Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kosárlabda

16 feliratkozó

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
hát kurva nehéz lesz ebből a gödörből kijönni amit maguknak ástak. de ha van csapt akik meg tudják fordítani azok ők. Perl 2 meccse kibaszott nagy 0. mondjuk azért kapták ma rendesen a hazait a szolnokiak.
petey


Zolinak nemrég született gyereke, gondolom fejre állt tőle teljesen.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
hát kurva nehéz lesz ebből a gödörből kijönni amit maguknak ástak. de ha van csapt akik meg tudják fordítani azok ők. Perl 2 meccse kibaszott nagy 0. mondjuk azért kapták ma rendesen a hazait a szolnokiak.

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom mi van a Falcoval. Márciusig toronymagasan a legjobb ffi kosárlabda csapat volt kishazánkban. Mindenkit vertek itthon, sőt az európai kupaporondon olyan messzire jutottak, ahova még magyar ffi kosárcsapat emlékeim szerint nem jutott. Aztán jött az április... Olyan csapatokkal szenvedtek, akik az alsóházban vannak jelenleg. Kikaptak a 8. Albától a rájátszásban, a döntő első meccsén amit műveltek nincsenek szavak. De azért ahogy ezt az utolsó 5 percet lehozták, az is wtf. Érdekes, nagyon érdekes...
több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Ezt nem hiszem el. Na, most már nem a Falco az esélyesebb
Assurbanapli
ha rendbe rakják a fejeket, akkor megfordítják, ezt a mait is ők kúrták el
NB2
Perl nélkül? Márpedig őt már nem szabadna pályára engedni.
Elvileg persze valamennyire tudná pótolni Konakov, de kérdés, hogy akarja-e. Most pl a fejemet fogtam, amikor visszaküldte az utolsó két percre. Aztán el is adta a labdát.
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ezt nem hiszem el. Na, most már nem a Falco az esélyesebb
Assurbanapli
ha rendbe rakják a fejeket, akkor megfordítják, ezt a mait is ők kúrták el
NB2
Szolnokiként remélem nem....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Ezt nem hiszem el. Na, most már nem a Falco az esélyesebb
Assurbanapli
ha rendbe rakják a fejeket, akkor megfordítják, ezt a mait is ők kúrták el
több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Ezt nem hiszem el. Na, most már nem a Falco az esélyesebb
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Haha, hülye Falco
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Mekkorát játszott az Olaj
több mint 1 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Az mi volt Olaj😃😃😃
több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
én nem tudom, hogy ez a Paks hogy volt 2., de én amikor belenéztem, semmi tudatosság nem volt a játékukban, Lockett például folyton úgy pattogtatott, hogy borított, szörnyű 😕
NB2
Benke az alapszakaszban azért kurva jól nyomta, a PO-ban semmi, terített betli a gyerek. mondjuk volt egy vállsérülése, de kb pontot nem dobott erre ráemeli a hero triplát 😀 Chandler meg tehetséges gyerek, de tipikus amcsi. nála a labda, pattogtat, ráemeli. alapszakaszban belefért.

amúgy ilyen kibaszott nagy hazait mint kapott az Olaj. alapból is vicc a hazai játékvezetés, de amíg a Szolnoknál alig fújtak valamit, a falthatár a Paksnál lejjebb volt. plusz múltkor is kiszórták meg most is az egyik alapembert Paksnál.

