Könyvek, színház

19 feliratkozó

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Apósom javaslatára elkezdtem olvasni Benedek István - Aranyketrec c. könyvét. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Remek könyv.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
A 3 Jack McDevitt is megéri, tavaly jelentek meg. (Született stratéga, Polaris, Elveszett kolónia)

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyébként a tesókodex is csak lehúzás... Egy oldalon szerepel a 2 sornyi kódex, amit (akit annyira érdekelt) már rég elolvasta a neten az összeset. Szerintem ritka gyenge az is... Viszont úgylátszik ezek kellenek a népnek, mert a Szütyiő és a Tesókódex is a legjobban fogyott könyvek között van...

Ha már humor akkor nekem Dolák-Saly könyve tetszett. Amúgymeg Heinlein: A hold börtönében az egyik legjobb SF regény amit olvastam. Nemsokára pedig jön Stephenson: Gyémántkor és Clarke: A mars titka című regénye. Ezek már megérik a pénzüket. 😉
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nemtom volt-e már téma, de most mi ez a Barney Stinson - Tesókódex? 😮 Láttam egyik nap a libriben 1-2 ezerért, de nem volt alkalmam belenézni. Netán az itteni hárdkód himym fanok közül megvan valakinek? 😛fetomy
nem vagyok hardcore fan, sőt még himym-et se nézek, de megvan angolul, ha kell, átküldöm (olvastam magyarul is, szerintem elég gáz lett a fordítás)JJ Tiller
óh, köszi, meg sem fordult a fejemben netről beszerezni vmiért, de Schleck eszembe juttatta, úgyhogy már nekem is megvan 😊
akkor előbb elolvasom angolul, aztán szörnyűlködök a magyaron.. 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nemtom volt-e már téma, de most mi ez a Barney Stinson - Tesókódex? 😮 Láttam egyik nap a libriben 1-2 ezerért, de nem volt alkalmam belenézni. Netán az itteni hárdkód himym fanok közül megvan valakinek? 😛fetomy
nem vagyok hardcore fan, sőt még himym-et se nézek, de megvan angolul, ha kell, átküldöm (olvastam magyarul is, szerintem elég gáz lett a fordítás)JJ Tiller
Magyarul is fent van a pdf sok helyen. Elég a googlebe beírni.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Nemtom volt-e már téma, de most mi ez a Barney Stinson - Tesókódex? 😮 Láttam egyik nap a libriben 1-2 ezerért, de nem volt alkalmam belenézni. Netán az itteni hárdkód himym fanok közül megvan valakinek? 😛fetomy
nem vagyok hardcore fan, sőt még himym-et se nézek, de megvan angolul, ha kell, átküldöm (olvastam magyarul is, szerintem elég gáz lett a fordítás)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Igen, meglovagolják a sikert, az egész brancs nekifogott írni. Kár, hogy szar, én szeretem őket.

Dexterhez, én sorozatot nem láttam, de a könyvekből első (kettő) elmegy, 3-4 szerintem ergya.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
ha valaki fontolgatná, véletlenül se vegye meg Kiss Ádám könyvét, volt alkalmam beleolvasni, az utóbbi idők egyik legnagyobb lehúzásaJJ Tiller
Ne bántsd a szerencsieket 😀 Egyébként szerintem most kiadták nekik, hogy mindenki írjon könyvet, KAP is most írt... Szerintem is elég felesleges.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nemtom volt-e már téma, de most mi ez a Barney Stinson - Tesókódex? 😮 Láttam egyik nap a libriben 1-2 ezerért, de nem volt alkalmam belenézni. Netán az itteni hárdkód himym fanok közül megvan valakinek? 😛
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
ha valaki fontolgatná, véletlenül se vegye meg Kiss Ádám könyvét, volt alkalmam beleolvasni, az utóbbi idők egyik legnagyobb lehúzása


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nagyon bejövős a Dexter könyv. Az első hármat rendeltem meg, az elsővel végeztem már majdnem. Szinte teljesen átvették az első évadba, de úgy tudom a többi könyv már teljesen más 😊tenorx
Japp, nem tudtak megegyezni így a sorozat más úton haladt tovább.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nagyon bejövős a Dexter könyv. Az első hármat rendeltem meg, az elsővel végeztem már majdnem. Szinte teljesen átvették az első évadba, de úgy tudom a többi könyv már teljesen más 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valaki olvasta a Sirius Sparrow: Deviáns játékok című könyvet? Rövid véleménye (ne a guglis, személyesre lennék kíváncsi inkább)?
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ha a szerző kezdeti szárnypróbálgatásai is érdekelnek, akkor Majomház (novelláskötet) vagy Utópia 14.
Nekem a Hókuszpókusz is nagyon bejött.
Nekam a top 3: Az ötös számú vágóhíd, Hókuszpókusz és talán a Börleszk.




