NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

WWE, UFC, MMA és box

7 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
jó hát nem mindenki tud 0-24 gépezni, azthittem újat mutatok 😕
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
http://index.indavideo.hu/video/Pankratorok_4 😀

Höri, PC, véleményezzétekkonqueror
Nem figyelsz Konq, már fb-n is megosztottam rég 😛 Amúgy nem rossz, legközelebbi pestire már én is megyek. ahogy néztem/olvastam itt az újak nem nyújtottak túl jót, de majd belejönnek 😊 HCW FTW!


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://index.indavideo.hu/video/Pankratorok_4 😀

Höri, PC, véleményezzétekkonqueror
http://twitter.com/H0RIggins/status/3859400565460993

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://index.indavideo.hu/video/Pankratorok_4 😀

Höri, PC, véleményezzétek
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jelenleg igen, de all time is a legjobak koze verekedte be magat. Hihetetlen, amit evek ota muvel.

David Haye viszont egy orbitalis paraszt. A Harrison elleni meccset csak is itt Angliaban lehetett megrendezni, mert Harrison annyira nem tenyezo nehezsulyban, de ot ez nem erdekli, es nyomatja a baromsagait.

"After the fight, Haye stated that he could have knocked out Harrison at any time but waited until round three because his friends had made bets on him winning via third round KO. He also guaranteed that he would fight one of the the Klitschkos in 2011."

Hihetetlen modon utalom azt a majmot, nagyon remelem, hogy Vova vagy Vladimir beveri a pofajat, mert a szivem szakadna, meg, ha esetleg legyozne v.melyik Klicskot, es eveken keresztul kellene hallgatni azt az ontomjenezo szart, amit minden meccs elott/utan eload.lotus86
Bizony 😊 Szerinted lesz az a pénz amiért Mayweather ki mer állni ellene?

Nyugi, szerintem nem kell majd, nem hinném h bármelyik Klicskot is tudná verni 😊
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
PACMAN a legnagyobb!!!!!! 😀Buchek8
Jelenleg igen, de all time is a legjobak koze verekedte be magat. Hihetetlen, amit evek ota muvel.

David Haye viszont egy orbitalis paraszt. A Harrison elleni meccset csak is itt Angliaban lehetett megrendezni, mert Harrison annyira nem tenyezo nehezsulyban, de ot ez nem erdekli, es nyomatja a baromsagait.

"After the fight, Haye stated that he could have knocked out Harrison at any time but waited until round three because his friends had made bets on him winning via third round KO. He also guaranteed that he would fight one of the the Klitschkos in 2011."

Hihetetlen modon utalom azt a majmot, nagyon remelem, hogy Vova vagy Vladimir beveri a pofajat, mert a szivem szakadna, meg, ha esetleg legyozne v.melyik Klicskot, es eveken keresztul kellene hallgatni azt az ontomjenezo szart, amit minden meccs elott/utan eload.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
PACMAN a legnagyobb!!!!!! 😀
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
mivel csak a RAW-t követem, ezért aki nézi a Smackdownt elmondhatná h Otunga marad-e Nexus 😀shawnka
Kane chokslammel elintézte Edge-t, így Otunga könnyen megnyerte a meccset, szóval egyelőre marad.süti
Azért egy SPOILERt kirakhatnátok, mert még nem jutottam el azeheti smackdownig :/


több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
mivel csak a RAW-t követem, ezért aki nézi a Smackdownt elmondhatná h Otunga marad-e Nexus 😀shawnka
Kane chokslammel elintézte Edge-t, így Otunga könnyen megnyerte a meccset, szóval egyelőre marad.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
mivel csak a RAW-t követem, ezért aki nézi a Smackdownt elmondhatná h Otunga marad-e Nexus 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez megvan a DX tol?

http://www.youtube.com/watch?v=FdYmlli3SRY&p=1CC90011B2E99079&playnext=1&index=3Delonso_
TripleH jól hhhozza a figurát, látszik, hogy az apósa 😊
megnéznék mondjuk ott egy családi ebédet.

Shane-nél pedig nekem nagyon bejön az entrance, kár, hogy már nem szerepel.
"here comes the money" 😀

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez megvan a DX tol?

http://www.youtube.com/watch?v=FdYmlli3SRY&p=1CC90011B2E99079&playnext=1&index=3
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
The Miz-t eddig összesen kétszer láttam, egyiken a csicskásával verette meg az ellenfelét, másiknál lekopogta a meccset, majd előállt azzal, hogy egy súlyos sérülés elkerülése érdekében adta csak fel. 😀 Tényleg egy igazi köcsögStez
a harmadik meg az amikor felbeszakitotta a meccset h servet kapott
aztan hatulrol odament gyepalni az ellenfelet mikor mar harman ramentek
es mindennek tetejebe akkora pofaja van mint a becsikapu
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
The Miz-t eddig összesen kétszer láttam
Tényleg egy igazi köcsögStez
fő az alaposság 😛