mindegy is, akárki kerül a döntőbe a Falco ellen az a második.
petey
Ha a Falco megint kifog egy-két olyan meccset, mint amilyen a ZTE elleni harmadik volt, az Olaj meg felszívja magát a döntőbe jutástól, akkor még lehet szoros.
Assurbanapli
áh, max 1 meccset látok hogy bukik a Falco, mint az Alba ellen. bár ott a 4. is karcos volt a Falconak.
minőségibb a padja a szhelyieknek.
plusz ők azért egy BL-ben pallérozódnak, tudnak védekezni. a szolnoki "kemény" védekezés a falthatáron túl van sokszor, csak a rigókon múlik mennyit engednek. tippre ezeket fújni fogják az Olajnak.
petey
Hát, bejött, amit írtam, borzalmasan szarul játszott a Falco, jellemző adat, hogy Perl 8 (!) pontig jutott. Ezzel el is vette az Olaj a pályaelőnyt, innen elég érdekes lesz a párharc.
Assurbanapli
Szóval a Falco idáig egyetlen meccset vesztett, azt sem az Olaj ellen (őket máig háromból háromszor verték), de még érdekes lehet a párharc? Ilyenkor szokott innen söpörni az erősebbik csapat...
slowmotion
Láttad a mai meccset? Teljes csőd volt. Konakov is csak nézett, nem kért időt, csak amikor már mindegy volt. Innen felállni nem olyan egyszerű ám. A szolnokiak meg teljes joggal óriási önbizalmat építettek azzal, hogy kiverték a Paksot, most meg lealázták a Falcot. Képzelheted, milyen hangulat lesz kedden a Tisza partján.
Ezzel együtt azt mondom, hogy a Falco az esélyes még mindig, de már nem vagyok biztos benne.
Assurbanapli
még egyszer nem fog ilyen dobószázalékot bemutatni a Falco szerintem, és azért ki fog jönni hogy a szhelyiek egy hetet tudtak pihenni. tuti az ütött vissza, hogy nem voltak ritmusban.
azért a Szolnok erősen szarba nyúlt jópár dobással. nekik a kurva nagy fogásuk Aimaq idén. a legjobb center aki Mo-n játszott mostanság. nem kedvencem egyik sem, de inkább a Falco Pongó Marci miatt. Lukács Norbi ugye fehérvári de ahogy elment innen, mnt egy hisztis picsa, ne is nyerjen semmit.
petey
Az Olaj szerintem sem játszott kiemelkedően jól. Nekik átlagos napjuk volt. Csak azért nyertek ennyire, mert a Falco mind támadásban, mind védekezésben csapnivaló volt.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
én nem tudom, hogy ez a Paks hogy volt 2., de én amikor belenéztem, semmi tudatosság nem volt a játékukban, Lockett például folyton úgy pattogtatott, hogy borított, szörnyű 😕
NB2
Benke az alapszakaszban azért kurva jól nyomta, a PO-ban semmi, terített betli a gyerek. mondjuk volt egy vállsérülése, de kb pontot nem dobott erre ráemeli a hero triplát 😀 Chandler meg tehetséges gyerek, de tipikus amcsi. nála a labda, pattogtat, ráemeli. alapszakaszban belefért.

amúgy ilyen kibaszott nagy hazait mint kapott az Olaj. alapból is vicc a hazai játékvezetés, de amíg a Szolnoknál alig fújtak valamit, a falthatár a Paksnál lejjebb volt. plusz múltkor is kiszórták meg most is az egyik alapembert Paksnál.

mindegy is, akárki kerül a döntőbe a Falco ellen az a második.
petey
Ha a Falco megint kifog egy-két olyan meccset, mint amilyen a ZTE elleni harmadik volt, az Olaj meg felszívja magát a döntőbe jutástól, akkor még lehet szoros.
Assurbanapli
áh, max 1 meccset látok hogy bukik a Falco, mint az Alba ellen. bár ott a 4. is karcos volt a Falconak.
minőségibb a padja a szhelyieknek.
plusz ők azért egy BL-ben pallérozódnak, tudnak védekezni. a szolnoki "kemény" védekezés a falthatáron túl van sokszor, csak a rigókon múlik mennyit engednek. tippre ezeket fújni fogják az Olajnak.
petey
Hát, bejött, amit írtam, borzalmasan szarul játszott a Falco, jellemző adat, hogy Perl 8 (!) pontig jutott. Ezzel el is vette az Olaj a pályaelőnyt, innen elég érdekes lesz a párharc.
Assurbanapli
Szóval a Falco idáig egyetlen meccset vesztett, azt sem az Olaj ellen (őket máig háromból háromszor verték), de még érdekes lehet a párharc? Ilyenkor szokott innen söpörni az erősebbik csapat...
slowmotion
Láttad a mai meccset? Teljes csőd volt. Konakov is csak nézett, nem kért időt, csak amikor már mindegy volt. Innen felállni nem olyan egyszerű ám. A szolnokiak meg teljes joggal óriási önbizalmat építettek azzal, hogy kiverték a Paksot, most meg lealázták a Falcot. Képzelheted, milyen hangulat lesz kedden a Tisza partján.
Ezzel együtt azt mondom, hogy a Falco az esélyes még mindig, de már nem vagyok biztos benne.
Assurbanapli
még egyszer nem fog ilyen dobószázalékot bemutatni a Falco szerintem, és azért ki fog jönni hogy a szhelyiek egy hetet tudtak pihenni. tuti az ütött vissza, hogy nem voltak ritmusban.
azért a Szolnok erősen szarba nyúlt jópár dobással. nekik a kurva nagy fogásuk Aimaq idén. a legjobb center aki Mo-n játszott mostanság. nem kedvencem egyik sem, de inkább a Falco Pongó Marci miatt. Lukács Norbi ugye fehérvári de ahogy elment innen, mnt egy hisztis picsa, ne is nyerjen semmit.

