NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

WWE, UFC, MMA és box

7 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
A hétfői RAW felvétel utáni események
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ha nem volna ez a csodálatos showműsor, akkor egy Nexussal kevesebb tagja lenne a WWE műsoroknak. Márpedig k.rvajó nézni ahogy szerencsétlenkednek, és legalább van kit utálni big_smileshawnka
félreérted, nem az NXT a bajom hanem az NXT4
szerintem ez már sok.

a dívás 3. széria még bejött, mert oda is kell utánpótlás. Aksanának szurkoltam 😀
de a 4-ben jó lenne valami újítás.

Egyébként érdekesség, hogy the Miznek ugyebár a NxT1-ben és a NxT2-ben is volt tanítványa, mára mindkettő szerződéses profi és egyiksem Nexus tag 😀 (Bryan és Riley). UnikumHöri
Riley csak valami kam szerződéssel van (persze ez nem von le az egészből, amúgy is csak kayfabe), Riley sokat küldi még FCW-ben is.
The Miz is the John Madden of WWE 😛


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha nem volna ez a csodálatos showműsor, akkor egy Nexussal kevesebb tagja lenne a WWE műsoroknak. Márpedig k.rvajó nézni ahogy szerencsétlenkednek, és legalább van kit utálni big_smileshawnka
félreérted, nem az NXT a bajom hanem az NXT4
szerintem ez már sok.

a dívás 3. széria még bejött, mert oda is kell utánpótlás. Aksanának szurkoltam 😀
de a 4-ben jó lenne valami újítás.

Egyébként érdekesség, hogy the Miznek ugyebár a NxT1-ben és a NxT2-ben is volt tanítványa, mára mindkettő szerződéses profi és egyiksem Nexus tag 😀 (Bryan és Riley). Unikum

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
helyes, van rá igény 😊

NXT4? Ti nem unjátok még? Michael Cole hozzáállásával értek egyet 😀
Höri
Én meg Josh-éval 😀😀 Szerintem jó látni az FCW-ből feltörekvő tehetségeket (a 3. évadot nem kell figyelembe venni, az valóban sokszor nevetséges volt, de Kaitlyn.... mmmm)pc_x
Ha nem volna ez a csodálatos showműsor, akkor egy Nexussal kevesebb tagja lenne a WWE műsoroknak. Márpedig k.rvajó nézni ahogy szerencsétlenkednek, és legalább van kit utálni big_smileshawnka
Azért a szerencsétlenkedés kicsit túlzás egy olyan csoportra, aki kiverte a szart is a teljes WWE+HoF tagokból 😀 Bár valóban, mostanában leáldozóban van a csillaguk... először Sheffield majd Tarver sérülése, most pedig egyfolytában vesztenek 😀 😀


több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
Akit érdekelnek a show-k és hírek magyarul:
http://wwe-pankracio.blog.hu/
(már én is írok ide 😊 )pc_x
helyes, van rá igény 😊

NXT4? Ti nem unjátok még? Michael Cole hozzáállásával értek egyet 😀
Höri
Én meg Josh-éval 😀😀 Szerintem jó látni az FCW-ből feltörekvő tehetségeket (a 3. évadot nem kell figyelembe venni, az valóban sokszor nevetséges volt, de Kaitlyn.... mmmm)pc_x
Ha nem volna ez a csodálatos showműsor, akkor egy Nexussal kevesebb tagja lenne a WWE műsoroknak. Márpedig k.rvajó nézni ahogy szerencsétlenkednek, és legalább van kit utálni 😀
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Akit érdekelnek a show-k és hírek magyarul:
http://wwe-pankracio.blog.hu/
(már én is írok ide 😊 )pc_x
helyes, van rá igény 😊

NXT4? Ti nem unjátok még? Michael Cole hozzáállásával értek egyet 😀
Höri
Én meg Josh-éval 😀😀 Szerintem jó látni az FCW-ből feltörekvő tehetségeket (a 3. évadot nem kell figyelembe venni, az valóban sokszor nevetséges volt, de Kaitlyn.... mmmm)


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akit érdekelnek a show-k és hírek magyarul:
http://wwe-pankracio.blog.hu/
(már én is írok ide 😊 )pc_x
helyes, van rá igény 😊

NXT4? Ti nem unjátok még? Michael Cole hozzáállásával értek egyet 😀

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
Juan Cena debütált...

ez viszont kevésbé szimpatikusshawnka
Kérdés, hogy ezt most hogy gondolják... Olvastam róla pár cikket, hát vannak fentartásaim, de Cenanak elég jópofa attitűdje van, akár bele is férhet... Ha a storyline jól lesz megírva hozzá. Plusz nyílván közrejátszik, hogy Cena nevével több jegyet lehet eladni, mint nélküle.
Ami nem szimpatikus az az, hogy túl őszinte búcsúbeszéde volt, és erre már 1 hétre rá küldi...pc_x
szvsz a Nexus feloszlását indítják majd be ezzel az alter Cenával. Csak nehogy Rey Mysterio kiakadjon, hogy nem autentikus lucha libre styleban tolja 😀
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Juan Cena debütált...

