Kosárlabda
16 feliratkozó
10 hónapja
Gratulálok, sikerült kikapni attól a csapattól, akiket 38 ponttal vertünk egy hete. Remelem, fincsi volt a 4,20-as odds.
10 hónapja
Ivkovics alatt jobbak voltak az eredmenyek, minden stabilabb volt, az tuti (mas kerdes, hogy egy idozitett bomba volt, mert meg a sajat jatekosai es tarsai is ruhelltek javareszt, olyan kiallhatatlan volt mindig), ettol fuggetlenul most szerintem vele sem lenne sokkal jobb ez a csapat. Egyszeruen nem jo ez a valogatott, nincs utanpotlas, az NB I fele legios, a valogatott harmada honositott, szerintem ebben a csapatban kb. negy olyan kosaras van, aki akarcsak egy europai kozepes szinten nyomja. Azert erezheto, hogy a huzoemberek fele is itthon jatszik, jo ideje alig latsz fejlodest egyenenkent, nehanyan meg azert masszivan elkezdtek mentalisan leereszteni es hullamozni. Hanga az utolso eveiben a palyan kozel sem hozta, amit elvartak tole, de mentalitasban azert nagy pluszt adott, akartak es tudtak is kuzdeni, akik mellette jatszottak.Ezért írtam, hogy simán el tudom képzelni, hogy volt oka a dolognak. De alatta volt tartása meg játéka a csapatnak, meg akkor is megdoglottek a palyan, ha szarul ment. Azért amikor a kapitány azt bírja nyilatkozni a mai szégyen után, hogy akaratban meg energiaszintben felülmúltak minket, az nagyon gáz…Lehet, hogy Ivkovics egy fasz, nem tudom, de az biztos, hogy mióta kifúrták a válogatott éléről, mélyrepülés van…Mondjuk tett o azert eleget az elmult husz evben, hogy ne akarjak ott tartani.
somoskovig
Stez
somoskovig
10 hónapja
Ezért írtam, hogy simán el tudom képzelni, hogy volt oka a dolognak. De alatta volt tartása meg játéka a csapatnak, meg akkor is megdoglottek a palyan, ha szarul ment. Azért amikor a kapitány azt bírja nyilatkozni a mai szégyen után, hogy akaratban meg energiaszintben felülmúltak minket, az nagyon gáz…Lehet, hogy Ivkovics egy fasz, nem tudom, de az biztos, hogy mióta kifúrták a válogatott éléről, mélyrepülés van…Mondjuk tett o azert eleget az elmult husz evben, hogy ne akarjak ott tartani.
somoskovig
Stez
10 hónapja
Lehet, hogy Ivkovics egy fasz, nem tudom, de az biztos, hogy mióta kifúrták a válogatott éléről, mélyrepülés van…Mondjuk tett o azert eleget az elmult husz evben, hogy ne akarjak ott tartani.
somoskovig
10 hónapja
Lehet, hogy Ivkovics egy fasz, nem tudom, de az biztos, hogy mióta kifúrták a válogatott éléről, mélyrepülés van…Altatnak
somoskovig
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Lehet, hogy Ivkovics egy fasz, nem tudom, de az biztos, hogy mióta kifúrták a válogatott éléről, mélyrepülés van…
10 hónapja
www.on3.com/news/dan-gavitt-releases-statement-on-ncaa-tournament-expansion-timeline-status-for-2026/Mondjuk az SEC így is szinte teljes létszámban ott van, most majd a jövőben nekiállnak feltölteni a többi major konffal, ez nem a cinderellákat segíti.
zacknorb
Örülök, hogy egyelőre levették a napirendről.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
A Galatasaray idén betáraz magyarokból. Sallai után Juhász Dorka is oda igazolt.Tiszta Hunyadi, mennek a csajok Konstantinápolyba.
iktriad
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
A Galatasaray idén betáraz magyarokból. Sallai után Juhász Dorka is oda igazolt.több mint 1 éve
Ez a szolnoki 3-0 a magyar kosár elmúlt 20 évének legnagyobb meglepetése, igaz?Igen, főleg a korábbi dominálás után, alapszakasz veretlenül, Kupa simán behúzva.
szaba
Somogyi Ádi igazolásával rettentő nagyot húzott Olaj, illetve Vidin alulértékelt edző.
Bruschi85
És Aimaq. Mindhárom meccsen dupla-duplát csinált. Nem véletlenül volt annyira szar a Falco lepattanó statisztikája.
több mint 1 éve
Ez a szolnoki 3-0 a magyar kosár elmúlt 20 évének legnagyobb meglepetése, igaz?Igen, főleg a korábbi dominálás után, alapszakasz veretlenül, Kupa simán behúzva.
szaba
Somogyi Ádi igazolásával rettentő nagyot húzott Olaj, illetve Vidin alulértékelt edző.


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 1 éve
Tévedtem, nem lett szoros.Ha a Falco megint kifog egy-két olyan meccset, mint amilyen a ZTE elleni harmadik volt, az Olaj meg felszívja magát a döntőbe jutástól, akkor még lehet szoros.én nem tudom, hogy ez a Paks hogy volt 2., de én amikor belenéztem, semmi tudatosság nem volt a játékukban, Lockett például folyton úgy pattogtatott, hogy borított, szörnyű 😕Benke az alapszakaszban azért kurva jól nyomta, a PO-ban semmi, terített betli a gyerek. mondjuk volt egy vállsérülése, de kb pontot nem dobott erre ráemeli a hero triplát 😀 Chandler meg tehetséges gyerek, de tipikus amcsi. nála a labda, pattogtat, ráemeli. alapszakaszban belefért.