több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Ízlések, és pofonok.
Ez a 4 legjobb Vonnegut könyv 😊
Az Éj anyánk az amerikai nácis, igen.
Amúgy érdemes elolvasni ezeket a könyveket "felnőttfejjel" is. Én is először kamaszként olvastam, pl a Vágóhidat, Bajnokok reggelijét, és akkor nálam is más volt a sorrend.Sobri Jóska
kamaszként nem olvastam ilyeneket. Mindet már 20 éves korom után, tehát annyira nem régen nyomtam 😊
De abszolút a Kékszakáll a kedvenc. Rabo Karabekian-nal 😊
A kedvenc beszólásom meg az utolsó könyvében a hazátlan emberben volt.
"Beperelem a British American Tobacco-t, mert rá van írva a dobozra hogy a dohányzást halált okoz, de hiába szívok el 70 éve minden nap legalább egy doboz Pall Mall-t még mindig élek"haromt
Sok jó idézet van tőle, amire emlékszem:
“The only difference between Bush and Hitler, is that Hitler was elected.”Sobri Jóska
Csip-csirip 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ízlések, és pofonok.
Ez a 4 legjobb Vonnegut könyv 😊
Az Éj anyánk az amerikai nácis, igen.
Amúgy érdemes elolvasni ezeket a könyveket "felnőttfejjel" is. Én is először kamaszként olvastam, pl a Vágóhidat, Bajnokok reggelijét, és akkor nálam is más volt a sorrend.Sobri Jóska
kamaszként nem olvastam ilyeneket. Mindet már 20 éves korom után, tehát annyira nem régen nyomtam 😊
De abszolút a Kékszakáll a kedvenc. Rabo Karabekian-nal 😊
A kedvenc beszólásom meg az utolsó könyvében a hazátlan emberben volt.
"Beperelem a British American Tobacco-t, mert rá van írva a dobozra hogy a dohányzást halált okoz, de hiába szívok el 70 éve minden nap legalább egy doboz Pall Mall-t még mindig élek"haromt
Sok jó idézet van tőle, amire emlékszem:
“The only difference between Bush and Hitler, is that Hitler was elected.”

