WWE, UFC, MMA és box

7 feliratkozó

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
nekem meg mindig inkabb a wwe mint a baratokkozt kis tulzassal mondhatnam azt isFake
én is pont ezt mondom mindig, amikor valaki megkérdezi, hogy "de miért nézed azt a kamut?" 😀

amúgy pc, hogy érted, hogy itthon nem engedélyezi a WWE? mármint én a honlapon meg tudok nézni jó pár videót.. (bocs, ha nagy hülyeséget kérdeztem)Szobi22
Elméletileg pl. magyr ip címmel nem tudod nézni az NXT-t, az összefoglalókat, sőt magát a WWE chanelt sem. Nem tudom nálad hogy van 😊 A hulu.com-on sem.


több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
nekem meg mindig inkabb a wwe mint a baratokkozt kis tulzassal mondhatnam azt isFake
én is pont ezt mondom mindig, amikor valaki megkérdezi, hogy "de miért nézed azt a kamut?" 😀

amúgy pc, hogy érted, hogy itthon nem engedélyezi a WWE? mármint én a honlapon meg tudok nézni jó pár videót.. (bocs, ha nagy hülyeséget kérdeztem)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kétségtelen, de ha valaki a WWE-t nem sportként hanem sorozatként követi, akkor nem zavarja az időeltolódás 😀

én nézem 3 "időzóna" szerint is.

Az élő műsor mellet az eurosport összefoglalót (ami egyre ratyibb szerintem) ami 2-3 hét csúszással megy, meg a tv6-ot is, ami 5-6 héttel van visszább.
És kicsit fosok attól, hogy ha abbahagyják a szinkront, akkor elkezdik az első résztől adni újra 😊Höri
ketsegtelen az ezesetben ertelmetlen posztfosast sokfelekeppen meglehet idealizalni
sport erteke sztem is kb annyi van mint barmelyik matrixnak viszont kikapcsolodni remekul lehet rajta
hiaba idegesitoen szar szineszek a karaktereket megformalo "sportolok"
nekem meg mindig inkabb a wwe mint a baratokkozt kis tulzassal mondhatnam azt is

sajnos en csak 2 uton tudom nezni de abban viszont egyetertek h az eurosportos of tenyleg kezd egyre kulabb lenni. eleinte az nagyon tetszett benne h a musornak megfelelo komolysaggal szinkronizaltak es h joforman minden regebbi arcot ugyanugy ismertek mint a maiakat de az utobbi idoben mar egyre nyilvanvalobb szamomra is h miert fikazza a legtobb online pankraciofan a perubekeket.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sajnos csak most lettem kész vele, mert volt pár dolgom... a beígért képek 😊 Remélem így jobban tetszik:
http://wwe-pankracio.blog.hu/2010/12/07/raw_2010_12_06
Ezentúl nem hiszem, hogy belinkelem mindig, de az aláírásomban megtaláljátok a blogotpc_x
jó lett.

videót direkt nem építesz bele?Höri
Múltkor beraktam a RAW postgamet, de amúgy nem nagyon akarok videót a cikkekbe, ami van az szar minőségű vagy a wwe nem engedélyezi itthon :/pc_x
a szóban forgó esetében ez http://www.youtube.com/watch?v=B-fXOxpcUTo például jó minőségű.
az sajnos igaz, hogy ezek igen gyorsan el tudnak tűnni mert szedegetik le youtube-ról, de szerencsére mindig van 1-2 anarchista aki felrakja az aktuális adást teljesen is, meg vágva is.

