Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Koncertek, fesztiválok

7 feliratkozó

1 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
A Fishing még mindig jól tartja magát 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 570 — Chiefs GM
Január 27-én Manowar koncert a Papp Lászlóban 😀
warr_b
Halottak napján pedig egy jó Amon Amarth 😊

4 napja
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Január 27-én Manowar koncert a Papp Lászlóban 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
13 napja
YoungZeeZee 9 848
 telex.hu/after/2026/06/15/quimby-metallica-kiss-tibi
13 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Mörcsbolt élmény: Két órát álltam sorban, sikerült egy pólót vennem, a többiből már nem volt M-es méret vagy nem tetszett.

Van kétféle dizájn, a lovas csak a boltban kapható, azt holnap töltik fel, a gitározós, koronás meg csak a koncerthelyszínen kapható.
Na, én pont azért mentem volna 😀

Egy póló 17k, a régebbiek 10k.

Ha esetleg valaki rendelni akarna USA-ból, budapesti átvétellel, szóljon, már úgyis akciózzák.
Csak arra kell számolni, hogy erre még rácsapják az Áfát és a vámot is.

 metallicastores.com/product-tag/budapest/
Lúdas Solymi
Nekem nem volt türelmem a mörcs előtti sorhoz, szóval ha lenne ilyen rendelés, akkor megfontolandó.
A koncertek zseniálisak voltak, ezekre a setlistekre csak csettinteni lehet. Elképesztő, amit 60 pluszosan leműveltek a 2x2 órában. Mondjuk a szombati napon az előttem lévő sorban alkoholos kómában fetrengő külföldi vadparaszt átaludhatta volna a koncert utolsó fél óráját is, mert a vége élménybe eléggé sikerült belerondítania. (Már a gojirára is úgy érkezett meg, hogy kb lehetett volna Zoltán Erika koncerten is, pont ugyanannyi jutott volna el belőle a tudatáig, aztán a Metallica utolsó negyedéig feküdt az előtte lévő csövön...megérte ezért Pestre utaznia 😀)
Bálesz
Kis update:
Ahogy nézem amit linkeltem az egy fake oldal. Kerestem pólóra és több ugyanilyen oldalt dobott ki hasonló névvel.
Szal hivatalos mörcs így nemtom honnan, de kutatom majd és szólok ha van.

Hasonló figurába én is belefutottam az első szinten mikor Kthulhu-s poharat kerestem a pultoknál. Faszi ott feküdt az egyik oszlopnál vagy 3 biztiőr próbálta észhez téríteni, sikertelenül.
13 napja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Mörcsbolt élmény: Két órát álltam sorban, sikerült egy pólót vennem, a többiből már nem volt M-es méret vagy nem tetszett.

Van kétféle dizájn, a lovas csak a boltban kapható, azt holnap töltik fel, a gitározós, koronás meg csak a koncerthelyszínen kapható.
Na, én pont azért mentem volna 😀

Egy póló 17k, a régebbiek 10k.

Ha esetleg valaki rendelni akarna USA-ból, budapesti átvétellel, szóljon, már úgyis akciózzák.
Csak arra kell számolni, hogy erre még rácsapják az Áfát és a vámot is.

 metallicastores.com/product-tag/budapest/
Lúdas Solymi
Nekem nem volt türelmem a mörcs előtti sorhoz, szóval ha lenne ilyen rendelés, akkor megfontolandó.
A koncertek zseniálisak voltak, ezekre a setlistekre csak csettinteni lehet. Elképesztő, amit 60 pluszosan leműveltek a 2x2 órában. Mondjuk a szombati napon az előttem lévő sorban alkoholos kómában fetrengő külföldi vadparaszt átaludhatta volna a koncert utolsó fél óráját is, mert a vége élménybe eléggé sikerült belerondítania. (Már a gojirára is úgy érkezett meg, hogy kb lehetett volna Zoltán Erika koncerten is, pont ugyanannyi jutott volna el belőle a tudatáig, aztán a Metallica utolsó negyedéig feküdt az előtte lévő csövön...megérte ezért Pestre utaznia 😀)

13 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Ha már nem merték a Márhívót azért egy Reptér elfért volna.
Tactful Cactus
Pedig eljátszották:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/723572758_1316165467373086_3612733943327226392_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=Wszegaojf8AQ7kNvwEzbBs4&_nc_oc=AdrruVqNvuxL3Zl0J1i64r_putAFqXhRE4l-c3LjM-tOP9BDqIltP9kjbpOgGD-ZDMw&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=y3ggDmMsA2mS6n2m3_Kn9Q&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9EbvpJJy6GbIRyRpTK2X5kv3Zk3ACR6BzqWguL0-eiow&oe=6A3E704E
79.466 Aufrufe · 1.956 Reaktionen | Itt az eredeti felvétel, a Metallica Budapesten a szombati koncerten eljátszotta az Ossiantól a Márhívót 😮 Innen is hatalmas respect a zenekarnak! | Idézetek Paksi Endrétől
Itt az eredeti felvétel, a Metallica Budapesten a szombati koncerten eljátszotta az Ossiantól a Márhívót 😮 Innen is hatalmas respect a zenekarnak!

