Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ezek mind szoros veresegek, es mind elcsapatoktol (talan Gonzaga kivetel), a tobbi TOP 30 RPI's ranezesre.. es valoban, harom ertelmes gyozelmuk van: ND, Cuse +WVU, mind otthon.. de azert a ND-t megzuztak, es ez megiscsak Big East.. konnyebben benyomjak oket, mint egy kis konfbol valakit.

Ha a Seton Halltol idegenben kikapnak, akkor nem erdemelnek tourneyt.. de ha minimum otot nyernek, es mondjuk egy kort mennek a Big East Tourney-n (az lesz igazan erdekes majd, az hogy megkeveri a dolgokat, hujuj), akkor meglehet a Bubble.Igor
sörben fogadhatunk, hogy a Hall meg fogja őket verni legalább 1-szer 😛
több mint 13 éve
gsn 3 548
yahoon megnyílt a Tourney pickem. A ligát megújítottam, aki tavaly volt, kapott meghívót, aki nem játszott, de játszana idén:

http://tournament.fantasysports.yahoo.com/t1
id: 958
password: bowlhu

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ezek mind szoros veresegek, es mind elcsapatoktol (talan Gonzaga kivetel), a tobbi TOP 30 RPI's ranezesre.. es valoban, harom ertelmes gyozelmuk van: ND, Cuse +WVU, mind otthon.. de azert a ND-t megzuztak, es ez megiscsak Big East.. konnyebben benyomjak oket, mint egy kis konfbol valakit.

Ha a Seton Halltol idegenben kikapnak, akkor nem erdemelnek tourneyt.. de ha minimum otot nyernek, es mondjuk egy kort mennek a Big East Tourney-n (az lesz igazan erdekes majd, az hogy megkeveri a dolgokat, hujuj), akkor meglehet a Bubble.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ha a Louisville/GTown kozul egyet vernek hazai palyan, Cincy is tuti (eleg kettot nyerni a maradek hat meccsukbol) szvsz. Es a Marquette is bejut.. nezd meg milyen brutalis menetrendjuk volt, eddig 2 hazai vereseguk volt.. nyerik a 4 hazait, es Seton Hall ellen idegenben -> 20-11, pont eleg elsz.

11 csapat lesz a Big Eastbol.Igor
de a Marquettenek non-konf meccsekből 1 nagy győzelme se volt. Kikaptak a Duke, Gonzaga, Wisconsin, Vandytől is.. Az egyetlen szép győzelmük a Notre Dame ellen volt. Már csak 3 hazai meccsük van, ugye 2--szer játszanak még a Seton Hall ellen, sztem idegenben ki is fognak kapni, szal sztem meg 18-13 lesz, úgyhogy kéne valamit alkotniuk a tourneyn
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Más: ma pont UNLV-AFA lesz, már tegnap reggel nagyban vártam, erre mi a fasz, megint elnéztem a napot. 😊TheMileHighCity
Végszóra majdnem elkaptuk őket, végig szoros meccs volt, csak a faultolgatásból nem jöttünk ki túl jól a hajrában, 49-42-re nyertek.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha a Louisville/GTown kozul egyet vernek hazai palyan, Cincy is tuti (eleg kettot nyerni a maradek hat meccsukbol) szvsz. Es a Marquette is bejut.. nezd meg milyen brutalis menetrendjuk volt, eddig 2 hazai vereseguk volt.. nyerik a 4 hazait, es Seton Hall ellen idegenben -> 20-11, pont eleg elsz.

11 csapat lesz a Big Eastbol.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Big East-ből hány csapatot mondtok? nevetséges, de sajnos sztem ez a Cincy be fog menni, míg a Marquette ezzel a vereséggel viszont egyértelműen out jelenleg. A bubble csapat a WVU, talán in a G'Town és a Pudue elleni győzelem miatt.. (Huggins-faktor)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Palm-nal mar 6th seed a St John's (en birom.. mert jo analyst BCS/March Madness bubble eseten is, meg szereti az underdogokat amugy 😊), igaz az SDSU mar 1st seed.
Jah, es nala siman bent van a CSU is..Igor
Az ESPN-en Forde is a CSU edzőjét emeli ki, hogy a szűk recruiting bázis stb. ellenére mekkorát alkot.
De a legnagyobb favorit persze a Texas :cool:Dzsokijuing
Heh, John Grisham-mel? 😛 (marmint Rick "Chokejob" Barnes-szal...)

"However, he has won only one post season conference tourney championship (Providence, 1994 Big East) in his 21 years as a collegiate head coach. He has an overall record of 19–18 (.527) in the NCAA tournament (17-12 at Texas). In eight of his twelve years at Texas, the Longhorns went on to lose to a lower seed in the NCAA Tournament."