ez viszont kevésbé szimpatikusshawnka
Kérdés, hogy ezt most hogy gondolják... Olvastam róla pár cikket, hát vannak fentartásaim, de Cenanak elég jópofa attitűdje van, akár bele is férhet... Ha a storyline jól lesz megírva hozzá. Plusz nyílván közrejátszik, hogy Cena nevével több jegyet lehet eladni, mint nélküle.
Ami nem szimpatikus az az, hogy túl őszinte búcsúbeszéde volt, és erre már 1 hétre rá küldi...


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akit érdekelnek a show-k és hírek magyarul:
http://wwe-pankracio.blog.hu/
(már én is írok ide 😊 )pc_x
köszi, tetszik 😊
(bár ez a buzi blog.hu kiakasztja vmiért a gépem)
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Akit érdekelnek a show-k és hírek magyarul:
http://wwe-pankracio.blog.hu/
(már én is írok ide 😊 )


több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
Juan Cena debütált...

ez viszont kevésbé szimpatikus
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
Spoileres leszek.

King of the Ring letudva. Sajnálom, hogy nem Morrison nyert, mert Sheamus-t ki nem állhatom. A WWE Championship meccset a GM sem gondolta komolyan, de King-nek kijárt egy lehetőség. Legjobban érthetetlen módon mégis a Cena-momenteket élveztem. Nexus leszámolás jó móka, illetve amit a nézőtéren levágott a tag team meccs alatt. zseniális 😀 jövő hétfőn az N többi tagja következik 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
most jutottam el oda, hogy meg is nézzem a tegnapi táskabeváltást.

hát kurva ronda győzelem volt az emberemtől, de tudtuk, hogy máshogy nincs esélye odaérni. az igazán szép rész most kezdődik.

"the era of awesomeness has begun"

U.I. bakker, lehet megint frissíteni kell a sigemHöri
Miz cselekedetével nekem nem volt semmi bajom, mert ő pontosan erre várt. az kritikán aluli, amit a Nexus tett. Mondjuk azért ebben az övben most Cena is rendesen benne van 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
most jutottam el oda, hogy meg is nézzem a tegnapi táskabeváltást.

hát kurva ronda győzelem volt az emberemtől, de tudtuk, hogy máshogy nincs esélye odaérni. az igazán szép rész most kezdődik.

"the era of awesomeness has begun"

U.I. bakker, lehet megint frissíteni kell a sigem

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
szerintem HHH a RAW GM 😛shawnka
Be is baszna, pláne hogy Punk meg elment kommentátornak... 😐
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
SPOILER!!!
hahahahahahah
/SPOILERHöri
Höri wazze. A time to play the game kezdődik "hahahaha"-val most megint beleéltem magam, hogy végre látom HHH-t. 😀
süti
szerintem HHH a RAW GM 😛
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
SPOILER!!!
hahahahahahah
/SPOILERHöri
Höri wazze. A time to play the game kezdődik "hahahaha"-val most megint beleéltem magam, hogy végre látom HHH-t. 😀

Mondjuk így se volt rossz. Végén a kislány milyen mérgesen nézett. 😀 Lesz itt műsor rendesen a jövő héttől. 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
SPOILER!!!


hahahahahahah

/SPOILERHöri
Televan SPOILERrel

ez ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓszám volt 😀 Nexus egyre lejjebb süllyed mindenki szemében, undorító amit művelnek. Ortont sajnálom, mert rohadékság volt amit csináltak vele a csicskák. Wade nem érdemelte meg, azt hittem gáz lesz, de azt nem látták, hogy jön Cena. a fogócska kimenetele még érdekes lehet 😀 Miz pedig pontosan erre várt, grat neki
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
SPOILER!!!


hahahahahahah

/SPOILER

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
http://www.youtube.com/watch?v=MVAhFiELkbI&translated=1

elnézést minden Oakland fantól 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Edge hogy beoltotta Mizt, ez nagy volt 😂
mmondjuk utána jól megbaszták, de akkor is 😀Stez
több Edge nem lesz már a tv6-on. kíváncsi leszek, hogy megörökli-e a hangját CM Punk, akire elcserélték 😀

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Edge hogy beoltotta Mizt, ez nagy volt 😂
mmondjuk utána jól megbaszták, de akkor is 😀

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
Ez a Nexus is rohadt egy undorító bagázs 😀
Tv6-on most mutatják be Cenát, mint új Nexus tagotStez
rajtuk kívül csak egy embercsoportot utálok még ennyire 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Nexus is rohadt egy undorító bagázs 😀
Tv6-on most mutatják be Cenát, mint új Nexus tagot