több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
én nem tudom, hogy ez a Paks hogy volt 2., de én amikor belenéztem, semmi tudatosság nem volt a játékukban, Lockett például folyton úgy pattogtatott, hogy borított, szörnyű 😕
NB2
Benke az alapszakaszban azért kurva jól nyomta, a PO-ban semmi, terített betli a gyerek. mondjuk volt egy vállsérülése, de kb pontot nem dobott erre ráemeli a hero triplát 😀 Chandler meg tehetséges gyerek, de tipikus amcsi. nála a labda, pattogtat, ráemeli. alapszakaszban belefért.

amúgy ilyen kibaszott nagy hazait mint kapott az Olaj. alapból is vicc a hazai játékvezetés, de amíg a Szolnoknál alig fújtak valamit, a falthatár a Paksnál lejjebb volt. plusz múltkor is kiszórták meg most is az egyik alapembert Paksnál.

mindegy is, akárki kerül a döntőbe a Falco ellen az a második.
petey
Ha a Falco megint kifog egy-két olyan meccset, mint amilyen a ZTE elleni harmadik volt, az Olaj meg felszívja magát a döntőbe jutástól, akkor még lehet szoros.
Assurbanapli
áh, max 1 meccset látok hogy bukik a Falco, mint az Alba ellen. bár ott a 4. is karcos volt a Falconak.
minőségibb a padja a szhelyieknek.
plusz ők azért egy BL-ben pallérozódnak, tudnak védekezni. a szolnoki "kemény" védekezés a falthatáron túl van sokszor, csak a rigókon múlik mennyit engednek. tippre ezeket fújni fogják az Olajnak.
petey
Hát, bejött, amit írtam, borzalmasan szarul játszott a Falco, jellemző adat, hogy Perl 8 (!) pontig jutott. Ezzel el is vette az Olaj a pályaelőnyt, innen elég érdekes lesz a párharc.
Assurbanapli
Szóval a Falco idáig egyetlen meccset vesztett, azt sem az Olaj ellen (őket máig háromból háromszor verték), de még érdekes lehet a párharc? Ilyenkor szokott innen söpörni az erősebbik csapat...
slowmotion
Láttad a mai meccset? Teljes csőd volt. Konakov is csak nézett, nem kért időt, csak amikor már mindegy volt. Innen felállni nem olyan egyszerű ám. A szolnokiak meg teljes joggal óriási önbizalmat építettek azzal, hogy kiverték a Paksot, most meg lealázták a Falcot. Képzelheted, milyen hangulat lesz kedden a Tisza partján.
Ezzel együtt azt mondom, hogy a Falco az esélyes még mindig, de már nem vagyok biztos benne.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
én nem tudom, hogy ez a Paks hogy volt 2., de én amikor belenéztem, semmi tudatosság nem volt a játékukban, Lockett például folyton úgy pattogtatott, hogy borított, szörnyű 😕
NB2
Benke az alapszakaszban azért kurva jól nyomta, a PO-ban semmi, terített betli a gyerek. mondjuk volt egy vállsérülése, de kb pontot nem dobott erre ráemeli a hero triplát 😀 Chandler meg tehetséges gyerek, de tipikus amcsi. nála a labda, pattogtat, ráemeli. alapszakaszban belefért.

amúgy ilyen kibaszott nagy hazait mint kapott az Olaj. alapból is vicc a hazai játékvezetés, de amíg a Szolnoknál alig fújtak valamit, a falthatár a Paksnál lejjebb volt. plusz múltkor is kiszórták meg most is az egyik alapembert Paksnál.

mindegy is, akárki kerül a döntőbe a Falco ellen az a második.
petey
Ha a Falco megint kifog egy-két olyan meccset, mint amilyen a ZTE elleni harmadik volt, az Olaj meg felszívja magát a döntőbe jutástól, akkor még lehet szoros.
Assurbanapli
áh, max 1 meccset látok hogy bukik a Falco, mint az Alba ellen. bár ott a 4. is karcos volt a Falconak.
minőségibb a padja a szhelyieknek.
plusz ők azért egy BL-ben pallérozódnak, tudnak védekezni. a szolnoki "kemény" védekezés a falthatáron túl van sokszor, csak a rigókon múlik mennyit engednek. tippre ezeket fújni fogják az Olajnak.
petey
Hát, bejött, amit írtam, borzalmasan szarul játszott a Falco, jellemző adat, hogy Perl 8 (!) pontig jutott. Ezzel el is vette az Olaj a pályaelőnyt, innen elég érdekes lesz a párharc.
Assurbanapli
Szóval a Falco idáig egyetlen meccset vesztett, azt sem az Olaj ellen (őket máig háromból háromszor verték), de még érdekes lehet a párharc? Ilyenkor szokott innen söpörni az erősebbik csapat...
több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
én nem tudom, hogy ez a Paks hogy volt 2., de én amikor belenéztem, semmi tudatosság nem volt a játékukban, Lockett például folyton úgy pattogtatott, hogy borított, szörnyű 😕
NB2
Benke az alapszakaszban azért kurva jól nyomta, a PO-ban semmi, terített betli a gyerek. mondjuk volt egy vállsérülése, de kb pontot nem dobott erre ráemeli a hero triplát 😀 Chandler meg tehetséges gyerek, de tipikus amcsi. nála a labda, pattogtat, ráemeli. alapszakaszban belefért.

