Könyvek, színház

19 feliratkozó

több mint 13 éve
doka San Francisco 49ers 111
Remélem bele tartozik ebbe a témába, amit írni fogok. Nem rég indítottam egy blogot, amiben többnyire az írással foglalkozok. Mert végülis azért indítottam, mivel megjelent a regényem, és ami nem került be a regénybe azokat írogatom oda. Meg írok egy kicsit az amerikai fociról is. Ez az a két téma amiről úgy gondolom, hogy értek hozzá. 😀
Itt a link: https://robbantea.wordpress.com/ Remélem tetszik. 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nézz utána vaterán, én a nehezen fellelhető könyveket mindig onnan szerzem beJJ Tiller
Ott sincs sajnos, csak a II és III 😕tenorx
Nekem megvan az I. kötet. Ha érdekel még a dolog, el tudom neked passzolni.Szabler
Ohh, ezügyben biztos, hogy keresni foglak 😊
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Mivel kigondoltam, hogy én akkor most megveszem a Szukits kiadó gondozásában megjelent Lovecraft összes művek I-II-IIIt, így nyilván nem lehet sehol kapni az elsőt 😕tenorx
nézz utána vaterán, én a nehezen fellelhető könyveket mindig onnan szerzem beJJ Tiller
Ott sincs sajnos, csak a II és III 😕tenorx
Nekem megvan az I. kötet. Ha érdekel még a dolog, el tudom neked passzolni.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😀 Megköszönném 😊tenorx
Sajna itt sincs. :/

Viszont majdnem kisértésbe estem, mert találtam Lando Calrissian trilógiát és egy csomó Agatha Christiet, de uralkodtam magamon így nem vsároltam a nyakamra még 5 könyvet, csak a régi puha fedeles AC regényeket cseréltem be ráfizetéssel a keményfedelesekre... 😀süti
😀 Nekem bevallom nincs egy Agatha Christie regényem sem meg, de könyvtárból szerintem olvastam regényei legalább 80%át.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
😀 Megköszönném 😊tenorx
Sajna itt sincs. :/

Viszont majdnem kisértésbe estem, mert találtam Lando Calrissian trilógiát és egy csomó Agatha Christiet, de uralkodtam magamon így nem vsároltam a nyakamra még 5 könyvet, csak a régi puha fedeles AC regényeket cseréltem be ráfizetéssel a keményfedelesekre... 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez is megvolt már süti, 3-4 antikváriumot átnéztem, meg a fórumokat is 😕
Asimov összes mindegyik kötete megvan, annak nagyon örülök 😊tenorx
Holnap megyek antikba úgyis bakelitekért, majd megnézem neked is a Lovecraftot.

Asimovnak örülhetsz én pont lekéstem róla, mert lefoglalt a Lem összes. 😀süti
😀 Megköszönném 😊
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez is megvolt már süti, 3-4 antikváriumot átnéztem, meg a fórumokat is 😕
Asimov összes mindegyik kötete megvan, annak nagyon örülök 😊tenorx
Holnap megyek antikba úgyis bakelitekért, majd megnézem neked is a Lovecraftot.

Asimovnak örülhetsz én pont lekéstem róla, mert lefoglalt a Lem összes. 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A kiadóban mindig van elfekvő példány, próbáld felvenni velük a kapcsolatot.Dzsokijuing
Ha nem válna be akkor marad a gugli "Lovecraft összes I" és átnézni egy csomó fórumot. Én így szoktam ráakadni keresett könyvekre.
Antikváriumok különösen ajánlottak. Én Asimov összest találtam nemrég, az még ritkább is, Pesten meg gondolom több antikvárium is van.
Végső megoldásként pedig meg kell várni a karácsonyt, akkor tuti újranyomják. Bár a szukitsnál nem vagyok benne biztos, de ennyi eszük csak van. 😐süti
Ez is megvolt már süti, 3-4 antikváriumot átnéztem, meg a fórumokat is 😕
Asimov összes mindegyik kötete megvan, annak nagyon örülök 😊
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nekem meg van tőle az I. kötet, én meg pont a III-at keresem. Különben meg épp ma álltam neki Vonnegut: Hamvaskék sárkánynak.doka
a III. nagyobb könyvesboltokban kapható még.

