WWE, UFC, MMA és box

7 feliratkozó

több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Vki esetleg tudna pm-ben küldeni vmi linket, ahonnan le lehetne tölteni a tv6-os adásokat?

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
na még ha valakit tudok utálni, az Daniel Bryan.

vagy ahogy Miz hívja "anti superstar" 😀Höri
Punk volt bent kommentálni a meccsét. A végén, ahogy megtapsolta nekem nagyon úgy tűnt, hogy az övére fáj a foga. 😊
Punknak úgy is kell egy öv, Bryant meg nyugodtan szét lehetne verni. 😛
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Jelenleg Bryan és Ziggler is ide-oda mászkál, hogy megverjék egymást, a Nexus meg már így is kétszer verte tönkre Takert, szerintem ez nem lenne akadály.süti
na még ha valakit tudok utálni, az Daniel Bryan.

vagy ahogy Miz hívja "anti superstar" 😀Höri
Bryanről jut eszembe, hogy új kedvenc (lesz) Kaval, zseniális fickó, már az NXT s02ben is favorit volt 😊


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jelenleg Bryan és Ziggler is ide-oda mászkál, hogy megverjék egymást, a Nexus meg már így is kétszer verte tönkre Takert, szerintem ez nem lenne akadály.süti
na még ha valakit tudok utálni, az Daniel Bryan.

vagy ahogy Miz hívja "anti superstar" 😀

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jelenleg Bryan és Ziggler is ide-oda mászkál, hogy megverjék egymást, a Nexus meg már így is kétszer verte tönkre Takert, szerintem ez nem lenne akadály.
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
HHH-t össze akarták hozni a Nexussal, hogy majd ő áll a háttérben, mondjuk úgy egy HHH vs Taker meccs nem lenne rossz.süti
de ahhoz át kéne pakolni a smackdownra, arra pedig szerintem nem kerül sor.Höri
Nem feltétlen mert a Nexus elméletileg brand független, bár igaz, hogy a Raw-ban nyomulnak legtöbbször. És ha HHH lenne a Nexus feje, akkor már mehet is a meccs 😀


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
HHH-t össze akarták hozni a Nexussal, hogy majd ő áll a háttérben, mondjuk úgy egy HHH vs Taker meccs nem lenne rossz.süti
de ahhoz át kéne pakolni a smackdownra, arra pedig szerintem nem kerül sor.

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Gondoltam odaadom DVD-n a highest flyerst, de látom nem pesti vagy :/ ha esetleg erre jársz és nem tudod megszerezni szólj 😉pc_x
Nem szoktam arra felé járni, de lassan már megvan nekem is a lemez. Azért köszönöm. 😊

Takernek szerintem nem hiányzik még egy WM főmérkőzés.
Inkább segítsen szétverni a Nexust vagy segítsen Kane-től elvenni a címét vagy valami hasonló.

HHH-t össze akarták hozni a Nexussal, hogy majd ő áll a háttérben, mondjuk úgy egy HHH vs Taker meccs nem lenne rossz.
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Undertakerrel viszont nem értem mit csinálnak. Elvileg volt róla szó, hogy hamarosan abbahagyja, de nem hinném, hogy azért jött vissza erre a pár hétre, hogy Kane élve eltemesse...süti
szerintem nincs olyan ember, aki számára ne lenne egyértelmű, hogy Taker karrierje majd egy WM főmeccse után ér véget.Höri
Nyerő sorozatban sose hagyd el az asztalt 😀 és azt nem hiszem, hogy megszakítják a WM streakjét.


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Undertakerrel viszont nem értem mit csinálnak. Elvileg volt róla szó, hogy hamarosan abbahagyja, de nem hinném, hogy azért jött vissza erre a pár hétre, hogy Kane élve eltemesse...süti
szerintem nincs olyan ember, aki számára ne lenne egyértelmű, hogy Taker karrierje majd egy WM főmeccse után ér véget.

