Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 1 éve
Gőzöm se volt, hogy ki Nagy Laci (második) felesége, de most már képben vagyok.Aki egy botrányosan szanaszét szúrt pornóst vesz feleségül..Vagyis szerinted egy ember nem képes megváltozni?
JC6 (Mr. Miele)
Vagy csak egy hitgyülis tud, egy pornós az már nem?
Őszentsége Sobri Jóska
Igen, nagyon életszerű, hogy totálisan megváltozott.🙂 (Ha esetleg mégsem, lenne mit megbánnia. A pornózás még hagyján. De Berki Krisztián...)
több mint 1 éve
Vagyis szerinted egy ember nem képes megváltozni?Aki egy botrányosan szanaszét szúrt pornóst vesz feleségül..En sem tudtam, mar a valogatottat cirkusza is kicsapta a biztositekot. Azota meg, hogy ismerek nehany sztorit vele kapcsolatban… Maradjunk annyiban, hogyha valaki egyenesen ruhelli, azon sem lepodom meg. Bar tudjuk, hogy a sport vilaga egy ferto, de o meg ebben is toronymagasan az elbolyban jart (es jar). 😀hiába van benne az all time top10 magyar playaban, emberileg sehogy se tudtam soha kedvelni.Oszinten, mit varsz egy olyan iranyitastol, ami hattereben Nagy Laci ul a tronon? Vajon miert megy abba az iranyba a Veszprem, amerre? Ha valaki, akkor marpedig o az, aki szvsz tesz akarmit, mozdithatatlan, es usson be barmilyen szar, lesz majd egy kirakatember, aki elviszi helyette a balhet.brutál hogy mennyire más kávéház dániaIsmerősöm mesélte, a nyolcvanas években mindenképpen le akarta beszélni Sterbinszky Amáliát, hogy Dániába menjen (előbb játékosként, majd edzőként). | Ha van, aki e nevet nem ismeri: hu.wikipedia.org/wiki/Sterbinszky_Am%C3%A1lia | Arról győzködte, hogy ez halott ötlet, Dániában nincs komolyan vehető kézilabda, fényévekkel mögöttünk járnak. Amál pedig azt bizonygatta, hogy a dánok nagyon eltökéltek, fejleszteni akarják a sportágat, a kézilabda hatalmas fejlődés elé néz. Aztán a nők már a kilencvenes években aranyakat szereztek a nagy tornákon, közöttük az olimpián.
meglepne ha nem lenne holnapután is mészárlás
Negritis, a vajda
A férfiak is évtizedekig kullogtak a világ mögött, náluk a kétezres években kezdtek el jönni az érmek.
Ezt csupán azért írtam le, mert senki ne gondolja, hogy a dán kézilabda mindig is az élvonalban volt. Viszont bebizonyították, ha van szándék, pénz és jó szakmai koncepció, akkor viszonylag rövid időn belül csodát lehet tenni. Mo-n valami hiányzik. Pedig szándék és pénz van...
nagylaza, főpohárnok
Stez
peach
Stez
JC6 (Mr. Miele)
Vagy csak egy hitgyülis tud, egy pornós az már nem?
több mint 1 éve
Aki egy botrányosan szanaszét szúrt pornóst vesz feleségül..En sem tudtam, mar a valogatottat cirkusza is kicsapta a biztositekot. Azota meg, hogy ismerek nehany sztorit vele kapcsolatban… Maradjunk annyiban, hogyha valaki egyenesen ruhelli, azon sem lepodom meg. Bar tudjuk, hogy a sport vilaga egy ferto, de o meg ebben is toronymagasan az elbolyban jart (es jar). 😀hiába van benne az all time top10 magyar playaban, emberileg sehogy se tudtam soha kedvelni.Oszinten, mit varsz egy olyan iranyitastol, ami hattereben Nagy Laci ul a tronon? Vajon miert megy abba az iranyba a Veszprem, amerre? Ha valaki, akkor marpedig o az, aki szvsz tesz akarmit, mozdithatatlan, es usson be barmilyen szar, lesz majd egy kirakatember, aki elviszi helyette a balhet.brutál hogy mennyire más kávéház dániaIsmerősöm mesélte, a nyolcvanas években mindenképpen le akarta beszélni Sterbinszky Amáliát, hogy Dániába menjen (előbb játékosként, majd edzőként). | Ha van, aki e nevet nem ismeri: hu.wikipedia.org/wiki/Sterbinszky_Am%C3%A1lia | Arról győzködte, hogy ez halott ötlet, Dániában nincs komolyan vehető kézilabda, fényévekkel mögöttünk járnak. Amál pedig azt bizonygatta, hogy a dánok nagyon eltökéltek, fejleszteni akarják a sportágat, a kézilabda hatalmas fejlődés elé néz. Aztán a nők már a kilencvenes években aranyakat szereztek a nagy tornákon, közöttük az olimpián.
meglepne ha nem lenne holnapután is mészárlás
Negritis, a vajda
A férfiak is évtizedekig kullogtak a világ mögött, náluk a kétezres években kezdtek el jönni az érmek.
