Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kosárlabda

16 feliratkozó

10 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Gratulálok, sikerült kikapni attól a csapattól, akiket 38 ponttal vertünk egy hete. Remelem, fincsi volt a 4,20-as odds.

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ez viszont szép:
10 hónapja
YoungZeeZee 9 843
 eu.usatoday.com/story/sports/wnba/2025/08/06/timeline-sex-toys-wnba-courts/85541542007/
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet, hogy Ivkovics egy fasz, nem tudom, de az biztos, hogy mióta kifúrták a válogatott éléről, mélyrepülés van…
somoskovig
Mondjuk tett o azert eleget az elmult husz evben, hogy ne akarjak ott tartani.
Stez
Ezért írtam, hogy simán el tudom képzelni, hogy volt oka a dolognak. De alatta volt tartása meg játéka a csapatnak, meg akkor is megdoglottek a palyan, ha szarul ment. Azért amikor a kapitány azt bírja nyilatkozni a mai szégyen után, hogy akaratban meg energiaszintben felülmúltak minket, az nagyon gáz…
somoskovig
Ivkovics alatt jobbak voltak az eredmenyek, minden stabilabb volt, az tuti (mas kerdes, hogy egy idozitett bomba volt, mert meg a sajat jatekosai es tarsai is ruhelltek javareszt, olyan kiallhatatlan volt mindig), ettol fuggetlenul most szerintem vele sem lenne sokkal jobb ez a csapat. Egyszeruen nem jo ez a valogatott, nincs utanpotlas, az NB I fele legios, a valogatott harmada honositott, szerintem ebben a csapatban kb. negy olyan kosaras van, aki akarcsak egy europai kozepes szinten nyomja. Azert erezheto, hogy a huzoemberek fele is itthon jatszik, jo ideje alig latsz fejlodest egyenenkent, nehanyan meg azert masszivan elkezdtek mentalisan leereszteni es hullamozni. Hanga az utolso eveiben a palyan kozel sem hozta, amit elvartak tole, de mentalitasban azert nagy pluszt adott, akartak es tudtak is kuzdeni, akik mellette jatszottak.

10 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Lehet, hogy Ivkovics egy fasz, nem tudom, de az biztos, hogy mióta kifúrták a válogatott éléről, mélyrepülés van…
somoskovig
Mondjuk tett o azert eleget az elmult husz evben, hogy ne akarjak ott tartani.
Stez
Ezért írtam, hogy simán el tudom képzelni, hogy volt oka a dolognak. De alatta volt tartása meg játéka a csapatnak, meg akkor is megdoglottek a palyan, ha szarul ment. Azért amikor a kapitány azt bírja nyilatkozni a mai szégyen után, hogy akaratban meg energiaszintben felülmúltak minket, az nagyon gáz…

10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet, hogy Ivkovics egy fasz, nem tudom, de az biztos, hogy mióta kifúrták a válogatott éléről, mélyrepülés van…
somoskovig
Mondjuk tett o azert eleget az elmult husz evben, hogy ne akarjak ott tartani.

10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Lehet, hogy Ivkovics egy fasz, nem tudom, de az biztos, hogy mióta kifúrták a válogatott éléről, mélyrepülés van…
somoskovig
Altatnak

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Lehet, hogy Ivkovics egy fasz, nem tudom, de az biztos, hogy mióta kifúrták a válogatott éléről, mélyrepülés van…

10 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 www.on3.com/news/dan-gavitt-releases-statement-on-ncaa-tournament-expansion-timeline-status-for-2026/
zacknorb
Mondjuk az SEC így is szinte teljes létszámban ott van, most majd a jövőben nekiállnak feltölteni a többi major konffal, ez nem a cinderellákat segíti.
Örülök, hogy egyelőre levették a napirendről.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.on3.com/news/dan-gavitt-releases-statement-on-ncaa-tournament-expansion-timeline-status-for-2026/
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
A Galatasaray idén betáraz magyarokból. Sallai után Juhász Dorka is oda igazolt.

iktriad
Tiszta Hunyadi, mennek a csajok Konstantinápolyba.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Galatasaray idén betáraz magyarokból. Sallai után Juhász Dorka is oda igazolt.
több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Ez a szolnoki 3-0 a magyar kosár elmúlt 20 évének legnagyobb meglepetése, igaz?
szaba
Igen, főleg a korábbi dominálás után, alapszakasz veretlenül, Kupa simán behúzva.
Somogyi Ádi igazolásával rettentő nagyot húzott Olaj, illetve Vidin alulértékelt edző.
Bruschi85

És Aimaq. Mindhárom meccsen dupla-duplát csinált. Nem véletlenül volt annyira szar a Falco lepattanó statisztikája.
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ez a szolnoki 3-0 a magyar kosár elmúlt 20 évének legnagyobb meglepetése, igaz?
szaba
Igen, főleg a korábbi dominálás után, alapszakasz veretlenül, Kupa simán behúzva.
Somogyi Ádi igazolásával rettentő nagyot húzott Olaj, illetve Vidin alulértékelt edző.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
én nem tudom, hogy ez a Paks hogy volt 2., de én amikor belenéztem, semmi tudatosság nem volt a játékukban, Lockett például folyton úgy pattogtatott, hogy borított, szörnyű 😕
NB2
Benke az alapszakaszban azért kurva jól nyomta, a PO-ban semmi, terített betli a gyerek. mondjuk volt egy vállsérülése, de kb pontot nem dobott erre ráemeli a hero triplát 😀 Chandler meg tehetséges gyerek, de tipikus amcsi. nála a labda, pattogtat, ráemeli. alapszakaszban belefért.