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Az utolsó mondatod az alap 😊 Nem nemzetek, hanem nemzeti harc volt, ha jól emlékszem 😊 Amúgy tényleg egy patkány, pedig a debut-ja előtt egész értelmesnek tűnt :/ Ha szereted Mysterio stílusát (miért ne szeretnéd 😀), akkor nézz egy kis korai WCW cruiserweight-et 😊
Vagy tudom ajánlani a wwe wrestling Highest Flyers 3 lemezes kiadást 😉pc_x
Highest flyers most próbálom beszerezni, addig utána nézek a WCW cruiserweight-tnek. Köszi. 😊

Jó volt a mai SmackDown vége. Del Rio szeretett volna Kane-el megmérkőzne, Long pedig adott is neki esélyt, ha sikerül triple thread meccsen legyőznie Mysterio-t vagy Edge-t.
SPOILER!!!(Jelöld ki)
Szerencsére Edge meghiúsította a terveit, így most Edge az elsőszámú kihívója Kane-nek.
SPOILER VÉGE

Undertakerrel viszont nem értem mit csinálnak. Elvileg volt róla szó, hogy hamarosan abbahagyja, de nem hinném, hogy azért jött vissza erre a pár hétre, hogy Kane élve eltemesse...süti
A spoilert még nem olvastam el, mert majd csak vasárnap leszek otthon, aadig nem tudom megnézni, de az Undertaker témát most még én sem teljesen értem, bár van esélye hogy ez lesz a vége (mondjuk már sokadik lenne 😀).
Gondoltam odaadom DVD-n a highest flyerst, de látom nem pesti vagy :/ ha esetleg erre jársz és nem tudod megszerezni szólj 😉


több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az utolsó mondatod az alap 😊 Nem nemzetek, hanem nemzeti harc volt, ha jól emlékszem 😊 Amúgy tényleg egy patkány, pedig a debut-ja előtt egész értelmesnek tűnt :/ Ha szereted Mysterio stílusát (miért ne szeretnéd 😀), akkor nézz egy kis korai WCW cruiserweight-et 😊
Vagy tudom ajánlani a wwe wrestling Highest Flyers 3 lemezes kiadást 😉pc_x
Highest flyers most próbálom beszerezni, addig utána nézek a WCW cruiserweight-tnek. Köszi. 😊

Jó volt a mai SmackDown vége. Del Rio szeretett volna Kane-el megmérkőzne, Long pedig adott is neki esélyt, ha sikerül triple thread meccsen legyőznie Mysterio-t vagy Edge-t.
SPOILER!!!(Jelöld ki)
Szerencsére Edge meghiúsította a terveit, így most Edge az elsőszámú kihívója Kane-nek.
SPOILER VÉGE

Undertakerrel viszont nem értem mit csinálnak. Elvileg volt róla szó, hogy hamarosan abbahagyja, de nem hinném, hogy azért jött vissza erre a pár hétre, hogy Kane élve eltemesse...
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
mexikói 😊 The Mexican Iconpc_x
Ezt nem is tudtam... megzavart a gigolo stílusa... meg úgy emlékeztem, hogy Mysterio ellen is úgy lett beharangozva, hogy a mexikói és az olasz harca, nemzetek harca vagy ilyesmi.
Mindegy, nekem Mysterio a mexican icon. 😊süti
Az utolsó mondatod az alap 😊 Nem nemzetek, hanem nemzeti harc volt, ha jól emlékszem 😊 Amúgy tényleg egy patkány, pedig a debut-ja előtt egész értelmesnek tűnt :/ Ha szereted Mysterio stílusát (miért ne szeretnéd 😀), akkor nézz egy kis korai WCW cruiserweight-et 😊
Vagy tudom ajánlani a wwe wrestling Highest Flyers 3 lemezes kiadást 😉