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
14 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Ha már nem merték a Márhívót azért egy Reptér elfért volna.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
14 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Quimby bazmeg az. Idióták vannak a Live Nationnél.
MC12
Azt nem is értettük egyáltalán. Meg az ülőhelyen alig lehetett felismerni.
Mindenki ült, hogy ezt már hallottam, meg ismerős, de nem tudom mi ez.
Aztán amikor a végén mondta, hogy Quimby, akkor leesett, de értelmezhetetlen volt, hogy miért ezt.
Legalább adtak volna valami hintet előre.
Lúdas Solymi
Az LN ad 5-7 szàmot, tabulatúrával/ország meg háttér a zenekarokról a produkciónak. Az volt az idióta, aki a Totális Metàlt meg ezt felírta a listára. Nem véletlenül volt Bécsben Falco, Berlinben Rammstein, a görögöknél meg a Zorba 😃

Tetszik, nem tetszik, ide Eddát, Beatricét vagy LGT-t kellett volna felírni, nagyon maximum Kispált, de nem, nálunk mindig van valami belpesti fasz, aki okosabb. Bosszantó ez, mert én imádom, hogy ezt minden országban csinálják, és bármelyiket megnézed, a stadion tombol, megőrül, nálunk meg kb. néma kuss és fejvakarás mindkét nap.

(Mindkét koncert fasza volt nagyon)
MC12
Hatalmas élmény volt a két nap. A csütörtök jó volt, de a szombatra még jobban beállították a cuccot. Gojira szólhatott volna jobban is!
A Pokolgépet még értem, de Quimby az hatalmas mellé.
Tudtam, hogy már hallottam, de passz.
kijo
Jól éreztem, hogy a Paksi Endre kellett volna.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
14 napja
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Quimby bazmeg az. Idióták vannak a Live Nationnél.
MC12
Azt nem is értettük egyáltalán. Meg az ülőhelyen alig lehetett felismerni.
Mindenki ült, hogy ezt már hallottam, meg ismerős, de nem tudom mi ez.
Aztán amikor a végén mondta, hogy Quimby, akkor leesett, de értelmezhetetlen volt, hogy miért ezt.
Legalább adtak volna valami hintet előre.
Lúdas Solymi
Az LN ad 5-7 szàmot, tabulatúrával/ország meg háttér a zenekarokról a produkciónak. Az volt az idióta, aki a Totális Metàlt meg ezt felírta a listára. Nem véletlenül volt Bécsben Falco, Berlinben Rammstein, a görögöknél meg a Zorba 😃

Tetszik, nem tetszik, ide Eddát, Beatricét vagy LGT-t kellett volna felírni, nagyon maximum Kispált, de nem, nálunk mindig van valami belpesti fasz, aki okosabb. Bosszantó ez, mert én imádom, hogy ezt minden országban csinálják, és bármelyiket megnézed, a stadion tombol, megőrül, nálunk meg kb. néma kuss és fejvakarás mindkét nap.

(Mindkét koncert fasza volt nagyon)
MC12
milyen koncerten volt?
YoungZeeZee
Metallica
14 napja
kijo New Orleans Saints 581
Quimby bazmeg az. Idióták vannak a Live Nationnél.
MC12
Azt nem is értettük egyáltalán. Meg az ülőhelyen alig lehetett felismerni.
Mindenki ült, hogy ezt már hallottam, meg ismerős, de nem tudom mi ez.
Aztán amikor a végén mondta, hogy Quimby, akkor leesett, de értelmezhetetlen volt, hogy miért ezt.
Legalább adtak volna valami hintet előre.
Lúdas Solymi
Az LN ad 5-7 szàmot, tabulatúrával/ország meg háttér a zenekarokról a produkciónak. Az volt az idióta, aki a Totális Metàlt meg ezt felírta a listára. Nem véletlenül volt Bécsben Falco, Berlinben Rammstein, a görögöknél meg a Zorba 😃

Tetszik, nem tetszik, ide Eddát, Beatricét vagy LGT-t kellett volna felírni, nagyon maximum Kispált, de nem, nálunk mindig van valami belpesti fasz, aki okosabb. Bosszantó ez, mert én imádom, hogy ezt minden országban csinálják, és bármelyiket megnézed, a stadion tombol, megőrül, nálunk meg kb. néma kuss és fejvakarás mindkét nap.

