WWE, UFC, MMA és box

7 feliratkozó

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
én már csak abban bízok, hogy a Cena pihenő alatt visszajön HHH rendet rakni.Höri
Nem bánnám én se.
Viszont szerintem McMahonnal fog kezdődni a mai RAW és visszahozza Cenát... (vagy ha nem most akkor hamarosan)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én már csak abban bízok, hogy a Cena pihenő alatt visszajön HHH rendet rakni.

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nagyon gagyi volt ez a survivor series... Semmi meglepetés... Punkot nem látni már egy hónapja... Egyedül Miz volt jó az elején, mikor leütötte a köcsögöt és csinált egy kis műsort...
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
SPOILER

Miz rendes volt, nem akarta elrontani Cena búcsúzó pillanatait. Mehet filmet forgatni megint Cena.Höri
mondjuk Ortonnál jó helyen van az öv, akkor lett volna értelme jönnie, ha a másik forgatókönyv szerint alakulnak a dolgok.shawnka
jaja, bár nem tom mennyire volt lestrapálva Orton, de neki nekimenni nem olyan szerencsés még címmeccs után se 😀

így vagy úgy, a mi verziónk jobban ütött volna 😀 😀 😀Höri
SPOILER

Ortont gyakorlatilag agyonverte Wade, csak amikor már 6odszorra kezdte a pinelést a viperán, és Wasteland után is kijött belőle, akkor elkezdett Cenával veszekedni, meg ellökte. ezután Cena ha jól láttam beütött neki egyet, közben Orton is felállt, RKO, win.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vége. Aki még nem látta, de meg akarja nézni, az most ne figyeljen 😀
SPOILER
Cena megnyerte Ortonnak, így kirúgták a WWE-ből
SPOILER

Miznek is csak a pofája volt nagy, bejött az elején, elszidta LeBront(mivel Miz Clevelandi, és a gála Miamiban volt), aztán azt mondogatta, hogy milyen nehéz a táska, és ideje lenne beváltani...sajnálom, hogy így alakult 😕shawnka
SPOILER

Miz rendes volt, nem akarta elrontani Cena búcsúzó pillanatait. Mehet filmet forgatni megint Cena.Höri
mondjuk Ortonnál jó helyen van az öv, akkor lett volna értelme jönnie, ha a másik forgatókönyv szerint alakulnak a dolgok.shawnka
jaja, bár nem tom mennyire volt lestrapálva Orton, de neki nekimenni nem olyan szerencsés még címmeccs után se 😀

így vagy úgy, a mi verziónk jobban ütött volna 😀 😀 😀

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Vége. Aki még nem látta, de meg akarja nézni, az most ne figyeljen 😀
SPOILER
Cena megnyerte Ortonnak, így kirúgták a WWE-ből
SPOILER

Miznek is csak a pofája volt nagy, bejött az elején, elszidta LeBront(mivel Miz Clevelandi, és a gála Miamiban volt), aztán azt mondogatta, hogy milyen nehéz a táska, és ideje lenne beváltani...sajnálom, hogy így alakult 😕shawnka
SPOILER

Miz rendes volt, nem akarta elrontani Cena búcsúzó pillanatait. Mehet filmet forgatni megint Cena.Höri
mondjuk Ortonnál jó helyen van az öv, akkor lett volna értelme jönnie, ha a másik forgatókönyv szerint alakulnak a dolgok.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vége. Aki még nem látta, de meg akarja nézni, az most ne figyeljen 😀
SPOILER
Cena megnyerte Ortonnak, így kirúgták a WWE-ből
SPOILER

Miznek is csak a pofája volt nagy, bejött az elején, elszidta LeBront(mivel Miz Clevelandi, és a gála Miamiban volt), aztán azt mondogatta, hogy milyen nehéz a táska, és ideje lenne beváltani...sajnálom, hogy így alakult 😕shawnka
SPOILER

Miz rendes volt, nem akarta elrontani Cena búcsúzó pillanatait. Mehet filmet forgatni megint Cena.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Vége. Aki még nem látta, de meg akarja nézni, az most ne figyeljen 😀
SPOILER
Cena megnyerte Ortonnak, így kirúgták a WWE-ből
SPOILER

Miznek is csak a pofája volt nagy, bejött az elején, elszidta LeBront(mivel Miz Clevelandi, és a gála Miamiban volt), aztán azt mondogatta, hogy milyen nehéz a táska, és ideje lenne beváltani...sajnálom, hogy így alakult 😕
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Here we go 😀 Survivor Series on air
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Huh, Martinez nagyon kajak kiütötte Williams-t. 😊. Még az év KO-ja is lehet.tüsi91
Hülye volt Williams. Belement a verekedésbe. És Martinez kihasznált egy klasszikus hibát (ütés közben a nem-ütő kéz leeresztve...)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Huh, Martinez nagyon kajak kiütötte Williams-t. 😊. Még az év KO-ja is lehet.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az Orton + Miz pólót tudnám viselni, azok jók 😀
Mondjuk az nem tetszik, hogy Miz pólóján ott a neve, mert köcsög. 😛

