Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
érdekes eredmények vannak eddig, Nova, UConn és Florida lose, főleg a UConn-é meglepő nekem a Louisville ellen otthon, Kemba nem tudott elég clutch lenni
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ejj de jó volt ez a Nova-G'town... a Hoyas kezd feltámadni. Közben összedobtam egy kis bracketet, vannak benne homer dolgok, de poénból jó.

1 Texas
1 Duke
1 Pittsburgh
1 Ohio State
2 Kansas
2 BYU
2 UConn
2 Villanova
3 SDSU
3 Purdue
3 Syracuse
3 Kentucky
4 Washington
4 Missouri
4 Florida State
4 Notre Dame
5 Illinois
5 Louisville
5 Texas A&M
5 Wisconsin
6 Georgetown
6 Florida
6 Minnesota
6 St Mary's
7 Marquette
7 Vanderbilt
7 Tennessee
7 West Virginia
8 North Carolina
8 UNLV
8 Temple
8 Arizona
9 Cincinnati
9 Xavier
9 Utah State
9 Michigan State
10 Boston College
10 VCU
10 Butler
10 Georgia
11 Gonzaga
11 Richmond
11 Old Dominion
11 Kansas State
12 Baylor
12 UCLA
12 Memphis
12 USC
12 Duquesne
12 Penn State
13 Wichita State
13 Belmont
13 Oakland
13 Harvard
14 Fairfield
14 CoC
14 Coastal Carolina
14 Florida Atlantic
15 Bucknell
15 Northern Colorado
15 Ball State
15 Austin Peay
16 Texas Southern
16 Texas-San Antonio
16 Hampton
16 Maine
16 Long Beach State
16 Long Island

És az, hogy a konfokból (ahol nem csak a bajnok van benn), mennyien fértek be:

Big East 10
Big Ten 7
Big 12 6
SEC 5
A-10 4
ACC 4
Pac-10 4
MWC 3
CAA 2
WCC 2

A-10 sok, de inkább oda küldtem egy kis pluszt, mint máshova. Pac-10-nél számoltam azal, hogy a USC februárban szokott jó lenni.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hehh, jó ez a Gaels 😊 Samhan hiányzik nagyon, de ettől még tetszetősek, a Zags ellen nyerhettek volna többel is, de így legalább mutatták, hogy clutchok. Végre megtörik a bunkók dominanciája a WCC-ben 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
1181 nap után győzött a Wolverines a Spartans ellen. (foci+kosár kombinált idő)

Novak 6/8 triplaHöri
nagyon durva szám :/

Novak meg tényleg elég zorall voltJoci
ez semmi, az Ohio State-t fociban 2624 napja (és pörög tovább) nem vertétek meg 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
1181 nap után győzött a Wolverines a Spartans ellen. (foci+kosár kombinált idő)

Novak 6/8 triplaHöri
nagyon durva szám :/

Novak meg tényleg elég zorall volt


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Hát most nagyon kevés volt a Mich State támadásban... mondjuk tipikus márciusi csapat, de ez akkor is nagyon gáz volt.Rajna
mostmár teljesen egyértelmű, hogy a gondok itt fejben vannak...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
looool

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-2tHyJlQq04
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Az ACC gyengélkedéséről: http://www.nytimes.com/2011/01/25/sports/ncaabasketball/25acc.html?_r=1&scp=3&sq=viv%20bernstein&st=cse

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hát most nagyon kevés volt a Mich State támadásban... mondjuk tipikus márciusi csapat, de ez akkor is nagyon gáz volt.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1181 nap után győzött a Wolverines a Spartans ellen. (foci+kosár kombinált idő)

Novak 6/8 tripla

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Fényévekkel nem is, de gyengébb. Előfordul. De a tavalyinál is volt már jobb.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
viszont az számomra fura, hogy az idei class sztem fényévekkel gyengébb, mint a tavalyi
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Nem volt eesélyük? Kikaptak, előfordul, attól még jó csaat volt az. A jelenlegi pedig szerintem egy hajszálnyit jobb (és mindenképp érettebb), Reynolds ide vagy oda, Yarou például egész jó a festékben (ami a Novától szokatlan), ez már önmagában sokat számít.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Az egy dolog, hogy ki a legesélyesebb. De szerintem orbitális hülyeség három csapatra leszűkíteni az esélyesek névsorát... a Big Eastből legalább a Nova és a Pitt sanszos, mert sok lábon állnak, a UConnak baja van, ha Kembanak is. Én az SDSU-t sem zárnám ki, elég jól küldik eddig, és nagyon mélyek. OSU ugye alap, de a Purdue is végigmehet, ha jól kapják el a fonalat, szélsőséges esetben a Mich State is. Nálam kb. ennyi a bajnokesélyesek sora, és persze meglepetéscsapat is lehet...Rajna
tavalyi Nova sokkal esélyesebb volt, mégis esélyük nem volt eljutni a Final 4-ig...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Az egy dolog, hogy ki a legesélyesebb. De szerintem orbitális hülyeség három csapatra leszűkíteni az esélyesek névsorát... a Big Eastből legalább a Nova és a Pitt sanszos, mert sok lábon állnak, a UConnak baja van, ha Kembanak is. Én az SDSU-t sem zárnám ki, elég jól küldik eddig, és nagyon mélyek. OSU ugye alap, de a Purdue is végigmehet, ha jól kapják el a fonalat, szélsőséges esetben a Mich State is. Nálam kb. ennyi a bajnokesélyesek sora, és persze meglepetéscsapat is lehet...