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Sajnos csak most lettem kész vele, mert volt pár dolgom... a beígért képek 😊 Remélem így jobban tetszik:
http://wwe-pankracio.blog.hu/2010/12/07/raw_2010_12_06
Ezentúl nem hiszem, hogy belinkelem mindig, de az aláírásomban megtaláljátok a blogotpc_x
jó lett.

videót direkt nem építesz bele?Höri
Múltkor beraktam a RAW postgamet, de amúgy nem nagyon akarok videót a cikkekbe, ami van az szar minőségű vagy a wwe nem engedélyezi itthon :/


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
CM Punk hogy elintézte Bournet 😂Stez
teged aztan nem zavar h tobb hetes csuszassal nezel egy ismetlest 😀Fake
csak TV6-on követem, ott meg csak heti 2 részt tolnak le 😊Stez
1 új rész van, az első mindig a korábbi résznek a feldolgozása más formában.

ez annyiból jó, hogy ha kihagysz egy hetet akkor be tudod pótolni következő héten az összefoglalóműsorban.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
teged aztan nem zavar h tobb hetes csuszassal nezel egy ismetlest 😀Fake
Legalább nézi 😊

Mellesleg Punk akciójában szerintem semmi röhögnivaló sem volt. Egyszerűen köcsög volt.

szerk: azt sasold mikor írtam az üzit, kicsit király vagyokHöri
laza 😀

momentan en is csak a tvben tudom kovetni tehat nem azert irtam mert ciki ismetlest nezni
csak kicsit furcsa szamomra h mindig tolja a felmondatos boffentyuket furcsa veletlen mindig ejfel kornyeken. szamomra ez olyan mintha pl a dallas-colts meccset csak nyar kozepen tudnam megnezni es beirnam akkor a topicba h basszad meg buehler.Fake
kétségtelen, de ha valaki a WWE-t nem sportként hanem sorozatként követi, akkor nem zavarja az időeltolódás 😀

én nézem 3 "időzóna" szerint is.

Az élő műsor mellet az eurosport összefoglalót (ami egyre ratyibb szerintem) ami 2-3 hét csúszással megy, meg a tv6-ot is, ami 5-6 héttel van visszább.
És kicsit fosok attól, hogy ha abbahagyják a szinkront, akkor elkezdik az első résztől adni újra 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
CM Punk hogy elintézte Bournet 😂Stez
teged aztan nem zavar h tobb hetes csuszassal nezel egy ismetlest 😀Fake
csak TV6-on követem, ott meg csak heti 2 részt tolnak le 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bár nem kis off ez, de pozitív meglepetésként ér, hogy ti ketten is olvassátok ezt a topikot 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
CM Punk hogy elintézte Bournet 😂Stez
teged aztan nem zavar h tobb hetes csuszassal nezel egy ismetlest 😀Fake
Legalább nézi 😊

Mellesleg Punk akciójában szerintem semmi röhögnivaló sem volt. Egyszerűen köcsög volt.

szerk: azt sasold mikor írtam az üzit, kicsit király vagyokHöri
laza 😀

momentan en is csak a tvben tudom kovetni tehat nem azert irtam mert ciki ismetlest nezni
csak kicsit furcsa szamomra h mindig tolja a felmondatos boffentyuket furcsa veletlen mindig ejfel kornyeken. szamomra ez olyan mintha pl a dallas-colts meccset csak nyar kozepen tudnam megnezni es beirnam akkor a topicba h basszad meg buehler.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Mekkora hexanulla vagy. Gratulálok! 😊 Jobb mint az én 23:59.59-em valamelyik sig battleből, francba. 😀F.Schleck
Azért ott tétje volt hogy 0:00:00 előtt posztolj, szóval nálam továbbra is az viszi a prímet 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
CM Punk hogy elintézte Bournet 😂Stez
teged aztan nem zavar h tobb hetes csuszassal nezel egy ismetlest 😀Fake
Legalább nézi 😊

Mellesleg Punk akciójában szerintem semmi röhögnivaló sem volt. Egyszerűen köcsög volt.

szerk: azt sasold mikor írtam az üzit, kicsit király vagyokHöri
Mekkora hexanulla vagy. Gratulálok! 😊 Jobb mint az én 23:59.59-em valamelyik sig battleből, francba. 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
CM Punk hogy elintézte Bournet 😂Stez
teged aztan nem zavar h tobb hetes csuszassal nezel egy ismetlest 😀Fake
Legalább nézi 😊