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 093 — Saturday Night Lights
Palm-nal mar 6th seed a St John's (en birom.. mert jo analyst BCS/March Madness bubble eseten is, meg szereti az underdogokat amugy 😊), igaz az SDSU mar 1st seed.
Jah, es nala siman bent van a CSU is..Igor
Az ESPN-en Forde is a CSU edzőjét emeli ki, hogy a szűk recruiting bázis stb. ellenére mekkorát alkot.
De a legnagyobb favorit persze a Texas :cool:

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Palm-nal mar 6th seed a St John's (en birom.. mert jo analyst BCS/March Madness bubble eseten is, meg szereti az underdogokat amugy 😊), igaz az SDSU mar 1st seed.
Jah, es nala siman bent van a CSU is..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 093 — Saturday Night Lights
félelmetesen jó lett a St. John's, most idegenben verték 12 ponttal a Marquettet, simán ott lesznek az MM-ben, az idei év pozitív csalódása nekem ők
A Negatív meg természetesen mi, sajnos megint kikaptunk, bár most a Buckeyestól idegenben, ami ugye nem is lenne olyan nagy baj, mert jól tartottuk magunkat, de kezd elmenni a Madness, ha nem hozunk valamilyen jó tourney szereplést.. érthetetlen számomra, hogy mi van Roeval és főleg Summersal, egyszerűen nem tudom mit csinálnak 😕 így nagyon nehéz leszHurka
A St. John's-UConn-t láttam, simán leszedték Kembát a parkettáról, tetszett a dominancia.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
félelmetesen jó lett a St. John's, most idegenben verték 12 ponttal a Marquettet, simán ott lesznek az MM-ben, az idei év pozitív csalódása nekem ők
A Negatív meg természetesen mi, sajnos megint kikaptunk, bár most a Buckeyestól idegenben, ami ugye nem is lenne olyan nagy baj, mert jól tartottuk magunkat, de kezd elmenni a Madness, ha nem hozunk valamilyen jó tourney szereplést.. érthetetlen számomra, hogy mi van Roeval és főleg Summersal, egyszerűen nem tudom mit csinálnak 😕 így nagyon nehéz lesz
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Köszi a válaszokat! Mindebből nekem annyi jött le, hogy itt is ellenünk van mindenki. 😀

Más: ma pont UNLV-AFA lesz, már tegnap reggel nagyban vártam, erre mi a fasz, megint elnéztem a napot. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
valamelyik szakértő.
Van arra esély, hogy az MWC-ből mehessen a madness-re a Colorado State? Már top25 szavazatot is kaptak a héten és az SDSU, BYU helye megkérdőjelezhetetlenharomt
Kb a konfplay kezdete óta bubble teamként vannak elkönyvelve. Ha a UNLV-t elkalapálják otthon, és a tourneyn nem égnek be, lehet sanszuk, ha pár power konfos bubble team ég mostanában (ami be fog következni). De az MWC-ből nehéz meló lesz, mert az SDSU és a BYU helye tiszta, a UNLV is elég fixnek tűnik, és ők az egyetlen legyőzhető, de már valamire taksált csapat, a többi győzelmüket kutyába se veszik.Rajna
Nem értem az UNLV-t mi alapján tartják ennyivel többre. Idegenben simán elvertük őket, mi 7-3-ra, ők 6-5-re állnak a konferencián belül. Ezek mellett mi számít még, az összetett mérleg?TheMileHighCity
a UNLV-nek nagyobb a múltja 😀

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
valamelyik szakértő.
Van arra esély, hogy az MWC-ből mehessen a madness-re a Colorado State? Már top25 szavazatot is kaptak a héten és az SDSU, BYU helye megkérdőjelezhetetlenharomt
Kb a konfplay kezdete óta bubble teamként vannak elkönyvelve. Ha a UNLV-t elkalapálják otthon, és a tourneyn nem égnek be, lehet sanszuk, ha pár power konfos bubble team ég mostanában (ami be fog következni). De az MWC-ből nehéz meló lesz, mert az SDSU és a BYU helye tiszta, a UNLV is elég fixnek tűnik, és ők az egyetlen legyőzhető, de már valamire taksált csapat, a többi győzelmüket kutyába se veszik.Rajna
Nem értem az UNLV-t mi alapján tartják ennyivel többre. Idegenben simán elvertük őket, mi 7-3-ra, ők 6-5-re állnak a konferencián belül. Ezek mellett mi számít még, az összetett mérleg?TheMileHighCity
Vannak ilyenek mint RPI, meg SOS - ezek altalaban azert szamitanak.. meg az away win-ek, v. gyozelmek TOP 25/50 csapat ellen... meg az ugymond "ugly lossok".
http://en.wikipedia.org/wiki/Ratings_Percentage_Index

Egy Sam Houston State elleni hazai zako azert csunya... es a Hampton elleni se szep + nincs igazan jo gyozelem - egyedul a UNLV elleni idegenbeli talan.
Ha sopritek a UNLV-t, es esetleg elkapjatok a ket nagy valamelyiket.. vagy lesz valami korrekt tourney meneteles, sztem CSU is befer, nagyon valtozekony a bubble.


