Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kosárlabda

16 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
1 volt csapattársam, 7 ellen meg játszottam anno.
#öregszem


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Íme, a magyar válogatott kerete az idei EB-selejtezőre:

Benke Szilárd (Zalakerámia ZTE KK)
Bognár Kristóf (Falco KC Szombathely)
Csorvási Milán (Egis Körmend)
Eilingsfeld János (Szolnoki Olaj KK)
Ferencz Csaba (Egis Körmend)
Hanga Ádám (Laboral Kutxa)
Jarrod Jones (VL Pesaro)
Keller Ákos (TLI-Alba Fehérvár)
Kovács Péter (Falco KC Szombathely)
Perl Zoltán (Capo d’Orlando)
Pongó Máté (KTE-Duna Aszfalt)
Ruják András (Sopron KC)
Somogyi Gergely (MAFC)
Supola Zoltán (Pécsi VSK-PANNONPOWER)
Tóth Ádám (Szolnoki Olaj KK)
Tóth Gergely (Sopron KC)
Tóth Norbert (Falco KC Szombathely)
Váradi Benedek (Falco KC Szombathely)
Vojvoda Dávid (Szolnoki Olaj KK)
Wittmann Krisztián (Szolnoki Olaj KK)

(Forrás: Bb1.hu)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 24.hu/sport/2016/06/28/hatalmas-elismeres-a-magyar-kosarasnak/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
nem értem a hazai játékvezetést. tragikus. tegnap az Olaj-Alba döntő első meccsén Papp kiosztott 4 tekót a fehérvárnak, egyet azért mert Simon egy orbitális nagy faltot kért számon tőle. meg nem értem Vojvodát miért kell védeni ennyire? 2 méterre meg se lehet közelíteni.
ettől függetlenül szarul játszott az Alba, ha bedobják a büntiket meg beesik 2 tripla már megvan a meccs. nem kell ezen felül tolni a Szolnokot. bár nem mondok újat...

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ennyi faultot ritkán látni, ebben mindenképp világelit volt a két csapat.

több mint 10 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Hosszabbítás után verte az Euroliga fináléjában a CSKA Moscow a Fenerbahcét:

 www.youtube.com/watch?v=PvmSDURsaPI
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
3. Kulcsszituációkban hibák, pl kihagyott büntetők Adams, a görög, de talán a végjátékban 67-71-nél, 1 perccel a vége előtt Adams elhagyja a labdát és a görög beüti a 4. faultját

NB2
ennyi, ezen ment el

ha ott üttet egy faultot, megvan
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 052 — nabege2@yahoo.com
1. Nem értettem miért nem lehetett jobban rotálni a csapatot Perasovicsnak? Elhiszem, hogy voltak akik totál homány teljesítményt nyújtottak, de addig is tudtak volna pihenni a kezdők. A végére totál elfáradtak
2.Amit írtam az előbb is, hogy sajnos többen is nagyon gyenge teljesítményt nyújtottak. Pl Bertrans, de Planinic-et sem lehetett játszatni, mert totál fogalmatlan volt. Ádi is rosszul kezdett, de szerintem utána javult a teljesítménye
3. Kulcsszituációkban hibák, pl kihagyott büntetők Adams, a görög, de talán a végjátékban 67-71-nél, 1 perccel a vége előtt Adams elhagyja a labdát és a görög beüti a 4. faultját
4. Bírók. Nem rajtuk múlott, de azért voltak dühítő dolgok. Pl a végén simán látszott, hogy nem .6 tized maradt támadásra, Obradovic olyan tekót kellett volna, hogy kapjon, hogy csak na! Főleg annak fényében, hogy egész évben a játékosok hányszor kaptak dumáért teknikait. Udoh kosara időn túl volt. A faultokat én nem láttam olyan rossznak, szerintem Kristófékat elvitte a hév, mert pl Sloukas egyenlítő kosaránál is fault volt és többször néztem, hogy bizony a védekezés közben rengeteg faultolt a Kutxa is, főleg palánk alatt és néma volt a síp.
Egy biztos nagy esélyt szalasztott el a Kutxa, nem tudom adatik még ilyen esély az életben.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Nem kicsit fújnak a törököknek.pedig Hangáék behúzhatnák.
Kenny
mondjuk a végét, bíróktól függetlenül elbasszák
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Nem kicsit fújnak a törököknek.pedig Hangáék behúzhatnák.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 052 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/kosarlabda/video-az-utolso-mp-ben-dobott-kosarat-de-rossz-gyurube-kiestek-2497399 😀😀😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 052 — nabege2@yahoo.com
Hát ha a 2 törpe az első félidőben nem szórakozik annyit, akkor ez már hamarább eldőlhetett volna... Megmondom őszintén már fogalmazódott bennem a gondolat, hogy a pi..a, még1x nem lesz ilyen gyenge otthon a Pana, el ne szúrják már😊
Fener leverte a Realt és a Barca is szerintem simán nyeri majd a 4-et.
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Laboral Kutxa az előzetesen vártnál is sokkal simábban nyert Athénban, így bejutottak a Final4-ba, remélhetőleg Ádám is teljesen felépül addigra, szükség lesz rá.
Kicsit sajnáltam, hogy Gyémántember nem tudott legalább hazai győzelemmel búcsúzni az Euroligától, megérdemelte volna.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én az espn streamet néztem és eldobtam az agyam attól a hangulattól. betegek ezek a déli emberek. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 052 — nabege2@yahoo.com
digin nagyon nem jött át a hangulat😕
 www.youtube.com/watch?v=0128crRNAGs