Nekem szerdán jön egy Stephen King Dolores, Blaze, Tűzgyújtó illetve A. C. Clarke A város és a csillagok és a Szigetek az égben könyvcsomag. :rolleyes:

Remélem a hónapot még kihúzom velük. :cool:
több mint 13 éve
doka San Francisco 49ers 111
Nekem meg van tőle az I. kötet, én meg pont a III-at keresem. Különben meg épp ma álltam neki Vonnegut: Hamvaskék sárkánynak.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A kiadóban mindig van elfekvő példány, próbáld felvenni velük a kapcsolatot.Dzsokijuing
Ha nem válna be akkor marad a gugli "Lovecraft összes I" és átnézni egy csomó fórumot. Én így szoktam ráakadni keresett könyvekre.
Antikváriumok különösen ajánlottak. Én Asimov összest találtam nemrég, az még ritkább is, Pesten meg gondolom több antikvárium is van.
Végső megoldásként pedig meg kell várni a karácsonyt, akkor tuti újranyomják. Bár a szukitsnál nem vagyok benne biztos, de ennyi eszük csak van. 😐
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 162 — Saturday Night Lights
Mivel kigondoltam, hogy én akkor most megveszem a Szukits kiadó gondozásában megjelent Lovecraft összes művek I-II-IIIt, így nyilván nem lehet sehol kapni az elsőt 😕tenorx
nézz utána vaterán, én a nehezen fellelhető könyveket mindig onnan szerzem beJJ Tiller
Ott sincs sajnos, csak a II és III 😕tenorx
A kiadóban mindig van elfekvő példány, próbáld felvenni velük a kapcsolatot.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mivel kigondoltam, hogy én akkor most megveszem a Szukits kiadó gondozásában megjelent Lovecraft összes művek I-II-IIIt, így nyilván nem lehet sehol kapni az elsőt 😕tenorx
nézz utána vaterán, én a nehezen fellelhető könyveket mindig onnan szerzem beJJ Tiller
Ott sincs sajnos, csak a II és III 😕
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Mivel kigondoltam, hogy én akkor most megveszem a Szukits kiadó gondozásában megjelent Lovecraft összes művek I-II-IIIt, így nyilván nem lehet sehol kapni az elsőt 😕tenorx
nézz utána vaterán, én a nehezen fellelhető könyveket mindig onnan szerzem be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mivel kigondoltam, hogy én akkor most megveszem a Szukits kiadó gondozásában megjelent Lovecraft összes művek I-II-IIIt, így nyilván nem lehet sehol kapni az elsőt 😕
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Állattemető

King ismét nagyot alkotott. Nálam a top5ben van a King könyvek között.

Borzasztóan lehangoló mű, de valahogyan mégis az életről szól.
Arról, hogy minél jobban akarsz valamit, annál biztosabb, hogy elveszíted, nem sikerül.
Az életről, hogy bármennyire is a jót szeretnéd magadnak, úgyis a rosszat zúdítod a nyakadba. Mert bármit teszel, végső soron veszítesz.

Az "alcím" pedig mindennél jobban jellemzi a könyvet: "Sometimes dead is better."
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A gyermekkor végére esett a választásom. 😛süti
Amit nem bántam meg, az egyik legjobb sci-fi amit eddig olvastam.
Ha netán bővebben is érdekelne: http://konyvmolyz.web4.hu/cikk/arthur-c-clarke-a-gyermekkor-vege

Most pedig végre befejezhetem a Csontkollekciót. 😊
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az alábbi könyvek közül szerintetek melyik a legjobb?

Arthur C. Clarke: Mélység
Clive Barker: Abarat
Jack McDevitt: Született stratéga
Jean-Claude Dunyach: Halott csillagok
Arthur C. Clarke: A gyermekkor vége

Esetleg aki sok Galaktikás könyvet olvas és tud ajánlani ezeken kívül mást a kiadótól az is érdekelne.süti
A gyermekkor végére esett a választásom. 😛
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az alábbi könyvek közül szerintetek melyik a legjobb?