(Mindkét koncert fasza volt nagyon)
MC12
Hatalmas élmény volt a két nap. A csütörtök jó volt, de a szombatra még jobban beállították a cuccot. Gojira szólhatott volna jobban is!
A Pokolgépet még értem, de Quimby az hatalmas mellé.
Tudtam, hogy már hallottam, de passz.

Szerkesztette: kijo
14 napja
YoungZeeZee 9 848
Quimby bazmeg az. Idióták vannak a Live Nationnél.
MC12
Azt nem is értettük egyáltalán. Meg az ülőhelyen alig lehetett felismerni.
Mindenki ült, hogy ezt már hallottam, meg ismerős, de nem tudom mi ez.
Aztán amikor a végén mondta, hogy Quimby, akkor leesett, de értelmezhetetlen volt, hogy miért ezt.
Legalább adtak volna valami hintet előre.
Lúdas Solymi
Az LN ad 5-7 szàmot, tabulatúrával/ország meg háttér a zenekarokról a produkciónak. Az volt az idióta, aki a Totális Metàlt meg ezt felírta a listára. Nem véletlenül volt Bécsben Falco, Berlinben Rammstein, a görögöknél meg a Zorba 😃

Tetszik, nem tetszik, ide Eddát, Beatricét vagy LGT-t kellett volna felírni, nagyon maximum Kispált, de nem, nálunk mindig van valami belpesti fasz, aki okosabb. Bosszantó ez, mert én imádom, hogy ezt minden országban csinálják, és bármelyiket megnézed, a stadion tombol, megőrül, nálunk meg kb. néma kuss és fejvakarás mindkét nap.

(Mindkét koncert fasza volt nagyon)
MC12
milyen koncerten volt?
14 napja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 562
Quimby bazmeg az. Idióták vannak a Live Nationnél.
MC12
Azt nem is értettük egyáltalán. Meg az ülőhelyen alig lehetett felismerni.
Mindenki ült, hogy ezt már hallottam, meg ismerős, de nem tudom mi ez.
Aztán amikor a végén mondta, hogy Quimby, akkor leesett, de értelmezhetetlen volt, hogy miért ezt.
Legalább adtak volna valami hintet előre.
Lúdas Solymi
Az LN ad 5-7 szàmot, tabulatúrával/ország meg háttér a zenekarokról a produkciónak. Az volt az idióta, aki a Totális Metàlt meg ezt felírta a listára. Nem véletlenül volt Bécsben Falco, Berlinben Rammstein, a görögöknél meg a Zorba 😃

Tetszik, nem tetszik, ide Eddát, Beatricét vagy LGT-t kellett volna felírni, nagyon maximum Kispált, de nem, nálunk mindig van valami belpesti fasz, aki okosabb. Bosszantó ez, mert én imádom, hogy ezt minden országban csinálják, és bármelyiket megnézed, a stadion tombol, megőrül, nálunk meg kb. néma kuss és fejvakarás mindkét nap.

(Mindkét koncert fasza volt nagyon)

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
14 napja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 732 — Amerikai sportok rajongója
Fantasztikus volt a Metallica koncert! Óriási setlist, kiváló hangzás, jó hangulatú, életmű összegző parádé.
14 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Quimby bazmeg az. Idióták vannak a Live Nationnél.
MC12
Azt nem is értettük egyáltalán. Meg az ülőhelyen alig lehetett felismerni.
Mindenki ült, hogy ezt már hallottam, meg ismerős, de nem tudom mi ez.
Aztán amikor a végén mondta, hogy Quimby, akkor leesett, de értelmezhetetlen volt, hogy miért ezt.
Legalább adtak volna valami hintet előre.
14 napja
YoungZeeZee 9 848
Volt par napja Timbaland szegeden.
Mr president felek koze raktak be.
Nem voltam,de erto hozzaszolas alapjan nem haknizta el.
Teljes discot atfogo musort adott es a teljes disco nem 2002+ utana cumok igy sokan nem is elveztek annyira,csalodtak.
Timbaland is boven a 90es evek kozepetol zenel.foleg rap ahol mar voltak jay z es missy notak is pedig a kulfoldi mtv tolta a big pimpint meg a get u freak ont

kb olyan mint az outcast a stankoni elitt mar volt 3 baromi jo lemezuk,igaz hiphopposabb

no meg a black eyed peasrol ne is beszeljunk.ok ketto erosen kozepes de jo rappes lemez utan jottek ki a popposabb cuccukkal igaz mas neven mert a pop es a reppes albumok kicsivel masabb neven jottek ki.

megneztem az elso ket reppes THE nelkul jott ki mint black eyed peas.aztan a poppok THE vel vegul az utolso lemezuk ami reppes megint THE nelkul.

Szerkesztette: YoungZeeZee
14 napja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 562
Quimby bazmeg az. Idióták vannak a Live Nationnél.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
15 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Mörcsbolt élmény: Két órát álltam sorban, sikerült egy pólót vennem, a többiből már nem volt M-es méret vagy nem tetszett.

