Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
szeptember 13! 😀JJ
Üdv Pitinónak, ha hazalátogat 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
szeptember 13! 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
háhá, megvan az albérlet 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bár még mindig nem értem teljesen az amerikai méretezést, mert az egyik kicsit bő, a másik meg pont jó, mikor mindkettő L-es. De még bőven hordható mindkettő. 😊Schleck
Ezt már én is megfigyeltem. Majesticnél az M-es pont jó, míg a Nike már picit bő.Matthew99
Az adidas hogy méretez?
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Bár még mindig nem értem teljesen az amerikai méretezést, mert az egyik kicsit bő, a másik meg pont jó, mikor mindkettő L-es. De még bőven hordható mindkettő. 😊Schleck
Ezt már én is megfigyeltem. Majesticnél az M-es pont jó, míg a Nike már picit bő.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagyon tetszenek, a pólók, köszi JJ! 😊

Bár még mindig nem értem teljesen az amerikai méretezést, mert az egyik kicsit bő, a másik meg pont jó, mikor mindkettő L-es. De még bőven hordható mindkettő. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Asszem a viasat3 lesz az új kedvenc csatornám 😊
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
magyar nagymamán 9 hónapot (!!!) volt folyamatosan korházban hasnyálmirigy gyulladással, ebből 5 hónap tápszonda. a vége felé már úgy nézett ki mint valami koncentrációs tábor túlélő. Nem sokon múlt, hogy nem élte túl, de azóta jól van, csak hát szigorú diéta...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
3 hét kórház után hétvégére kimenőt kaptam 😀 Csak az a gáz, hogy hétfőn mehetek vissza.FViktor93
Kapd össze magad mert mindjárt indul a szezon 😊
Jobbulást egyébként,miért kell bent maradnod?Joco
Hasnyálmirigy gyulladás miatt. Azt mondják ez nehezen gyógyul.FViktor93
Nekem volt.
9700as amiláz szintem volt,300ig normális.
Volt gyomorszondám,vettek vagy 100szor vért.
Nem ettem,nem ittam egy hónapig semmit,csak a tápszonda.
Aztán évekig vigyázni kell a kajával meg a piával.
Gyógyulj meg.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Gondolkodom, tehát nőtlen vagyok!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
és hogy ON is legyek, mostantól a Diósgyőr összes hazai meccsére ingyen jegyem van :cool:kristof
vigyél kupakot!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
és hogy ON is legyek, mostantól a Diósgyőr összes hazai meccsére ingyen jegyem van :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jobbulást 😉
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
3 hét kórház után hétvégére kimenőt kaptam 😀 Csak az a gáz, hogy hétfőn mehetek vissza.FViktor93
Kapd össze magad mert mindjárt indul a szezon 😊
Jobbulást egyébként,miért kell bent maradnod?Joco
Hasnyálmirigy gyulladás miatt. Azt mondják ez nehezen gyógyul.
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
3 hét kórház után hétvégére kimenőt kaptam 😀 Csak az a gáz, hogy hétfőn mehetek vissza.FViktor93
Kapd össze magad mert mindjárt indul a szezon 😊
Jobbulást egyébként,miért kell bent maradnod?

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
3 hét kórház után hétvégére kimenőt kaptam 😀 Csak az a gáz, hogy hétfőn mehetek vissza.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lesz az új kéróban gyors, be nem korlátozható net

Sokat járok majd órára megint 😊Höri
A 3 (?) csaj lakótárs biztos örülni fog neki... 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lesz az új kéróban gyors, be nem korlátozható net

