Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 1 éve
Veszprém a bajnok....mondjuk amíg nem nyerik meg Bajnokok Ligáját ilyen költségvetéssel addig örök lúzerek maradnak......Addig nem is fognak BL-t nyerni, amig Nagy Lacinak barmi koze lesz a csapatepiteshez.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
több mint 1 éve
Veszprém a bajnok....mondjuk amíg nem nyerik meg Bajnokok Ligáját ilyen költségvetéssel addig örök lúzerek maradnak......
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Jacques vajon hogyhogy nem tud magyarul?
több mint 1 éve
Brattset lett az MVP.Beszélőneve van, egyértelmű hogy kinek kell a passzolni (Dale azt is jelenti spanyolul hogy add neki)
iktriad
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Brattset lett az MVP. több mint 1 éve
Bizarr egy trófea ez.
több mint 1 éve
Zümiék úgy beszélnek a meccsről mintha meglenne, úgy hogy 4 van van közte és van még 5+ perc. Nem láttak elég női meccses leolvadást az elmúlt 25 évben?Sima volt tényleg.
iktriad
több mint 1 éve
Grat a Győrnek, nagyon kemény, h a FF-bannem voltak hátrányban egyszer sem!
több mint 1 éve
Gratula!!!!
több mint 1 éve
Majdnem sikerült is leadni az előnyt. De csak majdnem! Szép volt csajok!!!Zümiék úgy beszélnek a meccsről mintha meglenne, úgy hogy 4 van van közte és van még 5+ perc. Nem láttak elég női meccses leolvadást az elmúlt 25 évben?Kézilabda úgy általában az utolsó 2 percben dől el. Négy-öt közte nem számít addig.
iktriad
szaba
Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
Zümiék úgy beszélnek a meccsről mintha meglenne, úgy hogy 4 van van közte és van még 5+ perc. Nem láttak elég női meccses leolvadást az elmúlt 25 évben?Kézilabda úgy általában az utolsó 2 percben dől el. Négy-öt közte nem számít addig.
iktriad
több mint 1 éve
Zümiék úgy beszélnek a meccsről mintha meglenne, úgy hogy 4 van van közte és van még 5+ perc. Nem láttak elég női meccses leolvadást az elmúlt 25 évben?
több mint 1 éve
Hihetetlen, hogy 45 évesen ilyen magas szinten játszik még mindig. Ahogy az is hogy 10 éve ment el Győrből, miután 5 évet lehúzott ott,Lundet utálom, ilyen szempontból nem örülökKb. a világ valaha volt legjobb játékosa 🙂
NB2
Ettől még persze utálhatod
Assurbanapli
több mint 1 éve
Lundet utálom, ilyen szempontból nem örülökKb. a világ valaha volt legjobb játékosa 🙂
NB2
Ettől még persze utálhatod
Szerkesztette: Assurbanapli
több mint 1 éve
Lundet utálom, ilyen szempontból nem örülök
több mint 1 éve
ez az Ágai még mindig kibaszott irritáló, nagyképű egy faszi-szegény Reistad, zokogva interjúzni 😕
több mint 1 éve
Spori igazat adott a meccs utan Reistadanak az utolso benezett hetesert. 😮

több mint 1 éve
Ja, megköszönhetik a társak neki, volt néhány agyeldobós clutch védése. A döntő megvan, reméljük a legjobbakat!eszméletlen mit nyomott a csaj. vasfüggöny lófasz ehhez képest 😊fú de szenved a Győr. mondjuk az Esbjerg kb. a norvég válogatott, szóval nem csodálom.De azért meglesz a döntő Sako-éknak!!!
petey
iktriad
de a végjátékot a dánok vesztették el, 2 belemenés egymás után mikor mehettek az egálért meg a győzelemért. mondjuk nem bánom 😊
petey
több mint 1 éve
eszméletlen mit nyomott a csaj. vasfüggöny lófasz ehhez képest 😊fú de szenved a Győr. mondjuk az Esbjerg kb. a norvég válogatott, szóval nem csodálom.De azért meglesz a döntő Sako-éknak!!!
petey
iktriad
de a végjátékot a dánok vesztették el, 2 belemenés egymás után mikor mehettek az egálért meg a győzelemért. mondjuk nem bánom 😊
több mint 1 éve
az utolsó negyedórában agyon lett védekezve a Győr, mákjuk volt, hogy az Esjberg többet hibázott
több mint 1 éve
fú de szenved a Győr. mondjuk az Esbjerg kb. a norvég válogatott, szóval nem csodálom.De azért meglesz a döntő Sako-éknak!!!
petey