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Orton a legnagyobb forma 😀
The Miz-t eddig összesen kétszer láttam, egyiken a csicskásával verette meg az ellenfelét, másiknál lekopogta a meccset, majd előállt azzal, hogy egy súlyos sérülés elkerülése érdekében adta csak fel. 😀 Tényleg egy igazi köcsög

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azt varom mar amikor cena agya elszall es ugy agyonbassza barrettet
h ahhoz kepest a nyari nexus vandalkodasok homkozoi csinytevesnek tunjenek

kurva unalmas ez a latvanyosan tettetett es irrealis szenvedes h cenat kibasszak ha nem ugy tancol ah wb futyul
vicc az egesz es mar az is rendesen idegesit h mar majd minden meccsbe belenyul a nxs
pedig kurva jo lehetett vna az az orton cena asztalos is de hat ezeknek a buziknak mindenbe belekell pofazniuk
mint a legrosszabb anyosjeloltnek

viszont orulok a velemenyemnek amivel egyedul vagyok
miszerint bryan meg elfogadhato arc
the miz viszont egy oskocsog - rivers a kobon

sztem amugy annyira nem jo ez a tv6os musor de az egyik sheamus szinkron nagyon beteg volt
amikor hachi got oltotta a cincinattis reszben
occsoszinko vagy kankojanko vagy hogyhivnak 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem ember nincs aki elhinné, hogy Cena bármikor is távozna 😊

mint ahogy Undertaker sokadik kivonása is csak jegelés.

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bazze. Tegnap véletlenül megláttam, kristof írását, hogy Orton vs Punk tovább nem mertem olvasni, nehogy több spoilerbe fussak. Húúú mondom ma rohanok haza végre egy kis jó meccs... 😀

Pedig de rákészültem, hogy végre látom Punkot, erre most se volt benne. 😕 Mindig csak a hülye Nexus meg Cena spori...

Amúgy most jutott eszembe, hogy Barrett megveri Ortont, így a szuper Cenát nem kell kirúgni, mecs végén meg Miz beváltja a táskát és övé az öv...
Mondjuk McMahon is éledezik, úgyhogy ha mégis Wade nyer és Canát ki kéne rúgni, akkor ő fog közbelépni. Túl sok Cena cucc fogy ahoz, hogy kirúgják...
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
adta most ez a raw. orton vs punk féle asztalos harc kicsit eldurvult 😀 kár h az rko-t nem mutatták 😕kristof
Orton vs Cena volt.

amikor az játszódott, még Punk nem is volt a Raw tagja 😉Höri
ofkorz. csak néha még keveredek. Night of Champions-t le se fogják adni? ill az igazgató már felfedte magát / felfedték?

Sheamus meg szararc 😕kristof
Szerintem nem fogják, a RAW GM-ről még nem tudni (csak találgatások) és Sheamus szararc 😀


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
adta most ez a raw. orton vs punk féle asztalos harc kicsit eldurvult 😀 kár h az rko-t nem mutatták 😕kristof
Orton vs Cena volt.

amikor az játszódott, még Punk nem is volt a Raw tagja 😉Höri
ofkorz. csak néha még keveredek. Night of Champions-t le se fogják adni? ill az igazgató már felfedte magát / felfedték?

Sheamus meg szararc 😕kristof
a night of champions egy pay-per-view gála a sok közül.
ezek leadására nincs joga a magyar tévéknek.
amerikában se nézhető csak akkor ha előfizetnek rá.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
adta most ez a raw. orton vs punk féle asztalos harc kicsit eldurvult 😀 kár h az rko-t nem mutatták 😕kristof
Orton vs Cena volt.

amikor az játszódott, még Punk nem is volt a Raw tagja 😉Höri
ofkorz. csak néha még keveredek. Night of Champions-t le se fogják adni? ill az igazgató már felfedte magát / felfedték?

Sheamus meg szararc 😕
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
adta most ez a raw. orton vs punk féle asztalos harc kicsit eldurvult 😀 kár h az rko-t nem mutatták 😕kristof
Orton vs Cena volt.

amikor az játszódott, még Punk nem is volt a Raw tagja 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
adta most ez a raw. orton vs punk féle asztalos harc kicsit eldurvult 😀 kár h az rko-t nem mutatták 😕
több mint 13 éve
catattack 3 520
Edz is itt valaki? Box, street fight?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Herschel Walker decemberben bunyózik újra:
http://sports.espn.go.com/extra/mma/news/story?id=5757339

Azért brutális ez az ember, érdemes ránézni a képre 48 évesen hogy néz ki...