Sokat járok majd órára megint 😊

több mint 12 éve
catattack 3 520
Az öt hónapos kisfiam nyert apának 60ezer forint ajándék utalványt! :rolleyes:catattack
azt hol sikerült? :rolleyes: gratula, ő ikszelje a lottószámokat a hétre 😉davemayer
Városi ünnepség tomboláján.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Schleck, black_adder meg Ork VIKesek még amennyire én tudom.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ez a gólyatábor rohadt beteg volt. De jól éreztem magam 😀 . Felvettem az Ilájmening nevet (hiába mondtam, hogy, ha muszáj a Giantses becenév, akkor Nicks akarok lenni)valamint a seniorjaink is ritka nagy arcok voltak. Ja meg már elmondhatom magamról, hogy személyesen találkoztam valakivel a fórumról.A legnagyobb wtf-et mégis az okozta, hogy hazafele a Déliben összefutottam egy random ELTE-s gólyatáborral. Na ott fordítva volt a fiú-lány arány a miénkhez képest 😀
Egy a lényeg, ZÖLDEK FTW! 😀Chevy
Találkoztál te többel is max nem tudsz róla 😀Toca
Igen, valószínűleg Tocát is láttad 😀tenorx
Eriggyél már 😀 . Most komolyan hány vikes ( és bme-s) van itt (mert eddig csak tenorxról tudtam)?
Mondjuk Tocának is igaza van, mert a senior lányokat nem számoltam bele.(mondjuk az egyiknek bejöhettem, mert 3x csináltatta végig velem az ugróiskolát 😀 )
davemayer: miután lámpaoltás után nyomban hívta a ,,nyuszikáját", úgyhogy inkább letettem róla 😀

de hogy lávoljak is: valszeg mégse leszek csöves, mert elkúrták a koli jelentkezésemet.Szóval jár a koli, más kérdés, hogy találnak-e nekem helyet.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez a gólyatábor rohadt beteg volt. De jól éreztem magam 😀 . Felvettem az Ilájmening nevet (hiába mondtam, hogy, ha muszáj a Giantses becenév, akkor Nicks akarok lenni)valamint a seniorjaink is ritka nagy arcok voltak. Ja meg már elmondhatom magamról, hogy személyesen találkoztam valakivel a fórumról.A legnagyobb wtf-et mégis az okozta, hogy hazafele a Déliben összefutottam egy random ELTE-s gólyatáborral. Na ott fordítva volt a fiú-lány arány a miénkhez képest 😀
Egy a lényeg, ZÖLDEK FTW! 😀Chevy
Találkoztál te többel is max nem tudsz róla 😀Toca
Igen, valószínűleg Tocát is láttad 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Ez a gólyatábor rohadt beteg volt. De jól éreztem magam 😀 . Felvettem az Ilájmening nevet (hiába mondtam, hogy, ha muszáj a Giantses becenév, akkor Nicks akarok lenni)valamint a seniorjaink is ritka nagy arcok voltak. Ja meg már elmondhatom magamról, hogy személyesen találkoztam valakivel a fórumról.A legnagyobb wtf-et mégis az okozta, hogy hazafele a Déliben összefutottam egy random ELTE-s gólyatáborral. Na ott fordítva volt a fiú-lány arány a miénkhez képest 😀
Egy a lényeg, ZÖLDEK FTW! 😀Chevy
ezek szerint ott 99% csaj volt?Szobi22
Azért volt vagy 10%-nyi lány 😀 9-10 fős ,,szobák" voltak, és mindenhol 1 lány volt.Chevy
pár sack és máris tiéd lett a csaj 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ez a gólyatábor rohadt beteg volt. De jól éreztem magam 😀 . Felvettem az Ilájmening nevet (hiába mondtam, hogy, ha muszáj a Giantses becenév, akkor Nicks akarok lenni)valamint a seniorjaink is ritka nagy arcok voltak. Ja meg már elmondhatom magamról, hogy személyesen találkoztam valakivel a fórumról.A legnagyobb wtf-et mégis az okozta, hogy hazafele a Déliben összefutottam egy random ELTE-s gólyatáborral. Na ott fordítva volt a fiú-lány arány a miénkhez képest 😀
Egy a lényeg, ZÖLDEK FTW! 😀Chevy
ezek szerint ott 99% csaj volt?Szobi22
Azért volt vagy 10%-nyi lány 😀 9-10 fős ,,szobák" voltak, és mindenhol 1 lány volt.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ez a gólyatábor rohadt beteg volt. De jól éreztem magam 😀 . Felvettem az Ilájmening nevet (hiába mondtam, hogy, ha muszáj a Giantses becenév, akkor Nicks akarok lenni)valamint a seniorjaink is ritka nagy arcok voltak. Ja meg már elmondhatom magamról, hogy személyesen találkoztam valakivel a fórumról.A legnagyobb wtf-et mégis az okozta, hogy hazafele a Déliben összefutottam egy random ELTE-s gólyatáborral. Na ott fordítva volt a fiú-lány arány a miénkhez képest 😀
Egy a lényeg, ZÖLDEK FTW! 😀Chevy
ezek szerint ott 99% csaj volt?