Kosárlabda
16 feliratkozó
több mint 10 éve
És milyen jó hogy már az utsó forduló előtt bejutottak. Várom a meccseket nagyon. Érdekes ez a lebonyolítás
több mint 10 éve
Hanga Ádám vezérletével bejutott a Laboral Kutxa a legjobb 8 közé az Euroligában.Panathinaikos meg igenis verhető szerintem.
Ő lehet a következő, akinek sikerülhet Dávid Kornél után a F4 is.
Bruschi85
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 10 éve
Hanga Ádám vezérletével bejutott a Laboral Kutxa a legjobb 8 közé az Euroligában.Ő lehet a következő, akinek sikerülhet Dávid Kornél után a F4 is.


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 10 éve
mégis értem. thxViszont ez volt a legrosszabb nézetséget generáló döntő. Nem értem.a TBS adta
Fucu
Höri
több mint 10 éve
Viszont ez volt a legrosszabb nézetséget generáló döntő. Nem értem.a TBS adta
Fucu
több mint 10 éve
Viszont ez volt a legrosszabb nézetséget generáló döntő. Nem értem.
több mint 10 éve
Elképesztő volt amit a Villanova játszott, egyszerűen minden bejött nekik! Kérdés meg lehet-e ezt ismételni még egyszer 2 napon belül az ország legkomplettebb, legjobb csapata ellen is? Remélem szoros, izgalmas döntő lesz.Enyhen szolva teljesult a vagyam, eleg jo kis donto volt!😄
zavi27
több mint 10 éve
Azta, micsoda végjáték volt itt. Erről még filmek fognak készülni.
több mint 10 éve
BUZZER BEATER TRIPLA A GYŐZELEMÉRT! xDde jól tettem, hogy a Nova team streamen néztem a végét, pedig majdnem eljinxeltem 😊 óriási meccs volt, van kosárlabda Philly-ben 8)

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Elképesztő volt amit a Villanova játszott, egyszerűen minden bejött nekik! Kérdés meg lehet-e ezt ismételni még egyszer 2 napon belül az ország legkomplettebb, legjobb csapata ellen is? Remélem szoros, izgalmas döntő lesz.
több mint 10 éve
szerintem a Villanova védekezése nagyon szívós, kíváncsi leszek a NC mit fog tudni kezdeni veleha nem lesz gondja ebből fakadóan akkor tényleg sima lesz
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Két sima meccs volt, amilyen jól kezdődött a MM, pont a végére laposodik el. A Villanova nagy talány, honnan jött ez a forma, de eléggé meglepne, ha a Tar Heels ellen is így tudnának játszani, benne van a pakliban, hogy a döntő is relatíve sima lesz.
Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Honnan jött vissza a Syracuse bazmeg 😀Az hatalmas volt bazdki.
Löfli
25-4 !!!!
több mint 10 éve
Honnan jött vissza a Syracuse bazmeg 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 10 éve
Remélem eljinxelem, de szinte valószínű hogy a Ducks kiesett az Elite Eightnél 😕 😕
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 10 éve
Megtudja nekem valaki mondani hogy a negyeddöntő(?) magyar idő szerint mikor kezdődik?
több mint 10 éve
Tegnap este néztem vissza, ukrán közvetítéssel, és 1 óra 55 perc volt a meccs. Valamivel 1 óra után jártunk, amikor van hátra a meccsből 44 másodperc és vezet tízzel az UNI. Na mondom, milyen jó felvétel ez, még bennemaradt az Oregon második félideje is, amire átkapcsoltak.Hát nem 😀
több mint 10 éve
Azt kamu faultnak hívják 😊Nem érdemelték meg, hogy pénteken bemákolták azt a félpályás dobást... Ha valaki nem látta volna ezt a gyalázatos bénázást:ellenben az érdekelne, hogy 71-66-nál a ziccer mellé mi volt még az a +1.
www.youtube.com/watch?v=DNGmD6FcQdY
Jakehomer
a kiszorított csávó meg tényleg béna volt, két emberre baszhatta volna rá a labdát, hogy új bedobást harcoljon ki.
slowmotion
De ha csak annyit csinálnak, hogy 10 másodpercig kapaszkodnak a labdába a bedobásoknál (ami után jött volna a 10 sec violation), már akkor se tudtak volna kikapni.
Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Nem érdemelték meg, hogy pénteken bemákolták azt a félpályás dobást... Ha valaki nem látta volna ezt a gyalázatos bénázást:ellenben az érdekelne, hogy 71-66-nál a ziccer mellé mi volt még az a +1.
www.youtube.com/watch?v=DNGmD6FcQdY
Jakehomer
a kiszorított csávó meg tényleg béna volt, két emberre baszhatta volna rá a labdát, hogy új bedobást harcoljon ki.
több mint 10 éve
Nem érdemelték meg, hogy pénteken bemákolták azt a félpályás dobást... Ha valaki nem látta volna ezt a gyalázatos bénázást:A gyalázatos finom megfogalmazás.
www.youtube.com/watch?v=DNGmD6FcQdY
Jakehomer
több mint 10 éve
Nem érdemelték meg, hogy pénteken bemákolták azt a félpályás dobást... Ha valaki nem látta volna ezt a gyalázatos bénázást:www.youtube.com/watch?v=DNGmD6FcQdY
Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Choker UNI 😕

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 10 éve
Hát ezt a végjátékot nagyon elbaszták, simán nekik állt a meccs. Ez a lepattanó, meg kb másfél percnél az alapvonalbeli bedobásból kapott layup elfogadhatatlan volt.
Tepper takarodj!