Ezt csupán azért írtam le, mert senki ne gondolja, hogy a dán kézilabda mindig is az élvonalban volt. Viszont bebizonyították, ha van szándék, pénz és jó szakmai koncepció, akkor viszonylag rövid időn belül csodát lehet tenni. Mo-n valami hiányzik. Pedig szándék és pénz van...
nagylaza, főpohárnok
Stez
peach
Stez
több mint 1 éve
En sem tudtam, mar a valogatottat cirkusza is kicsapta a biztositekot. Azota meg, hogy ismerek nehany sztorit vele kapcsolatban… Maradjunk annyiban, hogyha valaki egyenesen ruhelli, azon sem lepodom meg. Bar tudjuk, hogy a sport vilaga egy ferto, de o meg ebben is toronymagasan az elbolyban jart (es jar). 😀hiába van benne az all time top10 magyar playaban, emberileg sehogy se tudtam soha kedvelni.Oszinten, mit varsz egy olyan iranyitastol, ami hattereben Nagy Laci ul a tronon? Vajon miert megy abba az iranyba a Veszprem, amerre? Ha valaki, akkor marpedig o az, aki szvsz tesz akarmit, mozdithatatlan, es usson be barmilyen szar, lesz majd egy kirakatember, aki elviszi helyette a balhet.brutál hogy mennyire más kávéház dániaIsmerősöm mesélte, a nyolcvanas években mindenképpen le akarta beszélni Sterbinszky Amáliát, hogy Dániába menjen (előbb játékosként, majd edzőként). | Ha van, aki e nevet nem ismeri: hu.wikipedia.org/wiki/Sterbinszky_Am%C3%A1lia | Arról győzködte, hogy ez halott ötlet, Dániában nincs komolyan vehető kézilabda, fényévekkel mögöttünk járnak. Amál pedig azt bizonygatta, hogy a dánok nagyon eltökéltek, fejleszteni akarják a sportágat, a kézilabda hatalmas fejlődés elé néz. Aztán a nők már a kilencvenes években aranyakat szereztek a nagy tornákon, közöttük az olimpián.
meglepne ha nem lenne holnapután is mészárlás
Negritis, a vajda
A férfiak is évtizedekig kullogtak a világ mögött, náluk a kétezres években kezdtek el jönni az érmek.
Ezt csupán azért írtam le, mert senki ne gondolja, hogy a dán kézilabda mindig is az élvonalban volt. Viszont bebizonyították, ha van szándék, pénz és jó szakmai koncepció, akkor viszonylag rövid időn belül csodát lehet tenni. Mo-n valami hiányzik. Pedig szándék és pénz van...
nagylaza, főpohárnok
Stez
peach
Szerkesztette: Stez
több mint 1 éve
hiába van benne az all time top10 magyar playaban, emberileg sehogy se tudtam soha kedvelni.Oszinten, mit varsz egy olyan iranyitastol, ami hattereben Nagy Laci ul a tronon? Vajon miert megy abba az iranyba a Veszprem, amerre? Ha valaki, akkor marpedig o az, aki szvsz tesz akarmit, mozdithatatlan, es usson be barmilyen szar, lesz majd egy kirakatember, aki elviszi helyette a balhet.brutál hogy mennyire más kávéház dániaIsmerősöm mesélte, a nyolcvanas években mindenképpen le akarta beszélni Sterbinszky Amáliát, hogy Dániába menjen (előbb játékosként, majd edzőként). | Ha van, aki e nevet nem ismeri: hu.wikipedia.org/wiki/Sterbinszky_Am%C3%A1lia | Arról győzködte, hogy ez halott ötlet, Dániában nincs komolyan vehető kézilabda, fényévekkel mögöttünk járnak. Amál pedig azt bizonygatta, hogy a dánok nagyon eltökéltek, fejleszteni akarják a sportágat, a kézilabda hatalmas fejlődés elé néz. Aztán a nők már a kilencvenes években aranyakat szereztek a nagy tornákon, közöttük az olimpián.
meglepne ha nem lenne holnapután is mészárlás
Negritis, a vajda
A férfiak is évtizedekig kullogtak a világ mögött, náluk a kétezres években kezdtek el jönni az érmek.