több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
mexikói 😊 The Mexican Iconpc_x
Ezt nem is tudtam... megzavart a gigolo stílusa... meg úgy emlékeztem, hogy Mysterio ellen is úgy lett beharangozva, hogy a mexikói és az olasz harca, nemzetek harca vagy ilyesmi.
Mindegy, nekem Mysterio a mexican icon. 😊
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
említsük még meg akkor Swaggert 😀 Sooner pride 😛konqueror
Őt de utálom... Egyedül Del Rio közelíti meg. Vagyis az olasz meg is előzi... 😐süti
mexikói 😊 The Mexican Icon


több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
említsük még meg akkor Swaggert 😀 Sooner pride 😛konqueror
Őt de utálom... Egyedül Del Rio közelíti meg. Vagyis az olasz meg is előzi... 😐
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ha már nem mainstream karakterekről van szó, akkor a The Usos tesók a favoritok, bár mostanában igencsak mellékszálon vannak, pedig van bennük potenciál (mondjuk Tamina kavar Santinóval, de ő nem igzából Uso) 😀


több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
említsük még meg akkor Swaggert 😀 Sooner pride 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gondoltam, hogy ilyen beteg állatot, mint The Miz csak én tudok kedvencnek választani 😊Höri
neked nem Orton a kedvenced?

előtte meg utáltad 😀 és akkor HHH volt asszem. meg Cage, először én is őt fedeztem fel "a" videó miattkonqueror
nyilván őt is öröm látni, de Miz kevésbé mainstream és mikor kiszúrtam magamnak, még igen messze volt a vb címtől. Kb akkor kezdett el berobbanni mikor elkezdtem WWE-t nézni, szóval így büszke voltam magamra, hogy lett belőle valami 😀
de mondom, a Vipera legendaöléseit is szívesen látom.

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ziggler nyilatkozta, hogy ő külön élvezi, hogy a közönség ennyire utálja Vickyt és ez erőt ad neki. 😀

Egyébként Höri én is szeretem Mizt, szerintem az egyik legnagyobb show man most a Raw-ban. Sőt szinte biztos. Kiváncsi leszek mikor fogja beváltani a táskát.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amúgy miért nem a küzdősportok topikban megy a WWE-zés? 😊konqueror
mert én pl azt se tudtam h van 😀

de h on legyek vki szereti innen Dolph Zigglert? ha igen miért? 😀 egyszerűen utálom kevés ilyen ember van a pankrációban, de őt nagyon nem szeretem hiába majdnem delfin a neve 😊kristof
Még sigem is volt Ziggler, be is szólt miatta PC 😀

Persze még azleőtt, hogy összeállt volna nagyseggű Vicky Guerreróval. (íííííííííííígy beszééééééél )

Szerintem van lehetőség Dolphban bőven, csak még nem jött ki. Azért fizikálisan bárkivel fel tudná venni a versenyt. Meg hát ő a WWE Meskója 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amúgy miért nem a küzdősportok topikban megy a WWE-zés? 😊konqueror
mert én pl azt se tudtam h van 😀

de h on legyek vki szereti innen Dolph Zigglert? ha igen miért? 😀 egyszerűen utálom kevés ilyen ember van a pankrációban, de őt nagyon nem szeretem hiába majdnem delfin a neve 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na végre valaki darabjaira szedte ezt a hústorony Lesnart is... már elegem volt a hype-jából. (pedig nem is nézek sok MMA%UFC/egyéb ilyet)Igor
Brock Lesnar volt a WWE legfiatalabb világbajnoka, 25 évesen győzte le The Rockot.

Már nem él a rekordja, Orton pár évre rá megdöntötte.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na végre valaki darabjaira szedte ezt a hústorony Lesnart is... már elegem volt a hype-jából. (pedig nem is nézek sok MMA%UFC/egyéb ilyet)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pcxtől az info http://www.youtube.com/watch?v=H3bW0ADGQYw hétfőtől Monday Night Raw a tv6on.