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ízlések, és pofonok.
Ez a 4 legjobb Vonnegut könyv 😊
Az Éj anyánk az amerikai nácis, igen.
Amúgy érdemes elolvasni ezeket a könyveket "felnőttfejjel" is. Én is először kamaszként olvastam, pl a Vágóhidat, Bajnokok reggelijét, és akkor nálam is más volt a sorrend.Sobri Jóska
kamaszként nem olvastam ilyeneket. Mindet már 20 éves korom után, tehát annyira nem régen nyomtam 😊
De abszolút a Kékszakáll a kedvenc. Rabo Karabekian-nal 😊
A kedvenc beszólásom meg az utolsó könyvében a hazátlan emberben volt.
"Beperelem a British American Tobacco-t, mert rá van írva a dobozra hogy a dohányzást halált okoz, de hiába szívok el 70 éve minden nap legalább egy doboz Pall Mall-t még mindig élek"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
könyvekről jutott eszembe a napokban sikerült befejznem a gsn által küldött
Stewart Mandel: Bowls, Polls, and Tattered Souls: Tackling the Chaos and Controversy that Reign Over College Football c. könyvét. tanulságos volt az biztos ajánlom mindenkinek akit kicsit jobban érdekel a college foci
és mégegyszer nagyon köszi gsn 😉
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
huhh, az ötös számú vágóhíd szerintem a legjobb könyv, amit valaha olvastam... persze nincs még könyvtárnyi anyag a hátam mögött, de jelen pillanatban nehezen tudom elképzelni, hogy ennél felkavaróbb, de egyben szórakoztatóbb művel találkozzak...JJ Tiller
Azért van még Vonnegutnak jópár könyve, és sok közülük -szerintem- azért jobb mint a Slaughterhouse 5.
Pl. a Bajnokok reggelije, Mesterlövész, Éj anyánk, Börtöntöltelék.Sobri Jóska
És felsoroltad a rossz Vonnegut könyveket 😛
A Kékszakáll és a Macsakabölcső a két legjobb az Ötös számú vágóhídon kívül. Persze mindenkinek más az ízlése. Az éj anyánk ugye az amerikai nácis? Már elég rég olvastam őket így keveremharomt
Ízlések, és pofonok.
Ez a 4 legjobb Vonnegut könyv 😊
Az Éj anyánk az amerikai nácis, igen.
Amúgy érdemes elolvasni ezeket a könyveket "felnőttfejjel" is. Én is először kamaszként olvastam, pl a Vágóhidat, Bajnokok reggelijét, és akkor nálam is más volt a sorrend.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
huhh, az ötös számú vágóhíd szerintem a legjobb könyv, amit valaha olvastam... persze nincs még könyvtárnyi anyag a hátam mögött, de jelen pillanatban nehezen tudom elképzelni, hogy ennél felkavaróbb, de egyben szórakoztatóbb művel találkozzak...JJ Tiller
Azért van még Vonnegutnak jópár könyve, és sok közülük -szerintem- azért jobb mint a Slaughterhouse 5.
Pl. a Bajnokok reggelije, Mesterlövész, Éj anyánk, Börtöntöltelék.Sobri Jóska
És felsoroltad a rossz Vonnegut könyveket 😛
A Kékszakáll és a Macsakabölcső a két legjobb az Ötös számú vágóhídon kívül. Persze mindenkinek más az ízlése. Az éj anyánk ugye az amerikai nácis? Már elég rég olvastam őket így keverem
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
huhh, az ötös számú vágóhíd szerintem a legjobb könyv, amit valaha olvastam... persze nincs még könyvtárnyi anyag a hátam mögött, de jelen pillanatban nehezen tudom elképzelni, hogy ennél felkavaróbb, de egyben szórakoztatóbb művel találkozzak...JJ Tiller
Azért van még Vonnegutnak jópár könyve, és sok közülük -szerintem- azért jobb mint a Slaughterhouse 5.
Pl. a Bajnokok reggelije, Mesterlövész, Éj anyánk, Börtöntöltelék.Sobri Jóska
Galápagos, Macskabölcső, Hazátlan ember... jópárat olvastam tőle, de ez nálam magasan visz mindentJJ Tiller
Ezek valóbban a gyengébbek 😊
Nem is ezeket írtam 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
huhh, az ötös számú vágóhíd szerintem a legjobb könyv, amit valaha olvastam... persze nincs még könyvtárnyi anyag a hátam mögött, de jelen pillanatban nehezen tudom elképzelni, hogy ennél felkavaróbb, de egyben szórakoztatóbb művel találkozzak...JJ Tiller
Azért van még Vonnegutnak jópár könyve, és sok közülük -szerintem- azért jobb mint a Slaughterhouse 5.
Pl. a Bajnokok reggelije, Mesterlövész, Éj anyánk, Börtöntöltelék.Sobri Jóska
Galápagos, Macskabölcső, Hazátlan ember... jópárat olvastam tőle, de ez nálam magasan visz mindent


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
huhh, az ötös számú vágóhíd szerintem a legjobb könyv, amit valaha olvastam... persze nincs még könyvtárnyi anyag a hátam mögött, de jelen pillanatban nehezen tudom elképzelni, hogy ennél felkavaróbb, de egyben szórakoztatóbb művel találkozzak...JJ Tiller
Azért van még Vonnegutnak jópár könyve, és sok közülük -szerintem- azért jobb mint a Slaughterhouse 5.
Pl. a Bajnokok reggelije, Mesterlövész, Éj anyánk, Börtöntöltelék.

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
huhh, az ötös számú vágóhíd szerintem a legjobb könyv, amit valaha olvastam... persze nincs még könyvtárnyi anyag a hátam mögött, de jelen pillanatban nehezen tudom elképzelni, hogy ennél felkavaróbb, de egyben szórakoztatóbb művel találkozzak...JJ Tiller
Valóban hatalmas alkotás, nekem is elképesztően tetszett, amikor még tavaly olvastam. 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
huhh, az ötös számú vágóhíd szerintem a legjobb könyv, amit valaha olvastam... persze nincs még könyvtárnyi anyag a hátam mögött, de jelen pillanatban nehezen tudom elképzelni, hogy ennél felkavaróbb, de egyben szórakoztatóbb művel találkozzak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal