Kézilabda
18 feliratkozó
8 hónapja
Közte 10! 😁😆🤣

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
8 hónapja
Azem4en vajon miért szurkol teljesen elfogultan mindenki a fradinak?😞 Gusztustalan!!🤬

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
9 hónapja
Nice Szeged
9 hónapja
Kijottem az ftc-vp meccsre, hatalmas csalodas. Ftc feltett kezekkel jott ki

9 hónapja
sajtospingvin
119
Édes faszom
9 hónapja
csak a második félidőt láttam, de ez a védekezés lófasz volt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
Lékai visszavonult a válogatottól
10 hónapja
utánpótlás csapatoknál lényegtelen az eredmény (szerintem)Legyen sikeréĺmény, de legyenek azért kudarcok is, hogy ne felejtsék el, hogy a sikerért mindennap küzdeni kell
az alapok legyenek meg, ismerjék a rendszert, aztán lesz ami lesz
NB2
10 hónapja
utánpótlás csapatoknál lényegtelen az eredmény (szerintem)az alapok legyenek meg, ismerjék a rendszert, aztán lesz ami lesz
10 hónapja
Mindig is utaltam a beszari gulyást
10 hónapja
2 perccel a vége előtt vezetnek a németek 2-vel. Folyamatosan jövünk fel, egy van közte. Majd egyenlitunk.Emberelőnyben voltunk plusz mellé. Elképesztő, gyerek üresbe futott be a 7-eshez.
59:20, nemet gól… majd gyönyörű egyenlítés!
Nemet időkérés 59:50, nem jövünk ki félpályás emberfogásra habem engedjük támadni őket és 59:57 nemet gól….
Ezt a fogalmatlan kapitányt öcsém…
Kiégetett teljesen….
JC6 (Mr. Miele)
10 hónapja
2 perccel a vége előtt vezetnek a németek 2-vel. Folyamatosan jövünk fel, egy van közte. Majd egyenlitunk.59:20, nemet gól… majd gyönyörű egyenlítés!
Nemet időkérés 59:50, nem jövünk ki félpályás emberfogásra habem engedjük támadni őket és 59:57 nemet gól….
Ezt a fogalmatlan kapitányt öcsém…
Kiégetett teljesen….
10 hónapja
m4sport.hu/elo/m4sport2mi van?És hol?
Negritis, a vajda
gyurczi
gondolom a magyar-német u19 meccs lesz az
de fingom sincs mi történt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
mi van?És hol?
Negritis, a vajda
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
10 hónapja
mi van?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
ENNYIRE NEM LEHETSZ FOGALMATLAN GULYÁS!!!!!! EZ HIHETETLEN!!!!!
10 hónapja
handballveszprem.hu/hu/article/sterbik-arpad-tavozik-a-szakmai-stabbol_7985
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Na, ez korrekt volt a norgék ellen

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Eh..m4sport.hu/kezilabda/cikk/2025/07/25/munkahelyi-balesetben-vesztette-eletet-a-raba-eto-egykori-valogatott-kezilabdazoja

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Mekkora suttyó bírók ezek
több mint 1 éve
2001 elvilegHa jól látom, ez volt a 24. Veszprém - Szeged döntő zsinórban 😀2006 volt az utolso nem?
Kampman
Toca
hu.wikipedia.org/wiki/Magyar_f%C3%A9rfi_k%C3%A9zilabda-bajnoks%C3%A1g_(els%C5%91_oszt%C3%A1ly)
több mint 1 éve
Ha jól látom, ez volt a 24. Veszprém - Szeged döntő zsinórban 😀2006 volt az utolso nem?
Kampman
több mint 1 éve
Ha jól látom, ez volt a 24. Veszprém - Szeged döntő zsinórban 😀