Hanga: ha sérült ne játsszon. Baromira nem hiányzik, hogy rásérüljön. Vannak elegen, egy picit koncentráltabb játék kell Blazictól és ma is simán nyerhetnek.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
digi3 20.45 Zvezda-Cszka
az nézze aki hangulatot is akar kapni😊
NB2
kemény volt.

kár, hogy Hanga ma nem tud játszani

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 052 — nabege2@yahoo.com
digi3 20.45 Zvezda-Cszka
az nézze aki hangulatot is akar kapni😊
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nem tudom mi lett a Jászberénnyel, de az utolsó 4 meccsüket mind megnyerték, kétszer a MAFC-ot, egyszer-egyszer a Szedeák-Nyíregyházát verték el.
Lehet szólt az önkormányzat, hogy vagy játszanak vagy megszűnik a csapat..😛
Coolearie
Beérett Szrecskó "munkája" 😀
Azért 5 légiós + Horváth Á., Sosi, Cseh Gy. trióval illene is bent maradniuk, már ha egyáltalán lesz kieső ill. feljutó...
Bruschi85
de Kaposvárról miért dobbantott?
slowmotion
Szokásos dolgok, bekerült egy negatív spirálba, elfogyott körülötte a levegő, gyenge teljesítmények, elképzelés nélküli játék, rossz légiós választás, csúcspontja a váratlan hazai vereség a nem éppen top formában lévő Szeged ellen, persze nem volt egyszerű dolga, mert szinte folyamatosan sérülések, betegségek akadályozták, edzésen se volt sokszor teljes keret, így nehéz érdemi munkát végezni, plusz a nem éppen ideális külső körülmények.
Bruschi85
és az utódjának mindezek már megvoltak?
slowmotion
Részben igen, Zoki érkezésével volt előrelépés minden téren, de nyilván nem véletlenül állunk ott ahol, küzdünk még a rájátszásért, pedig ebben a keretben több lenne..