Ezt csupán azért írtam le, mert senki ne gondolja, hogy a dán kézilabda mindig is az élvonalban volt. Viszont bebizonyították, ha van szándék, pénz és jó szakmai koncepció, akkor viszonylag rövid időn belül csodát lehet tenni. Mo-n valami hiányzik. Pedig szándék és pénz van...
nagylaza, főpohárnok
Stez
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Oszinten, mit varsz egy olyan iranyitastol, ami hattereben Nagy Laci ul a tronon? Vajon miert megy abba az iranyba a Veszprem, amerre? Ha valaki, akkor marpedig o az, aki szvsz tesz akarmit, mozdithatatlan, es usson be barmilyen szar, lesz majd egy kirakatember, aki elviszi helyette a balhet.brutál hogy mennyire más kávéház dániaIsmerősöm mesélte, a nyolcvanas években mindenképpen le akarta beszélni Sterbinszky Amáliát, hogy Dániába menjen (előbb játékosként, majd edzőként). | Ha van, aki e nevet nem ismeri: hu.wikipedia.org/wiki/Sterbinszky_Am%C3%A1lia | Arról győzködte, hogy ez halott ötlet, Dániában nincs komolyan vehető kézilabda, fényévekkel mögöttünk járnak. Amál pedig azt bizonygatta, hogy a dánok nagyon eltökéltek, fejleszteni akarják a sportágat, a kézilabda hatalmas fejlődés elé néz. Aztán a nők már a kilencvenes években aranyakat szereztek a nagy tornákon, közöttük az olimpián.
meglepne ha nem lenne holnapután is mészárlás
Negritis, a vajda
A férfiak is évtizedekig kullogtak a világ mögött, náluk a kétezres években kezdtek el jönni az érmek.
Ezt csupán azért írtam le, mert senki ne gondolja, hogy a dán kézilabda mindig is az élvonalban volt. Viszont bebizonyították, ha van szándék, pénz és jó szakmai koncepció, akkor viszonylag rövid időn belül csodát lehet tenni. Mo-n valami hiányzik. Pedig szándék és pénz van...
nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Ő is ezt mondta 😃Ha nem lettünk volna világi balfaszok mehettünk volna mondjuk bronzértHa a horvátokat legyőztük volna, négy közé jutunk.
ThundersNFL a Paraszt
nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
ezt portugália is szépen mutatjabrutál hogy mennyire más kávéház dániaIsmerősöm mesélte, a nyolcvanas években mindenképpen le akarta beszélni Sterbinszky Amáliát, hogy Dániába menjen (előbb játékosként, majd edzőként). | Ha van, aki e nevet nem ismeri: hu.wikipedia.org/wiki/Sterbinszky_Am%C3%A1lia | Arról győzködte, hogy ez halott ötlet, Dániában nincs komolyan vehető kézilabda, fényévekkel mögöttünk járnak. Amál pedig azt bizonygatta, hogy a dánok nagyon eltökéltek, fejleszteni akarják a sportágat, a kézilabda hatalmas fejlődés elé néz. Aztán a nők már a kilencvenes években aranyakat szereztek a nagy tornákon, közöttük az olimpián.
meglepne ha nem lenne holnapután is mészárlás
Negritis, a vajda
A férfiak is évtizedekig kullogtak a világ mögött, náluk a kétezres években kezdtek el jönni az érmek.
Ezt csupán azért írtam le, mert senki ne gondolja, hogy a dán kézilabda mindig is az élvonalban volt. Viszont bebizonyították, ha van szándék, pénz és jó szakmai koncepció, akkor viszonylag rövid időn belül csodát lehet tenni. Mo-n valami hiányzik. Pedig szándék és pénz van...
nagylaza, főpohárnok
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
brutál hogy mennyire más kávéház dániaIsmerősöm mesélte, a nyolcvanas években mindenképpen le akarta beszélni Sterbinszky Amáliát, hogy Dániába menjen (előbb játékosként, majd edzőként). | Ha van, aki e nevet nem ismeri: hu.wikipedia.org/wiki/Sterbinszky_Am%C3%A1lia | Arról győzködte, hogy ez halott ötlet, Dániában nincs komolyan vehető kézilabda, fényévekkel mögöttünk járnak. Amál pedig azt bizonygatta, hogy a dánok nagyon eltökéltek, fejleszteni akarják a sportágat, a kézilabda hatalmas fejlődés elé néz. Aztán a nők már a kilencvenes években aranyakat szereztek a nagy tornákon, közöttük az olimpián.
meglepne ha nem lenne holnapután is mészárlás
Negritis, a vajda
A férfiak is évtizedekig kullogtak a világ mögött, náluk a kétezres években kezdtek el jönni az érmek.