De a UNLV pl verte a Wiscot, Viriginia Techet v. a Kansas State-t.. es a 7 veresegbol 5 jott (az en szemembern) TOP 10 csapatok ellen (BYU, SDSU ketszer + Louisville) - egyetlen necces vereseguk van, a Santa Barbara ellen

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
valamelyik szakértő.
Van arra esély, hogy az MWC-ből mehessen a madness-re a Colorado State? Már top25 szavazatot is kaptak a héten és az SDSU, BYU helye megkérdőjelezhetetlenharomt
Kb a konfplay kezdete óta bubble teamként vannak elkönyvelve. Ha a UNLV-t elkalapálják otthon, és a tourneyn nem égnek be, lehet sanszuk, ha pár power konfos bubble team ég mostanában (ami be fog következni). De az MWC-ből nehéz meló lesz, mert az SDSU és a BYU helye tiszta, a UNLV is elég fixnek tűnik, és ők az egyetlen legyőzhető, de már valamire taksált csapat, a többi győzelmüket kutyába se veszik.Rajna
Van arra szabály, hogy egy konfból max. hány csapat mehet a Madnessre?Dzsokijuing
sztem nincs. Ha lenne, akkor a Big Eatből nem menne be minden évben 7-8 csapat minimum

TMHC: strength of schedule. Tavaly ez volt a döntő a Florida-Miss State között is. A UNLV verte a Wisconsint, a Virginia Techet és a K-Statet is, és alig kapott ki a Louisvilletől
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
valamelyik szakértő.
Van arra esély, hogy az MWC-ből mehessen a madness-re a Colorado State? Már top25 szavazatot is kaptak a héten és az SDSU, BYU helye megkérdőjelezhetetlenharomt
Kb a konfplay kezdete óta bubble teamként vannak elkönyvelve. Ha a UNLV-t elkalapálják otthon, és a tourneyn nem égnek be, lehet sanszuk, ha pár power konfos bubble team ég mostanában (ami be fog következni). De az MWC-ből nehéz meló lesz, mert az SDSU és a BYU helye tiszta, a UNLV is elég fixnek tűnik, és ők az egyetlen legyőzhető, de már valamire taksált csapat, a többi győzelmüket kutyába se veszik.Rajna
Nem értem az UNLV-t mi alapján tartják ennyivel többre. Idegenben simán elvertük őket, mi 7-3-ra, ők 6-5-re állnak a konferencián belül. Ezek mellett mi számít még, az összetett mérleg?


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 093 — Saturday Night Lights
valamelyik szakértő.
Van arra esély, hogy az MWC-ből mehessen a madness-re a Colorado State? Már top25 szavazatot is kaptak a héten és az SDSU, BYU helye megkérdőjelezhetetlenharomt
Kb a konfplay kezdete óta bubble teamként vannak elkönyvelve. Ha a UNLV-t elkalapálják otthon, és a tourneyn nem égnek be, lehet sanszuk, ha pár power konfos bubble team ég mostanában (ami be fog következni). De az MWC-ből nehéz meló lesz, mert az SDSU és a BYU helye tiszta, a UNLV is elég fixnek tűnik, és ők az egyetlen legyőzhető, de már valamire taksált csapat, a többi győzelmüket kutyába se veszik.Rajna
Van arra szabály, hogy egy konfból max. hány csapat mehet a Madnessre?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
valamelyik szakértő.
Van arra esély, hogy az MWC-ből mehessen a madness-re a Colorado State? Már top25 szavazatot is kaptak a héten és az SDSU, BYU helye megkérdőjelezhetetlenharomt
Kb a konfplay kezdete óta bubble teamként vannak elkönyvelve. Ha a UNLV-t elkalapálják otthon, és a tourneyn nem égnek be, lehet sanszuk, ha pár power konfos bubble team ég mostanában (ami be fog következni). De az MWC-ből nehéz meló lesz, mert az SDSU és a BYU helye tiszta, a UNLV is elég fixnek tűnik, és ők az egyetlen legyőzhető, de már valamire taksált csapat, a többi győzelmüket kutyába se veszik.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
valamelyik szakértő.
Van arra esély, hogy az MWC-ből mehessen a madness-re a Colorado State? Már top25 szavazatot is kaptak a héten és az SDSU, BYU helye megkérdőjelezhetetlenharomt
az espn-en érdemes követni ez ügyben a bracketology-t és bubble watch-t
http://espn.go.com/mens-college-basketball/bracketology


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
😉

ez a K-State győzelem valami hatalmas meglepetés nekem, de így egy jobb tourney szerepléssel utóbb még bejutnak az MM-re. Texas >>>Kansas
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valamelyik szakértő.
Van arra esély, hogy az MWC-ből mehessen a madness-re a Colorado State? Már top25 szavazatot is kaptak a héten és az SDSU, BYU helye megkérdőjelezhetetlen
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a K-State igen simán lenyomta az új #1 csapatot, a Kansast 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vesely a legjobb fiatal játékos idén http://www.fibaeurope.com/viewNewsletter.asp?id={3BEB7FF4-F00D-4F77-BF56-170269079BB3}

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Hardaway Jr. rulz,elkentük az Indianát is,és még a bucks is leszopott :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/