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
viszont sztem idén a Big East is kicsit overrated. Abban biztos vagyok, hogy idén sem onnan lesz a national championshipHurka
Nah, szóval Ohio State, Big East kilőve, csak a Duke címvédés opció meg a Texas-Kansas duó vagy mi? 😀Rajna
Big Eastből 1 csapatot nem tudnék mondani, akikben tényleg megvan, hogy végig tudják menetelni a March Madnesst.
Igen, sztem most a Texas-Kansas duó jelenleg a legesélyesebb
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
viszont sztem idén a Big East is kicsit overrated. Abban biztos vagyok, hogy idén sem onnan lesz a national championshipHurka
Nah, szóval Ohio State, Big East kilőve, csak a Duke címvédés opció meg a Texas-Kansas duó vagy mi? 😀

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
viszont sztem idén a Big East is kicsit overrated. Abban biztos vagyok, hogy idén sem onnan lesz a national championship
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Simán lehet hat emberrel nyerni, főleg, hogy most nem olyan kemény a mezőny.

PSU-t egyszer láttam eddig (a Purdue ellen, mikor eléggé szívtak). Viszont nincs szép győzelmük, leszámítva az Illini legyötrését két ponttal, hazai pályán, és mint modtam, őket annyira nem tartom sokra, a Spartys is kifejezetten toruneycsapat, most megverni őket nem akkora szám. Gyenge ACC csapatoktól kaptak viszont simán ki, illetve nagyon trágya Ole Misstől. Nekem nem tűnnek olyannak, akik tourneyn egynél több emccset nyerhetnek.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Penn State miért gyenge? a Big10 jelenlegi két legjobb csapatától kevesebb, mint 3 ponttal kaptak ki, valamint minket meg is vertek. Ráadásul Battlenek nincs is valami jó szezonja eddig.
Azt viszont nem tudom, hogy a Buckeyes meddig fogja bírni így 6 emberrel, de abban biztos vagyok, hogy bajnokságot nem lehet így nyerni
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Jah, mert egy jó csapat veretlenül nyomja le a szezont... kikapni ki lehet bármikor. PSU gyengus szerintem már, de bubble team lehet belőlük. Wisconsin elöl egyemberes, de védekezésben nagyonszépen dolgoznak. A Purduenak pedig van két klasszisa, most nem tudom ez miért gáz 😀 a többiek gyengébbek mint ők de ez nem is meglepő. Ha ők szarok nyilván nem jó a csapat de ez bárkire igaz.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
a Nova tegnap kikapott a Providencetől 😛

a Big10 idén kurva jó sztem, mi tényleg a tourneyn indulunk majd be, de a Purduenál, ha JJJ és Moore nem fog ki jó napot, akkor végük, Ohio State No. 1 helyét nem kell magyarázn, Wisconsin nekem kicsit egyemberes csapatnak tűnik (persze, a BYU is, szal bőven lehet Sweet 16 😀), Minnesota sztem nem olyan jó, az Illinois viszont nagyon az, valamint sztem a Penn Statetel is számolni kell majd
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Mich State szerintem jó kis tourney team lesz, Elite Eightet elcsíphetik, és igazából bárkivel tudnak meccset játszani, Purdue pedig sokra mehet, Hummel nyilván dobna rajtuk, de így is erősek ebben a mezőnyben. A Minnesota is tetszik nekem, upsetre bármikor jók, és az Illinois-al sincs nagy baj. Big East ennél alig mélyebb, Pitt, Nova, UConn erős, de az OSU-nál nem jobbak, utánuk kicsivel jön a Cuse és a Notre Dame, nekem igazából annyira nem tetszik most a Georgetown és a Louisville se, Marquette még tűrhető, és ennyi. Cincynek szerencséje meg szar menetendje volt, WVU gyenge, többiek értelmezhetetlenek. Szóval valamivel mélyebb a Big East, de annyival nem.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Big Ten elég ütős szerintem... Big East meg a szokásos. Mögöttük hatalmas űr, aztán már Big 12-MWC kb együtt, majd SEC, ACC, ebben a sorrendben. Utána is inkább A-10, mint Pac-10.Rajna
Ahh.. Ohio State igen, de a Purdue/Michi State mar nem (Hummel nagyon hianyzik oda.. Lucas meg majd fog), a Wisco Sweet Sixteen kb. - ennyi.
SEC-tol lefele valoban gaz.. onnan mar csak 1-1 csapatok.. az A-10-ben legalabb van 3-4 okes csapat, nem 1 elit, es 4-5 hmmmmmm jellegu.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Big Ten elég ütős szerintem... Big East meg a szokásos. Mögöttük hatalmas űr, aztán már Big 12-MWC kb együtt, majd SEC, ACC, ebben a sorrendben. Utána is inkább A-10, mint Pac-10.