Ezt csupán azért írtam le, mert senki ne gondolja, hogy a dán kézilabda mindig is az élvonalban volt. Viszont bebizonyították, ha van szándék, pénz és jó szakmai koncepció, akkor viszonylag rövid időn belül csodát lehet tenni. Mo-n valami hiányzik. Pedig szándék és pénz van...
több mint 1 éve
Ha nem lettünk volna világi balfaszok mehettünk volna mondjuk bronzértHa a horvátokat legyőztük volna, négy közé jutunk.
ThundersNFL a Paraszt
több mint 1 éve
Ha nem lettünk volna világi balfaszok mehettünk volna mondjuk bronzért
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
7-6ban kapnak üres kapus gólt a horvátok is bőven7:6-ben igen, de 7:5-ben?
mondjuk ők elengedték
Negritis, a vajda
több mint 1 éve
7-6ban kapnak üres kapus gólt a horvátok is bővenmondjuk ők elengedték
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
második félidőt úgy kezdték a dánok hogy oké eldöntjük
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Na, remélem a dánok továbbra is kézben tartják a meccset, és elintézik ezeket a gusztustalan horvátokat.
több mint 1 éve
brutál hogy mennyire más kávéház dániaMinden, téttel bíró meccsüket 10+ góllal nyerték eddig a vébén.
meglepne ha nem lenne holnapután is mészárlás
Negritis, a vajda
Gidsel vmi génmódosított cheat kód bazdmeg6 gól per meccs az átlaga a válogatottban. 😂
petey
több mint 1 éve
Bronzmeccs nem volt kispályás.....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
brutál hogy mennyire más kávéház dániameglepne ha nem lenne holnapután is mészárlás
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
mondjuk kis rosta pont külföldön fejlődött visszaNa, ennyit a magyar utanpotlasrol a ferfi top kluboknal. Palasics beintett a Veszpremnek, elhuz a faszba inkabb kulfoldre ugy, hogy nem hosszabbit Veszpremben. Addig szorakoztak vele es adogattak kolcson, amig a gyerek megunta. Marpedig szerintem ha ilyen utemben fejlodik tovabb a csavo, ot even belul a vilag egyik legjobb kapusa lesz. Bravo, Veszprem.én meg kifejezetten örülök, hogy nem marad senki itt ebben a posványban (bármelyik csapatsportra értem)
Stez
akiben van ambíció az külföldön csak jobb lesz, itthon meg ellustul
NB2
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Na, ennyit a magyar utanpotlasrol a ferfi top kluboknal. Palasics beintett a Veszpremnek, elhuz a faszba inkabb kulfoldre ugy, hogy nem hosszabbit Veszpremben. Addig szorakoztak vele es adogattak kolcson, amig a gyerek megunta. Marpedig szerintem ha ilyen utemben fejlodik tovabb a csavo, ot even belul a vilag egyik legjobb kapusa lesz. Bravo, Veszprem.én meg kifejezetten örülök, hogy nem marad senki itt ebben a posványban (bármelyik csapatsportra értem)
Stez
akiben van ambíció az külföldön csak jobb lesz, itthon meg ellustul
több mint 1 éve
Na, ennyit a magyar utanpotlasrol a ferfi top kluboknal. Palasics beintett a Veszpremnek, elhuz a faszba inkabb kulfoldre ugy, hogy nem hosszabbit Veszpremben. Addig szorakoztak vele es adogattak kolcson, amig a gyerek megunta. Marpedig szerintem ha ilyen utemben fejlodik tovabb a csavo, ot even belul a vilag egyik legjobb kapusa lesz. Bravo, Veszprem.
több mint 1 éve
El se hiszem, hogy van valakinek esze is a győri FO-ban!Albek Anna megy a Metzbe, Szemerey Zsófi pedig onnan a Győrbe!Úgy néz ki Metzben is látják benne a tehetséget. Nem szoktak nagyon mellé lőni. Szerintem ez egy jó döntés részéről. Ha pedig ténylegesen fejlődik. Az a válogatnak is nagyon jól jönne.
zacknorb
Fattyu
Még Riu is megy ahonnan jött, ez meg a bónusz...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
Horvátok ezt formát hol a faszba tartogatták....ellenünk tök bénának tűntekTudták, hogy Chema lehozza nekik tartalékoltak!
Most meg űrkézabdával verik a franciákat....
ThundersNFL a Paraszt