amúgy ilyen kibaszott nagy hazait mint kapott az Olaj. alapból is vicc a hazai játékvezetés, de amíg a Szolnoknál alig fújtak valamit, a falthatár a Paksnál lejjebb volt. plusz múltkor is kiszórták meg most is az egyik alapembert Paksnál.

mindegy is, akárki kerül a döntőbe a Falco ellen az a második.
petey
Ha a Falco megint kifog egy-két olyan meccset, mint amilyen a ZTE elleni harmadik volt, az Olaj meg felszívja magát a döntőbe jutástól, akkor még lehet szoros.
Assurbanapli
áh, max 1 meccset látok hogy bukik a Falco, mint az Alba ellen. bár ott a 4. is karcos volt a Falconak.
minőségibb a padja a szhelyieknek.
plusz ők azért egy BL-ben pallérozódnak, tudnak védekezni. a szolnoki "kemény" védekezés a falthatáron túl van sokszor, csak a rigókon múlik mennyit engednek. tippre ezeket fújni fogják az Olajnak.
petey
Hát, bejött, amit írtam, borzalmasan szarul játszott a Falco, jellemző adat, hogy Perl 8 (!) pontig jutott. Ezzel el is vette az Olaj a pályaelőnyt, innen elég érdekes lesz a párharc.
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Hoppá

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
én nem tudom, hogy ez a Paks hogy volt 2., de én amikor belenéztem, semmi tudatosság nem volt a játékukban, Lockett például folyton úgy pattogtatott, hogy borított, szörnyű 😕
NB2
Benke az alapszakaszban azért kurva jól nyomta, a PO-ban semmi, terített betli a gyerek. mondjuk volt egy vállsérülése, de kb pontot nem dobott erre ráemeli a hero triplát 😀 Chandler meg tehetséges gyerek, de tipikus amcsi. nála a labda, pattogtat, ráemeli. alapszakaszban belefért.

amúgy ilyen kibaszott nagy hazait mint kapott az Olaj. alapból is vicc a hazai játékvezetés, de amíg a Szolnoknál alig fújtak valamit, a falthatár a Paksnál lejjebb volt. plusz múltkor is kiszórták meg most is az egyik alapembert Paksnál.

mindegy is, akárki kerül a döntőbe a Falco ellen az a második.
petey
Ha a Falco megint kifog egy-két olyan meccset, mint amilyen a ZTE elleni harmadik volt, az Olaj meg felszívja magát a döntőbe jutástól, akkor még lehet szoros.
Assurbanapli
áh, max 1 meccset látok hogy bukik a Falco, mint az Alba ellen. bár ott a 4. is karcos volt a Falconak.
minőségibb a padja a szhelyieknek.
plusz ők azért egy BL-ben pallérozódnak, tudnak védekezni. a szolnoki "kemény" védekezés a falthatáron túl van sokszor, csak a rigókon múlik mennyit engednek. tippre ezeket fújni fogják az Olajnak.

több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
én nem tudom, hogy ez a Paks hogy volt 2., de én amikor belenéztem, semmi tudatosság nem volt a játékukban, Lockett például folyton úgy pattogtatott, hogy borított, szörnyű 😕
NB2
Benke az alapszakaszban azért kurva jól nyomta, a PO-ban semmi, terített betli a gyerek. mondjuk volt egy vállsérülése, de kb pontot nem dobott erre ráemeli a hero triplát 😀 Chandler meg tehetséges gyerek, de tipikus amcsi. nála a labda, pattogtat, ráemeli. alapszakaszban belefért.

amúgy ilyen kibaszott nagy hazait mint kapott az Olaj. alapból is vicc a hazai játékvezetés, de amíg a Szolnoknál alig fújtak valamit, a falthatár a Paksnál lejjebb volt. plusz múltkor is kiszórták meg most is az egyik alapembert Paksnál.