amúgy ilyen kibaszott nagy hazait mint kapott az Olaj. alapból is vicc a hazai játékvezetés, de amíg a Szolnoknál alig fújtak valamit, a falthatár a Paksnál lejjebb volt. plusz múltkor is kiszórták meg most is az egyik alapembert Paksnál.

mindegy is, akárki kerül a döntőbe a Falco ellen az a második.
petey
Ha a Falco megint kifog egy-két olyan meccset, mint amilyen a ZTE elleni harmadik volt, az Olaj meg felszívja magát a döntőbe jutástól, akkor még lehet szoros.
Assurbanapli
Tévedtem, nem lett szoros.
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ez a szolnoki 3-0 a magyar kosár elmúlt 20 évének legnagyobb meglepetése, igaz?
szaba
Mikor nyert a Körmend 8. helyről? Ha nőiben volt, hogy a fél sérült Mizo, legyőzte a teljes Sopront 3-0-val, talán, de azért ez is totál wtf, sima Falco 3-0-t mondott szinte mindenki
NB2
MTE 2003-ban nyert 6. helyről.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Ez a szolnoki 3-0 a magyar kosár elmúlt 20 évének legnagyobb meglepetése, igaz?
szaba
Mikor nyert a Körmend 8. helyről? Ha nőiben volt, hogy a fél sérült Mizo, legyőzte a teljes Sopront 3-0-val, talán, de azért ez is totál wtf, sima Falco 3-0-t mondott szinte mindenki
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Ez a szolnoki 3-0 a magyar kosár elmúlt 20 évének legnagyobb meglepetése, igaz?
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Kiesett a PVSK
Kampman
És visszajutott a Kaposvár
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Kiesett a PVSK
Kampman
nem mondom, hogy nem megérdemelt a PVSK kiesése, de azért az NKA érdekes múlt hét szerdán kettőzött erővel harcolt, hogy leverje őket, hogy ez az erő hirtelen látványosan elfogyjon Oroszlányban odaajándékozva a megmentő plusz egy pontot
NB2
Az NKA felé húzok egyébként, de azért nekem is átfutottak ilyen gondolatok a fejemben.
A PVSK-é volt talán a legrosszabb 2. félidőzés az egész szezonban, rémes befejezéseik voltak folyamatosan.
Kampman
hányszor dühöngtünk emiatt a haverokkal
és rengeteg szoros meccset vesztettek, főleg az alapszakaszban volt ez fájó, de mondom épp ezért megérdemelt a kiesésük, nincs értelmes magyarjuk sajna 😕
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Kiesett a PVSK
Kampman
nem mondom, hogy nem megérdemelt a PVSK kiesése, de azért az NKA érdekes múlt hét szerdán kettőzött erővel harcolt, hogy leverje őket, hogy ez az erő hirtelen látványosan elfogyjon Oroszlányban odaajándékozva a megmentő plusz egy pontot
NB2
Az NKA felé húzok egyébként, de azért nekem is átfutottak ilyen gondolatok a fejemben.
A PVSK-é volt talán a legrosszabb 2. félidőzés az egész szezonban, rémes befejezéseik voltak folyamatosan.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Kiesett a PVSK
Kampman
nem mondom, hogy nem megérdemelt a PVSK kiesése, de azért az NKA érdekes múlt hét szerdán kettőzött erővel harcolt, hogy leverje őket, hogy ez az erő hirtelen látványosan elfogyjon Oroszlányban odaajándékozva a megmentő plusz egy pontot
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Kiesett a PVSK
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
hát kurva nehéz lesz ebből a gödörből kijönni amit maguknak ástak. de ha van csapt akik meg tudják fordítani azok ők. Perl 2 meccse kibaszott nagy 0. mondjuk azért kapták ma rendesen a hazait a szolnokiak.
petey


Zolinak nemrég született gyereke, gondolom fejre állt tőle teljesen.
Willie Parker
Nem ezzel van a baj, mindenkinek van hullámvölgye stb. Ettől még Perl a jelenlegi legjobb magyar válogatott játékos. De Konakovnak nem szabadna játszatnia, amíg össze nem szedi magát. Így rámegy a bajnoki döntő.
Assurbanapli
A pici miatt dekoncentrált, de Gráczer kedvence is egyben (amellett, h valóban a legjobb jelenlegi magyar játékos), ezért sem meri padoztatni Konakov.
több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
hát kurva nehéz lesz ebből a gödörből kijönni amit maguknak ástak. de ha van csapt akik meg tudják fordítani azok ők. Perl 2 meccse kibaszott nagy 0. mondjuk azért kapták ma rendesen a hazait a szolnokiak.
petey


Zolinak nemrég született gyereke, gondolom fejre állt tőle teljesen.
Willie Parker
Nem ezzel van a baj, mindenkinek van hullámvölgye stb. Ettől még Perl a jelenlegi legjobb magyar válogatott játékos. De Konakovnak nem szabadna játszatnia, amíg össze nem szedi magát. Így rámegy a bajnoki döntő.