Mellesleg Punk akciójában szerintem semmi röhögnivaló sem volt. Egyszerűen köcsög volt.

szerk: azt sasold mikor írtam az üzit, kicsit király vagyok

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
CM Punk hogy elintézte Bournet 😂Stez
teged aztan nem zavar h tobb hetes csuszassal nezel egy ismetlest 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sajnos csak most lettem kész vele, mert volt pár dolgom... a beígért képek 😊 Remélem így jobban tetszik:
http://wwe-pankracio.blog.hu/2010/12/07/raw_2010_12_06
Ezentúl nem hiszem, hogy belinkelem mindig, de az aláírásomban megtaláljátok a blogotpc_x
jó lett.

videót direkt nem építesz bele?

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
CM Punk hogy elintézte Bournet 😂Stez
Szopó, mert Bourne idénre le is sérült... 😕


több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
CM Punk hogy elintézte Bournet 😂

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Sajnos csak most lettem kész vele, mert volt pár dolgom... a beígért képek 😊 Remélem így jobban tetszik:
http://wwe-pankracio.blog.hu/2010/12/07/raw_2010_12_06
Ezentúl nem hiszem, hogy belinkelem mindig, de az aláírásomban megtaláljátok a blogot


több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
háháháháháháhá 😀 új RAW megint kurvajó volt 😀 Cena gyakorlatilag visszajött tényleg, Nexus fellázadt Wade ellen, Ortonnak elege van Mizből 😀 Röviden össze is foglaltam az eseményeket, nagyszerű jövőhét és TLC lesz itt.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én kifejezetten unalmasnak találtam MVP-t, örülök, hogy távozik.
pár hete Matt Hardy-t is kirakták.

Jeff jöjjön vissza 😊

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
MVP-t kirúgták. Vagyis ő úgy nyilatkozott hogy kilépett:
"Mindenkinek vannak álmai. Néha az egyik megvalósításához le kell mondanunk a másikról. Az élet folyamán döntéseket kell hoznunk, és én most hoztam egyet. Nem kell lármázni. Nem lettem kirúgva. Én kértem az elbocsátásomat, és a WWE ezt teljesítette. Úgy éreztem, eljött az ideje annak, hogy ellátogassak több országba, és egy kicsit felfrissítsem az életemet."

Chris Jericho múltheti Twitter-üzenete MVP-nek, miután SmackDown-os kollégája nem jutott be a King Of The Ring versenysorozatba. Jericho a feltehetően viccnek szánt üzenetében azt írta, hogy meglepi az, hogy MVP még mindig a WWE-nek dolgozik. Erre az érintett csak egy 'Engem is...'-t válaszolt.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ma esti Smackdown recap:
http://wwe-pankracio.blog.hu/2010/12/03/smackdown_2010_12_03
Spoileres 😀pc_x
jobban tetszik ez a picit bővebb értekezés, mint az előző vázlatosak. jóleszez 😀shawnka
Köszi, próbálkozok 😀 Még ilyen meccs jelenete képeken gondolkozok 😊pc_x
egy SmackDown öfihez kötelező egy "Edge készül a Spear-re" kép. gülüszemek + vicsorgás = :cool:
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ma esti Smackdown recap:
http://wwe-pankracio.blog.hu/2010/12/03/smackdown_2010_12_03
Spoileres 😀pc_x
jobban tetszik ez a picit bővebb értekezés, mint az előző vázlatosak. jóleszez 😀shawnka
Köszi, próbálkozok 😀 Még ilyen meccs jelenete képeken gondolkozok 😊


több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ma esti Smackdown recap:
http://wwe-pankracio.blog.hu/2010/12/03/smackdown_2010_12_03
Spoileres 😀pc_x
jobban tetszik ez a picit bővebb értekezés, mint az előző vázlatosak. jóleszez 😀
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ma esti Smackdown recap:
http://wwe-pankracio.blog.hu/2010/12/03/smackdown_2010_12_03
Spoileres 😀