mindegy is, akárki kerül a döntőbe a Falco ellen az a második.
petey
Ha a Falco megint kifog egy-két olyan meccset, mint amilyen a ZTE elleni harmadik volt, az Olaj meg felszívja magát a döntőbe jutástól, akkor még lehet szoros.
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
én nem tudom, hogy ez a Paks hogy volt 2., de én amikor belenéztem, semmi tudatosság nem volt a játékukban, Lockett például folyton úgy pattogtatott, hogy borított, szörnyű 😕
NB2
Mindegy, aki arra sem képes, hogy a legfontosabb pillanatban játékba hozza a labdát, az döntőbe jutást biztosan nem érdemel
Assurbanapli
sajnáltam Halmait, mert nem volt kinek bedobni. azért ilyenkor rá kell baszni az ellenfélre vagy ilyesmi.
petey
Egyébként számomra pozitív csalódás volt Halmai tegnap. Jövőre kaphatna több percet.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
én nem tudom, hogy ez a Paks hogy volt 2., de én amikor belenéztem, semmi tudatosság nem volt a játékukban, Lockett például folyton úgy pattogtatott, hogy borított, szörnyű 😕
NB2
Mindegy, aki arra sem képes, hogy a legfontosabb pillanatban játékba hozza a labdát, az döntőbe jutást biztosan nem érdemel
Assurbanapli
sajnáltam Halmait, mert nem volt kinek bedobni. azért ilyenkor rá kell baszni az ellenfélre vagy ilyesmi.

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
én nem tudom, hogy ez a Paks hogy volt 2., de én amikor belenéztem, semmi tudatosság nem volt a játékukban, Lockett például folyton úgy pattogtatott, hogy borított, szörnyű 😕
NB2
Benke az alapszakaszban azért kurva jól nyomta, a PO-ban semmi, terített betli a gyerek. mondjuk volt egy vállsérülése, de kb pontot nem dobott erre ráemeli a hero triplát 😀 Chandler meg tehetséges gyerek, de tipikus amcsi. nála a labda, pattogtat, ráemeli. alapszakaszban belefért.

amúgy ilyen kibaszott nagy hazait mint kapott az Olaj. alapból is vicc a hazai játékvezetés, de amíg a Szolnoknál alig fújtak valamit, a falthatár a Paksnál lejjebb volt. plusz múltkor is kiszórták meg most is az egyik alapembert Paksnál.

mindegy is, akárki kerül a döntőbe a Falco ellen az a második.

több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
én nem tudom, hogy ez a Paks hogy volt 2., de én amikor belenéztem, semmi tudatosság nem volt a játékukban, Lockett például folyton úgy pattogtatott, hogy borított, szörnyű 😕
NB2
Mindegy, aki arra sem képes, hogy a legfontosabb pillanatban játékba hozza a labdát, az döntőbe jutást biztosan nem érdemel
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
én nem tudom, hogy ez a Paks hogy volt 2., de én amikor belenéztem, semmi tudatosság nem volt a játékukban, Lockett például folyton úgy pattogtatott, hogy borított, szörnyű 😕
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
jézusom....Szolnok-Paks elődöntő...15 másodperc van vissza.
-2-nél a Paks és labdájuk van oldalról időkérés után. 5 sec alatt nem tudják játékba hozni a labdát.
Majd elrontott 2. büntető után leszedi a lepattanót a Paks (-3 nál), 12.másodperc van vissza és mint a hülye elkezd rohanni az egyik, végigviszi és oldalról esve anélkül, hogy rendesen beleállna a dobásba rádobja a 3-ast. Az órán még volt 7 másodperc. Nyilván kihagyja és az Olaj továbbmegy.

Kosárlabda IQ nem sok van se az edző, sem pedig a játékosok részéről.
Bébé
Köszi, hogy megirtad, én is akartam, minden idő egyik legostobább 15 másodperce, amit kosarpalyan láttam 😊

több mint 1 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
jézusom....Szolnok-Paks elődöntő...15 másodperc van vissza.
-2-nél a Paks és labdájuk van oldalról időkérés után. 5 sec alatt nem tudják játékba hozni a labdát.
Majd elrontott 2. büntető után leszedi a lepattanót a Paks (-3 nál), 12.másodperc van vissza és mint a hülye elkezd rohanni az egyik, végigviszi és oldalról esve anélkül, hogy rendesen beleállna a dobásba rádobja a 3-ast. Az órán még volt 7 másodperc. Nyilván kihagyja és az Olaj továbbmegy.

Kosárlabda IQ nem sok van se az edző, sem pedig a játékosok részéről.