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Nem tudom mi lett a Jászberénnyel, de az utolsó 4 meccsüket mind megnyerték, kétszer a MAFC-ot, egyszer-egyszer a Szedeák-Nyíregyházát verték el.
Lehet szólt az önkormányzat, hogy vagy játszanak vagy megszűnik a csapat..😛
Coolearie
Beérett Szrecskó "munkája" 😀
Azért 5 légiós + Horváth Á., Sosi, Cseh Gy. trióval illene is bent maradniuk, már ha egyáltalán lesz kieső ill. feljutó...
Bruschi85
de Kaposvárról miért dobbantott?
slowmotion
Szokásos dolgok, bekerült egy negatív spirálba, elfogyott körülötte a levegő, gyenge teljesítmények, elképzelés nélküli játék, rossz légiós választás, csúcspontja a váratlan hazai vereség a nem éppen top formában lévő Szeged ellen, persze nem volt egyszerű dolga, mert szinte folyamatosan sérülések, betegségek akadályozták, edzésen se volt sokszor teljes keret, így nehéz érdemi munkát végezni, plusz a nem éppen ideális külső körülmények.
Bruschi85
és az utódjának mindezek már megvoltak?
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nem tudom mi lett a Jászberénnyel, de az utolsó 4 meccsüket mind megnyerték, kétszer a MAFC-ot, egyszer-egyszer a Szedeák-Nyíregyházát verték el.
Lehet szólt az önkormányzat, hogy vagy játszanak vagy megszűnik a csapat..😛
Coolearie
Beérett Szrecskó "munkája" 😀
Azért 5 légiós + Horváth Á., Sosi, Cseh Gy. trióval illene is bent maradniuk, már ha egyáltalán lesz kieső ill. feljutó...
Bruschi85
de Kaposvárról miért dobbantott?
slowmotion
Szokásos dolgok, bekerült egy negatív spirálba, elfogyott körülötte a levegő, gyenge teljesítmények, elképzelés nélküli játék, rossz légiós választás, csúcspontja a váratlan hazai vereség a nem éppen top formában lévő Szeged ellen, persze nem volt egyszerű dolga, mert szinte folyamatosan sérülések, betegségek akadályozták, edzésen se volt sokszor teljes keret, így nehéz érdemi munkát végezni, plusz a nem éppen ideális külső körülmények.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Nem tudom mi lett a Jászberénnyel, de az utolsó 4 meccsüket mind megnyerték, kétszer a MAFC-ot, egyszer-egyszer a Szedeák-Nyíregyházát verték el.
Lehet szólt az önkormányzat, hogy vagy játszanak vagy megszűnik a csapat..😛
Coolearie
Beérett Szrecskó "munkája" 😀
Azért 5 légiós + Horváth Á., Sosi, Cseh Gy. trióval illene is bent maradniuk, már ha egyáltalán lesz kieső ill. feljutó...
Bruschi85
de Kaposvárról miért dobbantott?
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nem tudom mi lett a Jászberénnyel, de az utolsó 4 meccsüket mind megnyerték, kétszer a MAFC-ot, egyszer-egyszer a Szedeák-Nyíregyházát verték el.
Lehet szólt az önkormányzat, hogy vagy játszanak vagy megszűnik a csapat..😛
Coolearie
Beérett Szrecskó "munkája" 😀
Azért 5 légiós + Horváth Á., Sosi, Cseh Gy. trióval illene is bent maradniuk, már ha egyáltalán lesz kieső ill. feljutó...



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Nem tudom mi lett a Jászberénnyel, de az utolsó 4 meccsüket mind megnyerték, kétszer a MAFC-ot, egyszer-egyszer a Szedeák-Nyíregyházát verték el.
Lehet szólt az önkormányzat, hogy vagy játszanak vagy megszűnik a csapat..😛
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 052 — nabege2@yahoo.com
Sajnos a 2 csoport között nagyon nagy volt a különbség, nem vagyok benne biztos, hogy a kiesett Bamberg, Khimki, Olympiakosz 3-asból lehet mind a 3 továbbment volna a másik csoportból. Ott a Fener sokáig kiemelkedett aztán lesérült Vesely, azóta döcög. Realt sajnáltam, mert 1. volt 2 utsó mp-ces buktájuk, ráadásul a CSZKA elég szenya módon úgy döntött, hogy a végén leenged és bizony a Barca, Bamberg is ennek köszönhette a győzelmét. Egy ilyen szoros csoportban ezek a plusz egy győzelmek nagyon sokat számítanak! A Kutxa januárban nagyon jól pörgött, engem a 3 évvel ezelőtti Realra emlékeztettek. Azóta érződik az esélyesség, és bizony nyögvenyelős meccseik is voltak (otthon a bajnokságban meg meglepő vereségeik- otthon kikapni majdnem 30-cal a Malagától????).
Cseszka-Cvezda: tükörsima 3-0 a Cseszkának
Barka-Kubany: mákos Barka még itt is kapnak egy rutintalanabb ellenfelet, bár ahogy játszottak idegenben idén, nem lepődnék meg a Kubany győzelmén
Kutxa-Pana: Pana az öreg gyémántemberrel nem lesz egyszerű menet, nem is örültem nekik, de ha Ádiék hozzák amit tudnak nyerhetnek
Fener-Real: nah erre tényleg nem tudok mit mondani😊 Ha a Real végre megtalálja azt a 8-9 embert aki hozza magát, azt mondom akár lesimázhatják a Fenert.
Amúgy sajnálom a Khimkit és a Bamberget is, nagyon kis szimpi csapatok voltak!

(mivel én szurkoló buzi is vagyok, sajnos a nagycsapatoknál baromi hangulattalanok a meccsek, ha hangulatos FF-et szeretnék, akkor Pana-Cvezda-Fener,Olympiakos négyesdöntő lenne az ideális😊
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Azért Athénban nagyon ritkán szokták megverni a Panát.
Viszont a kutyáé a pályaelőny azt kell kihasználni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...