Van kétféle dizájn, a lovas csak a boltban kapható, azt holnap töltik fel, a gitározós, koronás meg csak a koncerthelyszínen kapható.
Na, én pont azért mentem volna 😀

Egy póló 17k, a régebbiek 10k.

Ha esetleg valaki rendelni akarna USA-ból, budapesti átvétellel, szóljon, már úgyis akciózzák.
Csak arra kell számolni, hogy erre még rácsapják az Áfát és a vámot is.

Szerk.: Fake oldal.
 metallicastores.com/product-tag/budapest/

Szerkesztette: Lúdas Solymi
15 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
nem gondoltam volna, hogy látni fogom valaha is élőben a Metallicát, de örülök, hogy tegnap sikerült ezt megcáfolni
törölt kristof
Jó dolgod volt, Creeping Death-szel kezdtek, mint anno '10-ben 😊
Akkor a jegy 13.500 forint volt.

Holnap nemtom mi lesz, de azt mondják, hogy ugyanez a setlist volt a frankfurti koncerten is.
Lúdas Solymi
Itt megtudod nézni:
 www.setlist.fm/search?artist=3bd680c8&tour=3dff98b
kijo
Jaja, láttam, ezt néztem.
Talán egy-két szám eltérés volt a kettő között.

Még a Levi's stadium volt ugyanez.
 www.setlist.fm/setlist/metallica/2025/levis-stadium-santa-clara-ca-2b53d8da.html

Ijj, ha ezt tudtam volna, lehet az elsőre megyek, de azért ez se lenne egy gyenge setlist a From, Ride, Ktulu hármassal.

Azért a Whiplash mellé még betennék majd az összes Kill 'Em All számot, na az ütne.
De vagy a Hit the Lights vagy a Motorbreath jöhetne még.
15 napja
kijo New Orleans Saints 581
nem gondoltam volna, hogy látni fogom valaha is élőben a Metallicát, de örülök, hogy tegnap sikerült ezt megcáfolni
törölt kristof
Jó dolgod volt, Creeping Death-szel kezdtek, mint anno '10-ben 😊
Akkor a jegy 13.500 forint volt.

Holnap nemtom mi lesz, de azt mondják, hogy ugyanez a setlist volt a frankfurti koncerten is.
Lúdas Solymi
Itt megtudod nézni:
 www.setlist.fm/search?artist=3bd680c8&tour=3dff98b
16 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
nem gondoltam volna, hogy látni fogom valaha is élőben a Metallicát, de örülök, hogy tegnap sikerült ezt megcáfolni
törölt kristof
Jó dolgod volt, Creeping Death-szel kezdtek, mint anno '10-ben 😊
Akkor a jegy 13.500 forint volt.

Holnap nemtom mi lesz, de azt mondják, hogy ugyanez a setlist volt a frankfurti koncerten is.
Lúdas Solymi
A Márhívót többen ismerik mint a Totális Metált. Remélem szól nekik valaki.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
16 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
nem gondoltam volna, hogy látni fogom valaha is élőben a Metallicát, de örülök, hogy tegnap sikerült ezt megcáfolni
törölt kristof
Jó dolgod volt, Creeping Death-szel kezdtek, mint anno '10-ben 😊
Akkor a jegy 13.500 forint volt.

Holnap nemtom mi lesz, de azt mondják, hogy ugyanez a setlist volt a frankfurti koncerten is.
16 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 695 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
nem gondoltam volna, hogy látni fogom valaha is élőben a Metallicát, de örülök, hogy tegnap sikerült ezt megcáfolni
törölt kristof
Én szombaton megyek. 8 évvel ezelőtti extrán emlékezetes volt, az Arénából szaladtam a szülőszobára, másnap hajnalra született meg a gyerek.😊
zavi27
Most vasárnap kistestvér?
szaba
Én nem tudok róla😛
zavi27
Fogantatás még lehet
16 napja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 732 — Amerikai sportok rajongója
nem gondoltam volna, hogy látni fogom valaha is élőben a Metallicát, de örülök, hogy tegnap sikerült ezt megcáfolni
törölt kristof
Én szombaton megyek. 8 évvel ezelőtti extrán emlékezetes volt, az Arénából szaladtam a szülőszobára, másnap hajnalra született meg a gyerek.😊
zavi27
Most vasárnap kistestvér?
szaba
Én nem tudok róla😛
16 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
nem gondoltam volna, hogy látni fogom valaha is élőben a Metallicát, de örülök, hogy tegnap sikerült ezt megcáfolni
törölt kristof
A Pokolgép szám mókás volt...
Lehet szombatra is lesz valami meglepetés...
gyurczi
Paksi Endre support.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)