NB2
amúgy ilyen kibaszott nagy hazait mint kapott az Olaj. alapból is vicc a hazai játékvezetés, de amíg a Szolnoknál alig fújtak valamit, a falthatár a Paksnál lejjebb volt. plusz múltkor is kiszórták meg most is az egyik alapembert Paksnál.
mindegy is, akárki kerül a döntőbe a Falco ellen az a második.
petey
Assurbanapli
több mint 1 éve
MTE 2003-ban nyert 6. helyről.Ez a szolnoki 3-0 a magyar kosár elmúlt 20 évének legnagyobb meglepetése, igaz?Mikor nyert a Körmend 8. helyről? Ha nőiben volt, hogy a fél sérült Mizo, legyőzte a teljes Sopront 3-0-val, talán, de azért ez is totál wtf, sima Falco 3-0-t mondott szinte mindenki
szaba
NB2


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 1 éve
Ez a szolnoki 3-0 a magyar kosár elmúlt 20 évének legnagyobb meglepetése, igaz?Mikor nyert a Körmend 8. helyről? Ha nőiben volt, hogy a fél sérült Mizo, legyőzte a teljes Sopront 3-0-val, talán, de azért ez is totál wtf, sima Falco 3-0-t mondott szinte mindenki
szaba
több mint 1 éve
Ez a szolnoki 3-0 a magyar kosár elmúlt 20 évének legnagyobb meglepetése, igaz?
több mint 1 éve
hányszor dühöngtünk emiatt a haverokkalAz NKA felé húzok egyébként, de azért nekem is átfutottak ilyen gondolatok a fejemben.Kiesett a PVSKnem mondom, hogy nem megérdemelt a PVSK kiesése, de azért az NKA érdekes múlt hét szerdán kettőzött erővel harcolt, hogy leverje őket, hogy ez az erő hirtelen látványosan elfogyjon Oroszlányban odaajándékozva a megmentő plusz egy pontot
Kampman
NB2
A PVSK-é volt talán a legrosszabb 2. félidőzés az egész szezonban, rémes befejezéseik voltak folyamatosan.
Kampman
és rengeteg szoros meccset vesztettek, főleg az alapszakaszban volt ez fájó, de mondom épp ezért megérdemelt a kiesésük, nincs értelmes magyarjuk sajna 😕
több mint 1 éve
Az NKA felé húzok egyébként, de azért nekem is átfutottak ilyen gondolatok a fejemben.Kiesett a PVSKnem mondom, hogy nem megérdemelt a PVSK kiesése, de azért az NKA érdekes múlt hét szerdán kettőzött erővel harcolt, hogy leverje őket, hogy ez az erő hirtelen látványosan elfogyjon Oroszlányban odaajándékozva a megmentő plusz egy pontot
Kampman
NB2
A PVSK-é volt talán a legrosszabb 2. félidőzés az egész szezonban, rémes befejezéseik voltak folyamatosan.
több mint 1 éve
Kiesett a PVSKnem mondom, hogy nem megérdemelt a PVSK kiesése, de azért az NKA érdekes múlt hét szerdán kettőzött erővel harcolt, hogy leverje őket, hogy ez az erő hirtelen látványosan elfogyjon Oroszlányban odaajándékozva a megmentő plusz egy pontot
Kampman
több mint 1 éve
Kiesett a PVSK
több mint 1 éve
A pici miatt dekoncentrált, de Gráczer kedvence is egyben (amellett, h valóban a legjobb jelenlegi magyar játékos), ezért sem meri padoztatni Konakov.Nem ezzel van a baj, mindenkinek van hullámvölgye stb. Ettől még Perl a jelenlegi legjobb magyar válogatott játékos. De Konakovnak nem szabadna játszatnia, amíg össze nem szedi magát. Így rámegy a bajnoki döntő.hát kurva nehéz lesz ebből a gödörből kijönni amit maguknak ástak. de ha van csapt akik meg tudják fordítani azok ők. Perl 2 meccse kibaszott nagy 0. mondjuk azért kapták ma rendesen a hazait a szolnokiak.
petey
Zolinak nemrég született gyereke, gondolom fejre állt tőle teljesen.
Willie Parker
Assurbanapli
több mint 1 éve
Nem ezzel van a baj, mindenkinek van hullámvölgye stb. Ettől még Perl a jelenlegi legjobb magyar válogatott játékos. De Konakovnak nem szabadna játszatnia, amíg össze nem szedi magát. Így rámegy a bajnoki döntő.hát kurva nehéz lesz ebből a gödörből kijönni amit maguknak ástak. de ha van csapt akik meg tudják fordítani azok ők. Perl 2 meccse kibaszott nagy 0. mondjuk azért kapták ma rendesen a hazait a szolnokiak.
petey
Zolinak nemrég született gyereke, gondolom fejre állt tőle teljesen.
Willie Parker