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
ááh, kár, hogy nincs olyan csomag, ami magába foglalja Miz+Cena+Orton pólóját, szintén 30 dollárért 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ha már Orton, ez kibebaszott zsírul néz ki http://www.wweshop.com/item/randy-orton-holiday-t-shirt-package/Men/50-07116
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
közbe megnéztem miképp nyomta lesz fasszopó Wade Cenát, hát tiszta szánalom 😀

gondolom most Wade lenyomja Ortont, és akkor ha jól tudom Cena elmehet a gyökerektől, és kivégzi Wadet. de még bekavarhat Miz a táskávalkonqueror
HH meg MM bekavarása tényleg rohadékság volt, dehát a Nexus ezért Nexus...érdekes lesz az este az biztos, de Hörivel már kitárgyaltuk, hogy Miz hagyja el Miami-t WWE Champként úgyis 😀shawnka
ja, ezzel a forgatókönyvvel a többség jól jár.

Cena kilép a nexusból
Barrett bajnok lesz (2 percig 😛)
Miz bajnok lesz sokáig 😀
egyedül Orton baszik rá, dehát ő úgy is fontos kihívó marad. És a TLC gáláig hárman majd körbeverik egymást, hogy ki legyen a no1 kihívó.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
közbe megnéztem miképp nyomta lesz fasszopó Wade Cenát, hát tiszta szánalom 😀

gondolom most Wade lenyomja Ortont, és akkor ha jól tudom Cena elmehet a gyökerektől, és kivégzi Wadet. de még bekavarhat Miz a táskávalkonqueror
HH meg MM bekavarása tényleg rohadékság volt, dehát a Nexus ezért Nexus...érdekes lesz az este az biztos, de Hörivel már kitárgyaltuk, hogy Miz hagyja el Miami-t WWE Champként úgyis 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
közbe megnéztem miképp nyomta lesz fasszopó Wade Cenát, hát tiszta szánalom 😀

gondolom most Wade lenyomja Ortont, és akkor ha jól tudom Cena elmehet a gyökerektől, és kivégzi Wadet. de még bekavarhat Miz a táskával
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
ha már cena, akkkor legyen minél több 😛 😀
http://www.wweshop.com/item/john-cena-holiday-t-shirt-package/Cross-Sell/50-07068shawnka
És ez is csak 30 dolcsi... kész 😀 Ezek a pakkok simán megérik 😊pc_x
ennek neki kéne ugrani, amíg tart az akció 😀
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
ha már cena, akkkor legyen minél több 😛 😀
http://www.wweshop.com/item/john-cena-holiday-t-shirt-package/Cross-Sell/50-07068shawnka
És ez is csak 30 dolcsi... kész 😀 Ezek a pakkok simán megérik 😊


több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
ha már cena, akkkor legyen minél több 😛 😀
http://www.wweshop.com/item/john-cena-holiday-t-shirt-package/Cross-Sell/50-07068
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
wweshop.com már szállít Magyarországra is (5 dolcsi postaköltség), és iszonyat jó ünnepi cuccok vannak.
Hörinek biztos tetszene: http://www.wweshop.com/item/the-miz-holiday-t-shirt-package/Men/50-07142
De Randy Ortonos pack is isteni meg az új Rey Mysterio póloó 😮😮😮😮pc_x
ejj, karácsonyra meg kéne lepni magunkat valami csomaggal 😀shawnka
én is beszállnék ez nagyon tetszik:
http://www.wweshop.com/item/undertaker-top-rope-hooded-sweatshirt/Men/04-00853
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ezt a Mizes pólót még én is szívesen elviselném. ha már WWE cuccok, életem egyik nagy bukása, mikor majdnem lett John Cenás pólóm, "Regret yourself, fear less." felirattal, igen zorall volt, Media Marktban ( 😀 ) láttam, de rövid töprengés után nem hoztam el (akkor még nem voltam ennyire tájékozott fan, ha mondhatjuk így)

mai önmagam nyilván lecsapna rá ezerrel
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
wweshop.com már szállít Magyarországra is (5 dolcsi postaköltség), és iszonyat jó ünnepi cuccok vannak.
Hörinek biztos tetszene: http://www.wweshop.com/item/the-miz-holiday-t-shirt-package/Men/50-07142
De Randy Ortonos pack is isteni meg az új Rey Mysterio póloó 😮😮😮😮pc_x
ejj, karácsonyra meg kéne lepni magunkat valami csomaggal 😀
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
wweshop.com már szállít Magyarországra is (5 dolcsi postaköltség), és iszonyat jó ünnepi cuccok vannak.
Hörinek biztos tetszene: http://www.wweshop.com/item/the-miz-holiday-t-shirt-package/Men/50-07142
De Randy Ortonos pack is isteni meg az új Rey Mysterio póloó 😮😮😮😮


több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Azt vágjátok, hogy múlt héten Ausztriában (Innsbruckban egészpontosan) volt WWE live event? Ha ezt előbb tudom...shawnka
Minden évben van, meg talán Prágában is szokott lenni. Azért innsbruck sincs közel... inkább akkor Angliába kimenni egy hétre Raw+Superstar+Smackdown 😊 😊