Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 1 éve
a 20. percben mondom, ha az egyik kapus belenyúl, az a csapat nyerhet, erre fog kettőt Mikler, a Szeged meg 3 támadásból nem lő gólt, azóta a Veszprém kapusa fogott 4-et és ezzel kb el is dőltSmarason elfáradt, más nem tudott kreálni semmit.
NB2
Veszprémben több a firepower, fel tudnak lépni a szélsők, Remili-Fabregas pàroskapcsolat nr1, Koszorotov keresztbefutásaival nem tudnak mit kezdeni.
több mint 1 éve
a 20. percben mondom, ha az egyik kapus belenyúl, az a csapat nyerhet, erre fog kettőt Mikler, a Szeged meg 3 támadásból nem lő gólt, azóta a Veszprém kapusa fogott 4-et és ezzel kb el is dőlt
több mint 1 éve
kár érte, pedig ez elhozható lett volna 😕
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
mekkora meglepetés hogy csak 2 perc ...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
mi a faszom ?!tetszik
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sorsoltak a női VB-re....Minimum a negyeddöntő.
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Tegnap is Vasas W volt a sporttelepen, a csajok is a Békéscsabát verték, ez kulcs a bennmaradás szempontjából.
több mint 1 éve
Az ETO Fradi-fóbiája folytatódikezt a 2-s emberelőnyt szúrta el a Fradi nagyon, szerintem ezzel el is ment a meccs, pedig ott megfoghatták volna a Győrt, de most megint +6
Willie Parker
több mint 1 éve
Az ETO Fradi-fóbiája folytatódikVagy nem.
Willie Parker
több mint 1 éve
Az ETO Fradi-fóbiája folytatódik
több mint 1 éve
24.hu/sport/2025/05/07/kezilabda-sulyos-eltiltas-ivan-horvat-markus-mahr/
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Piaci alapú versenysportot Magyarországnak!Ilyen sosem volt és sosem lesz.
szaba
Nem csak nálunk, egész Kelet-Európában sem.
Eredményes, a nyugati magországokkal versenyképes élsportot ebben a térségben csak az állam vagy maffiózók/oligarchák finanszíroznak. Nincs más.
Szerkesztette: Kampman
több mint 1 éve
Piaci alapú versenysportot Magyarországnak!Akkor minden is csődbe megy
szaba
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ahhoz képest, hogy mennyire nyerte meg a Veszprém a csoportját ez nekem blamavagy könnyű volt ez a csoport és a másik brutál erős!
több mint 1 éve
Mondjuk a Barca ellen amúgy sem sok esèly lett volna ahogy nèzem de a 4-es döntő a minimum elvárás ennyi manival....
több mint 1 éve
Piaci alapú versenysportot Magyarországnak!
több mint 1 éve
en azt hittem a mult heti Fradi meccset nezem ismetlesrol.
több mint 1 éve
Csak a szoki, magyar kezilabda, en igy szeretlek. Chokerkedes felsofokon. Ligeti szerint meg azert szopnak le a szezon osszes nagy meccsen nagyjabol, mert nincs szerencsejuk, mikozben folyton vezetnek, aztan az ellenfel meg visszajon.
több mint 1 éve
Hozhatjuk ide a "világ legjobb" edzőjèt játèkosait stb spanyolt skandinávot francicát, akárkit nem fog összejönni....
több mint 1 éve
3000 milliárdból gyerekek😃😃😃Magdeburg mennyiből gazdálkodik átlagban?
Vicc
több mint 1 éve
Teljesen feleslegesen öntjük a milliárdokat akár a veszprèmbe akár a fradiba.....🤦🤷🥺 most már a 4 se jön össze akár mi van....
több mint 1 éve
hat ez kibaszott lehangolo volt.Ahogy az edző lehajtott fejjel ült a kispadon 5-10 perccel a vége előtt...
Kenny
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