Arthur C. Clarke: Mélység
Clive Barker: Abarat
Jack McDevitt: Született stratéga
Jean-Claude Dunyach: Halott csillagok
Arthur C. Clarke: A gyermekkor vége

Esetleg aki sok Galaktikás könyvet olvas és tud ajánlani ezeken kívül mást a kiadótól az is érdekelne.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ma du. egykor kihirdetik az irodalmi Nobel-díj nyertesét. Nagy kedvenceim, Murakami Haruki és Cormac McCarthy is az esélyesek között, de a favorit egy kenyai.
http://konyves.blog.hu/2010/10/06/nobel_deathmatch_a_kimondhatatlan_nevu_kenyai_vs_az_amerikai_legendaDzsokijuing
Vargas Llosa lett a dijazott.. meglepoen nagynevu iro, de bevallom semmit nem olvastam tole (Marqueztol inkabb)
Na majd most ugyis ujranyomjak az osszes konyvet olcson 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 162 — Saturday Night Lights
Ma du. egykor kihirdetik az irodalmi Nobel-díj nyertesét. Nagy kedvenceim, Murakami Haruki és Cormac McCarthy is az esélyesek között, de a favorit egy kenyai.
http://konyves.blog.hu/2010/10/06/nobel_deathmatch_a_kimondhatatlan_nevu_kenyai_vs_az_amerikai_legenda

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azt még sajnos nem olvastam, előbb a klasszikus ismert regényeivel kezdtem, kezdek, de annak idején az alapján figyeltem fel rá😊 majd el fogom olvasni mindenképp!zavi27
Majd ha eljutsz odáig majd írd meg milyen. 😊

Ma olvastam ki a Hasznos holmikat. Észméletlen jól meg van írva. Teljesen beleéltem magam Castle Rock kisváros életébe, pont annyi háttérinfó mindenkiről amennyi kell, változatos karakterek, kiváncsiság fenntartása, meglepő fordulatok. Simán az egyik legjobb King könyv.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
Koszi az infokat. grishameket olvasok mostanaban azok bejonnek, es kb. ezeket neztem hasonlonak elozetesen, vagy legalabbis egymas konyveit ezek dicserik. 😊zavi27
Ha Grisham tetszik, akkor az fent említett művek is tetszeni fognak szerintem.

Grisham az "Egy amerikai Pármában" c. könyvét olvastad?
Kéne róla egy kis info, hogy felírjam-e a listámra. 😊
Felkeltette az érdeklődésem az amerikai focis sztori.süti
Azt még sajnos nem olvastam, előbb a klasszikus ismert regényeivel kezdtem, kezdek, de annak idején az alapján figyeltem fel rá😊 majd el fogom olvasni mindenképp!
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Koszi az infokat. grishameket olvasok mostanaban azok bejonnek, es kb. ezeket neztem hasonlonak elozetesen, vagy legalabbis egymas konyveit ezek dicserik. 😊zavi27
Ha Grisham tetszik, akkor az fent említett művek is tetszeni fognak szerintem.

Grisham az "Egy amerikai Pármában" c. könyvét olvastad?
Kéne róla egy kis info, hogy felírjam-e a listámra. 😊
Felkeltette az érdeklődésem az amerikai focis sztori.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
Michael Connelly, Harlan Coben, Jeff Abbott harmasrol tudnatok 1-2 mondatos jellemzest irni, melyik milyen, olvastatok-e mar toluk?zavi27
Még nem olvastam a könyveiket, de hallottam róluk.
Coben és Abbottot nagyon dicsérik az izgalmas sztorikért és egy nap alatt végig olvasod, mert egyszerűen nem tudod lerakni.
Coben Az erdő és Abbott Pánik című regényét tudnám ajánlani, ha izgalmas és lebilincselő krimire/thrillerre vágysz.süti
Koszi az infokat. grishameket olvasok mostanaban azok bejonnek, es kb. ezeket neztem hasonlonak elozetesen, vagy legalabbis egymas konyveit ezek dicserik. 😊