Van valami mód rá, hogy a magyart felrakjam a gépre anélkül, hogy formázná az egész gépet? Tele van cuccal, és nem tudok most külső vinyót venni.
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 862
Tudna valaki segíteni? Budán a Fény utcába kellene eljutnom (Déli-pu., Mamut). Van arrafelé mostanában valamilyen útfelújítás, lezárás, elterelés, stb.? Merre lenne legcélszerűbb megközelíteni? Előre is köszönöm a segítséget.Zolika
Nincs, de dugó ettől függetlenül mindig lesz.
Honnan és mivel. Gyalog a Marczibányi térről végig mész a Lövőház utcán és 5 perces kellemes séta után ott is vagy. (OK, azt sejtem, hogy autóval.)tomi-tomi
Autóval Nagykanizsáról. Köszi a választ. Már az megnyugtató, ha tudom nincsenek útlezárások. Vasárnap meg talán nem lesz akkora dugó.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Köszönöm. Bár a windows loaderrel is újraindult, az előbb 😕 :/

Bár egy hozzászólás árulkodik valamiről...:
Kérdező: "Amúgy a telepítő lemezem olyan amin telepítéskor lehet választani hogy meik verziót tegyem fel. " (Nekem is ilyen van. Rajta van az összes windows 7 verzió 64 és 32 bit része)
Válaszoló: "Ez arról árulkodik, hogy buherált telepítőd van, amiben valószínűleg beleraktak egy régi aktivátort is (valszeg a RemoveWAT-ot). Mivel az az aktivátor elbukott, így már csak arra jó, hogy el lehetetlenítse a többi (pl: a DAZ) működését is.
Próbáld meg az MBR Regenerátorral alaphelyzetbe állítani a rendszered, aztán tedd rá a Daz Loadert újra. Ha így sem megy, akkor tegyél fel egy rendes, érintetlen Win7-et innen... "

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 807 — No es importante
64 bit-es Windows 7 Home Premiumot használok. kb 3 hete kiírta először, hogy X nap múlva lejár az előzetes verzió. Aktiváljam. Megnéztem a vezérlőpultban(rendszer menüpont) és a termék aktiválva van. Van egy sorozatszámom is. A haveromnál nem ír ki semmi ilyesmit. Szóval csak nálam, de 3 hete kezdte kb...
Rákerestem a vezérlőpultban a aktiválás szóra és azt írja, hogy az aktiválás sikeres volt. Ráadásul, hogy az idő lejárt, már a gép is újraindulgat bizonyos időközönként. Nem néztem időt, de talán 1 óránként.

Egy másik ismerősömet kérdeztem meg, hogy mi a véleménye erről. Ő azt mondta, hogy windows loader (vagy mi a neve) segít a dolgon.

Ti mit mondtok?Ventura
windows loader segít a dolgon, találsz ilyet minden nagyobb torrentportálon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
64 bit-es Windows 7 Home Premiumot használok. kb 3 hete kiírta először, hogy X nap múlva lejár az előzetes verzió. Aktiváljam. Megnéztem a vezérlőpultban(rendszer menüpont) és a termék aktiválva van. Van egy sorozatszámom is. A haveromnál nem ír ki semmi ilyesmit. Szóval csak nálam, de 3 hete kezdte kb...
Rákerestem a vezérlőpultban a aktiválás szóra és azt írja, hogy az aktiválás sikeres volt. Ráadásul, hogy az idő lejárt, már a gép is újraindulgat bizonyos időközönként. Nem néztem időt, de talán 1 óránként.

Egy másik ismerősömet kérdeztem meg, hogy mi a véleménye erről. Ő azt mondta, hogy windows loader (vagy mi a neve) segít a dolgon.

Ti mit mondtok?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tudna valaki segíteni? Budán a Fény utcába kellene eljutnom (Déli-pu., Mamut). Van arrafelé mostanában valamilyen útfelújítás, lezárás, elterelés, stb.? Merre lenne legcélszerűbb megközelíteni? Előre is köszönöm a segítséget.Zolika
Nincs, de dugó ettől függetlenül mindig lesz.
Honnan és mivel. Gyalog a Marczibányi térről végig mész a Lövőház utcán és 5 perces kellemes séta után ott is vagy. (OK, azt sejtem, hogy autóval.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 862
Tudna valaki segíteni? Budán a Fény utcába kellene eljutnom (Déli-pu., Mamut). Van arrafelé mostanában valamilyen útfelújítás, lezárás, elterelés, stb.? Merre lenne legcélszerűbb megközelíteni? Előre is köszönöm a segítséget.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
CC Cleanert lefuttattam, de a böngésző továbbra is kilépked. Van arra mód, hogy úgy rakjam újra a windowst, hogy nem vesznek el a winyón levő fájlok? S ha igen, hogyan?fetomy
Ha 2 partíciód van, akkor csak azt kell formatálni, amin a windows van, a másik érintetlen marad.
Egyébként kimented őket és visszamásolod, vagy ha PCről van szó ott eleve lehet 2 vinyó is, szóval ott megteheted, h új vinyót veszed, és arra teszel új OS-t

szerk: Vagy csak repair-t csinálsz. Akkor a többi file-t teljesen békén hagyja szvsz- először ezzle próbálkozz!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Tegnap megvettem 500 forintért az Mi-5 c. sorozat teljes első évadját, és az érdekelne, hogy a többi évad megvehető (letölthető?) valahol? (Magyar felirattal vagy szinkronnal). Nagyon ütős kis sorozat. Pillanatra köpni nyelni nem tudtam az első évad utolsó pillanatától....Amadeus91
Na meg a második rész... Az első bónusza és jutalomjátéka viszont egyértelműen Hugh Laurie Jools Siviterként. Zseniális. Különösen az operában. 😀

A többi évadot nem adták ki nálunk dvd-n legjobb tudomásom szerint. Feliratok.hun nem láttam az első évad kivételével magyar subot. A story4tv-n és bbc entertainmenten rendszeresen mennek részek, bár jelenleg a későbbi évadokból szinkronosan ill. felirattal bár a sorozat a második évaddal már a csúcsra járatta magát.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
CC Cleanert lefuttattam, de a böngésző továbbra is kilépked. Van arra mód, hogy úgy rakjam újra a windowst, hogy nem vesznek el a winyón levő fájlok? S ha igen, hogyan?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Tegnap megvettem 500 forintért az Mi-5 c. sorozat teljes első évadját, és az érdekelne, hogy a többi évad megvehető (letölthető?) valahol? (Magyar felirattal vagy szinkronnal). Nagyon ütős kis sorozat. Pillanatra köpni nyelni nem tudtam az első évad utolsó pillanatától....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 807 — No es importante
Srácok van egy kis gondom. A ten-yard-ról leszedek egy meccset és azt úgy vissza kellene tölteni, mert akkor csökken a ratio ami bann-al jár. No most utorrent 3.0-át használok ehhez, de nem tölt vissza, hanem leáll. Szóval letölti a meccset, de nem tölt vissza. Mi lehet a baj? Régebben tudtam visszatölteni, de akkor nem a 3.0-át használtam. Elképzelhető, hogy a 3.0-ával van a gond?Ventura
Én BitTorrentet használok, és ugyanez van nálam is. 😐vassadi
Egy srácak írtam a TYT-en és ezt válaszolta:
"It could be one of several things:

1) you are not connectable - if you are using a router, google port forwarding so you can connect to other people
2) you are downloading old games - this means there are still seeders but very few downloaders. Download new releases and get in early - then you can continue to seed for everyone that shows up to grab the game after you.
3) seed what you download - you got the panthers/dolphins 720p from preseason week 2 and you're not seeding it anymore - stay on and seed. There would be plenty of activity on a torrent a week later. I'd seed for two weeks minimum if you're trying to fix your ratio.

I'd bet it's number 1 though"

Mit írt?Ventura
routert használsz, túl régi meccseket töltesz le és nem vagy elég türelmes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Srácok van egy kis gondom. A ten-yard-ról leszedek egy meccset és azt úgy vissza kellene tölteni, mert akkor csökken a ratio ami bann-al jár. No most utorrent 3.0-át használok ehhez, de nem tölt vissza, hanem leáll. Szóval letölti a meccset, de nem tölt vissza. Mi lehet a baj? Régebben tudtam visszatölteni, de akkor nem a 3.0-át használtam. Elképzelhető, hogy a 3.0-ával van a gond?Ventura
Én BitTorrentet használok, és ugyanez van nálam is. 😐vassadi
Egy srácak írtam a TYT-en és ezt válaszolta:
"It could be one of several things:

1) you are not connectable - if you are using a router, google port forwarding so you can connect to other people
2) you are downloading old games - this means there are still seeders but very few downloaders. Download new releases and get in early - then you can continue to seed for everyone that shows up to grab the game after you.
3) seed what you download - you got the panthers/dolphins 720p from preseason week 2 and you're not seeding it anymore - stay on and seed. There would be plenty of activity on a torrent a week later. I'd seed for two weeks minimum if you're trying to fix your ratio.

I'd bet it's number 1 though"

Mit írt?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
Star/Kellékek/Rendszereszközök/Rendszer-visszaállítás. Ott kiválasztasz egy közeli időpontot.Matthew99
köszönöm szépen 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Star/Kellékek/Rendszereszközök/Rendszer-visszaállítás. Ott kiválasztasz egy közeli időpontot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
Rendszer visszaállítás egy korábbi időpontra.Matthew99
jó és azt hol kell? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Rendszer visszaállítás egy korábbi időpontra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.